Keresés

Részletes keresés

Z757 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 20
Vazzeg, 11 évig váratni valakit a válasszal :-D
Előzmény: h0ur (19)
h0ur Creative Commons License 2010.07.24 0 0 19
most is ez a szint, van, ami nem változik
Előzmény: gavrilo (18)
gavrilo Creative Commons License 1999.05.03 0 0 18
Na, épp most írtam meg az Origonak, mekkora gecik, mert ha egy szavazás nem úgy alakul, ahogy ők gondolják, rögtön leszedik (ld. szárazföldi beavatkozásos szavazás). Ellenpéldaként az Internettót hoztam fel, ahol már napok óta emelkedőben van a Nato-t ellenző szavazók száma, erre mi történik? Viccesen leszedik és a helyére raknak egy szappanoperás szavazást. Fasza nem?
rolling Creative Commons License 1999.05.03 0 0 17
Kár, hogy a Szerkesztők még mindig nem érzik úgy, hogy el kellene árulniuk a szavazatgyüjtő program működését. Vagy őket is meglepte a dolog? Normális esetben a számadatok sohasem csökkenhetnének...
Ami nekem nem tetszik, az az - noha ez megmagyarázható - , hogy a hétfői Internetto hírlevélben leírt számokhoz képest az ezzel egyidőben olvasható szavazógép adatok egységesen nagyobbak. Szerencsésebb lenne az adatok feldolgozása után azonnal beírni az új kérdést, mert így tulajdonképpen ugyanarra a témára két különböző végeredmény születik - ugyanattól a *szavazógéptől*.
Vajk Creative Commons License 1999.04.28 0 0 16
42,
te lennel az Elet Ertelme??:)

Eleg furcsa a frissitesi algoritmus, ha minuszba frissit.

BZoltan Creative Commons License 1999.04.28 0 0 15
Pro topic:
Nem csodalkoznek, ha kiderulne, hogy valoban van valmi fajta eredmenykorrekcio a dologban, ami nem szep sot nagyon csunya dolog lenne. A netto szavazasaiban nem az a legrosszab, hogy esetleg inkorrekt az osszesitese, hanem az, hogy ketszinu az egesz szavaztatas. Egyszere vagyunk jaj de viccesek es csak moka az egesz ha olyan eredmeny jon ki ami megfelel a tiszt. szerk. erdekeinek akkor meg sejtelmesem mosolyognak, hogy hat ugye-ugye. Na ha valaki ebbol nem erzi ki a gennyseget akkor az zsebre tette az etikai erzeket...

Kontra topic:
Vegyuk eszre, hogy egy magan ceg, magan weblapjan egy magan alkalmazast hasznalunk, az eredmeny es az ovek es azt csinalnak vele amit akarnak. A masik, meg az, hogy ha csalokazni akarnak eredmennyel akkor azt nem ugy teszik, hogy csokkenteik (!!!) a nem kivantat, hanem, hogy a kivantat novelik. Ugye ez eszerubben hangzik. Na csak azert, hogy ne nezzunk foloslegesen hulyenek senkit. A sajtohivatkozasokrol meg csak annyit, hogy nem dol ossze a vilag, ha valami barom ujsagiro komolytalan dolgot akar eladni komolynak. Nem az elso es nem az utolso... Ja es nem is a legnagyobb baj.

jégtörő Creative Commons License 1999.04.28 0 0 14
43. Én nyertem.
A szavazás számlálója minha kicsit meg lenne buherálva.Biztos ez benne az irónia.
Előzmény: 42 (13)
42 Creative Commons License 1999.04.28 0 0 13
anyám borogass...
ti (a topiknyitóval az élen) télleg ekkora p.....-k (paranoiasak :) vagytok, vagy csak tettetitek?

ad1:
az internyetto szavazasai (ha esetleg nem tunt volna fel valakinek) az esetek donto tobbsegeben un. "ironizalo" (gyk. kb. "humoros") oldalról közelítenek. ergo nem kell véresen komolyan venni őket. én bírom a humorukat.
ad2:
mit gondoltok, hogy csak ti egyedül nézitek egy adott pillanatban az oldalt? az még véletlenül sem jutna eszetekbe, hogy amíg gúvadt szemeitek a szavazandókat böngészik, addig esetleg másik száz ember már épp a kattintással van elfoglalva? érthető módon a frissítés alatt eltelt időben már egész más eredmények lehetnek, mint azelőtt.
én még soha nem láttam, hogy csökkent volna egy számláló, de ha mégis, akkor ennek a hosszu által ecsetelt okai lehetnek...

