Keresés

Részletes keresés

Gombócartúrné Creative Commons License 2005.12.14 0 0 223

Bár nőnemű lévén bizonyára nekem sem mérvadó a véleményem, de osztom a tiéd :)

Szerintem is gusztustalan a szilikonpánt... rátapad a vállra, és ha kicsit méretesebb a mell, még "összezsugorodva" be is vág.

Előzmény: griselle (222)
griselle Creative Commons License 2005.12.13 0 0 222

:-))) mi minden topikok vagynak ! :-)))

 

Igazad van fish, IGÉNYESNEK KELL LENNI!!! és a divat kedvéért ne dobjuk a szemétkosárba a jóizlést!

Szerintem, bár nönemü lévén, nem mérvadó a véleményem: az undoritis maximus kategoriájába tartoznak a szilikon pántok, a felsöruházat szinétöl eltérö szinü pántok (vannak nagyon jo pántnélküli melltartók, meg olyan kivitelezésü szép pántok amit direkt láttatásra terveztek - de a szinnek egyezni/harmonizálni kell!) titokzoknik, bármilyen zoknik a szandálban.....

Előzmény: Fishtax (211)
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.24 0 0 221

régi UTEFM tag vagyok! :)

Előzmény: magyar tarka nagy barom (220)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2005.06.23 0 0 220
No nézd mán!
Milyen kósza topic-ok kerülnek elő!Mit nem mond
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.23 0 0 219
Mai napi kedvencem: szilikonpánt, kis virágokkal, viszont a melltartó háta az teljes kilógott a maga fehér valóságában egy fekete, alulméretezett pántocskás topból.
dalia Creative Commons License 2004.04.27 0 0 218
hehe, milyenjó kis topic ez :)
Alfred Creative Commons License 2004.04.27 0 0 217
A kilencvenes évek elején tört ki a nőkből az olthatatlan vágy a melltartó iránt, korábban, ha megjött a jóidő, a nyáriruhák blúzok alatt sejtelmesen látszott az, ami ma egyforma, a gyártók által megállapított kiterjedésű és alakú.
Akkoriban valahogy nem volt kellemetlen a nőknek a saját mellük és mellbimbójuk, és - mivel nagyon kevesen hordtak melltartót - nem hordókat sem bámulta meg senki, és nem is tett megjegyzést rájuk egy paraszt se.
A közelben van néhány iskola. A gimnazista lányok 100%-a, de már szinte minden általános iskolás fölsős lány is melltartót hord. Ez persze a legröhejesebb, mert nincs a melle helyén semmi...

Aki nosztalgiázni akar, az nézze a Filmmúzeumot, sok házi filmfelvétel, hiradó és dokumentumfilmen látható a '80-as évek, '90-es évek eleje.

A Szőke Nő visszavág Creative Commons License 2002.07.10 0 0 216
Sőt, meg merem kockáztatni, hogy az ebből kialakuló láthatatlan melltartó a szilikonozás alternatívájává fogja kinőni magát! De ez már más topikokra tartozik.
Előzmény: A Szőke Nő visszavág (215)
A Szőke Nő visszavág Creative Commons License 2002.07.10 0 0 215
Nem tudom túllódult-é a fantáziája az igen tisztelt pántbarát közönségnek az átlátszó pánt, és a melltartó stílusegyezéséig? Arra gondolok, hogy ha a pánt átlátszó, az vonja maga után azt is, hogy a melltartó is átlátszó kell hogy legyen, de legalább is egy tendenciának ebbe az irányba is mutatnia kellene.
Hát nem izgis?
snejderfáni Creative Commons License 2002.05.24 0 0 214
:)))
Előzmény: csinovnyik (213)
csinovnyik Creative Commons License 2002.05.23 0 0 213
én, mint az egyetem boa constrictora, úgyis, mint a pántatlanság és a fel nem kötelezettség régi harcosa ezúton szeretném felhívni a figyelmet, hogy a pántatlan vita (dolce) hova torkollik (deep throat)!
bezony mondom néktek testnedveim, úrrá lesz rajtatok a csüggedés és a széthúzás és a gravitáció egyéb ármányai folytán lankadás lesz a ti részetek. de legyetek résen, legalább részben, vegyétek ki részetek, mikor tömítik a réseket!
snejderfáni Creative Commons License 2002.05.23 0 0 212
Ejnye Fish, ennek a rendkívül haszontalan - ámbátor annál jobb gombatenyésztő - kütyünek TITOKZOKNI a neve. :)))
Előzmény: Fishtax (211)
Fishtax Creative Commons License 2002.05.23 0 0 211
Undoritis maximus: szandál "titokharisnyával" (vagy hogy a répába hívják azt az izét, ami olyan, mint egy mamusz, csak éppen nylonharisnyaanyagból van). Ma reggel észleltem, de hát kell nekem metróval játni...

