Keresés

Részletes keresés

H. POIROT Creative Commons License 1999.05.05 0 0 11
Hogy a Budapesti Info99 milyen volt azt nem tudom meg itelni mert nem voltam ott (sajnos),de a velemenyedet igazolni tudom a Becsivel kapcsolatban egy szoval: SIRALMAS. Bar meg nincsenek pontos adatok a latogatok szamarol de mar atavalyihoz kepest oriasi visszaeses mutatkozik. Ez tehat iden nem jött be!! Kerdeses egyaltalan hogy jövöre megrendezik-e?
H. Poirot
Előzmény: Ildiko (4)
atko Creative Commons License 1999.05.05 0 0 10
Kedves Ildiko!
Igen ez a kapcsolatteremtes helye, de ki kerem magamnak, hogy "hely eltolteni", mivel nem ezert mentem ki. De terjunk vissza a kapcsolatteremtesre: kivel es milyen kapcsoolatot? HA az en vasarloi oldalamrol nezzuk, akkor azt kell mondanom, hogy nem igazan volt az inyemre az egesz: odamegyek egy standhoz varok fel orat, mire eszrevesznek (hozza kell tennem, hogy ez az egyik legnagyobb kiallito standjan volt) majd meglehetosen lekezeloen es feluletesen elmondjak, amit kerdeztem... Ez nekem nem koser. Ja es meg valami: ha egy ceg azt akarja, hogy tole vasaroljak, akkor inkabb O torje magat, ne pedig nekem kelljen tornom magam, hogy egyaltalan "kapcsoaltba lephessek" veluk. Szoval ez a kiallitas is nyujtootta a nagy magyar szinvonalat: a semmit...
HAMBURGERMAN Creative Commons License 1999.05.03 0 0 9
Szerintem a mostani INFO yobb volt, mint a tavalyi Ifabo/Compfair.
Most más a szervezö.
Engem inkább az lepett meg, hogy szinte 'lézengtek' az emberek. Eddig nem lehetett hétköznap leejteni valamit, mert megállt a levegöben, mostmeg visszhang 1000-el. Nekem azért is tetszett, mert amiért kimentem, azt találtam, es minden sikerült elintézni.
Arty Creative Commons License 1999.05.03 0 0 8
Betegesen gyenge volt.
V3 csütörtökön össz. 1 cégnél volt,
de náluk sem ment! (bravo Herta!)
Win'00 meg max 2002-re ha elkészül, ha most itt tart.
A belépőellenőrzés pedig kritikán aluli:standok között tépték el a jegyemet... + a sok álkedvezmény...
Ildikó: azt hiszem mi itt nemigazán üzleti szempontból nézzük ezt a kiállítást...
greg5 Creative Commons License 1999.05.02 0 0 7
Vettem Star Wars-os egérpadot. Már ezért megérte. 1ébként uncsi volt. Majd legközelebb. Ki volt állitva a Wolfeinstein 3d is... jot röhögtem rajta. Megérte a buszozást. Csá
Ildiko Creative Commons License 1999.05.02 0 0 6
Well, Az ember azert megy el egy kiallitasra, mert:
1) mindazt az ujdonsagot, amit korabban olvas es hall, lathassa az eletben mukodni (sajnos a Budapesti kiallitason nem volt sok ilyen jellegu demo). Hiszen egeszen mas, peldaul, olvasni egy softwarerol, pl: CorelWordPerfect, es egeszen mas latni, mit tud a software.
2) tudsz azonnal kerdeseket feltenni, osszevetni mar ismert es altalad hasznalt softwarrel, igy eltudod donteni a gyakorlatban, az mit tud es erdemes-e esetleg atterni ra.
3) Ha barmilyen kerdesed van, ez az a hely ahol valaszt talalsz ra, vagy contact szemelyt aki biztosan nagy gonddal fog torodni a problemaddal es igyekszik a megoldassal mielobb visszaterni hozzad.
4) Kapcsolatok teremtese. Ennel kedvezobb hely nem is letezik, contact emberek felvetelere.
5) Cegek termekeit es szolgaltatasait ismerheted meg.
6) Ami a legfontosabb, itt elkezdodhet AZ UZLET. Es ez a hely ahol a feltetelek a leginkabb adva vannak a megfelelo partnerek megkeresere, a gyakorlati tesztelesre, contact partner felvetelere es az uzlet elinditasara.

