Keresés

Részletes keresés

Rettenet Creative Commons License 1999.08.26 0 0 507
Mellékállásban kígyó vagy? vagy csak a nyári bundádat vedled le?
hirvike Creative Commons License 1999.08.25 0 0 506
Támogatom a javaslatot!
ribizli Creative Commons License 1999.08.25 0 0 505
Tartsunk törtet az 1000 teában!
Szeptember második feléhez mit szól a Társaság? :-)
ribizli
sófelhasználó Creative Commons License 1999.08.25 0 0 504
Hát, remélem...:-))
hirvike Creative Commons License 1999.08.25 0 0 503
Akkor némileg előrébbvive a társalgást: ez most egész - azaz házi - vagy törtszámjegyes - azaz vendéglátóipari helységes - tali lesz. Hol is a krónikás?
És kb. mikor?
hirvike Creative Commons License 1999.08.25 0 0 502
Hát ezt öntől nem vártam volna!!! Várhatja, hogy újra körüludvaroljam! :-)
dalia Creative Commons License 1999.08.25 0 0 501
Jaj kedves Showgirl, olyan jó, hogy felhoztad ezt a csoda-topicot, mekkkkkorát nosztalgiáztam! :-)))))
...régi szép idők, még mentek a győzködések, hogy egyátalán elmenjen az emberlánya Talira, most meg már... :-))))

Szóval, mindjárt itt van Tali10, remélem kedves sófelhasználó végre tényleg összefutunk!!!

Aztán trényleg lehetne szervezni lassan egy újabb teázást is.

sófelhasználó Creative Commons License 1999.08.25 0 0 500
Köszönöm, kedves Bogumil, hozzászólásod kedves is volt, meg 500.!!
Bogumil Creative Commons License 1999.08.25 0 0 499
Ki merészelt téged bántani? Azonnal álljon ide elém, aztán majd jól ellátom a baját nekije! Azt a teremburáját!
sófelhasználó Creative Commons License 1999.08.25 0 0 498
Én is ezt akartam javasolni, csak egy kicsit szegényes a szókincsem, ezért aztán itt csúfolnak engemet....:-((((
Bogumil Creative Commons License 1999.08.25 0 0 497
Szerintem tartsunk egy teástalit ahelyett, hogy siránkoznánk! :o))))))
nomira Creative Commons License 1999.08.25 0 0 496
JÉÉÉÉÉÉÉ, egy SmartAss!

Én arra jártam amerre a madár se, mert ide ebbe a roomba nem repülnek be, még a palimadarak se. Nem vesztem el csak éppen átalakulóban vagyok és kicsit sokáig tart a vedlésem.

No, most???

sasanz Creative Commons License 1999.08.25 0 0 495
Ha esetleg lesz egy teástalálkozó, arra én is szívesen elmennék, leginkább ismeretszerzési célzattal. Mert sajnos nem nagyon ismerem a teákat, ha lenne is kedvem kipróbálni valamit, nem ismerem az elkészítés fortélyait.
SmartAss Creative Commons License 1999.08.25 0 0 494
Néééééééééééééééé, egy Nomira!!!!!!!!!!!!!!!!
Na végre :)))))))))))))))))
Hát Te merre jártál édesem???

Akkor?

beep Creative Commons License 1999.08.25 0 0 493
Aaaa, ne higyj nekik, minden amit kerdeznek hazugsag! ;-)
nomira Creative Commons License 1999.08.25 0 0 492
Mi is van tulajdonképpen, emberkék? :))))))))
SmartAss Creative Commons License 1999.08.25 0 0 491
Hát, ha jól meggondoljuk, tulajdonképpen igazatok van.
Sőt, biztos.
Szóval?
hirvike Creative Commons License 1999.08.24 0 0 490
Mármint?
sófelhasználó Creative Commons License 1999.08.24 0 0 489
Na????
Mci Creative Commons License 1999.06.12 0 0 488
Jé, volt kettő.ötös teás tali. Méghozzá nélkülem. Nagyon sajnálom, hogy nem voltam ott, de amúgy se tudtam volna menni, mert azon a napon mindig sikáig dolgozom.

Most nem volt időm végigolvasni, mi is történt ott.
Mci

Planney Creative Commons License 1999.06.12 0 0 487
Dália,

Te is felkerültél a kedvenceim listájára.
SmartAssnek pedig halvány gőze sincs arról, mi a dízel, akármit is állít. Antialk szegény.

SmartAss,

A Prókátorra mondtam, hogy telefonálgatni fog, nyilván nem én fogok (mert én is egy nagyon diszkrét pasi vagyok ám). Őt meg amúgy is viszem magammal a talira, mert ő egy jó fej és sokaknak nagyon szimpatikus. Tehát ott a helye.

