Keresés

Részletes keresés

krysn95 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 300

Hali,

Megvan még ez az mp3 lejátszó?

Megvenném...

Előzmény: oldrad (231)
Julisvirgo Creative Commons License 2015.06.11 0 0 299

Ez egy MP3? [ 链接 ]

 

 

Jimmy226 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 298

ez a jó:

Andrs123 Creative Commons License 2015.02.04 -1 0 297

Sziasztok!

Ezekről az új színes Concorde (630) mp3 lejátszókról mi a véleményetek? Volt már valakinek? Most láttam a Media Markt-ban és elgondolkoztam, hogy vegyek a barátnőmnek.. De az ismerőseim közül senkinek sem volt ilyen. :D 

Jimmy226 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 296

Tilborgot ne vegyen senki, egy rakás kula, nekem már a vásárláskor szar volt az akksija.

 

 

40oz Creative Commons License 2014.02.04 0 0 295

Leírás a Philips GoGear Mix 4Gb mp3 lejátszóról:

 

Előnyei:

- mivel vízszinesen kell tartani, kedves opció, hogy balkezesre is lehet állítani a gombok jelentését

- van benne diktafon

- több választható hangszín

- direkt USB kimenettel (fiú) rendelkezik, emiatt a töltés is ezen keresztül zajlik (nem kell az elemmel szopni), illetve fel-le lehet dobálni a zenéket (nem úgy, mint az iPodoknál) és akár le is lehet tölteni a felvett diktafonos anyagot (nem úgy mint sok más diktafonnál). 

 

 

Hátrányai:

- bekapcsolás után kb. 7-8 másodpercig tart, míg lemegy az intro és egy "frissítés", ami valószínűleg a playlist beolvasása

- a hangerő minden újraindításnál 50%-ra visszaugrik, ez egy kellemes hangerő, ha amúgy tök csend van. De általában hangosabban hallgatná az ember és fel akarja hangosítani, ekkor 1) a lejátszó üzen, hogy a hangos zenehallgatás káros lehet (2 másodperc) 2) tarta nyomva a felhangosító gombot, hogy a hangerőzár kioldjon (2 másodperc) 3) végre feljebb lehet hangosítani

- minden szám "fade in"-nel kezd, azaz fokozatosan hangosodva, merthogy mint tudjuk, a hangos zene káros 

- a diktafonja nem vesz fel túl jó minőségben, de ha direkt belebeszél az ember akkor elfogadható

- nincs benne rádió

 

Ezeket a dolgokat a beállítások menüben sem lehet kikapcsolni. Amúgy rendben van a dolog, 10e Ft alatt meg lehet úszni.

Alexandra Nádas Creative Commons License 2013.12.03 0 0 294

Szia!

Nekem lenne egy könnyen kezelhető mp3 lejátszóm !

Ha érdekel itt írj :nadas1997@gmail.com

Előzmény: 40oz (293)
40oz Creative Commons License 2013.11.25 0 0 293

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani, egy idősebb embernek szeretnék mp3 lejátszót venni, olyat, ahol:

 

- bele lehet tekerni a számokba

- könnyű kezelni (pl. kevés gomb, érthető menü)

- van kijelzője

 

Köszi! 

Noncsi78 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 292

Hátha valaki...

Van egy 2,5 éve be nem kapcsolt mp3 lejátszóm, amit most szerettem volna bekapcsolni, de nem akarja a tutit. A gép felismeri, ezzel nincs gond, de különben nem tudom életre kelteni. Van még valami esélye, vagy így max tárolásra könyveljem csak el?

 

-F Creative Commons License 2013.09.21 0 0 291

sziasztok! lenne egy olyan problémám hogy a kocsimban az mp3 lejátszóm nem ismeri fel az újabban kiírt cd-ket... tömörítési probléma? írási sebesség: 16, 24 szeres...

