Keresés

Részletes keresés

kutykurutty Creative Commons License 1999.09.19 0 0 16
Valamint ajanlom a lentebbi URL-t (remelem, meg el)
Tray Creative Commons License 1999.09.19 0 0 15
Ajánlom figyelmetekbe a Zed 99/7-es számát, amiben teljes leírás található a Phantom Menace-ről.
gregWing Creative Commons License 1999.09.19 0 0 14
Segítség!

Mos Espában nem találom JarJar-t

W Creative Commons License 1999.09.17 0 0 13
Majdnem olyan mint a filmben :-)
Kapsel Creative Commons License 1999.06.20 0 0 12
Ha megtaláltad Anakint elvezet téged Wattohoz. Ott érdeklődsz a T14-es hiperdrive felől, megtudod, hogy a nálad lévő köztársasági pénz itt nem jó, az egyetlen út, hogy megszerezd a T14-et a fogadás a pod racer verseny végkimeneletére. Anakinnak van pod racere, csak pár alkatrész kell hozzá, ezt kell megszerezned a városban. Mindenféle jótetteket véghezvíve a városban mindig kapsz útmutatást vagy vmilyen alkatrészt ami vagy jó Anakinnak, vagy vkivel el kell cserélni a jó alkatrészre. El lehet vele bíbelődni egy ideig.

KÉRDÉS AZOKHOZ AKIK MÁR A JÁTÉKOT VÉGIG JÁTSZOTTÁK: AMIKOR QUI-GON MEG DARTH MAUL VÍVNAK, ÉN MEG MINT OBI-WAN A LIFTES PLATÓKNÁL VAGYOK, HOGY A FENÉBE JUTOK EL ARRA A PLATÓRA AHOL ŐK VÍVNAK. HA MEGPRÓBÁLOK ODA ÁTUGRANI, MINDIG AZ A VÉGE, HOGY LEZUHANOK A MÉLYBE.
SEGÍTSETEK, MERT K.-RA BOSSZANT, HOGY IDEÁIG ELJUTOTTAM ÉS NEM TUDOK TOVÁBBMENNI.

Előzmény: kutykurutty (6)
Totyasrác Creative Commons License 1999.06.17 0 0 11
A Racer-t most kapom meg 1/2 óra múlva - tílleg ojan jó?
Gundark Creative Commons License 1999.06.17 0 0 10
Nem kekeckedésből, csak a tények kedvéért, a "harmadik" játék neve Gungan frontier. Oktató jellege van a dolognak (Lucas learning csinálta csak ugy mint a Star Wars Droid works-ot) és a lényege nagyjából annyi hogy a gunganok egy lakatlan holdon kivánnak letelepedni, és nekünk kell az betelepiteni. Egyszerűnek látszik de azért annyira mégsem :) Olyan 8 10 12 éves gyerkőcöknek (nagy duma! a DW-ben is volt olyan dolog amit nem tudtam megcsinálni:) ajánlatos akiknek kell tanulniuk, vagy szeretik a biológiát.
Gundark
kutykurutty Creative Commons License 1999.06.17 0 0 9
http://www.gamewinners.com/walkthrough/
star_wars_phantom_menace/index.html
Csak aki hozzam hasonloan el szokott akadni...
kutykurutty Creative Commons License 1999.06.16 0 0 7
Kezdem atvenni a topicban az uralmat :)
Tatooine-os palya ?
Megtalaltam Anakint, de a szemet kolok elszaladt, es nem tudok eljutni Wattohoz. A varosban meg marhara nehezen igazodok ki.
Kell meg valamit csinalni ?
kutykurutty Creative Commons License 1999.06.15 0 0 6
OK, rajottem, hogy lehet huzgalni azt a szutyok kovet... :)
JulesBátyó Creative Commons License 1999.06.14 0 0 5
Ki tudja megmondani, hogy azon a pályán, amikor a T-14-es generátort kell összeszedni, mi a teendő, miután a kissrácot követve leszakad egy vékony átjáró, és szem elől tévesztem a gyereket?
kutykurutty Creative Commons License 1999.06.14 0 0 4
Ez a Frontier Gungan micsoda ?
Mas. A Menace 5. palyajan (palota) mit kell pontosan csinalni ?
Rohan a kiralyno, rohanok utana, aztan megall. En otthagytam, eljutottam egy tankig, bementem moge, aztan talalkoztam egy R2-essel, akivel beszeltem, de ha tovabbmentem, mindig kiirta, hogy a queen meghalt. Visszamentem hozza,akkor jott utanam, de nem tudtam vele mit kezdeni.
Segitseg, el vagyok akadva !!!!!! :)
KeFe Creative Commons License 1999.06.08 0 0 3
11-ik palyan a piros access card-ot keresem. Ha valaki tudja merre keressem akkor ne tartsa magaban.
alma Creative Commons License 1999.06.04 0 0 2
Nem tudja valaki, hogy a racert honnan lehetne letolteni?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Szerintem is elég szép lett a Phantom Menace. Bár engem kicsit (nagyon) idegesít a kameranézet. Tudtátok, hogy ha backspace-t üttök, és beírjátok, hogy "naughty naughty", akkor bevált a kamera a muki mögé?

Én még csak az 5. pályán "szerénykedem", legyen erre mentség vészesen közelgő angol és német nyelvi szigorlatom.

Most, hogy láttam a filmet, nagyon várom, hogyan csinálták meg a többi pályát! Megyek is játszani...

De előbb.

A Racer NAGGGYON gyors, tényleg érzed a 600 km/h-t. De nekem elég egyszerűnek tűnt, a legtöbb alap-pályát elsőre végignyomtam és az első helyen végeztem. A bonusok már komolyabb

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Akkor mondd el lecci hogy a 9-ik palyan Coruscanton, merre talalom a piros illetve a feher acces card-ot?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Nagyon pengék az új játékok!!! A Phantom Menace-t már majdnem végigvittem, nagyon szép lett. A Pod Racer is nagyon hangulatos, órákig lehet nyomni. A Frontier Gungan-ra még nem volt időm :(.
Vélemények? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!