Keresés

Részletes keresés

CaMeL Creative Commons License 1999.06.05 0 0 170
Kicsit konkrétabban ? :)
Előzmény: Másenyka (169)
Másenyka Creative Commons License 1999.06.04 0 0 169
..az, amit most csináltunk... :))))
CaMeL Creative Commons License 1999.06.04 0 0 168
Ez mit jelent ?
Előzmény: myprint (167)
myprint Creative Commons License 1999.06.03 0 0 167
Mozdonyszőke handa-banda. II:-(((((((
Előzmény: Törölt nick (-)
CaMeL Creative Commons License 1999.06.03 0 0 166
Mijért van ? a nevek helyén ?
Üdvötlettel (stilszerűen) : ?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 165
Na, látom igény azért van rá:
http://www.extra.hu/dreamt/
Innen keresse meg mindenki magán
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 164
Tudjátok,a hír az,amit titkolni akarnak,minden más csupán reklám.Úgyhogy mi itten nyugodtan prokontrázunk ezen a vizuálverbál retteneten,addig ő mázsaszám adja el a lemezeket.Mégsem olyan hüje ez a FábTibi...Deazért mégeccer megérdeklődném,hogy emléxik-e vki még az Msatos fitymacsattogtatóra???(Erotikus Technológia...)Még mindig nem lehet íberelni...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 163
Olyan öreg tán még nem vagyok, de azért emlékszem jó pár előadóra (most kimondottan magyarokra gondolok), akire felnéztem, és átvillant bennem: talán szívesen is cserélnék vele.
Emlékszem ezen kívül számtalan slágerre, amit anno jól esett teli torokból üvölteni a koncerteken, vagy otthon együtt énekelni a magnóval/lemezjátszóval.
Várom azok jelentkezését, akik:
a) cserélnének Pain barátunkkal
b) akik felvállalják ezt a "dalt", és szívesen el-tátikáznák ezt a Szex-majom mi c. opuszt valamely mértékű nyilvánosság előtt.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 162
Ez majom mi?
A vokal a harangokkal kifejezetten teccik,Pain-kollega kevesbe...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 161
Naaaaa!
Tisztelt internetovicsok!
Nem tudtok mondani egy helyet ahova feltehetnek egy mp3at
hogy mindenki elerje?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 160
Mondjatok egy anonymous ftp siteot
es akkor folteszem a szamot,
hogy tudjatok mirol beszelunk.

DE!!!!
aki letolti, az 24 ora utan torolja le
mert ez a torveny, es ha tetszik vegye meg
mint ahogy en is igy tennek ha tetszene
;-)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 159
A szex vajon nagy csúszkálást jelenthet, de ha avas, akkor nem az igazi, na! Mitet nem lehet ezen érteni? Csak Egy Pofa Söröt isz az ember és máris mindenre tuggya a helyes választ... Egészség!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 158
LiP!
Nem tudnad kozkinncse tenni?

A kollegam nem tudja, min rohogok mar egy feloraja, ahogy olvasom ezt a topicot, ugyanis o szegeny(?) nem hallotta meg a facsipesz- slagert.

Mellesleg: ha lehet hinni a musicboxnak, az a betelefonalok keresei alapjan jacca le a szamokat. ejszakankent neha szol mellettem a SzívTeVe es eleg gyakran bugyborekol belole baratunk. Szoval nkem ugy tunik, mar _van_ akinek tetszik.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 157
Engem a szaga taszít.
Az erőlködés izzadságszaga, ami attól van hogy egy ilyen szarból is megpróbálnak pénzt kipréselni. Méghogy a pénznek nincs szaga ?!

