Keresés

Részletes keresés

TOMcat Creative Commons License 2001.07.20 0 0 28
Én meg már előrre látom, ahogy a zöld sast körülmetélik és átalakítják libává!!! :)))) Hajrá Újpest!

:P

Tomcat

P.s.: Ez már nem csak vizió....

Előzmény: Törölt nick (7)
Utas2 Creative Commons License 1999.05.11 0 0 27
Csak arra gondolj, hogy az új klubnak szüksége lenne-e "társadalmi elnökre" a jelenlegiek (FTC, Honvéd, UTE) közül? Így csökkenhet a befolyás, amit verejtékes munkával építettek fel a kisgizdák a sport terén.
Valamint utalok a "Kié a stadion?" elnevezésű népi körhintára is.....
Előzmény: Törölt nick (11)
lolkabolka Creative Commons License 1999.05.11 0 0 26
Egyet ertek mind a 4 pontban foglaltakkal.
En csak azt nem ertem miert szabnak az Ujpestiek felteteleket az MTK-nak, hiszen nekik van szukseguk az MTK-ra es nem forditva!
Meg hat ezt a zsidozasos ugyet sem ertem, akkor most antiszemitabol egyszercsak filoszemitava valtoznak az Ultra Violak, es kez a kezben szurkolnak majd zsido felebarataikkal kozos csapatukert???
Előzmény: Törölt nick (13)
And67 Creative Commons License 1999.05.11 0 0 25
Várszegi képletvel kapcsolatban: szerintem az MTK bevételeinek döntő részét egy esetleges egyesülés után is a játékosok játékjogának adás-vétele fogja biztosítani és nem a plusz néhány ezer néző jegyvásárlása. Mert még az Újpest szurkolótábora se elég nagy. Sajnos.

Olvastam valahol, hogy az Újpestnek országszerte 400.000 szimpatizánsa van. Ha mindegyik csak havi egy százast áldozna imádot klubjára, az Újpest most nem itt tartana. De hazánkban sajnos idáig nem terjed egy klubszeretet.

Előzmény: Husky (21)
Woland Creative Commons License 1999.05.11 0 0 24
Tavaly tavasszal irigykedve neztem az Ulloi uton, hogy a szocializmus alatt "elnyomott" FTC-nek milyen szep stadionja van. A mienk egy eletveszelyes romhalmaz, a klub teljes csodben van, a szertarosnak nincs penze labdara. De valahogyan megsem koser ez az otlet Varszegivel, az MTK-val. Lehet mondani erre persze, hogy akkor "tudsz jobbat?" Hat nem tudok sajnos.
Esik Creative Commons License 1999.05.11 0 0 23
En meg a focin kivuli sportok miatt szoritok, de nagyon...(Utalnam, ha az UTE vivok, vizilabdazok stb...egyszercsak nem lennenek...nem erdekel milyen neven, de maradjanak itthon, es legyen meg a lehetoseguk az elsportra a legjobbaknak. Es legyen lehetosege a mozgasra a kicsiknek a Hungaria koruton is, meg, Ujpesten is...Utalnam, ha az utanpotlas lehalna...) Amugy meg: Hajra Videk! :-)))
BaSand Creative Commons License 1999.05.10 0 0 22
Minden kilóméterkőnél...
Előzmény: GLászló (18)
Husky Creative Commons License 1999.05.10 0 0 21
Valóban sajnos az egyesülés az UTE egyetlen lehetősége mostanában hála tompika és elv barátai intézkedéseinek. Meglévő érvényes, határozott időre szóló szerződést ( Belügymin. ) pofátlanul felmondani....... hát a biróságokon tuti nekünk adnak majd igazat.

Ami pedig a két csapatot és környezetét illeti:

MTK: Van rengeteg jobbnál jobb játékos, van pénz, de nincsen szurkoló.

UTE: Szintén van rengeteg válogatott játékos ( talán egy csapatban a legtöbb jelenleg ), nincs pénz, viszont rengetegen vagyunk fanatikus lila szurkolók.

Ebből adodóan Várszegi egy képletet tart a szeme előtt

TÖBB PÉNZ = TÖBB SZURKOLÓ

Vagyis több pénzt csakis több szurkoló tud számára biztosítani. Ez egy marha egyszerű gazdasági racionalítás. Nincs mit tenni..... Újpest szurkolóként sajnálom az egyesülést de ha ez az egyetlen megoldás akkor legyen....

