Keresés

Részletes keresés

psmith Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7193
A lézer nem az optikán megy ki...
Előzmény: v_peti (7192)
v_peti Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7192
Másnap a rendőr nem tudna bemenni a rendőrségre, mert a szemészeten töltené az idejét.
Előzmény: Törölt nick (7191)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7191
Kis ontopik.

Maksa mesélte még tavlay mikor a koli napokon itt volt Kecsón a kolinkban. Állítólag egy rendőrtől halotta először. Akkoribna mikor megérkeztek az első lézeres traffik akkor az az őrs is kapott egyet két rendőpr mindjárt ki is ment vele méregetni. Tetszett nekik, jól el is szórakoztak vele, született is pár órányi videófelvétel a gyorshajtókról. Vége lett a szolgálatnak, leadták a felvételt meg a mérőt és hazamentek. Másnap a felvételt elemző rohan a rendőrfőnökhöz, h szeretne beszélni a két jómadárral, aki tegnap kezelte a gépet. Be is mentek hozzá, ő meg csak annyit mondott, h jöjjenek nézzék már meg mit is vettek fel. Elindítja a felvételt, amin órákon keresztül lehet teljes képernyőn csodálni egy bal szemet.


Szerintetek?

Megeshet, h kitaláció, elvégre azért nehéz összetéveszteni egy felvevő elejét a végével. Ennek ellentmond, h láttam már olyat, aki a digitális géppel fordítva akart fényképezni.
v_peti Creative Commons License 2007.02.20 0 0 7190
Akkor nézd meg! Sajnos nem megy a direktlink, mer sajnos javascript utasítás jelenik meg a link helyett. De a weboldalt be tudom linkelni.
http://www.mfor.hu/cikk.php?article=24609

Előzmény: pallee (7188)
Snakeins Creative Commons License 2007.02.20 0 0 7189
Észveszejtő poén volt!
Sajnos szavakon keresztül nem lehet visszaadni, de még most is röhögnöm kell, ha eszembe jut! :-)))
Előzmény: pallee (7188)
pallee Creative Commons License 2007.02.20 0 0 7188

Nincs harag, a reklámot sajna nem láttam, így nem is eshetett le...

 

üdv. pallee

Előzmény: biso7 (7186)
v_peti Creative Commons License 2007.02.19 0 0 7187
T-Online? Szerintem chello. De nekem is ez jutott róla eszembe, így jót nevettem magamban a poénon.
Előzmény: biso7 (7186)
biso7 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 7186
Pali! Sajnalom, de a modemes internetrol az az 1-2 evvel ezelotti T-online-os reklam jutott eszembe. Semmi szemelyes.
Előzmény: pallee (7185)
pallee Creative Commons License 2007.02.16 0 0 7185

Mókás gyerek vagy, tényleg nagy poén volt. Ha olvasni tudnál - nemcsak írni - akkor láthatnád, ez egy bemásolt hozzászólás (by: hmsoft), Az viszont nem derül ki, hogy legalább 5-6 éve született...

 

Előzmény: biso7 (7182)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.16 0 0 7184

Ma kaptam:

 

Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a tavalyi
évben
megörvendeztettek számtalan körlevéllel és küldd tovább típusú e- maillel.

Sokat változtattak az életemen!

- Nem iszom Colát, mióta megtudtam, hogy wc tisztításra is alkalmas.
- Nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el
fertözött tübe.
- Azóta sem használok izzadásgátlót, mivel rákot okoz.
- Nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
- A gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elöl,
nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
- Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak ajándékoztam,
annak a szegény gyermeknek, aki már legalább a 7000. szervének
átültetésére vár.(Ami igazán érdekes, hogy sose ez a kislány nem
öregszik, 1995 óta még mindig 7 éves!)
- Nem kaptam meg az igért Nokia csodatelefonomat,ahogy a
Disneylandba szóló belépöket sem!
- Én is feliratkoztam amellé a 3000 ember mellé,akik a mozambiki
törpemókus megmentésén fáradoznak.
- 170-szer is megtudtam, hogy a www.freemail.hu azonnali hatállyal
törli az összes mailemet,és az iwiw is megszünteti a tagságomat,ami
azóta se történt meg.
- Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelö partnert találni.
- Legalább 5000 szerencsétlenség kellett volna hogy érjen, emellett
minimum 100-szor kellett volna meghalnom!