szóval csak annyit mondhatok: jajjj....

ui:
Sics, szerintem jó voltál, bár ez a topik nem sima nullás, hanem duplanullás... ;->

texaner Creative Commons License 1999.04.28 0 0 12
Bizony Csülök CSAL! Nagyon sokszor CSAL!
Előzmény: Csülök (6)
hosszu Creative Commons License 1999.04.28 0 0 11
A problema oka szerintem reszben fellelheto gavrilo hozzaszolasaban. Korabban (kb. 3/4-ed eve) meg olyan szavazogep volt, ami egy IP cimrol csak egy szavazatot lehetett leadni (OK, egy geprol tobbet is, egy IP-rol elvileg egyet). Lehetseges, hogy idonkent fut egy script es takarit a duplazok kozul. Persze mi van akkor, ha egy IP-rol tobben nyomulnak?
Keki: "Igen, igen, errol van szo!" :)
Laci Creative Commons License 1999.04.28 0 0 10
Na leteszteltem én is. Először hasonló ereményyel, mint a topicnyitó:
nem-re szavaztam, mire az leugrott, az igen meg fel.
Aztán újratöltöttem az oldalt, mert szavazás után közvetlenül nem lehet újra szavazni, és láss csodát: más eredmény volt: több igen, több nem. Na megint szavaztam (nemmel), erre megint bejött az az adatsor, amit kiadott az első szavazás után. Valami frissítési probléma lehet.
gavrilo Creative Commons License 1999.04.28 0 0 9
Ekkora baromságot! Hogy a faszba lehet valaki olyan hülye, hogy ezen felháborodik! Elég csak a mezőnyre pillantani, és mindenki láthatja, mennyire komoly ez a szavazás. Én speciel minden nap legalább négyszer-ötször szavaztam az Alexandrára. Jó, az igaz, hogy le is tört volna a kezem, ha a torgyánra vagy a tökösre kellett volna voksolnom.

Szóval öreg, nyugodj meg, - sajnos - nem ez alapján lesz az elnök választva. (De az azért mutat valamit, hogy ki lett az utolsó!)

nevtelen Creative Commons License 1999.04.28 0 0 8
Kedves Csülök!

De bizony csal. Az itt is felhozott példát én is megerősithetem. Nem egyszer találkoztam már én is azzal, hogy CSÖKKENT a valakire/valamire leadott szavazatok száma. Eddig azt hittem, hogy nincs jelentősége, csak játék az egész, csak "viccesre" akarják venni a végeredményt.
De ha igaz, hogy TV-k és újságok komolyan hivatkoznak ezekre a "szavazásokra", mindjárt más a leányzó fekvése!

Persze ez még nem ok a benzinre...

Előzmény: Csülök (6)
Laci Creative Commons License 1999.04.28 0 0 7
Azért megkértem a Kekit is, hogy nézze már meg a vádakat. Hadd védekezzenenek a vádlottak
Csülök Creative Commons License 1999.04.28 0 0 6
Idézet Pedofiltól: "A legőszintébben kívánom,hogy öntsék le az ilyeneket benzinnel,és gyújtsák föl."
Azt hiszem, a választott neved megletősen hízelgő rád nézve!
Ami az itt megjelentek igazságtartalmát illeti, azt mindenki leellenőrizheti, ha kipróbálja a szavazógépet. Nem csal.
Előzmény: Pedofil (5)
Pedofil Creative Commons License 1999.04.28 0 0 5
Köszönöm az észrevételeket.

Eddig még egyetlen egy esetben sem működött tisztességesen a dolog,azaz az un. "szavazógép" ami rávilágít,hogy EZEK hogy viszonyulnak
a szavazás, BÁRMILYEN SZAVAZÁS tisztességes lebonyolításához.
És még ezek a g... (gané) alakok hivatkoznak "sajtóetikára" "tisztességes
tömegtájékoztatásra" "elfogulatlan,gyűlöletmentes " sőt arcátlanul emlegetetten "világnézeti semlegességre"....!
Az az igazság,hogy mindig is fölháborítottak az ilyen esetek,amikor is vagy:
-Teljesen hülyének nézik az embereket,s közben kiröhögnek,
-Gátlástalanul csalnak

A legőszintébben kívánom,hogy öntsék le az ilyeneket benzinnel,és gyújtsák föl.

