Keresés

Részletes keresés

szilkó Creative Commons License 2010.09.08 0 0 160
Vagy telenor
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 159
Szia!

A "kakiban" az egész cégre vonatkozik, én pedig a telefonos ügyfélszolgálaton vagyok.

Gina

Előzmény: chromax (158)
chromax Creative Commons License 2003.04.01 0 0 158
Gina, ne haragudj, de melyik területen és mit? :-)
Előzmény: Törölt nick (156)
meoboss Creative Commons License 2003.04.01 0 0 157
Véletlenül ez a csődmizéria nem a MÁSIK Westelről a 0660ról szól? Mert az sajna nagyon is veszteséges. Kérdéses,hogy kihuzzák-e év végéig-:(((

A Westel az éves 80-100 milliárdos nyereségével nem hiszem, hogy csődbe akarna menni...

Előzmény: Törölt nick (156)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 156
Szia,

Ott dolgozom, és ma kaptunk egy emailt a vezetőségtől, hogy ne higgyük el ami terjed.

De a gyakorlatban nem vagyok meggyőződve arról, hogy nincs kakiban a cég.....

Gina

Előzmény: chromax (155)
chromax Creative Commons License 2003.04.01 0 0 155
ezért nem kell mindent elhinni :)
kamu az egész, pl. más a szövegformázás, meg mióta küldenek linkek helyett html oldalakat...

ha meg tényleg ott dolgozol, olvasd el a leveleidet :)

Előzmény: Törölt nick (154)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 154
SZiasztok!

Egy barátomtól hallottam, hogy terjed a neten egy kör-email, amelyben az áll, hogy a Westel csődközelben van, részleteket is leírnak.

Mivel én ott dolgozom, és érdekel a dolog, kérem, ha valaki megkapja, küldje el nekem a gina78@freemail.hu címre.

Köszi!
Gina

Redock Creative Commons License 2003.01.13 0 0 153
Így egy év után :)))
Redock Creative Commons License 2003.01.13 0 0 152
Rossz a megfogalmazásod.
A Westel nem "nagyon támogatja a hálózaton belüli beszélgetést", hanem nagyon sújtja az azon kívülit.
Szombat éjjel 100 forintért hívsz Pannont vagy Vodafone-t?
Elképesztő.

Ez meg már egyenesen röhelyes:

"Teljes körű GPRS havidíj nélkül

A Westel 2002. december 1-től Magyarországon elsőként havidíjas ügyfelei számára a használathoz jobban igazodó, a WAP és az internet használatát egyaránt biztosító napi GPRS tarifát vezet be.

A piacvezető mobilszolgáltató a GPRS szolgáltatást elsősorban jó minőségű mobil WAP vagy internet hozzáférésre, multimédiás mobil tartalmak elérésére és nem a vezetékes internet kiváltására kínálja.

A Westel legújabb - a WAP mellett az internet elérésére is alkalmas - GPRS tarifájának előnye, hogy nincs külön havidíja és kizárólag azokon a napokon kell fizetni érte, amikor a felhasználó valóban adatot forgalmaz. A Westel új GPRS díjcsomagjában a Westel havidíjas ügyfele számára napszaktól függően 500 kbyte-ig nettó 300, illetve 100 forintba kerül a GPRS használata. Az 500 kbyte-nyi forgalmon felül 10 kbyte adat díja csúcsidőben nettó 5, csúcsidőn kívül nettó 2 forint. A csúcsidő munkanapokon 7-20 óráig tart.

További információ:

Westel Mobil Rt.

Kommunikációs Igazgatóság

Tel.: 1/265-9200

Fax: 1/265-9567"

Napi egy szem wapozásért 375Ft.
Az egy hónapban, ha minden nap használja az ember az 8000Ft.
Ugyanez a Vodafonnál 375Ft és nincsen adatforgalmi korlát.

A Westel a legzsugoribb szolgáltató Magyarországon.

Előzmény: feci222 (143)
névtelen Creative Commons License 2001.06.08 0 0 151
ja, jó, kösz a korrekciót.
az előnyét is fejből, nem a mostani számolásom alapján mondtam (akkor pontos adattal számoltam)

3125 az a mobil postával együtti ár...

Előzmény: merQree (150)
merQree Creative Commons License 2001.06.08 0 0 150
a minimum elofizetesi dija 2200+AFA, azaz 2750 forint.
igy pont elvesz az a 600 forint...
Előzmény: névtelen (149)
névtelen Creative Commons License 2001.06.08 0 0 149
A nagy francokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

már' bocsánat.

túl sok reklámot néztél.

A 15 perc az eddigi 1500 Ft előfizetési díjban foglalt beszélgetési dí (nem "ingyen") helyett van!

Így szopás.

Majd nézd meg a számlád hóvégén, ha minimumos vagy!!!!!!!!!!

