Keresés

Részletes keresés

thomas200 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 48
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9127141  A MM2 fórum CÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAN ITT VKI???????
Előzmény: IK 435 (44)
thomas200 Creative Commons License 2005.12.22 0 0 47

Gyere át a midtown madness 2-re!!!!

thomas200 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 46
ITT VAGY?????
thomas200 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 45
Csak most veszlek észre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Írj ímélt!
IK 435 Creative Commons License 2005.11.26 0 0 44
A BUS city hogy lehet beüzemelni, valaki megmondaná??? Nekem nem sikrült. Helló Thomas200!! Melyik a kevenc buszod a MM2 ben?H aegyszer lenne kedved elmehetnénk fotózni egyet, ok?
thomas200 Creative Commons License 2005.11.23 0 0 43

VALAKI VÁLASZOLJON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: thomas200 (42)
thomas200 Creative Commons License 2005.11.13 0 0 42

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!

Az ui.ar fájl kinek van meg?

attah Creative Commons License 2004.11.20 0 0 41

Üdv!

"Attah nem küldött nekem semmit, pedig egy párszor kértem tőle, az e-mailrekre egyáltalán nem válaszolt (és az elolvasás visszaigazolása sem érkezett meg - vagy kihajította olvasatlanul, vagy nincs netközelben, hónapok óta sajnos)...."

Rég nem néztem ebbe a topikba, ezért kicsit megkésve:

szíves elnézésed kérem, de bevallom őszintén én Tőled nem kaptam leveleket, nemtom hová küldted. Nem tudom áll-e még a probléma, a biztonság kedvéért elküldtem az itteni címedre a patchelt .exe-t.

Előzmény: Törölt nick (38)
zoszt Creative Commons License 2004.09.16 0 0 40
Xp-s patch-el meg win98Se-n is elindult. Hogy küldjem át?
zoszt Creative Commons License 2004.09.16 0 0 39
1.87MB, tudom mailbe, MSN messengeren keresztül küldeni, vagy az oldalamra feldobom. Borosl-től származik egyébként, ha működne neki köszönd. Geforce,XP,Nocd-patch elvileg, Megnéztem nálam is elindította cd nélkül(ATI van most).
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.16 0 0 38

Hol is van?

Attah nem küldött nekem semmit, pedig egy párszor kértem tőle, az e-mailrekre egyáltalán nem válaszolt (és az elolvasás visszaigazolása sem érkezett meg - vagy kihajította olvasatlanul, vagy nincs netközelben, hónapok óta sajnos)....

Előzmény: zoszt (37)
zoszt Creative Commons License 2004.09.15 0 0 37
Na van egy exe fájl az MM2-höz remélem ezzel menni fog.
Előzmény: zoszt (36)
zoszt Creative Commons License 2004.09.15 0 0 36

Szia DEMI! MM1-es buszokat nem láttam sehol, azt hiszem azt olvastam, hogy nem lehet átkonvertálni őket (egyszerűen) az MM2-be. Nekem GeForce 2MX volt és MM1-be csinálta ugyanazt, mint a tiéd az MM2-be. ( MM1 másolt volt ez meg eredeti ). Viszont tudtommal van olyan crack ami javítja ezt a szétesős grafikai hibát. Utánakérdezek, jelentkezem, ha van valami. Azt nem tudom, hogy az MM1-hez mivel készítették a járgányokat. Szerintem érdemes lenne átváltanod MM2 ( ha megoldódik a problémád ), szép buszok készülnek mostanság is hozzá.

A Zmodeler-rel meg akinek van elég türelme és érzéke akár alkothat is.

Attah fájlja nem segített?

Előzmény: Törölt nick (33)
Lydecker Creative Commons License 2004.08.05 0 0 35

Árulja már el nekem valaki, hogy hogyan kell az all cars, all tracks csalást használni. Nem akarok pofátlan lenni de ha valaki esetleg megszánna attól azt kérem, hogy ha lehet lépésről lépésre írja le, hogy mit tegyek. (esetleg ha képpel is megtudná spékelni)

bubu88 Creative Commons License 2004.01.31 0 0 34
MM1-ben ha kikapcsolod a járókelőket, akkor a GeForce kártyák is jól fognak dolgozni! MM2-ben nem ez a gond :(
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.01 0 0 33
EMBEREK!!!!!

