Keresés

Részletes keresés

CoolWitch Creative Commons License 2000.12.12 0 0 20
bcsi: szerinted ha mutogatják őket a TV-ben , az megoldja a problémát?? Az összes kereskedelmi adó egy nagy sírás, mindegyikben csak sírnak, és fenyegetőznek. Bár a sorozatok se jobbak....
Halászkirály: leírhatod, hogy cigány, az önkormányzatuk neve is az, nem??:-(
Duda: igaz, megvan az 90% is, de a cigányok még egymást sem szeretik szerintem....

Nem akarnak cseppet sem segíteni önmagukon. Ha akartak volna, az elmúlt századok során beilleszkedhettek volna. De mindent leszarnak, és lényegében jogosan, hisz mindent megkapnak, amit akarnak....így tényleg nehéz nem rasszistának maradni. Undorító emberek..."emberek"?????

Foti Creative Commons License 2000.12.11 0 0 19
A forró nyomon megérdemli "a média szennye " címet. (Vizuális MAD - de ez egy másik téma)

Legalább is szerény véleményem szerint.

Most néztem (háttértévé) kb 10 percet belőle. A következő évezredre elegendő volt.

Legközelebb 3001 körül pillogok erre.

Alfred Creative Commons License 1999.04.30 0 0 18
dugesz:
Ilyet ne írjál, mert te sem gondolod komolyan.
A svábok, a románok, a szlovákok és a görögök nem rég nagyon föl voltak háborodva, hogy sokan egy kalap alá veszik őket a cigányokkal.

A Forrónyomon eleinte jó volt, aztán rohamosan romlott, már nézhetetlen.

Előzmény: dugesz (16)
stevie wonder Creative Commons License 1999.04.30 0 0 17
... kulonosen az erdelyi magyarok, a vajdasagi magyarok, a karpataljai magyarok, a felvideki magyarok... Ja, vagy megsem???
Előzmény: dugesz (16)
dugesz Creative Commons License 1999.04.30 0 0 16
Vélemény:
dögöljön meg az összes kisebbségi!!
Duda Creative Commons License 1999.04.30 0 0 15
Emgem is elszomorit, hogy ezt kell irnom, dehat ezek a szomoru tenyek.
Előzmény: stevie wonder (13)
cukorka Creative Commons License 1999.04.30 0 0 14
Bocsika, de úgy látom, kisebbségi témát kreálunk egy tévéműsorról szóló topicból...
Ami a Forró nyomont illeti: én ki nem állhatom.
stevie wonder Creative Commons License 1999.04.30 0 0 13
Engem nagyon elszomorit az, amiket ide irtok.
Eclipseboy_ Creative Commons License 1999.04.30 0 0 12
Hiába próbál meg bárki is segíteni a cigányokon, ha ők magukon nem akarnak segíteni. Azt hiszem mindenki látott már olyan házakat amit cigányoknak építettek közpénzből, majd 1-2 év múlva a házakból is putrit csináltak. Sokan mondják, hogy a cigányokank ilyen az "életstílusa", hát szerintem az, hogy koszosak, igénytelenek, lopnak, hazudnak (tisztelet a kb 2% kivételnek)nem "stílus". Egyébként igyekszem nem fajgyűlölő lenni, de nehezen megy. Nekem csak kb 15 cigány ismerősöm volt, ebből 14 lopott.
X polgártárs Creative Commons License 1999.04.30 0 0 11
Polgártársak,Közvéleménykutatásnak ez sem rossz itt, kicsit hosszú de megéri elolvasni.
xpt
Előzmény: Halászkirály (8)
Duda Creative Commons License 1999.04.30 0 0 10
Szerintem is.
De azert 92% fole nem menjunk, mert 8% a ciganysag.
Előzmény: PirosÁsz (9)
PirosÁsz Creative Commons License 1999.04.30 0 0 9
Megvan az simán 90% is SZVSZ.
Előzmény: Halászkirály (8)
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.30 0 0 8
Az a helyzet, hogy tényleg nagy gond Magyarországon a cigány- (pardon roma-) kérdés! A kezelésére létrejött "mozgalmak" és politikai-társadalmi kezdeményezések dícséretesek. Viszont akik nagyon visszaélnek ezzel, azok pont a cigányok! Miért kell nekik Kanadában azt hangoztatni, hogy azért kérnek menedékjogot ott, mert itthon üldözték őket!? (Ha így is lenne, nem hiszem, hogy éppen ezért mentek ki.) Miért állnak sorban az önkormányzatoknál különböző segélyekért, és miért nem állnak sorban a munkaközvetítőnél!? Miért követelnek illegális lakásfoglalás után egy másik lakást!? Miért ölnek embert megélhetési bűnözés címén!? Miért gyűlöli őket a magyar lakosság 70%-a!?
Degeczi Creative Commons License 1999.04.30 0 0 7
EgyeNlore, azaz EGYFORMARA tenyleg nem kozvetit szagokat.
Egyelore sem.
Előzmény: clark (5)
bcsi Creative Commons License 1999.04.30 0 0 6
No comment.......
Előzmény: clark (5)
clark Creative Commons License 1999.04.30 0 0 5
Az már szerintem is nevetséges amit a kereskedelmi TV-k művelnek a nézettség növelése(???!!!) érdekében.Még az a szerencse hogy egyenlőre
szagokat nem közvetít a TV műsor mert egy véletlen rossz csatornaváltás
után lehetne szellőztetni rendesen.Mindenesetre mi már egyre ritkábban
nézzük az ilyen szenzációhajhász, oknyomozó stb. műsorokat.Hajrá MTV1!
bcsi! Azért mert egy településen élők gondját bemutatják és (esetleg) meg
is oldják, attól még a probléma országosan megmarad, csak mi járunk rosszul mert nézhetjük vacsora közben a putrikat,2 általánost végzett 70 éves leprás cigányasszonyokat meg közte azt a sok buzi reklámot.
Ennél még a génbalhé is jobb(egy fokkal)
bcsi Creative Commons License 1999.04.30 0 0 4
A sajtóban dolgozom, is - is a probléma.......
Előzmény: Alfred (3)
Alfred Creative Commons License 1999.04.30 0 0 3
bcsi:
Ebben a tegnap esti Mélyvíz kapcsán igazad van. Fókusz, Forrónyomon stb (bulvárműsorok) esetében nem, mert szenzációs dolgokat mutatnak be, és ez egyfelől a nézettséget emeli, másfelől bohócot csinál a cigányokból.
Előzmény: bcsi (2)
bcsi Creative Commons License 1999.04.30 0 0 2
Azért kell foglalkozni vele, hogy ne legyen mégnagyobb a probléma, mint amilyen nagy most.
Előzmény: Alfred (1)
Alfred Creative Commons License 1999.04.30 0 0 1
amator:
Már hónapok óta röhögök rajta, hogy a bulvárműsorokat futószalagon látják el a cigányok témával. Eddig is gyanította a magyarság, hogy kissé kőkorszaki az amit cigány kultúrának hívnak, de, hogy néha kifejezetten morbid, vagy röhejes, az most a napi összefoglalókból kiderül.
rusnya Creative Commons License 1999.04.30 0 0 0
_Te_ miért foglalkozol velük most is?????

És hogy függ össze a 2?

Előzmény: amator (-)
amator Creative Commons License 1999.04.30 0 0 topiknyitó
Miért kell mindíg a romákkal foglalkozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!