Halacska!
Csak egy érdeklődő jellegű kérdés:
Számodra mi a különbség az egyszerű és a primitív között? De tényleg?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 156
Valakinek biztosan megvan mp3-ban, majd érdeklődöm. Még egy kérdés: Titeket mi taszít ettől a számtól ? A srác, vagy a zene és a szöveg inkább ?
Nem mindegy...
CML
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 155
Én külfüldön élni, nem hallgatni madzsar rádió.
Le lehet tölteni ezt a számot valahonnan? Most már érdekel, hogy miről is megyen itten a diskurzus.
Ha valakinek meg van letöltve (és nem túl nagy a file) azt kérem dobjon emilt!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 154
Egy négyszer bukott sötét cigánygyerek,akit Pain(isz)nak hívnak.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 153
Kedves kollega,
Továbbra sem látok koherenciát az interjú és a dal szex/szerelmre von. tartalma között, méghozzá azért, mert nincs. Erre az eccerű ellentmondásra próbáltam volna felhívni a figyelmed, láthatólag sikertelenül. A téma érdektelensége miatt nem is prószálkozom tovább.
Ezt a szerencsétlen lemuriai torzszülöttet egy bizonyos kiadó kitolta a napra, mert pénzt lát benne. Megpróbáltak idolt konstruálni belőle, imidzset adni neki, amivel látványosan felsültek, de ennek ellenére a Rádió1 és más médiumok nyomják ezt a sz@rt. Na ez a nemmindegy.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 152
Sziasztok. A címadó szerzeményről UP zsurnaliszta a következőket írta a wanted lev.listára:

"hat, igen jo kerdes, micsoda a szex? jo dalszoveg, baze, bravuros.

hadd csatlakozzak be akkor.

fila rap jamen jott az arc tavaj, hat sirtam-rohogtem egyszerre, kek kendo,
elol kotve, mint a Bloods gang LA South Centralban, majomszeru mozgassal,
es tupaces hanghordozassal, es az african americanb community minden
fajdalmval bugta bele bunkoromantikus gettohangjan a majkba: 2eloljaroban
csak annyit, hogy a zenem az eletem."
padlo. mond zene nelkul mit erek en? tette fol a kerdest anno OG Mate Peter.

es hat en a 2Pain (akkor meg 2val volt, de ugy latszik, azota meg o is
belatta, h a 2 mar tulzas) alatt egyre csak aztat lattam lelki szemeim
elott, ahogy egy ijen hurkagyurka feher gyerek, bloodsnak oltozve
megjelenik a South Central kozepen, hat kabe annyi lenne az eseje,
gondolom, mint Bruce Willisnek a Die Hard III-ban, amikor kirakjak a Bronx
kozepen egy szal "I Hate Niggaz" tablaba oltoztetve. es elvileg ugyan a mi
2Painunknek is lehet akkora mazlija, h a legkozelebbi
hasznalt-muszakicikk-kereskedest maga Samuel L. Jackson vezesse, de lassuk
be, ennek eleg keves esej mutatkozik. tehat 5-10 percre szamitottam azt az
idoszakot, amit hosunk komolyabb abuzus nelkul eltothetne peldakepei folgyen.

a szex vajon mi rulz, fojton ezt enekelem, levaltottam a VIP keresem a
lanyat, ijen gigahujeseget nem minden nap hallik az ember.

(kulon elmeny a zenei produkcio: a ket-harom evvel ezelotti west coast
stliust, ezt a kicsit nyalas 2Pac-es G Funkot vergagyi hangzasokkal
reprodukalva, amikor a rendes vonoszenekar es a verporfi soulgroovok hejett
folbognek a 10 eves yamaha szintik...)

en megalapitom a fanclubot, istenuccse"