TOVÁBBRA IS KERESEM A MIDTOWN MADNESS 1 NÉVRE HALLGATÓ JÁTÉK TELJES VERZIÓJÁT, FŐLEG A NETEN!
LEHET ILLEGÁLIS OLDAL IS, CSAK ÍRJA MÁRLE VALAKI HOL VAN!

AMIKOR ELŐSZÖR KÉRTEM MÁSUTT, ÚGY GONDOLTAM PÁR NAP MÚLVA MEGOLDÓDIK A DOLOG, DE MOST MÁR SÜRGŐSEN KÉNE!

attah Creative Commons License 2003.10.05 0 0 32
Sziasztok!

Látom kicsit mostanában kihalt lett a topic. Nekem is az MM2 (és az MM1 is) grafikailag bugos volt, ami miatt élvezhetettlenné vált a játék. Amúgy Asus GeForce MX 400-asom van.
De szerencsére találtam megoldást :) Lehet hogy már nektek is sikerült.

MM2:
Egy francia MM2-es weboldalon találtam grafikai patchet ami tört is, tehát lehet vele cd nélkül játszani, és tökéletesen kijavítja a grafikus hibát. A mai napig is sokat játszok vele. Ha kell valakinek, elküldöm szívesen.

MM1:

Ha kikapcsoltam a gyalogosokat, nekem eltüntek az összevissza villodzó elemek.

üdv: attah

Herold Creative Commons License 2003.03.04 0 0 31
GF2 MX400 és GF4 MX440 esetében is ugyanaz a hiba. Csak szoftveres renderrel megy hiba nélkül. Viszont egy notebookon simán elmegy, de típust nem tudok mondani.
Előzmény: jules007 (30)
jules007 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 30
Hello!

Nekem is ez a "csíkozás" problémám van a játékkal.
Gef3Ti200. Nvidia Detonator driver. most hirtelen nem tudom mikori driver, de 41.09 vagy eggyel az előtti verzió. Win98SE.

Sikerült valakinek megoldani ezt a bugot? Mert ahol eddig olvastam, csak a hibajelenségről írtak, meg hogy drivert kell cserélni? de hányassal megy?
mert nem tudom végigpróbálni mindet, meg a neten különben is csak a legújabb van fent.

ha valakinek Geforce-szal megy, írja meg légyszi, milyen driverrel és op.rendszeren.

Üdv,
Jules

Előzmény: Herold (29)
Herold Creative Commons License 2002.11.27 0 0 29
Azt úgy nem lehet. Csak az "Új parancsikon" készítés módszerrel tudod paraméterezni a sort. Jobb klikk a desktopon, Új parancsikon (New shortcut), a többi értelemszerűen.
Előzmény: holdkölyök (28)
holdkölyök Creative Commons License 2002.11.23 0 0 28
vannak ilyen kódok, hogy pl. -allcars, és akkor lehet választani az összes kocsiból. ezt hogy lehet elérni? megpróbáltuk beírni az indítóikonba, de ezt nem engedte.
Herold Creative Commons License 2002.09.29 0 0 27
NVidia Geforce 2-vel nem hagyja, hogy hardveres rendereléssel futtassam, furcsa villódzásszerű jelenséget produkál a játék. Mitől lehet ez? Csak szoftveres rendereléssel tudom futtatni, de úgy meg 640x480 fölé nem lehet vinni a felbontást.
kispolgár Creative Commons License 2001.11.26 0 0 26
Szervusztok!

Szoftver(?) problémám van, segítséget, ötletet várok tőletek!

Tehát: félév után ismét felraktam az MM2-t a Compaq Deskpro (3D 4MB video) gépre, meglepetésemre, az autók "szilánkosra voltak törve", "villámlik" és szétesik a kép.
Féléve nem volt ez a bug, eldöcögött a játék...