- Szóval nagyon köszönöm ..........!!!

UI: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább
850000 embernek, akkor holnap kapsz a postán egy két hónapos roma
csecsemöt,és ha du.2-ig nem veszed át,másnap postázzák az egész
családot!

Tralfamador Zog Creative Commons License 2007.02.14 0 0 7183
hihi  :)
Előzmény: biso7 (7182)
biso7 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 7182
Betarcsazos internet? Es mit eszel? :))
Előzmény: pallee (7180)
v_peti Creative Commons License 2007.01.30 0 0 7181
a 190. km. előtti Mszta-híd továbbra is csak 140-es maradt
140-nel döcög a vonat! Szegények! :)))
Előzmény: pallee (7180)
pallee Creative Commons License 2007.01.30 0 0 7180

Ez UL.

 

A vasutas topikokon többször előjött a kérdés, és íme a megoldás (by: hmsoft)

 

A "cár ujja", vagyis a Verebjei Kerülő a Szentpétervár-Moszkva vonal 190. km nevű megállója után kezdődött, Okszocsi megálló (206. km) mögött ért véget. Ezen a területen jellegzetes, szélesen elterülő, lapos domb állja a vasút útját, középen a vasútra közel merőleges, mély árokkal. Építésekor a dombot átszelte a vonal, vagyis a "cár ujja" eredetileg nem létezett. A 16 ezrelékes emelkedő egyre komolyabb problémát okozott a növekvő tömegű tehervonatok számára, ezért megszületett a kerülő. (Hogy mikor, azt most modemes internettel nem kezdem el böngészni...) Abból a szempontból előnyösnek bizonyult, hogy néhány falut pluszban fel tudott fűzni a vonalra, viszont kissugarú íveivel az utóbbi időben a nagysebességű közlekedés miatt okozott gondot.
A régi-új nyomvonalat 2001.10.26-án adták át, ekkortól tehát megint a dombon keresztül vezet a vasút. Az emelkedőt mindkét végéről csökkentették, 1 millió köbméter talajt termeltek ki a két mély bevágás létesítése érdekében. A vonal hossza 4,9 km-rel csökkent, a sebességkorlátozás megszűnt (igaz, a 190. km. előtti Mszta-híd továbbra is csak 140-es maradt).
A kerülő felépítményét elbontották, Verebje állomást megszüntették. A vasúti közlekedésből kikapcsolt falvak lakossága nem számottevő, az ő esetükben 2001. óta (mikro)buszos ráhordást alkalmaznak.

Előzmény: lesifotos (7151)
tbnc623 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7177
no utánakérdeztem, valóban "28 if" tehát annyi lenne ha.
A mókás, hogy késöbb McCartney kiadott egy koncertlemezt, a borítón ugyanott ugyanazon a zebrán a kutyájával bohóckodik, és a háttérben ott a VW, és a rendszáma 51 IS re végződik (t.i. hogy akkor annyi idős)

sztem vicces.
Előzmény: Supercafone (7176)
Supercafone Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7176

Hát ez nem az, csak valami art-változat.

 

Ezen viszont  látszik, hogy LMW 281F, azaz "Linda McCartney weeps, 28 if..."

 

Persze akkor még csak 27 lett volna, de ezt úgy magyarázták asszem, hogy a fiúk buddhisták voltak, tehát az élet kezdetét a fogantatástól számítják, vagy ilyesmi.

