Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.06 0 0 6

szerintem manapsag egy aluljaroban levo mobiltelefonkereskedonel tobb ujdonsag van, mint ezen a kiallitason volt.

Előzmény: Red Dawn (-)
Red Dawn Creative Commons License 1999.05.01 0 0 5
originalqszi: kösz a segítséget! Megint tanultam valamit :)
vomit Creative Commons License 1999.05.01 0 0 4
ócska volt eléggé, alig volt gép, ami az interneten lógott, ami meg igen, ott gyilkosnak néztek, ha használtad.
faszom póverpojnt prezentációk mentek mindenhol, némely helyen a billentyűzetet is eldugták, nehogy leállítsa valaki.
originalqszi Creative Commons License 1999.05.01 0 0 3
Ha visszatekintesz a topicokba még verseny is volt belőle:DDDDD Persze nálam mindig verseny van:-))))) A léneg a lényeg, hogy ki kapja ki először a topicot! És akkor már nem 0-ás, hanem 1-es, tehát valaki már érdemesnek tartotta, hogy belenézzen!!! Hát ennyi:DDDD
Előzmény: Red Dawn (1)
Rettenet Creative Commons License 1999.05.01 0 0 2
Jobb volt mint az elmúlt évi IFABO, de még mindig sok volt a showműsor(ami szerintem tök felesleges), valamint még mindig voltak akik itt akartak megszabadulni a nykukon maradt bóvlitól.
Viszont sokkal több volt az info, ami végülis egy ilyen kiállítás legfőbb célja lenne(az üzletkötések mellett). Persze sajnos most is volt számtalan helyen a tipiku "az a kolléga aki ezzel behatóbban foglalkozik jelenleg nincs itt" típusú hidegzuhany, meg a teljes hozzánemértés kiábrándító példái(a matávcom az idén csúcsot alkotott. Egy értelmes infót sem sikerült belőlük kihúzni, csak a hát izé meg azthiszem, meg a szerintem kategóriákat).
Red Dawn Creative Commons License 1999.05.01 0 0 1
Király... akkor azt is elmondhatnád hogy mi ez a 0-s dolog és miért kapja meg szinte minden induló topic :))
Köszike
originalqszi Creative Commons License 1999.05.01 0 0 0
Mert 0-ásnak tartottam, azért nem mentem ki:-)))))
Red Dawn Creative Commons License 1999.05.01 0 0 topiknyitó
Épphogycsak vége az Ifabo helyébe lépett INFO 99 kiállításnak. Aki volt, milyennek találta, milyen érdekes ajánlattal/infóval/stb találkozott vagy milyennel nem, aki nem volt miért döntött úgy, hogy nem megy ki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!