Előzmény: nemzetőr (4)
nemzetőr Creative Commons License 1999.04.28 0 0 4
Az a röhej, hogy erre az Internettos szavazásra (királyság, Béres A.) még az újságokban, tévékben is komolyan hivatkoztak.
Ha tudnák, hogy hogyan készül.....
(bár lehet, hogy tudják, de a hazudozás sohasem zavarta őket)
Zo Creative Commons License 1999.04.27 0 0 3
Már, ahogy kérdeznek az is hazugság, s a legtöbször csak azért szavaztatnak, hogy véleményt nyilvánítsanak, illetve befolyásoljanak minket. Na, de én átlátok rajtuk!!!
texaner Creative Commons License 1999.04.27 0 0 2
Hello Pedofil, te is eszrevetted. Ugyan ez van a Koszovoval kapcsolatos topicoc cenzurajaval. Itt nagyon pontos cenzori elöirasoknak megfeleö eredmenyek kell, hogy kijöjennek a szavazasok vegeredmenye kent, es nagyon preciz cenzori elöirasoknak kell, hogy megfeleljenek a hozzaszolasok. Legfontosabbak az aranyok ezt követi a hangnem. De ez igy van minden "szabad allamban" es "demokraciaban". Az Internetto jo üzlet es a szerkesztök ugyan ugy mint barki mas vigyaznak az allasukra!
Pedofil Creative Commons License 1999.04.27 0 0 1
Ja,elfelejtettem végezetül odaírni:

Azon kis pötsök,akik a O-ás topicok kizárólagos élvezői,lehetőleg NE
hullassák szerény,ám annál őszintébb érdeklődésemből fakadó topicomra
dögkútból szedett,pöcegödörbe való szellemességük ganaját.
Nehéz,fáradtságos munka a gondolkodás,így arra szólítom fel őket ( inkább ezek-et írtam volna ) hogy kerüljenek.

Sics Creative Commons License 1999.04.27 0 0 0
Jé, ez egy nullás ... volt.

Sics

Pedofil Creative Commons License 1999.04.27 0 0 topiknyitó
Természetes,hogy az ember,amig fiatal,bohóságokat követ el.
Ilyen volt az,amikor mondjuk trafikokba,könyvesboltokba törtem be állandó jellegű tettestársammal,hogy az onnan "zsákmányolt" dolgokat részint
antikváriumokba vigyem eladni ( gyűlöltem dolgozni ) részint pedig,mint
dohányárút,elszívtam.Mert jól esett.
E korszakomra mamár elborult tekintettel nézek,megváltoztam ugyanis.

Ám annál nagyobb gyalázatosságot,mint az Internetto-s un."szavazógép"
eddig nemigen láttam rövid másfél éve tartó Internet-buzulásom alatt.
Ime a példa:

A múlt héten a kérdés a köztársasági elnök személyére vonatkozott.
Egyebek mellett Béres Alexandra neve is felmerült,másutt a királyság
visszaállitásának igénye.Szavaztam. Előtte az állás az alábbi volt:

Béres Alexandra:1267
Királyság:1004

Bár csámcsogva nézem Alexandrát,mivel számomra nagyon jó nő,ha már
felmerült ez a buta gondolat mégis a királyság visszaállítása mellett szavaztam.Dacára annak,hogy én mégis inkább köztársaságpárti maradok.
Mindegy.ezekután,azaz egy szavazat a királyság mellett-igy nézett ki a mezőny:

Béres Alexandra:1398 ( ! )

Királyság: 967 ( ? )

Meg tudná nekem valaki magyarázni,hogy miféle idióta matematikai szabály
alapján lett egyetlen szavazatom után ilyen förtelmes az eredmény?
Kérem,sietve segítsenek,mert már Allah átkáért fizetem a müezzinemet.
Viaszbábot is készíttettem.És mindjárt harapok!

Budapest,II.ker.Hárshegyi út 3-12

Dr.Pedofil Sándor
gyermekorvos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!