Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
A tollas focit tollasbálban jáccák?

p

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
jo_lenne_tudni Mesterem :)))

dehogy van lefujva!!! legfeljeb egy subtalit fogunk rendezni :)) jön aki akar, aki meg nem, az meg nem jön... népliget vagy városliget legyen ? szerintem a városliget annyiban mindenkeppen jobb, hogy gyalog is hazatudok cikkcakkolni :)))

.kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
Nem rossz, nem rossz. Csak jó idő legyen. Mit fogunk még csináli? Vki megtervezhetne egy jó kis számháborút vagy gyilkososat.. BÁr én még nem gyilkolásztam veletek ezirányú topicban.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Nos?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
Nos, ez a buli lefujva?

==>soltika

Hozhatsz halozacsit is, de en arra gondoltam, hogy egy kellemes szombat delutan kimehetnenek valahova, ennenk-innank, beszelgetnenk es ha lenne foci, tollas akkor lehetne jatszani is.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
jo_lenne_tudni olyan hálózacsis dologra gondoltál mert az nagyon teccene, mondjuk ez a Fonós sem volt rossz a kétféle zenével/kultúrával.
Hálózsákos üdv:
soltika/dohányzó/ + Finci kutya nemdohányzó szabadtér szerető, olyan futikálósféle
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Ez volt a RendkiBuli - legalábbis majd ha meglesznek a képek, akkor ezzel a címmel fogom őket felnyomni az Iszoldába.

A 8. Tasztalos Találkozót pedig szerintem ettől függetlenül meg kell tartani, talán a gyertyás cilinderem és a kékszakállam is meglesz addigra.... :)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Piknikelni mi is mennénk.

Tollaslabda és Ütő

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
drága Mestereim :))

kaviat rondaemberbácsi nagy örömmel látogatná + azt a jó kis index 1 buleszt :)) Évi of kaviat remél7őleg szintén jelen lesz :)))

.kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Sajt, vorosbor beszerezheto.

A Bambinet azt Neked kell hozni. En csak max. jo_lenne_tudninet tudnek hozni. :-)

Azt pedig addigra megprobalom gyorsan "beszerezni".

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
jo_lenne_tudni

uff, bambi benne van,
+ hoz egy kis sajtot, vörösbort és bambinét :)

javasolt időponty: júni 26.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Igen a tollast azt ket lobetuvel irjak....

Masreszt meg, hogy a nullaskedvueknek is jo legyen.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Tobben osszedugtuk kis buksiainkat, hogy mi leszen most a Tali 8cal.

Volt tobb variacio a sorszamozasra, aztan vegul abban "allapodtunk" meg, hogy a ma esti buli volt az Index 0.

A kovetkezo osszejovetelre varnek otleteket az idopontra, helyszinre.

Volt egy-ket javaslat, miszerint olyan helyet kellene valasztani, ahol nincs fust, (hangos) zene, lehetne tenyleges ismerkedesre lehetoseg.

Mit szolnatok egy Varos/Nepligetes bulihoz, amolyan pokrocos, zsirosdeszkas, tolasozos talalkozohoz?

Kivancsi lennek a velemenyetekre. Varom a javaslatokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!