Herold Creative Commons License 2001.11.26 0 0 25
Nincs kedvetek hálózatban rabló-pandúrt játszani? Gondolom, a modemes kapcsolat jó erre a célra, nekem a zone.comra nem sikerült felmenni.
Herold Creative Commons License 2001.11.26 0 0 24
Úgy vettem észre, hogy akkor mennek beléd hátulról a piros lámpánál, ha kissé előbb állsz meg. Próbáld meg legközelebb, hogy a kocsi orra rálóg a zebrára, úgy állj meg.

Engem az zavar, hogy nagyon kevés a rendőr. Legjobb szórakozásom ugyanis, hogy a városban száguldozok, és próbálom lerázni a zsarukat, de összvissz ha van 3 db belőlük, akkor sokat mondok.

puskasis Creative Commons License 2001.11.10 0 0 23
Nem tudja valaki, hogy nincs-e valami patch az MM-hez, vagy az MM2-hoz, ami kijavitana a gep AI-jat? Marmint a tobbi kocsira gondolok. Ebben a jatekban azt elvezem a legjobban, hogy autokazhatok csak ugy a varosban mindenfele cel nelkul, de ezt az elmenyt total elrontja az, hogy allandoan belemjon minden segg ai, meg akkor is, ha teljesen szabalyosan kozlekedek. Ezt a hibat az MM2-ben sem javitotattak ki rendesen. Ha valaki tud valami pacth-rol plz irjon. Amugy en legjobban a ket jatek (Driver+MM2) osszehazasitasanak orulnek: az mm2 varosat, gyalogosait es jatekmodjait bele a driverbe.
Mike Creative Commons License 1999.11.23 0 0 22
De regi topic!
Azt remeltem anno , majd a Driver leveri, hat nem, sajnos csalodnom kellett.
A Driverrel az a bajom, hogy az autonak tul lagy a rugozasa, tulontul lagy, libeg az egesz, de annyira, hogy mar tulzas. De azert jo pofa is, pl.: amikor valaki a belso savbol kanyarodott jobbra ugy, hogy en ott mentem a kulsoben. Az tok elethu volt! Hirtelen fekezes, a kollega ajtaja benyomodik. Visszatartott lelegzet. Hu... jol van csak koccantunk. Tokre megijedtem, mintha igazi lett volna. (talan tulontul is beleeltem magam). Ja es nem tetszenek a rendorok.

Mikor lesz mar egy olyan progi, ahol csak autokazni kell a varosban, esetleg taxizni? Vagy BKV-t jatszani? Biztos volna olyan akinek tetszene...

Kisse offtopic volt, nem tudom miert nem a Driver topicban irtam le ezt, na mind1.

Udv, Mike

Lord Csaba Creative Commons License 1999.11.22 0 0 21
Üdvözüllek benneteket!

Tudom én, hogy ez a játék már nem egy mai csiken, de nekem csak nem túl régóta van meg és kíváncsi lennék, hogy a kamionról, hogy kell leakasztani az utánfutóját (ha egyáltalán le lehet...). Láttam, hogy a gép úgy keni és azért úgy jobb lehet (már csak az utánfutó ocsmány mozgási modellje miatt is).

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Nem tudom, de nekem nem tetszett annyira. Pl nincs zene, csúnya a lámpa, ráadásul átvilágít mindenen, a rendőrök is barmok, és szerintem túl egyhangú, hogy végig csak egy városban mész, és semmi nincs. A víz nem mozog, ráadásul egyszer egy taxi ment rajta. A füst nagyon csúnya, nincs intró, és küldetések sem (az nem küldetés, hogy minnél gyorsabban elérj valahova szvsz).
A kocsik rongálódása is nagyon gyéren van megoldva (a látvány).
De ami a lezavaróbb volt számomra, az az, hogy hiába tartok be minden szabályt, megyek 10-zel, mégcsak nem is előzök, a rendőr úgyis utánam jön, és belémszáll ezerrel.
na ennyi...
A Driver szerintem jobb lesz, mert a küldetés alapú lesz, és sokkal jobban néz ki sz
Martonka Creative Commons License 1999.05.12 0 0 19
Mondjuk az a buszkifordulás szebb is lehetne... :))))
Előzmény: mikhazij (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!