Keresés

Részletes keresés

nori Creative Commons License 1999.06.07 0 0 12
Már írtam, a zenéje miatt háttérként szoktqam nézni hallgatni az Elképesztő övezetet, aminek eredeti címe Big Easy. Ez utóbbi a Berlitzbeli amerikai nyelvtanárok szerint New Orleans megnevezése szlengben. Aki le tudja vetkezni a sorozatokkal szembeni elutasítását, érdemes belehallgatni, már ha szereti a bluest
Előzmény: Tamás (11)
Tamás Creative Commons License 1999.06.04 0 0 11
De igen, Scully ügynök...

HU!!!!!

Előzmény: nori (10)
nori Creative Commons License 1999.06.04 0 0 10
Nanee, ne akarjanak engem földöntúli dolgokkal ijesztgetni
Előzmény: Tamás (9)
Tamás Creative Commons License 1999.06.04 0 0 9
Az lehet, de az X-aktákat tudom értékelni, márminthogy újra megnyitották őket... :-))
Előzmény: Clinton (7)
nori Creative Commons License 1999.06.04 0 0 8
Ha legalább a híradó maradna
Előzmény: Clinton (7)
Clinton Creative Commons License 1999.06.04 0 0 7
Kedveskéim, szoktassátok magatokat az olcsó sorozatokhoz, mert a Híradón, a HÉT-en meg az új Bibliai vetélkedőn kívűl már csak ilyenek fognak menni a "közszolgálati" TV-ben!
nori Creative Commons License 1999.06.04 0 0 6
Nekem meg a brazil sorozatoktól áll fel a hátamon a szőr. Lehet, hogy olyasmit láttam bele, ami nincs is, akkoriban éltem át a hibbant kamaszok neveléésnek problémáit. Ha lehetne be is zárnám a topicot ennyit az egész nem ér
Előzmény: Tamás (5)
Tamás Creative Commons License 1999.06.04 0 0 5
:-)

Bocsi a személyiért asszem, így a kérdés tárgytalan... :-)))

Nem nagyon szeretem az ilyen elvarázsolt ostoba sorozatokat, akkor már inkább valami brazil igényfesztivál, azokon legalább könyesre röhögheted magad "szeretlekhozéármándó"...

Ezt a Szívtipró gimit meg valami fél éve hallottam a buszon ahogy két 13 év körüli hölgyike fejtegette, hogy mekkora film, és milyen jó, meg milyen helyes pasasok vannak benne stb., aztán kicsit később belenéztem, hát az életkedvem is elment (anno az első sorozatból még láttam egy pár részt, ahhoz képest meg végképp), ezért érdeklődtem a személyi felől...

Előzmény: nori (4)
nori Creative Commons License 1999.06.04 0 0 4
Valami hasonló értelmű szójátékot kellett volna kitalálni, merthogy az eredeti cím is utalás a gimi nevére.
Sajnálhatsz, még csak 52 éves vagyok, és az én romantikus lelkem szívesen látott volna olyan iskolát, ahol zöld kék hajú csemetéinket annak tekintenék, amik, segítségre szoruló gyerekeknek. A sorozaton látszik, hogy gimisek találták ki a sztorikat, üdítően hiányzik belőle a mindenre van megoldás amerikai áloptimizmusa.
Persze a hibái hasonlóak a sorozatok hibáihoz, egy idő után elfogynak az ötletek és minden újrakezdődik
off
valami tényleg nem működik
on
Tamás Creative Commons License 1999.06.04 0 0 3
OFF

Technikailag valami nagyon nem műxik ebben a topicban...

ON

Tamás Creative Commons License 1999.06.04 0 0 2
1) Igen jó sorozat??? Hááát, sajnállak rendesen... Mennyi idős vagy? Van már személyid? :-))))

2) Te hogy fordítottad volna azt hogy "Heart Break High"???

nori Creative Commons License 1999.06.04 0 0 1
Tegnap írtam erről annyit, hogy ez egy igen jó ausztrál sorozat, a címéről nem ő, hanem a fordító tehet. A rendszer karbantartása után eltűnt a topic. Van ebben valami, ami tilos ezen a Fórumon? Tudom, tudom, véletlen
MATT-U Creative Commons License 1999.06.03 0 0 topiknyitó
Tegnap írtam erről annyit, hogy ez egy igen jó ausztrál sorozat, a címéről nem ő, hanem a fordító tehet. A rendszer karbantartása után eltűnt a topic. Van ebben valami, ami tilos ezen a Fórumon? Tudom, tudom, véletlen:: 1) Igen jó sorozat??? Hááát, sajnál

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!