A ti dízeleteket tudtam, csak azt nem, hogy ez a SOTÉN már intézményesítve van.

Bármely szórakozóhelyen van. Alapital.

Mert honnan tudnám, ha onnan is igyexel kitúrni! :)))

Mi ez a üldözési mánia már megint??? Nem megkérdeztem az előbb, hogy jössz-e. Te akarod itt kimagyarázni a dolgot.

Hát néhány kocsit már én is elhasználtam :((( Főleg Bagdadban. Ott az 1irányú uccát az különböztette meg a 2irányútól, hogy kevesebben jöttek szembe :(((

Komoly??? :-(

Azért azzal az automatikus nemmel jó lesz vigyázni! Nagyvonalú gesztusaim félreértelmezése esetén komoly megtorlás következik :))))))))))))

Mitakarszmármegint megtorolni? Már vallást is építettem Rád, Te meg holmi pitbullok elé vetsz megint? Háát, nem szép dolog. :-)
Amúgy nem félek a pitbulljaidtól, viszem magammal Marcit, ő meg megint jól kezelésbe veszi őket. :-)))

Planney

dalia Creative Commons License 1999.06.12 0 0 486
Bár érettségiztem hittanbol, imairásban nem vagyok tökéletes, de majd probálkozom :-)))
konkrétan nem ma délután, mert moziba visznek (Yez, popcorn+Coca-cola rulez), de gondolkozom rajta.
Mondatam már, hogy imádom Tasztalfüggöségemet?? :-)))
Előzmény: SmartAss (485)
SmartAss Creative Commons License 1999.06.12 0 0 485
daliaimákközéppontja,
tudtam, hogy RÁD számíthatok! Gyere, mutassuk meg ennek a gyaurnak, hogy egy szint felett mi számít!
Nem kellene ketteskén sürgősen kidolgozni valami imafélét? Ha jóllaktál, csak szólj, én most épp ráérek! :))))))))
Előzmény: dalia (482)
SmartAss Creative Commons License 1999.06.12 0 0 484
Planney,
na idefigyelj hapsikám! MI vagy te, fogadatlan prókátor, hogy már te is a Ms SmartAss-al jössz? Nem akarsz mindjárt te is megfenyegetni egy kicsit?
Bármelyikőtök próbálkozása teljesen reménytelen és kudarcra van ítélve! Tegnap, amikor a barátnőd újra fenyegetni kezdett a német topicban, ideültettem az asszonyt, hogy olvassa el legalább, tuggya meg, mekkora szemét disznó a férje, de a felénél felállt, mondott 1 kedveset (NEM RÁM), és elegánsan távozott. Szóval shut up, will you?
Aki a családom belekeveri a Tasztalba, azt desszertként dobom a pitbulljaim elé!!!!!!

Naná, hogy nem figyelek a részletekre, csak elvesznék bennük. A ti dízeleteket tudtam, csak azt nem, hogy ez a SOTÉN már intézményesítve van. Mert honnan tudnám, ha onnan is igyexel kitúrni! :)))

Hát néhány kocsit már én is elhasználtam :((( Főleg Bagdadban. Ott az 1irányú uccát az különböztette meg a 2irányútól, hogy kevesebben jöttek szembe :(((

Azért azzal az automatikus nemmel jó lesz vigyázni! Nagyvonalú gesztusaim félreértelmezése esetén komoly megtorlás következik :))))))))))))

Előzmény: Planney (480)
dalia Creative Commons License 1999.06.12 0 0 483
állandóan tul gyorsan akarok gépelni, és igy rendszeresen félreütöm a betüket... visszaolvasni meg OK elött nem nagyon szoktam.
szóval: ragtataok=raktatok :-)))))))))))))))))
Előzmény: dalia (482)
dalia Creative Commons License 1999.06.12 0 0 482
dalia fözött magának ebédet, most hogy itt vagyok megint, olyan :-)-t ragtatok az arcomra :-))))
egyébbként épp zöldalma-teát kortyolok, tehát nem is vagyok off!
SmartAss vallás jól hangzik, csatlakoznék...
Planney nagyon tecc amit Tasztalrol irtál az elöbb, igen fontosak a gondolatok amit itt olvasok, ill. irok néha.
dízelezést (SmartAss kedvéért vörösboroskolázást) már várom, ezer éve nem ittam már le magam úgy igazán :-) mostanában inkább könnyü fehérborok idöszak van, nomeg végigchattelt vodka-tonicos éjszakák...rulez nagyon!
Tali8 pedig ... nem hiszem, persze majd meglátjuk, most tényleg nem arrol van szó, hogy kéretem magam (mert szoktam néha :-) ), nem tudom, hogy belefér-e a péntekembe, ill. kis ideologiáimba...
Planney Creative Commons License 1999.06.12 0 0 481
SmartAss,

