Keresés

Részletes keresés

speaker Creative Commons License 1999.05.07 0 0 7
Idehallgass műkedvelő! Halottakról vagy jót, vagy semmit! Most a halottak csak albánok.
Ilyen értelemben minden albán jobb egy szerbnél, és az emberek ilyen ítéletét a szerbek még sokáig fogják tapasztalni. Remélem hetedíziglen.
geszthi Creative Commons License 1999.05.07 0 0 6
Ha mukedvelo lenne tobbsegben akkor vajon hany alban halt volna meg?
Ha mukedvelo lenne kisebbsegben akkor jogosan olnek-e ot a tobbsegben levok?
Ha a vajdasagiak lennenek tobbsegben.....ja ez nem jo ez mar mi vagyunk, ekkor termeszetesen hatarozott nem es nem es nem a valasz. De az albanokrol fel lehet tenni az mas.

Persze igy akar azt is levezethetjuk, hogy a nacik csupa megelozesbol irtottak a zsidokat, mert kulonben minden bizonnyal (ezt sugallja a kerdesed az albanokra vonatkoztatva) ok irtottak volna a nemeteket. Es igy mar teljesen helyes volt amit tettek (vagy ha nem is helyes de kevesbe rossz egyesek szerint).

Ne is foglalkozz olyan aprosaggal, hogy ki van a geppuska elott es mogott, mert meg megzavarja a fejed az a makacs teny amiket a kepek mutatnak.
Szanalmas, hogy most mar igy kell a Milo fele szerbeket vedeni egyeseknek, mert maskepp mar nem megy...tul sok volt a kep horvatorszagbol is meg boszniabol is ugye? Meg kinos, hogy nem talalsz szerb tomegsirokat es kozel millionyi menekultet csak boszniait, meg albant?

Előzmény: műkedvelő (-)
szacsa Creative Commons License 1999.05.07 0 0 5
Nem szándékosan írom kétszer
Előzmény: szacsa (4)
szacsa Creative Commons License 1999.05.07 0 0 4
Ki lehet forgatni a szavamat, de a lényeg, hogy a szerbek csinálják és nem az albánok.
Előzmény: műkedvelő (2)
szacsa Creative Commons License 1999.05.07 0 0 3
Ki lehet forgatni a szavamat, de a lényeg, hogy a szerbek csinálják és nem az albánok.
Előzmény: műkedvelő (2)
műkedvelő Creative Commons License 1999.05.07 0 0 2
S erre joggal válaszolhattál így:
Nem!Nem ő lenne.
Előzmény: szacsa (1)
szacsa Creative Commons License 1999.05.07 0 0 1
Egyszer én is fel tettem egy ilyen kérdést és jogosan jött rá egy ilyen válasz: ha nagymamámnak kereke lenne Ő lenne a 6-os villamos
Előzmény: műkedvelő (-)
szacsa Creative Commons License 1999.05.07 0 0 0
Egyszer én is fel tettem egy ilyen kérdést és jogosan jött rá egy ilyen válasz: ha nagymamámnak kereke lenne Ő lenne a 6-os villamos
Előzmény: műkedvelő (-)
műkedvelő Creative Commons License 1999.05.07 0 0 topiknyitó
Gyakran láthatunk képeket a szerbek által elkövetett borzalmakról.
Vajon ha fordított lenne a helyzet és az albánok lennének többségben,a szerbek pedig kisebbségben,akkor a többségiek hogyan bánnának a kisebbségiekkel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!