Előzmény: Geitenbeffer (7175)
Geitenbeffer Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7175
Nem tudom megnyitni, de ez elég nagynak tűnik..
Előzmény: tbnc623 (7174)
tbnc623 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7174
Az Abbey Road c. lemez borítóján (Mennek át a zebrán a srácok) a háttérben áll egy VW bogár, annak a rendszáma is valami ilyesmi. Nincs meg valakinek? A neten csak kisfelbontású képet találtam.
Előzmény: Daily Telegraph (7169)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7173
Szerintem ők is rájátszottak az egészre, kissé morbid poénnak szánták.
Előzmény: Supercafone (7171)
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.01.19 0 0 7172
Ezzel kapcsolatban Paul McCartney is nyilatkozott, összefoglalva: ő nem tartja túl valószínűnek, hogy igaz. Pedig a jeleket ő is láthatja. Ez az örök szkepticizmus....
Előzmény: Daily Telegraph (7169)
Supercafone Creative Commons License 2007.01.18 0 0 7171
Hehe, ráadásul mennyi mindent összehordtak az eset holdudvarába, pl. hogy az egyik "daluk" szövege, a "Number 9" megfordítva lejátszva úgy hangzik, hogy "Turn me on dead man." :oD
Egyesek már '66-nál korábbra datálták a halálesetet, és ezzel magyarázták, hogy a Hard day's night udvaron rohangálós jelenetében Paul helyett valami statiszta futkorászott, pedig valójában csak másnapos volt.

(Bár nem tudom, ez mennyire UL-kategória)
Előzmény: Daily Telegraph (7169)
vadállat Creative Commons License 2007.01.18 0 0 7170
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Is_Dead
Előzmény: Daily Telegraph (7169)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.01.18 0 0 7169
Mit szóltok ahhoz az urban legend-hez, hogy Paul McCartney 1966-ban meghalt autóbalesetben és a helyét egy hasonmás, egy volt rendőr vette át. Erre a későbbi albumokon több módon is utalnak a tagok. Mondjuk egy számítógépes programmal kb egy perc két arcképet összehasonlítani, még a legjobban hasonlító embereket is meg lehet ily módon különböztetni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7168
Tuti, ők azt mondják,h jó ez így, de gondolom senki sem járt még arra, aki ezt oda megálmodta. Elvileg az átadáskor mondták,h fél évig így marad aztán majd meglátjuk. Most meg azt pletykálják,h mégis lesz körforgalom, hát mit ne mondjak kéne.

Elvileg a dobozi úton is lesz kicsit feljebb, hát legyen, bár oda nem kéne igazság szerint, az belátható, ennek ellenére ott is szálltak már el egy páran. Főleg régebben mikor még semmi nem volt csak egy stop tábla. Azóta oda is tettek lassítókat, meg táblaerdőket, meg villogó sárga fényt.
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7167
Közútközeli helyen dolgozom (ezt így mondják most, azt hiszem), holnap megnézem, mit tehetek a korrekció érdekében (asszem kb. semmit:) ).
Előzmény: Törölt nick (7164)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7166
Győr-Moson mehet, de Vas-megyét tessék békén hagyni :)
Előzmény: lesifotos (7162)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7165
szerintetek egy politikus tud térképet olvasni???
Előzmény: lesifotos (7162)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7164
Félig már megépült, de abban sincs köszönet. Tavaly októberben adták át a 2. ütemét az elkerülőnek, de azóta csak a baj van vele. A régi 47-es utat elvitték berény felé, a békési út 470-es lett, és ahol az új elkerülő keresztezi az egy rémálom. A kereszteződés egy kanyar előtt van, egy nagy gödörben, és a korlátok és a fák miatt teljesen beláthatatlan. Csak a szerencsének köszönhető,h nem történt még ott komolyabb baleset, a koccanásos balesetek mindennaposak. És se lámpa se körforgalom, azt mondják nem indokolt, mellesleg a rendőrség sem járult hozzá az átadáshoz pont az említettek miatt. Az átadás után nem is kellett sokat várni az első balesetre, kb. másfél óra múlva már megtörtént utána egész nap rendőrök irányították a forgalmat.
Előzmény: Spidermans Friend (7159)
Spidermans Friend Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7163
De ha már kiterítik, lehet, hogy van, aki a másik oldalra kerül, és akkor övé lesz Győr-Sopron.
Előzmény: lesifotos (7162)
lesifotos Creative Commons License 2007.01.16 0 0 7162

itt azért nincs semmi fejlődés, azért nem épül szinte semmi, amire adnának támogatást, mert mikor odafent kiterítik a térképet, h hol mit kéne tenni, akkor mivel a jobb sarokban van Békés megyére teszik a kávéscsészét. Miért nem tudunk mi balkezes politikusokat választani?

 

Nono!!!

 

El a csészékkel Győr-Moson-Sopron és Vas megyétől!

:)

Előzmény: Törölt nick (7158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!