Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2017.04.17 0 0 14

Gyümölcsoltó Boldogasszony napján oltottam a szőlőt, meg is indult szépen, de ezek a rohadt áprilisi hidegek megakasztották és megint mind elhervadt:((((( Már vagy 20adszor!!!!!

originalqszi Creative Commons License 2013.02.24 0 0 13

Nagyon jó tapasztalatom van eperrel:))))) Fekete fóliát terítettem le és abba ültettem a zepret:)))) Már második telén van túl és szépen hoz:))) Gyom persze sehol:))))

Előzmény: originalqszi (12)
originalqszi Creative Commons License 2007.10.09 0 0 12
Mikor kell eperpalántát ültetni????????????? Most, vagy soha??????:DDDDD, ill. tavasszal????????????? Köszi!!!!!!:)))))))))))
originalqszi Creative Commons License 2000.06.30 0 0 11
Bizosan van igazság abban, amit mondasz, mert amikor kikaptam a megyfát, a jó méternyi átmérőjű területre a nejem fűmagot szórt ki, még az ősszel! Te, az úgy nő és olyan tisztán, mint a bolondgomba:)))))))) És mellette füves terület van, de a világ minden gyomával keveredve:(((( Ez, meg mind egy zöld glória:DDDDDDD Dús gyorsasbban nő, mint a többi! dunsztunk nincs milyen keverék volt!
Előzmény: Megyesi Éva (10)
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.06.30 0 0 10
Hát, igen, azért nem tenném tuzbe a kezemet a fu-keverékekért...Amúgy van egy másik ajánlatom - egy holland keverék. Neve Ravot.
Előzmény: originalqszi (9)
originalqszi Creative Commons License 2000.06.30 0 0 9
Évike a fűszakértő:-))))) Köszi, láttam én is a különböző keverékeket, de azt hittem úgyis csalnak a disznók:DDDDD vöröscsenkesz? hogy Te miket tudsz:)))))

Atikám nem is tudtam, hogy van topicod:-)))))) megyek és megnézem!!!! Még a kertben is kell tűz??? nem égsz úgyis??:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Megyesi Éva Creative Commons License 2000.06.30 0 0 8
Azt azért nem mondanám, hogy mindegy milyen füvet vetsz a beton közé. A Golfot nem ajánlom , elég kényes,igényes. Marad a Sport vagy a Pázsit vagy a vöröscsenkesz, ami szárazságturobb.
Előzmény: originalqszi (6)
Ati-pati Creative Commons License 2000.06.30 0 0 7
Te kerti tudós, ha értesz a kerti tűzhelyekhez is, akkor világítsd meg elmémet életem első topicjában (Kerti tűzhely készítése).

Ati-pati

Előzmény: originalqszi (6)
originalqszi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 6
Ha kicsit is kötött a talaj, akkor nem kell alája se kavics, se murva:))) Szép simára kilapátoljátok a földet, úgy hogy a fűbeton 1cm-rel lógjon ki az eredeti szintből. Fűbeton berak, föld beszór, locsol! Ha kellően összesüppedt, akkor föld még beszór, locsol! Ha szintben már nem tömörödik a föld akkor jöhet a fűmag! Mindegy milyen:-)))))))
Előzmény: torban (5)
torban Creative Commons License 2000.06.07 0 0 5
Halihó !

Egy kezdő kérdése:

A nagymamánál kocsibeállót csinálunk.
Fűbetont rakunk le (ez olyan beton elem, amely lyukaiba füvet lehet ültetni...mégsem betonlap)
Szóval mi a titka ?
Alul lesz murva/kavics. Jön a beton elem...aztán rá a termőföld. Mennyi ? Meddig?
Csak szórjam bele a fű magot ???
Milyen fűmagot ? Pázsit ? Sport ? Golf ?

Adjatok tanácsot !

kösz

torban

originalqszi Creative Commons License 2000.05.08 0 0 4
no végre, hogy valaki kertészkedik:)))))
GLIALKA!!!!!! totális gyomírtó, leveleken át hat, tehát óvatosan!!!!!!!!! Szépen kiírtja a gyomot szőlő, ribizli, rózsa alól, tehát szerintem a tuják alatt is:-)))))))) Két hét mulva a gyomnak annyi! Aztán ki lehet gereblézni:)))))) Sok sikert medwe:-))))
Előzmény: medwe (3)
medwe Creative Commons License 2000.05.07 0 0 3
mi az a folyékony kapa?
és egy gyomirtót be lehet önteni
mondjuk a tuják alá?
originalqszi Creative Commons License 2000.04.28 0 0 2
Sajnos megint nő a gyom:((( veszek folyékony kapát:-)))))) Adok neki:DDDDD
Előzmény: Megyesi Éva (1)
Megyesi Éva Creative Commons License 1999.05.12 0 0 1
Folyékony kapát!
Január Creative Commons License 1999.05.12 0 0 0
Kaszát! : ))
Előzmény: originalqszi (-)
originalqszi Creative Commons License 1999.05.12 0 0 topiknyitó
Pedig ilyenkor nő a gaz! Gyomlálni nem rulez:(((( Mit használtok gyom ellen???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!