Egyébként mintha az idén már nem tobzódnának annyira a lányok a pántok számosságának és számtalanságának bűvöletében (szintén metrós megfigyelés).

fish

1 magyar Creative Commons License 2002.05.22 0 0 210
És a zokni vagy a szandi van kívül?
Előzmény: rice (206)
rice Creative Commons License 2002.05.22 0 0 209
szintén zenész?
rizsa lehajtja fejét bokájához és kibetűzi, mi is van a zoknira írva....
adidora.
ez a zokni márkája!

rizsa

Előzmény: snejderfáni (208)
snejderfáni Creative Commons License 2002.05.22 0 0 208
Ugye fehér zoknival hordod (szigorúan a többször visszahajtogatott szárú csak az elfogadható :), aminek az eleje és a sarka valamilyen más, élénk színű? :)))

sf

Előzmény: rice (206)
Thor Creative Commons License 2002.05.22 0 0 207
:)))))))))) rizsa!
Előzmény: rice (206)
rice Creative Commons License 2002.05.22 0 0 206
én a szandijaimat frottír zoknival hordom. az jobb, mint a harisnya? szeretnék nagyon tetszeni a pasimnak:)

rizsa

Előzmény: Fishtax (205)
Fishtax Creative Commons License 2002.05.22 0 0 205
Ha az a szép láb harisnyát húz szandálhoz, akkor lehet bármilyen szép láb, onnan kezdve az már bizony nem szép láb, hanem inkább hányinger!
:-)

fish

Előzmény: rice (203)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2002.05.22 0 0 204
Baromként bambán bámulom.
De néha biza duckfoot döbbenet. No persze a harisnyák árai az egekben ha jót akarsz. Jóléti harisnyaváltást! :-)
Előzmény: rice (203)
rice Creative Commons License 2002.05.22 0 0 203
ez már beteges:) annyi szép lábú nő rohangál az utcákon. nem azt kellene bámulnotok?:)

rizsa

Előzmény: snejderfáni (202)
snejderfáni Creative Commons License 2002.05.22 0 0 202
:))) Biztos lesz!

Ma: rengeteg pántos szandik, rengeteg nylonharisnyával.

Előzmény: magyar tarka nagy barom (201)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2002.05.21 0 0 201
Lehetséges. Hétvégi bevásárláskor látjátok feleim szümtükkel mik vogymuk, isa sokszínû pántok vogymuk.
UV zöld most nem volt, de lesz...
Előzmény: snejderfáni (199)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2002.05.17 0 0 200
Nem úgy van az! Vége a pántállami idõknek, mindenki olyant vesz fel amilyent akar. Csak legfeljebb nem választjuk meg. Akinek az öltözködése nem tetszik azt interpelláljuk, akié meg tetszik azt felállva megnézzük.
snejderfáni Creative Commons License 2002.05.17 0 0 199
Újabb pántőrület, ma reggeli friss termés: Lila pántos póló, alatta pedig lila színű műanyag pántos melltartó. Nem tudom a melltartó milyen színű volt, de lehetséges, hogy már pántokat is lehet különböző színben kapni? Ha meg a műanyag pánt is színes, akkor meg vehetett volna a pántos pólója alá akármilyen melltartót ami meg ugye alapban is gáz. :(
Vanek Creative Commons License 2002.05.17 0 0 198
Bizony-bizony, éljenek a kosarak és legyenek jól telerakva!
Fishtax!
Maximálisan egyetértek! Le a harisnyákkal! Le a bugyikkal!
Fishtax Creative Commons License 2002.05.17 0 0 197
Igényes. És tántoríthatatlan.
:-)

fish

Előzmény: rice (196)
rice Creative Commons License 2002.05.17 0 0 196
kis finnyás:)

rizsa

Előzmény: Fishtax (195)
Fishtax Creative Commons License 2002.05.17 0 0 195
(Ha már felbukkant... :-) )
Ismételten a topik B témájára szeretnék rávilágítani! Felhívnám a tisztelt érintettek figyelmét, hogy már reggel is elég meleg van, tessék már végre elfelejteni a harisnyát, ha szandált tetszenek húzni, már hideg sincs reggel, hogy azzal kelljen indokolni! Gusztustalan, gusztustalan, gusztustalan!!! Egyre nagyobb divat a szandál, ennek igazán örülök, de olyanok is felerőltetik a lábukra, akiknek nem is áll jól, ha meg még egy "szekszi" kis harisnyát is hozzádobnak... na, attól tudok hányinger kapni igazán... Tisztelt Hölgyeim! Tessenek adni magukra, és figyelni arra, hogy a lábújjak között feszülő harisnya (pláne, ha még erősített orrú is!) maximum a hálószoba sejtelmes félhomályában néz ki jól!

Harcos üdvözlettel:

fish

magyar tarka nagy barom Creative Commons License 2002.05.17 0 0 194
No igen, de azért még egy A kosár is jobb, mint a fogyasztói kosár...
Előzmény: Vanek (193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!