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 151
Asszittem tobbet mar nem kell irnom, de HoD nagyon tud, es erre reagalnom kell.
Lehet hogy meglepo lesz de eloszor is elismeresem, mert a
"bazmeg hod"-hoz, es a "handabandahoz" kepest nyelvileg mindenkeppen
lelemenyesebb a
"Te halacska, ne húzz már fel ilyen szép napos időben!"
es a
"nagyobb esélyed lenne sikersztorira, ha úgy lövöldöznél, hogy van is valami a tarsolyodban."
Mar csak a sikersztori miatt is, bevallom, ezen jot derultem, bar nekem szolt.
Nadeviszont azonban hanem de, sot, az erdemi mondandomat 17.-szer
is leirom.
Szerintem az hiteles aki oszinte.
Szerintem az oszinte aki azt mondja amit gondol.
Szerintem a Pain azt gondolja amit mond.
Szerintem a maga modjan a szex es a szerelem targykoret jarja korul. Szerintem o nem annyira primitiv mint amennyire egyszeru.
Szerintem o hisz a fent emlitett szerelem nevu dologban.
Szerintem en nem, vagy nem ugy .
Szerintem ha meg egyszer leirom hogy szerintem, az mar mindegy lesz mert szerintem aki eddig nem unta meg az az eletben se fogja.
Tolem most ennyi telik, bocs. egyebkent amit eddig irtam azzal egyetertek,
es azon meg csak gondolkozom hogy valoban agymosason estem volna at, egyelore az agyam letezeset probalom fixalni.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 150
Na igen, Attis, hát itt van a csapda! A kérdésed: kinek van joga eldönteni, hogy kinek mi tetsszen, DEHISZEN most is DÖNTENEK!!! a lemezkiadók, a rádiós-tévés szerkesztők és sokan mások bizony ELDÖNTIK, hogy milyen zenét, milyen filmet milyen izé-bizét mutogatnak, azzal a háttérrel, hogy MIRE JÖN A LÉ, akkor ez mi???? Valaki(k) tehát eldöntötte(-ék) a dolgot! És hol az ALTERNATÍVA? a KÍNÁLAt? az egyéb dolgok (horribile dictu: az értékek) felmutatása? az én ízlésem (és sokaké) miért minősül "lilának", "rétegnek" és mittudomén milyen jelzőjűnek még, amire nem fizet a befektető vagy szponzor, mert nem TÖMEGÍZLÉS...érted? akkor hogy lehetne elvárni, hogy az ember SZABADON választhasson, hacsak jórészt egyféle étlapot dugnak az orra alá, akkor ez miféle SZABADSÁG???
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 149
Te halacska, ne húzz már fel ilyen szép napos időben!
Leírod, hogy szerinted hiteles ez a szám, merthogy "lehet érezni, hogy a csávó tényleg azt mondja, amit gondol."
Utána megerősíted: "csavesz azt a kerdest probalja koruljarni, hogy mi a szerelem, a szex, mi ezek viszonya egymashoz, es SZERINTEM(!) oszinten teszi ezt."
Később elmeséled az interjút, majd Solya copipasztolja a dalszöveget.
Elolvasom az interjút (teljesen irreleváns, hogy te írtad be), majd a dalszöveget, és megkérdezem, ugyan fejtsd már ki, hol hiteles a csóka abban amit előad, mikor a 2 sehogy se fedi egymást.
Agresszivitásod elég fejlett, azonban nagyobb esélyed lenne sikersztorira, ha úgy lövöldöznél, hogy van is valami a tarsolyodban.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 148
elbéjé!

Szó sincs róla, hogy ezekben a dolgokban ne értenénk egyet. Nem csak, hogy nem szabad lebecsülni a média, stb. hatalmát, de igazán komolyan is kell venni. Azt pedig, hogy a véleményedet ezekről a dolgokról ki lehet-kell fejteni nem cáfolja senki. Itt a probléma csak a megfogalmazásban, a jelzőkben van.
A tények azonban jelenleg azt mutatják számomra, hogy ezek az igencsak csekély értékkel bíró művecskék akkor is jönnek, jönni fognak, akkor is ha te (mi) ezt nem akarjuk.
Azt hiszem ez is olyan mint az influenza. Kiirthatatlan. Lehet, sőt kell is harcolni ellene, de akkor is lesz.
Más kérdés azonban, hogy kinek van joga eldönteni azt, hogy kinek mi tetszik és mi nem?! Ha csak keveseknek is tetszik, már akkor sem biztos, hogy kell-e harcolni ellene. Ez nem olyan mint egy bűncselekmény, hogy társadalmi érdekeket sértene. (Max. értékeket) A kissebbségnek is joga van örvendezni. (Ha nekik ez kell). Az viszont sajnálatos, hogy ezt a többségnek kell elviselni. Arra viszont, hogy a médiában is kitörjön a demokrácia egyenlőre semmi esélyt nem látok.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 147
Kb. ilyen kategória a Titanic dalának magyar előadója, Vincze Lilla. Ehez is kell önbízalom!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 146
Ja és persze "word" az "world" akart lenni. Bocsesz.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 145
Hajrá !

