Keresés

Részletes keresés

sinekp4 Creative Commons License 2024.04.06 0 1 1237

Milyen módszerrel dolgozik Gyalog Feri?

Előzmény: tök jenő (1235)
canonfoto1980 Creative Commons License 2024.04.04 0 0 1236

Szia!

Köszönöm ,hogy megosztottad!
Én is ugyan ezeket kipróbáltam mint te ,de eredménytelenül!
Én is el fogok menni Gyalog Ferihez!

Előzmény: tök jenő (1235)
tök jenő Creative Commons License 2024.04.02 -1 1 1235

Sziasztok (volt) sorstársak!

 

Tinédzser korom óta problémám van a gyorstüzeléssel. Valóban sokmindent kipróbáltam már. 

(hipnózis, acces bar, légzés technika, intim torna, kegel torna, szexual pszichológus) Egyik se vált be. 

Itt olvastam egy reflexologusról, aki tud ezen segíteni. 

Végül én is elmentem Gyalog Ferihez Szegedre, kb 3 hónapja és ajánlom nektek is.

Konkrétan bármeddig bírom egy hónapja.

Tudom milyen szar ez a szorongásokkal teli szexuális élet. 

Ha csak néhányatoknak tudok ezzel a poszttal segíteni, akkor mar megérte. 

peace!



Justtry Creative Commons License 2024.03.20 0 1 1234

Pont így vagyok ezzel én is. Félelmetes, hogy most találtam csak rá erre a fórumra...

Szerencsére feleségem türelmes, de sajnos én nem igazán tudom kielégíteni... azonnal elmegyek, ő meg nem..... azt mondja neki így jó, én meg lelki beteg vagyok ettől...

tudom van baj...

 

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1215)
Törölt nick Creative Commons License 2023.12.12 0 0 1233

Szia..

Nekem van ,ha érdekel írj rám .

Előzmény: Bp25uniboy (1231)
balintkr Creative Commons License 2023.12.11 0 0 1232

Cegrekkovi volt a nick neve és a mail címe is. Nekem sem válaszolt már. Viszont én is tudok szerezni Procomilt meg Stud 100-at amit árult a csávóka. Mindkettő 15 ml 3-4 fújás elég kb és tényleg jó cuccok. 10 perc alatt hat is. Én felváltva használom.

A procomil kurva sok idő mikorra megjön kb 30-40 nap viszont cserébe 3000 ft.

A Stud 100 pár nap alatt megjön viszont 9000

Nem akarok nyerészkedni mert tudom hogy szar ez a helyzet. Akinek kell az írjon aztán rendelek.

kreszterbalint@gmail.com

Előzmény: Bp25uniboy (1231)
Bp25uniboy Creative Commons License 2023.12.11 0 0 1231

Volt itt annó egy srác aki pesten árult sprayt. 2x vettem tőle azóta eltünt. Valaki tudja hol lehet vele kapcsolatba lépni? Békásmegyeren volt. Kurva jó volt a cucc. Sajnos most már elfogyott és kellene az újabb adag.

dekopir Creative Commons License 2023.12.07 0 0 1230

Korai magölés e-mail elindult! :D

Előzmény: Krka. (1229)
Krka. Creative Commons License 2023.12.07 0 0 1229

Akit dapoxetin (Priligy hatóanyag) érdekel írjon

Tottatab Creative Commons License 2023.11.28 0 0 1228

Én tudok jó késleltető sprayt amerikából szoktam rendelni nekem ez be vált a pár másodpercet tudom elnyújtani szinte ameddig akarom. Ha érdekel valakit írjon 

tejbegríz lekvárral Creative Commons License 2023.10.02 0 0 1227

Megfontolom. :)

Hairdresser27 Creative Commons License 2023.10.02 0 0 1226

Ez nem kor kérdése hogy jobb legyen a szexuális teljesítményed :-) 

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1224)
Jh4320 Creative Commons License 2023.10.02 0 1 1225

Szerintem nem vagy Öreg Sokkal jobb metélve szerintem.