(Hozzá még ez a balfasz reklám...) :(

Amúgy kiszámoltam.
Kb. Ugyanazokkal a szolgátatásokkal, ha pannont hívsz többet, a pannonos, ha westelt hívsz többet a westeles díjocsomaggal számolva kb 800 Ft!!! különbség jött ki, a _SZERVUSZ_ javára!!!

egy rövid táblázat, fejből:
ja: a 15 perc az kb 600 Ft beszélgetést jelent, a minimumos szokásolat tekintve:


Szervusz Minimum
-------- -------
SMS 40 db 20 db(*)
beszélgetés: 0 Ft 600 Ft
email 0 Ft 375 Ft
számkijelzés 200 Ft 0 Ft
előfizetési díj 2000 ft 3125 ft

(*) külföldi nem!. Havi átlag 2 külföldi SMS az kb 90 Ft. Ennyivel is rosszabb a pannon.


Ennél alaposabban utánaszámoltam, de most ennyire emléxem.
Az a lényeg, hogy a pannon _meglepően_ rosszabbra jött ki!
(Arra számítottam, hogy kb egyfomra lesz, mert eddig olcsóbb volt a minimum, de nem)

Előzmény: Gismo (141)
merQree Creative Commons License 2001.06.01 0 0 148
a Westel lehet, hogy hamarabb ujit, de tobb is a bug benne...
a legemlekezetesebb szamomra a tavaly tortent hangposta manover volt a westel reszerol...

Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.01 0 0 147
Szia,

Postpaid -> Prepaid átmenet (szám megtartással) nincs

Előzmény: Marsellus (144)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.01 0 0 146
Feltöltős kártya a Pannonnál volt előbb, de az esetek nagy részében szerintem is a Westel újít előbb.
cyber.greg Creative Commons License 2001.05.31 0 0 145
"a Pannon valahogy mindig megelőzi az új szolgáltatások bevezetésével a Westelt"

Persze. Kivétel ezalól a feltöltős kártya, a kétsávos rendszer, a GPRS-alwaysON, satöbbi-satöbbi...

Előzmény: feci222 (143)
Marsellus Creative Commons License 2001.05.31 0 0 144
Hi all!
Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy több mint 2 éves westeles elöfizum, tehát már nem függő, át lehet e állni dominora a hivoszám megtartása mellett?
Azt tudom, hogy dominorol elöfizre lehet a szám megtartásával, de visszafele?
feci222 Creative Commons License 2001.05.24 0 0 143
Melyik a jobb?

Én már 3 éve Westeles vagyok, ami elsősorban annak köszönhető,h a szüleim ezt a szolgáltatót választották a 900Mhz-es szolgáltatás megindulásának kezdetén.(sokkal jobb lefedettséggel rendelkezett minta Pannon)

Mára azt hiszem eltűntek a különbségek a két cég szolgáltatásainak minősége között. Bár el kell ismernem,h a Pannon valahogy mindig megelőzi az új szolgáltatások bevezetésével a Westelt,sőt még a minőséggel sem vitatkozok,de a különbségek annyira kicsik,h nem is jutna eszembe átmenni a Pannonhoz.

Ráadásul a Westel nagyon támogatja a hálózaton belüli beszélgetést! Tehát azt eldönteni, melyik az olcsóbb nagyon egyszerű!

Ha Westelest barátod van több, vagy Westeles számot hívsz gyakrabban, akkor az az olcsóbb és fordítva is igaz.

Egy darabig engem is nagyon izgatott ez a Pannon-Westel "háború", de ma már nem izgat annyira, csak azt nem szeretem, a pannonosok verik a mellüket,és a minőségről,az olcsóságról regélnek.Ilyenkor olyan érzésem támad, mintha nem lennének igazából elégedettek a szolgáltatójukkal, de ha ezt hangoztatják, akkor megnyugszik a lekiismeretük.

Bocs a hoszzú hozzászólásért!

Ha esetleg ezeket már leírta volna valaki, akkor elnézést!

merQree Creative Commons License 2001.05.09 0 0 142
reszemrol tovabbra is a PannonGSM a favorit ;)
egyebkent eszreveheto, hogy 'egyik 19, a masik 1 hijan 20' :-)
negy pillanatra elbizonytalanodtam, es nezegettem a Vodafone-t, de rajottem, hogy nincs rendesen lefedve, ugyhogy maradok, meg ugyis van meg 4 honap a keteves szerzodesembol... :-)

udv: merQree

Előzmény: Gismo (141)
Gismo Creative Commons License 2001.05.09 0 0 141
A Pannon Minimum tarifacsomagnál a csúcsidőt levitték 8 - 16 h-ra. + még 15 perc díjmentes belföldi beszélgetés. Így már messze veri a Westel Szervusz díjcsomagját !!!
VonBraun Creative Commons License 2001.05.09 0 0 140
Hola, népek.

