Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Elég komoly a probléma,ezt Samu bácsi szóvívője is elismeri.A Kínaiak nem csak az atomfegyverek miniatürizálásának titkát nyúlták le, hanem a korszerű ICBM rakéták gyártási eljárását is. Szerintem 5, maximum 15 éven belül ezzel az eljárással utol érik az USA nukleáris,és egyéb(vegyi,biológiai)szintjét, ezért szerintem a következő hidegháborús tendencia Kína és barátai illetve USA és szővetségesei között fog kicsúcsosodni(remélem nem lessz igazam). Az Indiai óceánon,illetve a Csendes óceán keleti régióiban már erősen érezhető a Kínai előretörés,amit a Szovjetunió ősszeomlása okozott.És az ominózus technológia lopás hosszú távon erősíteni fogja Kína pozícióját, és nem csak a távol keleti régió
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2

Azért Joe szerintem elkényelmesedett kissé...
A hazai tapasztalatai nem használhatók világméretekben, legalább is kelet - középeurópai emberek esetében biztosan nem. Itt már mindenki eleve gyanakvással fogadja mindenféle hatalom mindenféle szépencsomagolt baromságait. A nagyhatalmakét is.

( Már csak azt várom, hogy speaker mikor nyit topicot "Üzenjünk hadat Kínának" címmel...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Ezt az ügyet tényleg a legjobb idöben dobták be, én már csodálom ezt az amerikaiakban. De komolyan.

Ugye láttátok A farok csóválja c. filmet. Az is erröl a tudományról szólt.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
egy perc alatt két nullás.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
http://www.reformparty.org/cox

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!