Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2002.11.02 0 0 25
vagy kicsi?
Előzmény: nyman (24)
nyman Creative Commons License 2002.02.20 0 0 24
aszt akartad mondani, hogy nagy a feje?
Előzmény: Törölt nick (-)
Tarka fajta szarka Creative Commons License 2001.12.12 0 0 23
A napokban láttam
nyman Creative Commons License 2001.07.14 0 0 22
tudsz mar vmit?
Előzmény: sófelhasználó (21)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.06.02 0 0 21
Nahát.
Bagojj bejegyzését láttam valamelyik topicban pár napja.
Én csodálkozom, hogy nem reagál erre a megkeresésre, de azért remélem, valamilyen magyarázat érkezik....
duck Creative Commons License 1999.06.02 0 0 20
Erre is gondoltam. De mivel nyilvánosan történt a nézeteltérés, ezért nyilvánosan akartam rendezni az ügyet. Egyébként nem érzem úgy, hogy borzasztó nagy dolog volt ez az egész. A topicnyitást gesztusnak szántam: azt akarta kifejezni, hogy sajnálnám, ha Bagojj eltünne a párbeszédből, azt hiszem ez nyilvánvaló volt. Nem tudom miért nem reagál, de úgy érzem ennél többet nem szeretnék lépni az ügyben.
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
Szerintem hagyjuk a megszólítottat, ahogy dönt, úgy dönt, különben más helyekre irogat, tehát van!!!
Duck!
Szerintem írj neki emilkét, ha akarsz tőle valamit. Már bocs, de ez nem a legjobb fórum, amit választhatt
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
... csak gondoltam eloszedem, hiszen fajtars-pajtas meg mindig nem nyilvanult itt meg ...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 17
Nekem mindegy, döntsétek el...
:-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
saltuser,

inkább az enyémet törögetik már évek óta. Nem lehetne inkább, hogy valaki más (másvalaki) mesélje el a sztorit. Én TÉNYLEG túlságosan benne vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
Nem akarok beleszólni a nagyok dógába, de itt má' mindenki mondja a magáét, csak épp' Bagojj nem! :)))
De ha má' itt vagyok, kihasználom az alkalmat:
Bagojj sporttárs! Ugye nem felejtetted el a vasárnap délutáni vízilabda edzést? :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Mar meg is irtak nekem a Teazok 4 pontjat! ;))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Cateye: ez az!!!!
Duck, akkor mesélj (inkább,mint hogy női szíveket törögess...)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
Szomorú vagyok...
Remélem, valaki megerőlteti az emlékezetét. Tudom, szinte lehetetlent kérek, hiszen annyi minden történhetett, hátha mégis...
Talán majd Bagojj...? :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
MarK,

én biztos elfogultan mesélnék.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
:)) Nemtom, hogy jol csinyazom-e, de majd megnezzuk! :)) Teastali... az lesz juni 26-an? (vagy korul?) :))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
Hogyan kell macskaszemmel kacsintani?
(Lehet, hogy te tudod? ..... Nekem is hasonló lehet a tiédhez -mármint a macskaszemem-, majd a teástalin összehasonlítjuk...ha megyek)

EGYÉBKÉNT BAGOJJ BÁCSI ÉBRESZTŐ!!!!
(VAGY ELMENTÉL SZABIRA SE SZÓ SE BESZÉD?)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Bagojjnak!
Veréb üzeni hogy nagyfeju!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
Szia sofelhasznalo!

Igazandibol magam sem ertem, illetve az volt az erzesem, hogy egyszeruen ket kulonbozo malomban oroltek, az o"ru:ltek ;), igy aztan nem is ertettek, miert is nem ertenek egyet... na mindegy, kulonosebb veszekedes nem volt szerencsere, inkabb csak egy kisebb vita...
Ami a topic 2.0 verziojat illeti, nos en is tamogattam az otletet, de hat a topic gazda nem indit, en meg nem ereztem magam felhatalmazva, hogy megtegyem, akarcsak Te, sofelhasznalo.
Az osszefoglalot en is kivancsian varnam Stahanov elvtarstol, maradando elmenyben lenne reszunk!!!! :)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
Én körülbelül háromszor vetettem fel, hogy legyen szerelem vége II, persze én nem akrtam újat nyitni magam...
Összefoglalót én is szívesen látnék, akár egy s-sel kezdődő és tahanovval végződő személy részéről....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Jó Neked! Csak két hét... Én különböző okok miatt több hetet maradtam le, pedig volt néhány hetes időszak (kb.200-900 hozzászólásig), amikor én is beírtam és figyelemel tudtam kísérni a Tasztal legjobb topicját. :-) Nem akartam úgy beírni, hogy nem ismerem az aktuális eseményeket. Mindig csak olvastam-olvastam, de nem tudtam utólérni a végét. Időm sincs, ugyhogy bevallom töredelmesen, abba is hagytam egy idő után. Kérlek benneteket foglaljátok össze (ha lehet) néhány pontban, hogy mi történt. Kb. onnantól nem vagyok képben, hogy Duck elutazott Prágába. Tudom, szégyen és gyalázat, ez tetemes lemaradás, de ha vmelyik aktív (fő)szereplő (Duck, Bagojj, Cateye, Petyus(?), Fudge, Xénike, Sófelhasználó, Stahanov,...) megszánna és közölne némi info-t... Addig is életben maradna a topic :-).
Előre is köszi!
Üdv.
Márk
Ui.: Nem gondolkodtatok egy Szerelem vége... II. topicon? (Elég tetemesre nőtt az első)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Latom, mindenki igyexik eletben tartani Duck topicjat!
Hogy mi milyen kis jofejek vagyunk! ;)))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Naezaz!

Fatylat a nezetelteresekre :)))
Jopofa ez a topic Duck :DDD

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Átrágtam magam a topicon, behozandó két heti lemaradásomat...
Mi történt bagojj meg Duck között, mert ezt nem találom?
Egyébként én is üdvözlöm bagojjt :-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Szia Duck!

Ez kedves gesztus volt reszedrol!
Azt hiszem, hogy 'jomadarunk' nincs ma Net-kozelben, ugyhogy lehet, hogy ma nem talal ide a topicodba!
Addig viszont majd eletben tartjuk, hogy szembeotoljon/hatoljon neki! :)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
nulla!!!

hrehrehre, dörzs,dörzs

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Szevasz Bagojj (ha idetalálsz),

igazából nem szánom hosszúéletünek ezt a topicot. Egyetlen hozzászólást várok és azt is Tőled. Talán fátylat bocsáthatnánk a "nézeteltéréseinkre", ha gondolod. Tudom, hogy nincs haragról szó, egyszerüen nem értettük meg egymást. Nem szeretem a feszültségeket senkivel még virtuálisan sem, ezért nyitottam ezt a topicot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!