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1224)
tejbegríz lekvárral Creative Commons License 2023.10.02 0 0 1224

Már öreg vagyok hozzá (40).

Előzmény: Hairdresser27 (1223)
Hairdresser27 Creative Commons License 2023.10.02 0 2 1223

Hány éves vagy? Körülmetélénél megszünik a makkérzékenysége….  

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1222)
tejbegríz lekvárral Creative Commons License 2023.10.02 0 0 1222

Ezen már én is gondolkoztam. Mivel nagyon érzékeny a makkom, szerintem ennek nagyban köze lehet a korai megömléshez. Meg persze a gyenge PC izomzatnak is. 
Szóval az utóbbi időben mindig megigazítom mosdó után úgy, hogy  a bőrt hátrahúzva rakom vissza. Egy kicsit szokja a "dörzsölést", talán így nem lesz annyira érzékeny az idő után.

Előzmény: Hairdresser27 (1221)
Hairdresser27 Creative Commons License 2023.10.01 0 3 1221

Nekem a körülmetélés segített. Persze más miatt is kellett. Se segített ebben is .

Shedow Creative Commons License 2023.09.25 0 0 1220

Netről nem szoktam potencianövelőt rendelni inkább elmegyek egy szex shopba. Lehet hogy az sem a legjobb de ezzel én is így vagyok hogy bármit megtennék az ügy érdekében. De mint írtam is hogy nállunk ez a második menetes szex bevált. Persze kell hozzá a potencianövelő is.

Előzmény: részemről oké (1219)
részemről oké Creative Commons License 2023.09.25 0 1 1219

Manapság a netről mindent lehet rendelni. Az persze más kérdés, hogy mit milyen minőségben (főleg azokra a dolgokra gondolok, amiket nem tudunk szakszerűen ellenőrizni) kapunk meg.

dapoxetine-t tartalmazó Magyarországon kapható VÉNYKÖTELES Priligy az, amit nekem egyszer felírt egy urulógus, amikor elmondtam neki a problémám.

Vannak olyan potencianövelők, amikbe a sildenafil "mellé" rakják (pl 100mg sildenafil  + 60mg dapoxetine). Jellemzően a Távol-keletről származó gyógyszereknek van ilyen verziója, sokszor "super" előtaggal. Viszont van külön ilyen nevű is, amiben csak ez van és semmi más.
Nem csodaszer ez sem, ahogy a késleltető spray és az óvszer sem az. Nem biztos, hogy kellően használ, illetve nem tudjuk, hogy tényleg van-e a netről beszerzett "gyógyszerben" vagy sem.
Viszont azt gondolom és tapasztalom magamon, hogy a 3 együttes használata azért sokat segít. 

Persze, most jöhet az, hogy a netről berendelt dolgok, nem tudjuk mi van benne, nem éri meg tönkretenni az egészségünket,  stb, stb... 

Akinek olyan szintű korai magömlése van, mint nekem, az mindent megtenne, hogy ezen javítson!
Szóval igen, nem biztos, hogy okos ötlet netes dapoxetin-t tartalmazó gyógyszert használni.
Megjegyzem, az urulógus a késleltető spray-től is távol akart tartani (szerinte nem fújúnk semmit a farkunkra...)

Nekem viszont ezek segítettek. A spraykből ki kell tapasztalni, kinek mi használ... de jellemzően a lidocaint tartalmazóak beválnak..

Nem merek terméket írni, a neten bárki fél perc alatt megtalálja őket.

Előzmény: Shedow (1218)
Shedow Creative Commons License 2023.09.24 0 0 1218

Ezt a dapoxetine-t tartalmazó készítményt kifejtenéd bővebben? Nem reklám kedvéért hanem hogy milyen potencianövelőben van benne.