Az persze egy masik kerdes, hogy vannak akiknek egy kiallitas csak egy "hely eltolteni", de most mar egyre inkabb eszre veszik, hogy ez nem mas mint egy LEHETOSEG, amit nem szabad kihagyni. Raadasul, mivel hatalmas osszegek vannak befogva. Ez az a hely, ahol a sales representativok tudnak keresni es talalni vevoket egyszerubben, mint egyebb modon, ha elnek a lehetoseggel, es fel tudjak fogni, hogy ezt vetek es penz kihagyni.
Udv,
Ildiko

Előzmény: atko (5)
atko Creative Commons License 1999.05.01 0 0 5
Üzlet, üzlet... Mondjuk én még sosem igazítottam a vásárlásaimat a kiállításokhoz, de szerintem itt alapvetően nem ránk végfelhasználókra gondoltál. Én utoljára (vagy 3 éve) amikor kint voltam valamelyik magyar számtech kiállításon, akkor azt mondtam, hogy hát igen, ez meg ez érdekes volt. De most? Semmi olyat nem láttam ami igazából megfogott volna. Ugyi PIII az már nem újdonság, a mobiltelefonok nem igazán érdekeltek, az meg hogy a egyes cégek milyen rendszerintegrátori cuccokat mutatnak be, most még nem igazán tud lekötni. Ha arról az oldalról nézem a kiállítást, hogy érdekes volt-e, akkor meglehetősen rossz véleményt alkotok róla, de ha azt veszem figyelembe, hogy örörmömre szolgált látni, hogy egyre több komoly üzlet van itthon, ami nem azon alapul, hogy így meg úgy csaljanak a vámmal meg az ÁFÁ-val, akkor már jobb képet alkotok az egészről. Egy szó mint száz: aki foglalkozik a számítástechnikával, annak nem nagy bumm egy INFO, de aki csak használja és nem érti, annak sok újat tudnak mutatni. Amúgy én nem mondtam azt, hogy a lányok kerülnek előtérbe, de érdekes módon a legtöbb standon viszonylag csinos hölgyemények kérdezték meg tőlem, hogy "Parancsol?". "Hát hogy a fenébe ne parancsolnék Kedves, de azt maga úgysem tudja teljesíteni." ;) Végső soron 350Ft-ot megért...
Ildiko Creative Commons License 1999.05.01 0 0 4
Mivel a vilag valtozik, hal istennek, a kiallitasokon az uzlet kerul eloterbe es nem a lanyok, ami viszont csak positivum. Mar regen meg kellett volna tortennie. Ez az uzlet helye.
Viszont az info '99 meretevel es minosegevel kapcsolatban sok csiszolni valo van. Ugyanakkor had emlitsem meg hogy a becsi info99 meg ennel is sokkal gyengebb volt, sokkal kevesebb ceg kepviseltette magat a szervezok keserusegere. Igy aztan Beccsel osszehasonlitva a magyar info99 sokkal szinvonalasabb volt.
A CeBIT valami egeszen mas. Oda minden e teruleten dolgozonak es erdeklodonek szukseges es erdemes elmennie. Ott mennek vegbe a nagy uzletek es lehet partnereket valamnint a szamunkra megfelelo technologiat megtalalni. Ha jol belegondolunk akkor egy ilyen nagy rendezvenyt, bosegesen eleg evente egy alkalommal valahol megrendezni, igy aztan a nemzeti rendezvenyek elsilanyulnak mellette. De a mai vilagban mar nem is igen szukseges azt tulmeretezni (nemzetit), raadasul penz es "what's in it for me" kerdese is.
A CeBIT hatranya "csak" egy valami, rendkivul koltseges, mint resztvenni kiallitokent mint pedig latogatokent.
Udv.
Ildiko
Előzmény: atko (3)
atko Creative Commons License 1999.05.01 0 0 3
Dolog kb így nézett ki: délre kientünk, egyre végignéztük, és kiültünk a III-as kapu elé egy padra, majd este 5-ig stíröltük a nőket. Hát sajna ezt a rendezvényt már a standokon állő szépségek se tudták olyan szintre emelni, hogy azt mondjam: jó volt... Majd esetleg jövőre a CeBit... Ott legalább még tudnak újat mutatni.
Mike Creative Commons License 1999.05.01 0 0 2
En nem voltam.
Sot, jo ideje Ifabon, Compferen se.
Utoljara a becsi ifabo nyujtott nekem valamit 1990-ben.
Udv, Mike
Caris Creative Commons License 1999.04.30 0 0 1
'magélemény' = 'magánvélemény'

bocs,

Caris

Előzmény: Caris (0)
Caris Creative Commons License 1999.04.30 0 0 0
Voltam....

Szerintem iszonyatosan gyenge volt....
A sokévi - igen alacsony - átlagot is sikerült alulmúlnia. Még szerencse, hogy ingyen mehettem be, mert pénz ezért kiadni vétek lett volna.
Persze, mindez csak magélemény.

Caris

TomVeil Creative Commons License 1999.04.29 0 0 topiknyitó
EN voltam kiraj volt, bar a windows 2000 eleg bugos meg:)))
csak rohadt faraszto orakig menni :)
lattam Q3at (beta)
iMacen , kiraly volt...
ti voltatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!