Keresés

Részletes keresés

tkacsa Creative Commons License 2006.09.21 0 0 13
a bevasarlokompexumokban ami sertéshust arulnak (ÉSMI VESZÜNK) azok hollandiabol gyünnek ide a 2-osztalyu tapos csirkék...
miközben a sajat rofitenyészto földmunkas parasztjainkat meglenezzuk,leocsaroljuk,lefikazzuk...
mivel külonbözik egy Hollandiai disznopasztor a magyar disznopasztortol?
KukacAV Creative Commons License 2000.01.05 0 0 12
Kedves Jégtörő!

Ajánlom figyelmedbe az Amszterdam című topicot, onnét megtudhatsz egyet s mást - a hozzászólásaidból kitűnik, hogy gőzöd sincs arról, milyen a légkör és az élet arrafelé. Én már többször jártam arra, mindig más cimborákkal és minden esetben azt hallottam tőlük: a fenébe, miért nem lehet itthon is így élni... Ha kiváncsi vagy a részletekre, szívesen mesélek (feltétel a normális hangnem, semmi más)

Halászkirály Creative Commons License 2000.01.05 0 0 11
A holland minta átvételéhez qrvanagy rendőri erő kell. Ez pedig nincs meg Mogyorószágon.
Prostitúció, kábszer legalizálva, oké. Viszont Amszterdam utcáin sötétedés után minden kereszteződésben ott áll egy járőrkocsi. És aki gyanús, azt máris lekapcsolják. Még a legsötétebb utcában is biztonságosan sétálhatsz. A magyar rendőrség egy ilyen feladathoz töketlen.
A prostitúcióhoz visszatérve: Hollandiában nincs meg a 200 vagy 300 méteres szabály. Amszerdamban a híres vöröslámpás negyed kellős közepén egy templom áll, benne helyes kis paplakkal. És akad olyan piroslámpás kirakat is, amelynek bejárata közvetlenül egy óvoda bejárata mellett van. Ugyanez a helyzet más holland városokban is. Például Haarlemben (nem összetévesztendő a New York-i lepusztult Harlemmel!) egy lakópark közepén vannak a piroslámpás házak! Viszont gyomor kell, hogy elsétálj egy "zöldlámpás" bár előtt, ahol fiatal srácok árulják magukat. Mert ez is van.
A fene se tudja, hogy ez a szabadosság a jobb-e, vagy az itthoni unalmas prüdéria!
Frotz Lee Creative Commons License 2000.01.05 0 0 10
Ajjaj! Hollandiában nem királyság van?
beduin Creative Commons License 2000.01.03 0 0 9
Mintaképünk Hollandia,
Mintamókus fenn a fán,
Mintaszódás a lovát.
Előzmény: jégtörő (-)
Dee Dee Ramone Creative Commons License 2000.01.03 0 0 8
Egy biztos:
Az alkoholtól (kemény drog!!!!) elázott fradi, újpest, diósgyőr, stb. ultra-parasztoknál nehéz különbet találni. Nézd csak meg (esetleg valahol videón meglehet, ha már ennyire érdeklődsz a téma iránt) mit csinált a fradi csürhe. tavaly az üllői úton az újpest meccs előtt.
A röhej az, hogy ezek szar focira indulnak be ennyire
nevtelen Creative Commons License 1999.04.27 0 0 7
Kedves tata!

Focimeccs környékén hálistennek én sem jártam arra. Szerencsére. Mert beszéltem ott élő emberrel, aki elmondta, hogy olyankor még a kirakatokat is bedeszkázzák. Mert a kib... nagy (látszat)tolerancia betartása, igencsak nehezükre esik a hollandoknak. És ilyenkor szokták levezetni, ami beléjük szorult...
Ez a hires holland tolerancia, ami elénk is példaképül van állitva...
Már alakul nálunk is...

Előzmény: tata (6)
tata Creative Commons License 1999.04.27 0 0 6
Kedves Jégtörő!

Nem tudom, te jártál -e Hollandiában, én igen. Nekem nagyon szimapatikus volt Amszterdam, annak ellenére, hogy a Főpályaudvar és környéke számomra is elég mellbevágó élmény volt elsőre. Viszont ami azon kívűl, volt, arról nem lehet egy rossz szavam se. Bár foci mecs környékén nem jártam. Igaz, ezt mostanában ithhon se szívesen tenném meg.

Előzmény: jégtörő (4)
Venyerin Creative Commons License 1999.04.27 0 0 5
Kedves jégtörő!

- Muszály mindig személyeskedni? Tényleg arra vágysz, hogy arról cikkezzek, te hová vagy való? Ugye hogy nem!
- Nyílván Hollandiából tudósítasz bennünket, hiszen többet mondasz, mint a híradások. Senki sem állította, hogy a tömeg (nagy része?) kábítószeres befolyás alatt állt volna. Azt feltételezni, hogy minden holland narkós pedig több mint butaság.
- A magyar "szurkolók" vannak ekkora barmok, meg ilyen veszélyesek is, csak szerencsére kevesebben vannak. Viszont a magyar barmoknak elég egy sima kupanap, míg a hollandoknak a bajnokság megnyerése kellett hozzá, ami évente legfeljebb egyszer fordulhat elő. Előbb-utóbb itt is lesz rendőrségi gumi-sortűz meg 80 letartóztatott, várd csak ki.
- Azt állítani, hogy ez a liberalizmus terméke lenne, enyhén szólva is hülyeség. Akkor miért volt ugyanez (sokkal nagyobb méretekben és durvább módon művelve) probléma a konzervatív Angliában?
- A magyar és a holland drogtörvénynél különbözőbbeket nehéz lesz találnod...

Előzmény: jégtörő (4)
jégtörő Creative Commons License 1999.04.27 0 0 4
Mintha a vége felé félrebeszélnél.
Neked már Hollandiában a helyed, a mámoros randalírozók között.

A szabaddemokratásan nyitott világ szépsége mutatkozott meg a hétvégén Rottendamban. A tévében mi is megcsodálhattuk...

Előzmény: Venyerin (3)
Venyerin Creative Commons License 1999.04.26 0 0 3
Miért a jövőnket?
Én nem megyek veled Pakisztánba!
Nem akaroooo ..4grhj...
Előzmény: jégtörő (2)
jégtörő Creative Commons License 1999.04.26 0 0 2
Rendőrök belelőttek a drogtól felajzott csőcselékbe.
Csak hogy tudjuk a jövőnket....
Venyerin Creative Commons License 1999.04.26 0 0 1
;-)
Előzmény: destructivus (0)
destructivus Creative Commons License 1999.04.26 0 0 0
Zsírosdeszka tulipánhagymával stb.
Előzmény: jégtörő (-)
jégtörő Creative Commons License 1999.04.26 0 0 topiknyitó
Csak a híradások, egyébként no comment. (futball, drog, gyémánt stb)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!