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.15 0 0 290

Sziasztok!A minap vettem egy Sony NWZ-B173F B tipusú 4GB-os MP3 lejátszót.(AKINEK VAN ILYEN,JELENTKEZZE)A probléma az,h a gépem nem ismeri fel,nem talál hozzá illesztőprogramot.Késöbb a doboza hátulján vettem észre,h rá van irva,h kizárólag 64bit-rendszerű gépekhez.Igy már értettem,sajnos az én gépem 32bit-rendszerű.Az bosszant csak,h esélyem nem volt ezt elolvasni vásárláskor,ugyanis a használati utasitás a doboz hátuljára volt ragasztva,és csak otthon szétbontás után,olvasható el.Nem tudtok hozzá illesztőprogramot?Vagy ez a 32bit-es rendszerű gépem miatt,esélytelen??Vissza nem tudom cserélni,nem is értem a világ legjobb cége hogy vetemedik ilyen dologra.Aki ilyen tipusú MP3 lejátszót nézett ki magának,annak adjátok tovább,h csak 64BIT rendszerű gépekhez.Ha már én igy jártam.Köszönöm

toto007valaki Creative Commons License 2013.03.14 0 0 289

Sziasztok! Tudnátok ajánlani konkrét mp3 lejátszót? 10000 környékén.

Victoriaa Creative Commons License 2012.11.16 0 0 288

Tudnátok nekem olyan  mp3 mondani ami AA elemmel működik?

pandeamonium Creative Commons License 2012.10.07 0 0 287

Ismeri valaki az iRiver S100-as masinát? Vélemény?

 

Illetve érdekelne, melyek a legszebben - és nem halkan! - megszólaló lejátszók, kb. a Samsung Galaxy 4.2 kategóriában. (Erről azt hallottam, hogy halk, és nem az igazi - a wolfson hangchip ellenére.)

 

Köszi a válaszokat!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.29 0 0 286

Kedves szako!

 

KÖSZÖNÖM szépen az irottakat és a szakvéleményeket.Köszönöm!

Igen sajnos én is ugy hallottam,h a MiniDisc ideje lejárt.Mindegy,csak felvetettem mint lehetséges alternativát.

Kicsit félelmetes amit a litium akkumlátor élettartalmáról irt.Hát nem tul biztató ...  : (

Tényleg meggondolandó.Szeretnék venni egy 16 GB-os Mp3-at,de az akkumlátor élettartalma eléggé visszatart attól,h meg is vegyem ....    : )

HA mégis vennék,akkor SONY Center-ben nem fogok csalódni? Bennük bizhatok?

Próbállok elemes Mp3-at keresni... hát nem tudom ...

Lehet,h nem is veszek ...

Vagy lehet olyat,h mikor megveszem akkor azonnal veszek hozzá 1-2 akkumlátort szako??

Szerinted???

Előzmény: szako (285)
szako Creative Commons License 2012.07.25 0 0 285

Sony, Samsung, Panasonic, Philips - ezek olyan világmárkák, amelyekben nagyrészt meg lehet bízni. (nyilván egyetlen cégnél sem pontosan 0% a hibás gyártmányok aránya, de egyfelől ezeknél a cégeknél a legalacsonyabb, másfelől az új termékhez adott garanciát komolyan veszik, hiszen érdekükben áll megtartani a hírnevüket.)

 

ha a 6-8 év kevés, akkor szinte le sem merem írni, hogy a lítium-ionos akksik nagy részét gyárilag 2-3 év használatra tervezik... :)

(az, hogy valaki kitolja az élettartamukat, általában akkor lehetséges, ha megfelelően bánik ezekkel.)

 

a MiniDisc halott technológia. nem kapható újonnan, már nehézkes javíttatni, alkatrészeket szerezni hozzá. (sőt, azt hiszem, lemezeket is.) 

természetesen ettől még meg lehet vásárolni, ha valakinek ez a preferenciája. :)

 

de tudva, hogy a Sony szórakoztató-elektronikai részlege a világ egyik legnagyobbja, ha valahol találhat elemes mp3-lejátszót, akkor náluk igen.

