Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 27
A számtekknika és egy netes _újság_ összehasonlítása is.
Bár szerintem se szóltak bele Viktorkámék, no nem azért, mert annyira tetszhetett nekik a Nyírőnettó hangneme, hanem mert a webes hírközlésnek még nem tulajdonítanak nagy jelentőség
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 26
Azért politkika és számtechnika egy kissé durva összehasonlítás.
Talán még ebbe nem szólnak bele Viktorék.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 25
a dátumot kijavították
de most az egész Törzsasztal eltűnt...
érdekes dolgok mennek odaát
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 24
kétszer is ellenőriztem a naptárban, nálam ma egész nap 20.-a volt.
akkor az internettón a híreknél miért van 19.-e?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 23
Hat igen, ez a nyoszorges az internetto.hu -n eleg gyengus....meg
jo, hogy nem izgattam fel magam az IDG-s 'szakmai' lapokon, mert
nem olvasom oket.
Egyszer vettem Szamitastechnikat, de egy eletre elment tole a kedvem.

Szerintem CHIP magazin az egyetlen, ahol ertenek a szam. technikahoz, imho....ja, bocs, offtopic :))))) mindegy, akkoris igy van...

Naszoval, nemtom Ti hogy vagytok vele, de nekem az internetto-s iras
hangneme egy kicsit a mostani kormanyra emlekeztetett, talan
mert olyan....nem is tom milyen, olyan tenyerbemaszo, nem ??

OK, tenyleg nem akarok politizalni, de komolyan, nekem eloszor az ugrott be, hogy valami politikai uzenete van a cikknek, de lehet hogy tevedek
ugy legyen :))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 22
Hihetetlen! Sexplorerben minden más szar, nincs CENTER, elcsúsznak a keretek, gombok, mások a betűméretek, de az én egyszerű kis bold meg red játékom pontosan olyan, amilyennek szántam!

Bocs az off-topicért.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 21
Igen (necckép). Mindjárt nézem Sexplorerben...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Neccképed van?
Én IE-n úgy látom, ahogy azt alkotója megálmodta...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
Nem másolom be ide, amit ott írtam; az a szöveg nekem sem tetszik, mintahogy Nyíröék akciója is hagy maga után némi rossz szájízt.

De a legrosszabb akkor lesz, ha kettészakadunk. Én már most tudom, hogy nem lesz idöm mindkét fórumot olvasni/írni. Namost akkor melyiket válasszam (mielött megköveztek : azért, mert ott is maradtak értelmes vitapartnerek, régi emberek...) ?

Üdv,

eSPé

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
Vazze, megint túldizájnoltam! :-)) Bocs, piros és bold kikapcs volt szándékaim szerint.

Lammer ZP

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 17
Anno ez volt az iNteRNeTTo szlogenje: az információtenger világítótornya. Mint annyi minden más, ez is (c) Ny:A.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
"Feje búbján holdvilág van,
(melyet ércsisakkal föd be)"

Arany: Pázmány lovag

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
Ez a "világítótorony" kifejezés mire utal? Nyírő világító kopasz kobakjára? ;)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Pár napig nem tudtam eldönteni, hogy józan ésszel (ú.m. jogi, etikai vonatkozásokat mérlegelve) melyik félnek adjak igazat (persze okoskodáson kívül egyértelműen errefelé tendáltam).
Ez a Réginettó-címlap megoldotta a problémát...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Tényleg elég gyengus hatásvadász egy szöveg... Amolyan: itt ez a naccerű intelligens mosópor, ha ezt használja, garantáltan boldog lesz az élete!

Nekünk tetszett, amit a "Nyíró-csapat" művelt, természetes, hogy jobban bízunk bennük, mert az ő produktumaikat már láttuk, ők már "bizonyítottak". Az internetto szerkesztőségének sem reklámszövegeket kellene harsognia, hanem mielőbb megmutatni, hogy vannak olyan tökös gyerekek, mint az eltávozott szerkesztőség.

Az biztos, hogy hosszú távon az index is és az internetto is annyit fog változni, hogy legfeljebb halvány vonásaikban emlékeztetnek majd egymásra. De ez meg így van jól.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
Tényleg szimpatikus kis topic!
:-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
Esetleg ajanlom mindenkinek az iNternetto torzsasztalon a
"mukodik ez a forum, miert ne hasznaljuk" cimu topicot, ahol megtudhatjatok, hogy Ti miert is vagytok idegbeteg cezaroman seggfejek :))

Hajra....