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1216)
Shedow Creative Commons License 2023.09.24 0 0 1217

Szia! Ezt mintha én írtam volna. Most vásároltam késleltetős óvszert,de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Hála az égnek az én feleségem is megértő, de azért jó lenne ha természetes úton nem különböző módszerekkel elérni a normális szexuális teljesítményt. Igen az a helyzet hogy a korai magömlésnek is vannak fokozatai. Valaki aki bírja 2 percig de valaki meg köztük én is a behatolás után közvetlen pillanatában elélvez. Az meg hogy bedugod szorítasz megint bedugod megint szorítasz nem működik. Nem jó neked nem jó a párodnak. 

Előzmény: tejbegríz lekvárral (1216)
tejbegríz lekvárral Creative Commons License 2023.09.23 0 0 1216

Ha pedig nem riadsz vissza a potencianövelőktől sem, akkor érdemes lehetne dapoxetine-t tartalmazó készítményt is használnod. Ugyanúgy lehet rendelni a neten, mint a potencianövelőket. Az is hozzáadhat kicsit a teljesítményhez.

Előzmény: Shedow (1214)
tejbegríz lekvárral Creative Commons License 2023.09.23 0 0 1215

Sajnos én is ezt tapasztalom. Én a 40-es korosztályhoz tartozom, és egész életemet végigkísérte ez...
A PC izom torna lehet, hogy segítene/segített volna, de sosem voltam elég kitartó (ebben sem).
Én is volt így sokszor, hogy az első néhány lökésnél azonnal elélveztem. Ilyenkor gondoltam azt, hogy nálam még az elszorításos technika sem működne, hiszen már nem lenne időm kivenni sem.
Meg valljuk be őszintén, melyik nő/barátnő/feleség türelmes annyira, hogy szex közben elnézi, hogy kiveszed, vársz egy percet, aztán vissza.. 5-6 lökés aztán újra... el is megy a kedve az egésztől. Teljesen jogosan!
Azoknál, akik bírják percekig, ott működhetnek ezek a dolgok.

 

Viszont!

Ami nekem segít valamennyire az: szexshopokban vásárolható késleltető spray, plusz késleltetős óvszer együtt. Ha lassan kezdek el mozogni az elején, és csak fokozatosan gyorsítok, akkor percekig is. Ami egy átlagembernek nem nagy eredmény, de nekem igenis az! Szerencsémre a feleségem is gyorsan élvez, és így tökéletesen elég neki ez is.

Ami hátrány: néha a merevedés nem annyira kemény (lehet túl sokat fújok rá).

A késleltető spray közül sokat kipróbáltam, nem mindegyik használt. De talán mindenkinek más válik be. Érdemes kísérletezni. Meg persze az óvszer is jó ilyenkor. Mondjuk akkor nagyobb bajban lennék, ha óvszer nélkül kellene.. félnék, hogy a feleségem is érzéketlen lesz tőle. De szerencsére az óvszert preferálja, mert nem szeretne tablettát szedni. Na meg amilyen kevés alkalommal van szex, nem is érné meg...

Előzmény: Shedow (1214)
Shedow Creative Commons License 2023.09.22 0 0 1214

Sziasztok! Szerintem a korai magömlésből kilábalni nem lehet. Biztos van az a stádium amikor esetleg intim tornával, különböző technikákkal lehet rajta javítani vagy esetleg megszüntetni, de ahogyan olvastam a kommenteket sok embernél nem működik semmi. Sajnos én is ehhez a csoporthoz tartozom. Én is kipróbáltam már nagyon sok mindent. de sajnos semmi nem vezetett eredményre. Nálam a korai magömlés azt jelenti hogy a behatolás közvetlen pillanatában el is élvezek. Régen fiatal koromban egy második menettel tudtam javítani. Most már így közel az 50-hez ez nem annyira megy. Ezért én a potencianövelőkhöz nyúltam és igazából ez hozta meg az eredményt. 

Longdickman Creative Commons License 2023.01.12 0 0 1213

Nem hiszem, hogy segítene rajta, de embere válogatja.
Nekem a körülmetéléstől se lett érzéketlenebb a szexben.