(megfordítva úgy is mondhatnám, ha a Sony-nál nem talál ilyet az ember, akkor máshol nem is nagyon érdemes keresni.)

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (284)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.23 0 0 284

KEDVES szako!

 

KÖSZÖNÖM szépen a hosszu üzenetét,hogy fáradságot nem kimélve segitett!

Köszönöm.Jókat irt,tetszett!!!

SONY.hu- fogok nézelődni,és persze személyesen fogom megvásárolni a SONY Centerben Pesten.

Akkor ezekszerint megbizhatok a SONY termékekben akkor is ha az nem Made IN Japán igaz? Ennek örülök..... bár még kicsit van bennem félsz : )

Hát mondjuk az amit az aksiról irt 6-8 év......háááát nekem ez kicsit kevés időnek talállom.

Vegyek akkor inkább elemes MiniDisket???

 

 

Előzmény: szako (282)
szako Creative Commons License 2012.07.23 0 0 283

ha egy mp3-lejátszó nem ismeri fel és játssza le az mp3 fájlokat, akkor az aligha működik megfelelően. :)

 

ha a gyártó weboldalán nem találsz segítséget (vagy esetleg a boltban, ahol vetted), akkor szerintem tartsd meg arra, amire még jó, mp3-lejátszónak pedig vegyél egy olyat, ami... nos, nem Sungoo.

Előzmény: cnc-s (280)
szako Creative Commons License 2012.07.23 0 0 282

elemes mp3-lejátszóval személyesen úgy tíz éve találkoztam utoljára, így ebben nem tudok segíteni. lehet, hogy létezik, egy szakboltba besétálva (vagy szakboltok weboldalait átnézve) biztosan választ kaphatsz egy ilyen kérdésre.

 

egyébként a lítium-ionos akksik azért elég jól bírják, az mp3-lejátszóm évek óta megy probléma nélkül (legfeljebb nem 20 órát bír egy feltöltéssel, hanem 15-öt, na bumm), a mobilom 6-8 évet kihúzott normális teljesítménnyel. tény, hogy ezeket nem tíz évekre tervezik, de általában az életciklus vége előtt úgyis fejlődik annyit a technika, hogy a júzer magától is lecserélné a gépet..

 

ettől eltekintve a legváltozatosabb színű-szagú lejátszókat veheti meg az ember manapság már tényleg akár pár ezer Ft-ért is (főleg, ha mp4 sem kell bele), mivel egyébként a legalapabb mobiltelefonokban is beépített funkció az mp3-lejátszás.

 

az egyetlen, amit nem tudok eléggé hangsúlyozni: akármennyire is tetszik a noname gagyi cucc alacsony ára vagy sokat ígérő koppintott (pl. ipod-szerű) külseje, *semmiképp* ne ilyet válassz, mert úgyis szar minőségű lesz és hamar tönkremegy, kettő árából meg kijött volna egy márkás termék is, ami egyébként kezelhetőség / gyártási és lejátszási minőség tekintetében a maximumot nyújtja, és amivel szentségelés helyett (recseg-ropog; nem ismeri fel a zenét; nem ismeri fel a PC; lefagy a szoftver; a fülhallgató egyik fele nem szól; olyan a lejátszás minősége, mint egy rádióé stb.) valóban élvezheted a kedvenc zenéidet, nagyon sokáig.

Előzmény: Törölt nick (279)
szako Creative Commons License 2012.07.23 0 0 281

"Van egyeltalán Made In Japán gyártmány????"

 

talán Japánban. :)

a legnagyobb márkák (Samsung, Sony stb.) is Kínában gyártatnak. ez nem jelenti azt, hogy a minőségük rossz lenne. (emlékezzünk, a 70-es évekig a "Made in Japan" volt az olcsó ázsiai gagyi szinonímája. a kínai gyártás is lehet színvonalas ma már, ha megfelelő cég szervezi. Audikat is gyártanak Kínában.) 

