Keresés

Részletes keresés

Zánette Creative Commons License 2018.05.16 0 0 55

Sziasztok! Tudnátok olcsó de tiszta szállásokat mondani a Balatonon?

csipcsip22 Creative Commons License 2013.08.06 0 0 54

Sziasztok! Már nemsoká vége a nyárnak, de aki esetleg még csak most menne nyaralni, íme olcsó balatoni szálláshelyek. http://szallasgaleria.hu/

incitatus Creative Commons License 2010.04.07 0 0 53
Keresd meg "cicavirag"-ot, ő a Balatonboglár topikban tavaly keresett, majd talált is szállást, szintén körbebiciklizett.
Előzmény: aaggoottaa (52)
aaggoottaa Creative Commons License 2010.04.07 0 0 52

sziasztok!

 

Balatont szeretnék körbekerékpározni.

Javasoljatok nekem olcsó szállásokat. (zimmerfrei, faház stb.)

mennyiért lehet olcsón megszállni?

 

köszi szépen

incitatus Creative Commons License 2010.03.09 0 0 51
Hát elég egyszerűen látod a dolgokat, de ez legyen a te bajod. A Balatonon én láttam már olyat is, hogy valaki vitorlázik, persze lehet, hogy ez számodra nem olyan férfias sport, mint a motorcsónak. Néhány szörfös is fel-felbukkan, igaz, őket sem benzin hajtja. A déli parti kisvízben mindig van hely arra, hogy négy nádszálat leszúrva fejelni lehessen a térdig-combig érő vízben, ez szerintem egyedülálló adottság, bár ehhez sem kell indítómotor. Arról már nem is beszélek, hogy másnaposan milyen jó a harminc-negyven centis vízbe belefeküdve áztatni magad és gyógyulni. Jó motorozást!
Előzmény: asdfghjkl03 (50)
asdfghjkl03 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 50
Szerintem a Balaton inkább arról híres, hogy rengeteg a környéken a programlehetőség, egyébként ott mást nem lehet, mint úszkálni, na meg vízibiciklizni.Persze a táj is szép, túrázni lehet a környéken, szórakozási lehetőség is rengeteg van, de a Balaton vize az úszáson, és a horgászaton kívül túl sok mindenre tényleg nem alkalmas. Kikapcsolódásnak megteszi, de ha tényleg jól akarok szórakozni, inkább a Tisza-tó környékét választom. Sokkal több a vízi programlehetőség; Jetski, motorcsónakázás, wakeboard stb. Mindenféle sporteszköz bérlése is lehetséges, és persze kivannak építve pályák ezek részére, de a gyakorlott, engedéllyel rendelkezők szabadon száguldozhatnak a vizeken. Persze ezt csak azoknak ajánlom, akik szeretik a vízi sportokat, amik szerintem sokkal szórakoztatóbbak, mint a túrázások, és műemlékek látogatása. Ezekre sokkal alkalmasabb a Balaton környéke.
barackszaju Creative Commons License 2009.07.31 0 0 49

huu Imadom a Balatont. Most voltam 2 hetig , 3 napot zamardiban , a tobbit Szarszon, elekepeszto, mennyire tiszta es csendes ez a kornyek. Teljesen mas a levego mint itt a nagyvarosban.

 

 

Egybekent ha meg nem lattatok toltsetek mar ki legyszi ezt a kerdoivet, egyetemre kellene utazasi szokasokkal kapcsolatos:) Semmilyen kotelezettseggel nem jar nev es email cim sem kell hozza

 

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/211151406/

 

koszi elore is.

marosiviki Creative Commons License 2008.06.24 0 0 48
azt hiszem bármelyik nap,
vagyis remélem, hogy nem egy olyan napra kapunk, amire annyira nem vágyunk!:)
Előzmény: Wettp (47)
Wettp Creative Commons License 2008.06.23 0 0 47
oké,másodszor nekem is sikerült,elsőre nem tudom mit nyomtam már el:)
ez a 20darab napijegy ugy van egyébként hogy bármelyik nap felhasználhatoak?
Előzmény: marosiviki (46)
marosiviki Creative Commons License 2008.06.23 0 0 46
hát ezek nem valami nagyon nehéz kérdések ám!
én simán megválaszoltam őket!
Előzmény: Wettp (41)
incitatus Creative Commons License 2008.06.23 0 0 45
PH
Wettp Creative Commons License 2008.06.23 0 0 44
Engem leginkább massive attack érdekel...De van egy olyan érzésem hogy meg kell majd vennem a jegyet:(
Előzmény: tompor1 (43)
tompor1 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 43
naná hogy sikerült megválaszolni a kérdéseket, annyira nemnehéz, én meg szívesen mennék ajándék jeggyel Fatboy Slimre:)))
Előzmény: Wettp (41)
bendediver Creative Commons License 2008.06.23 0 0 42

Igen és meg is nyertem minden belépőt, ezért más már ne is próbálkozzon.....