Mitetfeltételezgecc már megint? Már gratulálni meg dícsérni sem lehet???? Téged már úgysem dícsérlek meg a héten, hiába erőlködsz. Legalább egy hónapravaló dícséretet kaptál, most más is kap, ne légy már ojjan irígy!!!!

de azért ijen tempóban nyomulni!!!!!! gondolod, hogy ketten is befértek a Macs hátsó ülésére? :)))))))))))

Tegnap négyen is elfértünk abban a kocsiban... De te most ezt is félremagyarázod, abban biztos vagyok...

Planney

Előzmény: SmartAss (479)
Planney Creative Commons License 1999.06.12 0 0 480
SmartAss,

Az előnytől meg ne félj, nem vagyok én irígy :)))

De pedig félek. Neked már Fan Club-od is van. :-))) Mi lesz még itt a végén, hajjajj??? Talán külön vallást is építenek majd rád? ;-)

Ha lennének megint Tasztalosok a bulin, még el is mennék. Ilyen duma után persze eszembe sincs. Méghogy alapfeltétel! Tisztára másodrendűnek érzem most magam :(
Eszméletlen keményen dolgozol azért, hogy távoltarcs a csajoktól :)))))))

Necsináldmárjó???? Mi az, hogy távoltartalak a csajoktól? Vedd már észre, hogy épp őket tartom távol tőled! Nem biztos, hogy megelégszenek egy Fan Club-ba
való belépéssel, akkor meg mi lesz??? Szegény Mrs. SmartAss csak kapná a telefonokat meg a leveleket... :)

Köpj le nyugodtan, de mi az a dízel?

Látod kedves Dália, ez a SmartAss legfőbb baja. Nem figyel sose a részletekre, globalice szeretne mindent elérni. Pedig ha úgy elvesznél a részletekbe, ahogy én szoktam, tudnád, hogy a Dália meg én a vizsgák lezárását egy dízelpárbajjal ünnepeljük meg. Dízel = 50% bor + 50% kóla.

Nekem már volt egy diesel Volvom, de totálkárosra vágódott, mert a diesel 1 lassú sz@r, és ha Volvo létére nem egy tank lett volna, hát most nem lenne konkurenciád!

Nemcsak a Macs falja ezek szerint az autókat???? Mit csináltál (csináltak)?

Vagy így sincs? :))))

Gondolom, költői volt a kérdés, melyhez az automatikus nemet kell hozzárendelni. :-)))))

Planney

Előzmény: SmartAss (477)
SmartAss Creative Commons License 1999.06.12 0 0 479
Na mieza lavsztoriiiiiiiiiiiiii itten??????
azt a másic topicot meg már úgyis összegratuláztuk daliának, nyugottan lehet ott is enyelegni :))))))

de azért ijen tempóban nyomulni!!!!!! gondolod, hogy ketten is befértek a Macs hátsó ülésére? :)))))))))))

Előzmény: Planney (478)
Planney Creative Commons License 1999.06.12 0 0 478
Dália:

pl. én nagyon szeretem olvasni amit irogatsz :-)))

Ah, ezért a mondatért már érdemes volt ittmaradnom. Ilyenkor hízik a máj ezerrel. :-))) A dolog -- mondanom sem kell, remélem -- kölcsönös.

Amúgy tök jó, hogy a teástali 2.5-ben vagyunk, elvégre a "Mit jelent neked a Tasztal?" kérdést fejtegetjük egy ideje, ha jól látom. :-))) Nem baj, azt a másikat topicot meg jól összeteázzuk majd.
Azéris itt folytatom (megérdemlem, egy fejezetet időközben megtanultam):
Ez a Tasztalozás egyre súlyosabb. Minél több embert ismerek személyesen is, annál jobban érdekel az egész. Mert azokra eleve jobban odafigyelek. Kicsit olyan ez nekem mint egy család. Sőt a Tasztalt tulajdonképpen a harmadik családomnak tekintem. Annyiféle embert, annyiféle generációt gyűjt ez össze, hogy az valami félelmetes. Én pedig csak önelégülten vigyorgok, hogy mindazt amit más saját bőrén tanul meg, én azt szépen itt mind ellesem a tasztaltársaktól. Ez klassz dolog.
Sokkal, de sokkal kevesebb lennék most, ha nem tévedtem volna erre annak idején. S annyi kedves, jószándékú embert megismertem. Nagyon sajnálnám, ha ez kimaradt volna.

Planney

Előzmény: dalia (475)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!