 

Előzmény: Törölt nick (278)
cnc-s Creative Commons License 2012.07.20 0 0 280

Helló Mindenki.

 

Van egy kb 5 éves Sungoo MP3 lejátszóm. Amikor vettem néhány alkalommal használtam a diktafon részét. Most úgy alakult hogy szükségem lenne rá, s tökéletesen működik, minden funkciója, rádió, diktafon, felvétel visszajátszása , lépésszámláló.. stb, de hiába másolok fel rá mp3 fájlokat , azokat nem tudom lejátszani, nem is ismeri fel azokat.  Tudtok segíteni. Nem lehet hogy frissíteni kellene a firmvare-t de nem találok hozzá semmit a neten. Találkozott már valaki efféle problémával?

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.19 0 0 279

2.rész,

 

Ja igen,jó lenne elemes,az akkumlátortól kicsit féllek,a mobil telefonokban is az megy tönkre hamarabb.

Van elemes Mp3?? Mp4 nem kell,videó lejátszása engem nem érdekel.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.19 0 0 278

Szeretnék egy Mp3-at vagy Mp4-et venni.Bár a kettő közötti különbséget nem ismerem.Bocsánat érte.

Videó lejátszás nem kell,elég ha csak zenéket játszik,min 8 GB-os legyen.

Sajnos mindenhol csak Made In Malaysia vagy Made In China.Van egyeltalán Made In Japán gyártmány????

kendu Creative Commons License 2012.02.12 0 0 273

Sziasztok!

Évek óta használok probléma nélkül egy Grundig mp3 lejátszót. Ma reggel meglepő módon nem ismerte fel a total commander és az intéző is grundig néven kezeli, nem egy hordozható eszközként. Tehát nem pendrive-ként üzemel. A lejátszón azt írja, hogy MTP. Eddíg nem írta.

Mi a franc lett vele? Tegnap még tökéletesen működött.

Alaine53 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 272

Szeretném a segítségeteket kérni. Hol lehet venni ceruzaelemmel működő MP3 lejátszót ?

Régebben ilyen lejátszóim voltak és nagyon praktikusak, mivel bárhol lehet benne elemet cserélni ha lemerül.

Jelenleg olyan MP3 lejátszóm van amit számítógépen vagy hálózatról tölthetek. Van úgy hogy az elején lemerül mikor valami jó rádióműsort vagy az általam felvett hangoskönyvet hallgatnám. Emiatt jobb volt az elemmel működő lejátszó.

mert én Creative Commons License 2011.12.26 0 0 271

Szia.

Az a probléma , hogy a hozzá adott  Song Bird nem települ fel rendesen , sem XP re sm Win7-re.

Előzmény: Black.Sheep (270)
Black.Sheep Creative Commons License 2011.12.13 0 0 270

Melyik típus pontosan?

Recovery módot próbáltad?

(általában Vol+ és Power együttes nyomása, miközben csatlakoztatod)

Előzmény: mert én (268)
tabletta Creative Commons License 2011.11.24 0 0 269

Valami gubanc van ezzel mostanában, nekem sem ment az Ariaz frissítés.

Előzmény: mert én (268)
mert én Creative Commons License 2011.11.16 0 0 268

Sziasztok.

Látom épp szóba kerültek a philips lejátszók.Nekem éppen egy GoGear 4g - val van gondon.

Ha valakinek van tapasztalata kérem írja le tudta - e frissíteni a szoftverét. a hozzá adott alkalmazásal nekem nem sikerül.

Win7 alá nem települ Xp alatt is akadozik (songBird).

Köszönöm. 

umea-- Creative Commons License 2011.11.03 0 0 267

Szia!

Köszönöm a leírottakat és a tapasztalatokat a Philips MP3-al kapcsolatban. Hamarosan megvásárolom, legkésőbb Karácsonyra.

Üdv. umea

Előzmény: szako (264)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!