Nagyon tetszik a topik.
És most már úgy érzem jöhet egy ideillő idézet:
Money makes the word go around,
the word go around ....
Amig az emberek veszik a nyálat és ráadásul ilyen mértékben addig mi is csak ezt kapjuk az arcunkba. Még szerencse hogy van 1-2 igényes zene törülköző gyanánt.
Ez van! Igy van kitalálva az emberi faj. Hiába háborgunk mi akkor is csak kisebbség vagyunk.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 144
Még egy pár hozzászólás, és megváltjuk a világot... :)
CML
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 143
Ambipotalamusz, nincs igazán vita köztünk, de hadd szóljak a háborgás fontosságáról: a háborgás nem azonos a tiltás, cenzúra, miegymás követelésével ( amivel-remélem kiderült- abszolút nem értek egyet) de engem (ismétlem magam) nagyon elkeserítene, ha nem lennének háborgók, a világ alakulása, változása, megkockáztatom:fejlődése szempontjából lényeges emberi tulajdonság ez szerintem. Az "álliberális"-t pedig arra írtam, hogy hozzám ugyan a liberalizmus áll a legközelebb, ugyanakkor nem felejthetem, hogy egy adott társadalomban vagyok kénytelen élni, tehát nem lehet mellékes számomra annak mentális állapota, ezért tartom húzósnak az egyén (ízlés)szabadsága(?) mellett a "ha nem akarod ne nézdd" kitételt, mert az akkor is ott van és hat, ha én történetesen nem nézem ugyebár.És beismerve és elfogadva az egyén választási szabadságát ( de jaj, az enyémet melyik médium hajlandó kiszolgálni? egyik sem igazán...) legalább kifejezhessem ellenszenvemet és aggodalmamat az általam silánynak tartottal szemben. És még azért is minősítettem "ál"-nak ezt a dolgot, mert sajnos nem hiszem, hogy ami most itt van, az az "igazi" szabadság. Ha a dolog nem is orwelli, de a pénz (kultúrák és értékek feletti) hatalmát és befolyását botorság lenne lebecsülni.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 142
Teljesen egyetertek veled.
Nekem hasznos meg erdekes is volt
ez a topic, es en nem gondoltam volna
hogy eddig elmegyunk.
Mondom mindezt akkor is ha nem ertunk
egyet meg most sem, es mondom mindezt akkor is ha latom hogy egy ket
nyeretlen keteves nem tud olvasni. Es komolyan mondom
mert ugy lattam hogy voltak olyanok mindket oldalon akik
hajlandoak voltak meprobalni ervekkel alatamsztani a velemenyuket.
Az ilyen vitaban erdemes es erdekes reszt venni, ugyhogy en koszonom az ellenfelek nagy reszenek, a komolyan vetelt, ugyanigy a velem egyetertoknek. Nem tudom mit tanultam, de az biztos hogy
rakenyszerultem a velemenyem vegiggondolasara es viszonylag pontos megfogalmazasara.
Koszi, sziasztok, halacska
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 141
Bazmeg hod,
mi az hogy olvassam el az interjut?!
En irtam be!
Nezze' ma' korul mielott handabandazol.
Es nem a szemelyes erintettseg miatt irom,
hanem mert nehanyan mar megcafoltunk egy
ket demagog ervet es ugyanaz megegyszer elo elo
kerul, es ilyenkor elgondolkozom, hogy ha
az uj hozzaszolo el sem olvassa az addigiakat
mi az ertelme az egesznek.
Es meg egy kerdesem van,
a szexszel kapcsolatban...
Szoval, hogy mondjam...
vajon mi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!