Keresés

Részletes keresés

vpe Creative Commons License 2003.06.07 0 0 14
http://www.futurehorizons.net
Tróger Creative Commons License 2000.03.05 0 0 13
Hogy-hogy?
Előzmény: Cactus (12)
Cactus Creative Commons License 2000.03.05 0 0 12
Azt hiszem, a topic kissé fórumot tévesztett...
Tróger Creative Commons License 2000.03.02 0 0 11
DVD-technológia 1987-ben:
www.extra.hu/agressor
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
Hááááát, szerintem az lenne a legjobb, ha egy idő után a 2 fórum specializálódna tudna valamilyen módon. Akkor a bekövetkezett események nem jelentenének mást, mint amikor a zigóta osztódással szaporodik, és az életéhez szükséges információs bázist mindkét utódára ráhagyja. Mondhatnám, az élet törvénye szerinti legkisebb rossz következett be (eddig)... <
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
Há' mikor volt kétséges az én részegségem?! Majd csak akkor lesz kétség, ha 1x kijózanodok... :)))))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Mindenesetre Indexpapa megnyerő fejét nézni minden oldalon, kicsit kezd demoralizáló lenni. oké, itt vagyunk, ragyogunk - már akinek van indexe - nem kéne figyelnie ilyen árgus szemekkel, mit írok.
:-)
zsoltu
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
hat egyelore igy este hamarabb at lehet olvasni a kettot
mint regen az egyet
szerintem kevesebb a hzzaszolas
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
Üdv !

Tisztelt Wágner Úr !
Ön egész bizonyosan nem józan, ha úgy érti, hogy a soraimban említett "közös ellenségkép" kitételt régi internettó látogatóira értem... és az az IDeGes külhoni multira és honi talpnyalóira értettem volt.

Mindazonáltal felhívom Uraságod figyelmét arra is, hogy jómagam nem mondtam olyasmit, hogy helyesnek tartanám valamiféle identitástudatnak egy közös ellenségképen alapuló kialakítását-kialakulását, csupán ennek "veszélyére"/lehetőségére hívtam fel Uraságos és a nagyrabecsült Törzsasztaltagok szíves figyelmét.

üdvözlettel:
Sics

Ps: :-)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Én inkább itt kutatom a jövőt.

disp

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Bocs, hogy beleböfögök a jövőbe, de a "közös hovatartozás" semmiképp nem alapulhat "közös ellenségképen", ha itt az iNteRNeTToról, azaz az oda írkálókról van szó. Az is csak egy kocsma és ha netán eltévednék, mer'hogy nincs az a világítótoronyőr, amelyik lámpagyújtogat és bár nem tud aludni, mégis elalsz valamiér', és akkor én csak úgy beesek oda, ahogy szoktam mindenhová, akkor engem itten ne ellenségeskedjetek össze, mer' akkor tántorogni fogok és még asztallábat is keresek, és akkor majd Lyól rácsapok valami rugdosó lábra, hogy ne taposson má', ha csak a Söröt keresem a nagyvilágba' kivilágítatlanul... Persze van nekem má' indexem, sőt, kettő is, ahogy mondtam, és azzal villogni is tudok, és egyszerre kétirányba kanyarodni... de annyi fényet még ez sem ad, hogy a jövőbe is lehessen látni a duplatriplaságommal... na! A Söröt viszont bárhol megtalálom, még sötétbe' is... mer'hogy az az engem összetartó erő... egészség!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Üdv !

Átjött: aki inkább ide ír, mint oda. Esetleg nézz körül a kézfeltartós-jelentkezős topicban.
:-)

bye
Sics

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Na de kik az átjöttek?
Jobb lett volna talán a tisztább kép érdekében mindenkit emilileg megkeresni és regisztráltatni újra és egy taglistát is lehetne csinálni akkor.
zsoltu
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Üdv !

Szerintem az átjöttek törzsasztala egységesebbé válik: a közös valahova tartozás - netán közös IDeGes ellenségkép :-) - stb. okán...

bye
Sics

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
0-ás volt:-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Csak kis röpke jövőkutatás: mire számítotok most a válás után?
Felhígul és ellenőrizhetetlenebbé válik a dolog, vagy összébb tartóvá?
He?
:-)
zsoltu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!