Előzmény: Voltemort (1212)
Voltemort Creative Commons License 2022.12.22 0 0 1212

Ha a fitymafeket atvagatnam akkor tovább bírnám vagy érzékenyebb lenne?

soproni15 Creative Commons License 2022.07.28 0 1 1211

Sajnos semmit nem változtat a gumi, pedig abból is kipróbáltam már több fajtát. Igazából már szerintem túl vagyok mindenen amit ki lehetett próbálni ezen a téren. És még azt sem mondhatnám hogy nem voltam elég kitartó. Nagyon sok technikát kipróbáltam már eredménytelenül. Például nálam a pc izom megfeszítése csak olaj volt a tűzre. Ezt csak azért írtam példaképp ,hogy vannak olyan dolgok akinél ez segített ,nálam meg nem.

Előzmény: CFNMLover (1210)
CFNMLover Creative Commons License 2022.07.28 0 2 1210

Szia!

 

Két nap alatt több évnyi beidegződést nehéz is megváltoztatni. Véleményem szerint a korai magömlés inkább pszichoszomatikus probléma mint szervi. Ha pedig így van, akkor csak te segíthetsz magadon! Ezt a legnehezebb elfogadnia az emberi mivoltunknak az élet bármely területén. Úgy tudom (lehet rosszul), ha elmegy az ember evvel az orvoshoz, akkor lényegében hangulatjavítót, vagyis antidepresszánst írnak fel. Vagy valami hasonló paraméterekkel rendelkező pirulát. És itt vissza is kanyarodtunk a pszichés kezeléshez. 

Mantrázni valamit nem sokat ér, ha közben az énképünk a béka feneke alatt van. Ezért írtam, hogy próbáld meg beleélni magadat az érzéketlen faxú pasas szerepébe :) Rajtam ez segített! Tegnap este direkt mértem, 23 percig reszeltem az asszonyt, na jó ebből az első 5 percig szopott. Akárhogyan is, nálam határozottan beszélhetünk "gyógyulásról", és az általam leírtakon kívül semmit nem csináltam.

Korábban írtam, hogy spray-k, krémek szerintem nem megoldás, mert csak tünetet kezel. Viszont annyiban segíthetnek, hogy a szexet tovább bírja az ember és így pozitív (siker)élményeket szerezhet, vagyis fokozatosan el lehet hagyni a használatukat. Én egyszer próbáltam ilyen késleltető kenceficét, valahogyan az újjamra is rákerült amit később a heves állapotban véletlenül megnyaltam. A szám is lezsibbadt... Úgy éreztem magamat mintha fogorvosnál lennék. Nem tudom, hogy akik ilyet rendszeresen használnak azok nem szopatják meg a partnerüket? Lekorlátozódik a szex csak a behatolásra? ...vagy ha igen, akkor a csaj szája lezsibbad és ez tök jó? Vagy hogy? 

Írtad, nálad nem is jöhet ilyen szóba, mert két gyerek stb stb... had kérdezzem meg, hogy gumióvszerrel is ugyanilyen érzékeny vagy? 

Furán hangzik az ötletem, hogy gumival dugni a saját feleséget, de az tényleg csak akkor kerül fel amikor akció van és lehet tovább bírod. Ha igen, akkor pozitív spirálba kerülsz, és javul az énképed. :)

 

 

 

 

 

Előzmény: soproni15 (1207)
soproni15 Creative Commons License 2022.07.27 0 1 1209

Már 15 éve úgy hordom. Először én is ezzel próbálkoztam de nem változott semmi. Most meg már csak megszokásból. 

Előzmény: Longdickman (1208)
Longdickman Creative Commons License 2022.07.27 0 0 1208

Hátrahúzva hordani nem próbáltad?
Hátha akkor csökkenne az extrém érzékenysége...

Előzmény: soproni15 (1207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!