Keresés

Részletes keresés

Lajos bácsi Creative Commons License 1999.04.22 0 0 11
Huhu, Edit! Most meg itt vagyok!
alfalfa58 Creative Commons License 1999.04.21 0 0 10
Kedves farfel!

Ne hallgass Trebitschre! Semmiképpen ne hagyd ki a hazai televíziók megtekintését! Sok-sok meglepetést tartogatnak neked!

Kanadában elképzelhetetlen például egy Mrs. Tribuszer kaliberű bűnöző televíziós mentegetőzésének/mosakodásának bemutatása anélkül, hogy legalább egy (!) károsult, rendőr, vagy büntetésvégrehajtási szakember ne szólalhatna meg előtte/utána/közben... Hidd el, ezt látni kell! You'll love it!

Előzmény: Trebitsch (7)
HJM Creative Commons License 1999.04.21 0 0 9
Hmmmm.....kifinomult módszerek???
;-))
Előzmény: LDTockij (8)
LDTockij Creative Commons License 1999.04.20 0 0 8
teccik ez a teszt :-)
Trebitsch Creative Commons License 1999.04.20 0 0 7
Kedves A.K.,

arra az egyre vigyázz nagyon, ha Pesten jársz, hogy ne nézz tévét. Súlyos, megállíthatatlan káromkodási rohamot okozhat, már igen rövid idő alatt is...
Az újságok még csak hagyján, azokat legalább össze lehet tépni.

alfalfa58 Creative Commons License 1999.04.20 0 0 6
OFF ON

No és ha már 11 (május): gyere augusztus 11-én is, mert aznap a dinamikus magyar kormány - a főpolgármesterrel úrral egyeztetve - teljes napfogyatkozást hajt végre!

OFF OFF

theo Creative Commons License 1999.04.20 0 0 5
Kedves farfel,

mi őslakosok nem tudunk a veszélyről, mert fentről még nem mondtak semmit.

Kíváncsi vagyok, hogy Kanadában milyen ellentmondó híreket adnak a magyarországi helyzetről?

Amúgy meg május 11.-ig még elég sok időnk van, úgyhogy május 10.-én ne felejtsd el mégegyszer megkérdezni...

Üdv, theo

Előzmény: farfel (-)
PuPu Creative Commons License 1999.04.20 0 0 4
A rosszlányokkal vigyázz, egyelőre még nem kötelező számukra a rendszeres orvosi vizsgálat. A jó rosszlányoknak sem.
Egyelőre más veszély, - hál istennek nem fenyeget.
tata Creative Commons License 1999.04.19 0 0 3
Budapest csak Kanadából nézve van közel Koszovóhoz, innen nézve hálistennek elég messze van. Pár száz kilométer, egy-két országhatár + a NATO-val megerosített légvédelem sokat számít.
Pásztörperc Creative Commons License 1999.04.19 0 0 2
Magyarország és Koszovó között ott van a teljes Szerbia, kezdve a Vajdasággal. A szerbek — Milóval az élen — most még kétségbeesetten vigyáznak arra, hogy lehetőleg minél jobb viszonyban legyenek velünk. Ez így marad mindaddig, amíg szétbombázott üzemanyagtartalékaik némi — ha mégoly csekély — pótlását tőlünk szerezhetik be a kishatár- stb.-forgalomban. Legalább amíg így marad, abszolút nyugi van — SZVSZ utána is.
alfalfa58 Creative Commons License 1999.04.19 0 0 1
Kedves farfel!

Megnyugtathatlak.

1. Mi is kissé idegesek vagyunk a jugoszláv háború miatt.

2. Nálunk is különböző híreket hallani.

3. Gyere bátran!

Előzmény: farfel (-)
eomer Creative Commons License 1999.04.19 0 0 0
Röviden és tömören:

Nincs semmi veszély Budapesten, nyugodtan gyere!

Előzmény: farfel (-)
farfel Creative Commons License 1999.04.19 0 0 topiknyitó
Egy nagy keresem lenne.Majus 11.en indulnek Budapestre,rokoni latogatasra.Termeszetesen kisse ideges vagyok \,a jugoszlav "haboru:miatt.
Kernem,hogy jozanul adjanak tanacsot,hogy van e szamomra Bpesten veszely.Leven,hogy Kanadabol jovok,ahol kulonbozo hireket hallani.
Igy szeretnem,ha le vazolnatok az ottani helyzetrol.
Elore is koszonom:A.K

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!