Törölt nick Creative Commons License 1999.05.10 0 0 20
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

(bocsi BaSand)

Előzmény: GLászló (18)
GLászló Creative Commons License 1999.05.10 0 0 18
Nem tudom, még nem volt időm elolvasni, de tutira vettem, hiogy a fociról szóló topicban ott leszel, BaSand. :-))))
Előzmény: BaSand (17)
BaSand Creative Commons License 1999.05.10 0 0 17
Na de ijjet. Én meg már azt hittem, hogy kultúrált szórakozás folyik a lelátókon....Glászló, hallod, hogy miket írnak ezek?
Előzmény: dekóder (15)
prenotalis Creative Commons License 1999.05.10 0 0 16
mi van ? szurkolói ankétot tartunk ? :))

Pethor, kihagytad a legfontosabbat:

5. Lenne egy tompika-sprotminiszter is a szurkolóink között :)))

Előzmény: Törölt nick (13)
dekóder Creative Commons License 1999.05.10 0 0 15
Lapunk kérdésére Fülöp kijelentette: „Alaposan megvizsgáljuk, és szurkolóinkkal mindenképpen megtárgyaljuk a lehetoségeket. Pillanatnyilag csak az valószínu, hogy a két klub között további tárgyalások várhatók.”

Nem véletlen, hogy rövid nyilatkozatában a kék-fehérek direktora említést tett a szurkolókról. A Hungária körúti drukkerek körében ugyanis hallatlan felháborodást váltott ki e házasságnak idáig csak pletykaszintu, most már viszont hivatalosan is létezo terve, mert elmúltak azok a legendás idok, amikor az újpesti egyesületet Aschner Lipót, az MTK-t pedig Brüll Alfréd kormányozta. (Egyébként erosen kérdéses, hogy akkoriban örömmel fogadta volna-e akár a Megyeri úti, akár a Hungária körúti törzsközönség a fúzió ötletét.) Ne kerteljünk: a lila ultrák esztendok óta „mocskos zsidózzák” a kékek játékosait és híveit, sot tavaly botrányba fullasztották az MTK–Újpest Magyar Kupa-döntot. Ennél fogva sok minden elképzelheto, csak az nem, hogy a közös egyesülettel az MTK szimpatizánsai bármiféle közösséget vállalnának.

Előzmény: Törölt nick (4)
BaSand Creative Commons License 1999.05.10 0 0 14
Kedves, toleráns, tárgyszerű....
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.10 0 0 13
Egy párszor már leírtam, hogy mennyire Újpest drukker vagyok de kövezzenek meg érte, én örülnék a fúziónak.
Ugyanis:

1. Az MTK az egyetlen profi módon menedzselt fociklub Magyarországon

2. Valóban sok (természetellenesen sok) a fővárosi klub az élvonalban

3. A nagycsapatok koncentrálódása gazdaságilag elengedhetetlen szükségszerűség és szentimentális/érzelmi alapon még nem sikerült fenntartani egy egyesületet

4. Ez a fúzió az egyik utolsó lehetőség, hogy az UTE fennmaradjon..

bye

Donneck

Husky Creative Commons License 1999.05.10 0 0 10
Akkor egyesülhetünk az MTK-val ha....

1. A csapat neve Újpesttel kezdődik és nincs benne az MTK rövidités.
2. A csapat színe lila-fehér lesz.
3. A csapat cimerében legyen benne az 1885 évszám ( UTE alakulás )

A meccseket lehet rendezni bármely normális stadionban........... a legjobb lenne nálunk Újpesten de hát én is tisztában vagyok a stadionunk állapotával.

HAJRÁ ÚJPEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VIOLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az egész világot átutazom, érted Újpest nagy csapatom...........

dekóder Creative Commons License 1999.05.10 0 0 9
Nem viccnek szántam.
Előzmény: Törölt nick (4)
Utas2 Creative Commons License 1999.05.10 0 0 8
Azon felül, hogy a rádió a Torgyi nyilatkozatot harsogja, gondoljatok bele: mekkora érdekek sérülnek, ha egy ilyen szuperklub létrejön? Ha létrejön, ismerve a szurkolói vitákat.

Elég rendesen átrendezi a magyar labdarúgást, meg azokat is, akik mögötte állnak....

Törölt nick Creative Commons License 1999.05.10 0 0 7
Elég groteszk ez az egyesülés...

Elképzelem amint a lila majmok a kékszalagos libákat hajkurásszák a zöld gyepen...

Ez csak egy vizió, de ...

Előzmény: dekóder (3)
BaSand Creative Commons License 1999.05.10 0 0 5
Kedves Gala !

A tajtékpipámat teszem rá, hogy MTK drukker vagy.
:-)))

Előzmény: Törölt nick (2)
dekóder Creative Commons License 1999.05.10 0 0 3
Politikai kérdés majd akkor lesz belőle, ha az UTE-Hungária szurkolói egymást verik...
Előzmény: Utas2 (-)
Afeg Creative Commons License 1999.05.10 0 0 1
Hajrá FRADI!!
0-ás, ennyit értek...
Előzmény: Utas2 (0)
Utas2 Creative Commons License 1999.05.10 0 0 0
No, hogy a 0-ás is az enyém legyen, mielőtt teja ideér....
:)
Utas2 Creative Commons License 1999.05.10 0 0 topiknyitó
Vajon ez tisztán sportkérdés vagy politikai? Az FTC ura már kijelentette, hogy határozottan ellenzi a tervet. Pusztán gazdasági érdekek mentén születik-e döntés? Beavatkozik-e valaki ebbe, ha igen, mennyire?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!