Legközelebb névjegykártyát is küldjél, bazdmeg, legalább olyan eccerű elolvasni, hogy ki vagy te. De mondd csak: Linuxra mi a f@..-nak küldözöl te .exe állományokat? Ja, vagy nem tudtad... Meg még mi mindent nem tudsz, kis egyszerű, primitív barmom...

marakesh-48.budapest.interware.hu
k-rp-tij

Solt Creative Commons License 2001.05.06 0 0 139
Én már elkészültem (ld. A Pannon GSM új díjszabása). Az ugyfelszolgalat@-on kivul hova érdemes írni (pl. az Indexnek nyilatkozó Király István)?
Előzmény: PannonGSM (138)
PannonGSM Creative Commons License 2001.05.06 0 0 138
üdv.
ahogy te is én is várom már azt a szuper hűségakciót-amit ígértek már több mint 4 éve vagyok előfizetőjük,több százezret kifizettem ezalatt,ezért már járna valami kedvezmény.iszonytosan nagy kiba.... ami mostanság megy.a Pix árát nemhogy csökkenteni,de úgy kellett volna megcsinálni mint a westel/nem szégyen tanulni/az sms árak is borzasztóak!
A jövő héten megy is a levél a vezérigazgatónak....
ui.:Ti is írjatok!!!!!sokat,sokat,......
stro-B rm1X Creative Commons License 2001.05.05 0 0 137
mellesleg a PRAKTIKUM marad a legjobb!

Miért bünteti az előfizetőket a pannon?

na meg ez az SMS:eddig sem küldtem sokat, havi 20-on belül maradtam, de külföldre ezek után muszály lesz a netről küldeni...

figyeljétek meg, ez az egész a tulajdonosváltás miatt van...lehet, hogy a matáv má most megvette? :))

stro-B rm1X Creative Commons License 2001.05.05 0 0 136
Hi all!

TELJESEN KIVAGYOK!!!

Én lassan 2 éve, szüleim már 4 éve pannonosok.Eddig a legkorrektebb mobilcégnek tartottam őket!

DE AMIT MOST CSINÁLTAK AZ KIBASZÁS ÉS UNDORÍTÓ!

Én megértem, hogy ezzel is azt próbálják elérni, hogy több pannonos legyen, mármint ha hálón belül olcsóbb, akkor az több pannonost vonz, de ez hülyeség! ÉD TUTIRA EZ VEZÉRELTE ŐKET!Eddig a pannonban pont az volt a jó, hogy nem tett nagy különbséget pannon és nempannon között, max hétvégén, az meg korrekt volt!

DE EZ MOST UNDORÍTÓ!

Sajnálom, hogy ezt le kell írnom, mert tényleg szerettem eddig a Pannont, de PANNON SUCKS!!!

Ezzel egy dolgot érnek el.Aki teheti, átmegy a köcsög vodához, vagy westelhez(akik nekem azért továbbra sem szimpatikusak)
Csak meg kell nézni az első negyedésves HIF adatokat!A pannon részesedése a mobil piacból 40%alá csökkent...és tudjátok ki miatt?!A voda megszerezte azt a részesedést, amit a pannon elvesztett.

Mellesleg ígértek új hűségakciót az év első negyedévére...az hol van?!?!

ti hogy vagytok vele?

ergye Creative Commons License 2001.05.05 0 0 135
Valahol a szerzôdésben nyilván szerepel -sötétfehér kétpontos betűvel -, hogy az árváltoztatás jogát fenntartják. :-)

Mellesleg magam is benne vagyok egy ilyen szerzôdésben, igaz már csak másfél év van.

Előzmény: Attys (132)
attus Creative Commons License 2001.05.04 0 0 134
Hát, hogy csökkentés vagy növelés, az relatív. Ahogy nézem, ha valaki főleg pannont hív, vagy pl. rendkívül sokat telefonál (vagy fog ezután a minimummal) 16-18h között, az jól jár. Aki főleg vezetékset, az megszívta. Van ez így.
VonBraun Creative Commons License 2001.05.04 0 0 133
Melyik is lesz az az árcsökkentés, emberek? Én innen úgy látom, mintha áremelés lenne, javítsatok már ki, ha tévednék. Ez már a verseny része a piaci részesedés növelésére, vagy mi?
Semmi új akció már jó ideje, mondok magamnak: még várjunk egy kicsit, hátha lesz valami, amivel négy év után megtart magánál a Panyon, hát lett...
Dehogy megtart-e? Majd megírom nekik, hogy maradok náluk, aztán lemondom az előfizetést. Lesz olyan, mint ez az árcsökkentés.
Attys Creative Commons License 2001.05.04 0 0 132
Nekem azért volt jó a momentum, mert hétvégén órákat szoktam telefonálgatni nem csak pannonra. Most viszont ez a 25-35 Ft-os percdíj elég soknak tűnik.

Valaki vett 1 hónapja egy előfizetést azért, mert mondjuk a momentum csomag tökéletes neki. Alá is írta a két évet. Erre most felemelik az árakat, de ő nem mondhatja fel a szerződését. Ezt meg lehet csinálni az előfizetőkkel?

Előzmény: PannonGSM (131)
PannonGSM Creative Commons License 2001.05.04 0 0 131
a pannon a május 8-tól érvényes díjakkal nagyon kihegyezte a percdíjakat a saját ill. vezetékes hálózatra,ami talán érthető is!
a minimumnál a 16 órás off-peak is kellett már.
nekem spec. momentumom van 80-százalék vezetékes ~18 pannon ~2westel,vodafone,ugyhogy nem igen fogváltozni.
A legnagyobb kár hogy a Pix-ért 44ft-t kell fizetni/sms!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!