(Csodalkoztam volna, ha nem igy tortenik...)
Azert en csak ide irok ha nem baj ... :)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
Annyira siralmasan gyenge ez a közlemény, hogy tényleg szóra sem érdemes...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
ZöPö!
Ugye nem történt meg a baj?
:-)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Jut eszembe, szerintem a jelszot is erdemes lehet megvaltoztatni.
Bar, lehet, hogy ez csak uldozesi mania.
Na mind1, en azert megvaltoztatom...
Udv, Mike
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
Egyetértve. Nemrég nosztalgiázni akartam és belekukkantottam a "számítástechnikai" "szak"lapjaikba. Bár ne tettem volna. Tisztelet a kivételnek, a régi motorosoknak.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
ugyanmár haggyátok :))) ne foglalkozzunk már velük. kivánjunk nekik sok sikert, mi pedig keressük meg Wágner Urat hogy ad6ja a következő korsó seret :)))

kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Tipikus IDG-s duma.
Eleg elolvasni a nyomtatott termekeiket, hogy rajojj mekkora idiotak dolgoznak ott. Szakmai tudas nulla! Egyedeul a Vancsa normalis. Miatta veszem a Szamitastechnikat. De csak az o cikket olvasom el, mert a tobbitol egyszeruen idegrohamot kaptam mindig.
Udv, Mike
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Mindjárt beszarok a zokogástól, ez olyan szép... Kíváncsi lennék, hol állították fel azt a világítótornyot? Nyírő ugyanis új szlogent talált ki, szó nincs világítótoronyról. Akkor hát hol is az a torony? Meg ez a "megfeszítetten dolgozunk" ... Megfeszítetten csak meghalni szokás, mint Jézus Krisztus a keresztfán. Attól meg az IDG olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. A többit hagyjuk is... Harmatgyenge!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Itt igen kemény és véres háború zajlik minek mi olvasók (?) vagyuk a közkatonái.
Sem az IDG -t, sem az Index -et nem fogja érdekelni hogy ki hogyan s merre megyen, lényeg a fenn maradás, mert a lebukom és kibekkelem régi szöveg már idejét múlt dolog.
A média hatalma óriási s magad is óriásnak érzed ha részese vagy a médiának.
Mind két fél azt óhajtja elhitetni veled hogy Ő a leg-leg-leg s neked jogod van dönteni s jogodban áll megbánni döntésedet.
Egy dologhoz nincs jogod: Ismeretlenűl birálni azt aminek sikerességéről vagy sikertelenségéről még nem győződtél meg.
P. Cardin mondotta volt első kínai szalonja megnyitásakkor: 1 milliárd ember él ebben az országban, ha mindegyik csak 1 gombot vesz nálam már megérte!
Nálunk kb 700 000 internetező van ebből jó ha 5000 látogatja az Internettót s jó ha 500-700 "cseveg" a Fórum lapjain, tehát elenyésző az a közeg mit a két "szolgáltató" meg szólit.( Pontos adatokkal a "szolgáltató" szolgálhat.)
A maradékra kellene koncentrálniuk kicsinyes torzsalkodások helyett.
Sajnos a jelenlegi helyzet tipikus magyar kórkép mit az egész társadalomra kilehetne vetiteni.
Szóval ne minősítsünk mert akkor magunkat minősítjük.
( Bocsi az esetleges helyesírási hibákért de alig látok a monitor fénynél.)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Ezek komolyan asziszik, hogy a népek a név miatt mennek oda??? Érdekes elképzelés, kár, hogy hamar el fognak vérezni, akár a sok papírformátumú "számítástechnikai" "szak"lapjuk. Oda sem ártana némi vérfrissítés, mert évről évre szörnyűbbek a lapok.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Én bízok az iNteRNeTTo szerkesztőinek kvalitásaiban, csak az az IDG peche, hogy azok a szerkesztők most index néven csinálnak lapot...
tiszta ciki! :)

a többiről szót sem...

sec.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Jeeee egy nullas ! :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Az internetto vezércikkéből idéznék:

"Új fény az információtenger felett
[május 18.]

A sötétben lába kelt az "információtenger világítótornyának" s állítólag valahol másutt felállították. Pedig tudhatnák, hogy egy ilyen torony már sohasem lesz képes tiszta fényeket adni. Aki csak ránéz, vagy veszi a jelzéseit, arra gondol, vajon e csalfa szignál nem zátonyokra vezet-e?

Megfeszítetten dolgozunk, hogy új fényt gyújtsunk. Olyat, ami mellett nem kellenek világítótornyok, s a valós dolgok világosak, az álságokra pedig fény derül.

A tiszta elméknek nem puszta útmutatásra, hanem hasznosítható, feldolgozható, aktuális és magas színvonalú információra van szükségük. Az iNteRNeTTo átmeneti nehézségek után ezt kínálja azoknak a józanul gondolkodó olvasóknak, akik bízva az IDG kiadó közismert jóhírében és szerkesztőinek kvalitásaiban kivárják, amíg az iNteRNeTTo szerkesztőségét újjászervezzük..."

Hát ez tényleg vérgyenge! Ilyen demagóg, butuska 0 IQ-s szöveget régen olvastam! Szegény IDG elfelejti, hogy akik ide jártak általában szoktak GONDOLKODNI is!!!!
Szerintetek jól látom?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!