 Kicsifiú! Jó lenne ha nem itt reklámoznátok a primitív oladalaitokat!

Előzmény: Wettp (41)
Wettp Creative Commons License 2008.06.23 0 0 41
Sziasztok.
Valakinek sikerült már helyesen válaszolni az Balatonsoundos 5kviz kérdésre?
Jó lenne nyerni belépőt....
itt
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 39
Íme:
*1+5 db VIP négy napos bérlet a rendezvényre
*szállás 6 fő számára luxus lakóautóban
* 1 db 8o.ooo Ft értékű italbón
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 38
Létezik egy bizonyos nyereményjáték is. :)
Előzmény: Modric (37)
Modric Creative Commons License 2008.06.19 0 0 37
Persze, hogy megyek.
Jó kis film. :)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 36
Akkor gondolom a Balaton Sound-ra is mész !?
http://www.tefilmedtenyarad.hu/film/126 ezt nézz meg jó !
Előzmény: Modric (35)
Modric Creative Commons License 2008.06.19 0 0 35
Szerintem is a legjobb hely. Az összes nyaramat eddig a Balatonon töltöttem.
Jó kis kaland :)
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 34
A Balaton szerintem is elsőosztályú. A legjobb hely !
Pláne ha kalndok is várnak rád: http://balatonikaland.try.hu/
partybaby86 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 33
jajj de gavallér valaki;)
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 32
lehet róla szó,ismerősök nem rég voltak,és csak jót hallottam tőlük.főleg az ilyen partybaby- féle nőkről:)
Előzmény: partybaby86 (31)
partybaby86 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 31
gyertek bulizni Aligára!!!
most lesz 21-én az ingyenes nyitóbuli a club aligában!!
juhúúúú!!!
nyman Creative Commons License 2004.07.19 0 0 30

Most is allitolag jo a viz.

 

Pont vot a hetvegen 1 osszehasonlitas Balaton vs. Horvat tengerpart ugyben. Az utobbit valasztanam en is 1 hetes rofogesre a ketto kozul.

 

Ki miert megy nem megy a Balatonra? En ugy vagyok vele, hogy a hetvegen sokan vannak, hetkoznap meg nem erek ra. Meg emlexem, hogy anno rengetegszer atvagtak, vagy megproszaltak atvagni, meg ment a szabad rablas. Ugyhogy engem nem hat meg a vendeglatosok sirasa. Anno nem kellet vona ugy elbaszni a dogokat.

 

Majd lehet, hogy par ev mulva beall a dolog.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 29
Chris7!

Te még mindig elfelejtkezel a nagy és híres megmentőtökről (khmm, rólam). Tényleg megrendeltetétek már az óriásgyertyámat???
Mégegy. Minek Nektek kocsi? Csak összeölelkeztek a Nyuszikával (húú de izgi) és Ő máris odaröptet, ahova csak akarod...

Üdv

Vanek -a megmentőt

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 28
Kimaradt " " bocs. Az elso sor by chris7
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 27
, csak gyere fel a Csobánc hegy tetejére augusztus 11-én, a napfogyatkozás napján.

A fenébe.. Sokan lesztek ? Mert mi is onnan terveztuk megnezni, de ha nagy tomeg lesz, akkor keresunk valami mast.... :((

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 26
Láttam már hegesztőmaszkot, ami éppen úgy nézett ki, mint egy tuti búvárszemüveg, azt pedig gyakran használnak vízben (sőt, csak ott). Na persze kissé sötétebb az üvege, de ez apró különbség. Pólót pedig csak a parton szoktam felvenni. Egyébként nem kell tutinak lennem a lányoknál, el vagyok látva. Van egy nagyon szép és okos menyasszonyom, akivel nemsokára összeházasodunk és családot alapítunk. A többi lány csak annyira érdekel, mint egy jó film a moziban amit megnéz az ember és kész. Az igazi élet otthon van, de ez más téma. Itt a lényeg, hogy a Balcsi szuper egészen addig amíg a turista áradat meg nem jön (bár ahogy hallottam az idén kevesebben lesznek, mert fosnak a háborútól).
Most elköszönök, jóccakát !
Valószínűleg legközelebb jövő héten törzsasztalozok már munkaidőben munkahelyről. Még kedvezményes időszakban is drága a modemezés, ha túl gyakran csinálja az ember. Bye !
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 25
Képzeld már el .

Sétálsz a parton erre látsz egy fickót a vizben pólóban hegesztőmaszkal az arca előtt.
Tutti jó lesz a lányoknál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!