Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5
eqwq
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 4
qwe
Sajt Creative Commons License 1999.04.22 0 0 3
12 Millióért én is vállalnám ezt, de szerintem itt többről van szó.

Ez a győri eset egy precedens ügy. Itt aztán jól meg kell fingatni őket, mert végre sikerült elkapniuk EGYET. Jól ki kell préselniük belőlük mindent. Hogy a többiek is lássák, nem szabad állambácsival packázni, mert megjárod ám!

Egyébként nagyátlagban szánalmas a hatékonyságuk. Mind a BSA-nak, mind a gazdaságisoknak.Egyszerűen azért mert nincs megfelelő törvényi szabályozás mögöttük.
Én azt tartom igazságtalannak, hogy irreálisan nagy az az összeg amit kiróttak rájuk. Látva az előző beszólást, az említett cikket és azt a rengeteg más kis céget és magánszemélyt, akik ezzel foglalkoznak. Nyílvánosan hirdetve magukat újságokban.

Hancu Creative Commons License 1999.04.21 0 0 2
"A bírósági büntetés mellett pedig lehet, hogy a 12 milliós szakértői díjjal, vagyis a borsos bűnügyi költséggel is kalkulálniuk kell még."

(...)

"A házkutatások során 287 DAT kazettát, 311 CD-t és 7 winchestert foglaltak le."

Ezek szerint valaki 12 milliótakasztott le azért, mert végignézett háromszáz CD-t és DAT-ot, meg 7 vinyót??? Na EZ itt a hatalmas átverés...

pünki Creative Commons License 1999.04.21 0 0 1
Sajt,

Mit akarsz ezzel tulajdonképpen?

originalqszi Creative Commons License 1999.04.21 0 0 0
Jéééé egy 0-ás!!! a szofverek is azok lettek:DDDD
Sajt Creative Commons License 1999.04.21 0 0 topiknyitó
Téma:
http://internetto.hu/cikk3/gyori/

SZOFTVERHAMISÍTÁS
Kemény téma. Te azért ebben a csomagolásban azért kicsit dúrva!
Én nem értem a médiát. Most mindenki hány a dologgal kapcsolatban. Gonosz, Győriek a csúnya emberek milyen nagy kárt okoztak a magyar gazdaságnak.
Pedig mindenki nagyon jól tudja, hogy ez az üzletág igen nagyon virágzik ebben az országban.
Amíg apróhírdetésekben lehet illegális szoftvert hirdetni addig legyszives senki ne szóljon nekem ilyen dolgokról.

Nevetseges volt az eset, amikor megjelent a Win98 HUN az egyik meg nem nevezett hirdetesi ujsagban, a hivatalos hirdetes alatt nagy betukkel szerepelt>

WiN 98 HUN CD-vel 1500 Ft.

Ezt senki nem veszi eszre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!