Keresés

Részletes keresés

eR-dei Creative Commons License 2004.07.17 0 0 288

T Szerkesztőség,

nagy dühömben nem is tudom, hogy jó helyre írok - e, de ha már egyszer billentyűzet van az ujjaim alatt, nem hagyom kihasználatlanul.

 

Az eus betegbiztosítás miatt van már néhány napja rendkívül ideges hangulatom, néhány szóban vázolnám az eseményeket:

 

1) Bemegy a kliens a TB ügyintézdőjébe, mert nyugaton is eus és öntudatos polgárként akar  betegjogai birtokában lenni. Ugye ki kell tölteni egy kérelmet a mittudoménhányszáz.11 -es nyomtatvány birtoklásához és akkor hawaj az oszták belgyógyásznál :)

Már az sem semmi, hogy ehhez kérelem kell és nem jár _automatikusan*_ a tb kártya mellé, de ez még semmi, mert ezután még azt is megtudja, hogy nem azonnal fogja megkapni az igazolást.

2) Később rövid dühkitörései lefolytával derül ki, hogy kliensünknek van munkahelye. Ennél nagyobb baj nem is történhetne kliensünkkel, mert mostmár nem csak kérvény kell, hanem igazolás is a munkahelyétől, hogy biztosítottunk valóban biztosított, nem csak úgy kitalálta magától és másolt hozzá színesfénymásolon igazolványt.

3) Az már csak ráadás, hogy a kliens feleségétől meghatalmazás kell, hogy a nevében igazolást kérhessen a kliens.

 

 

Szóval én bevallom, csúnya szitkozódással jöttem ki a mi kis " TB kastélyunkból" és ma egész nap azon tépelődtem, hogy kit is kérhetnék + , hogy járjon már utána a következőknek:

 

1) miért kell várni az igazolásra?

2) miért nem elég a TB kártya a rajta lévő számmal, az igazolás beszerzéséhez?

3) miért van szgépes hálózatata a TB-nek, és mire használja ?

4) stb.

 

Végül megérzésem szerint az Index lehet az egyetlen olyan hely, ahol sokat utazhatnak a szerkesztők és nekik is szükségük lehet ilyen sajtpapírra, tehát elképzelhető, hogy van arra esély, hogy utánajárnak és megírják EU kompatibilis hivatalunk eu kompatibilis hülyeségét.

 

10telettel:

 

 

tüzes fal Creative Commons License 2004.06.04 0 0 287
ez szerintem is jó ötlet.
Előzmény: kaleb (285)
csogu Creative Commons License 2004.04.25 0 0 286
Kérném, hogy innen legyenek szivesek törölni a 5410 és a 5412-es hsz-eket jogosulatlan IRL adatok miatt.
Fontos lenne minnél hamarabb!

Köszönettel

Csogu

kaleb Creative Commons License 2001.08.28 0 0 285
Kezd megtelni a Politika témacsoport Izrael, zsidóság, antiszemitizmus, holokauszt és hasonló témával.

Javaslom, nyissatok egy külön témacsoportot erre a témakörre, és gondosan pakoljatok át minden idevágó témát, és kérjétek meg az olvasókat, hogy idevágó gonolataikat eleve ott fejtsék ki.

Akit ezek a témák érdekelnek, ott böngészhetne. A Politika topic meg tartalmazhatná a megmaradt többi témát.

Veszett Kutya Creative Commons License 2001.07.01 0 0 284
Lehet hozzászólásra linkelni, csak érteni kell hozzá a html-hez, Tiborcsik.
Előzmény: Tiborcsik (282)
csonti76 Creative Commons License 2001.07.01 0 0 283
Üdv megint én vagyok.
Most egy olyan kérdésem lenne ,hogy lehet e „@” –ot írni a felhasználónévbe.
Ha igen akkor mit kell tennem, ,hogy megváltoztassam „CS@”-ra a felhasználónevem.
Előre is köszönöm.
Csontos Attila
Tiborcsik Creative Commons License 2001.06.23 0 0 282
Kedves T. szerk!

Örök problema, hogy hogyan lehetne hivatkozni éppen egy bizonyos hozzászólásra. ZöPö nicknevű olvtársam félig megoldotta a problémát, de csak félig. Ő azt csinálja, hogy rálinkel az adott hozzászólás "válasz erre" részére, és a címet becopizza egy A HREF="stb... linkbe. Igen ám, de így ugye ezt úgy is lehet érteni, mintha ő arra hívná fel az érdeklődő figyelmét, "tessék az adott hozzászólásra reagálni!"
Vagyis jó lenne, ha ezt a hivatkozást meg lehetne oldani anélkül, hogy csak alul látszana, felette pedig a kvázi reagálási terület sokkal nagyobban.
Vagyis a sárga sávba betenni egy "hivatkozás erre" linket.
Nem tom érthető-e?
Ha igen, kérnénk ezt kidolgozni.

Kösz: Tib

ForestGoku Creative Commons License 2001.06.06 0 0 281
T.szerk!

szeretném ha az "Utáljuk együtt fulgurt!" (Törzsasztal-játékok) topikomat átnevezék "Mi itt jófejek vagyunk"-ra.
A topikindítás elhamarkodott volt és fulgurra nézve bántó.

köszönöm szépen.

Tamás Creative Commons License 2001.06.05 0 0 280
Köszönöm szépen. :-)
Előzmény: bgrbftby (279)
bgrbftby Creative Commons License 2001.06.05 0 0 279
donec

Elnézést, kupi volt, van, lesz....

Előzmény: Tamás (278)
Tamás Creative Commons License 2001.06.05 0 0 278
Kedves T. szerk!

Kérném, hogy az adataimnál megadott e-mail címet (lattmann@mail.elender.hu) írja át lattmann@freemail.hu-ra. Ezt a kérést már e-mailben is megtettem egy mintegy baromi régen, de tojni tetszett a fejemre jól. :-)))

Köszönöm,

Tamás

long Creative Commons License 2001.06.04 0 0 276
T.szerk!
Nem tudom, hogy észrevettétek-e, de az írásoknál egyes betük helyett az OK! után más betük jelennek meg a szövegben.
üdv long
csonti76 Creative Commons License 2001.04.30 0 0 275
Köszönöm!
Működök! Ez már tényleg én vagyok.
Még egyszer Köszi!!!
Csontos Attila.
malac77 Creative Commons License 2001.04.29 0 0 274
Oké kitaláltam : csonti76
Köszi!
Előzmény: Wágner úr (273)
Wágner úr Creative Commons License 2001.04.29 0 0 273
Találj ki egy új nicket és küldöm a jelszót (aztán azonnal átírod, amint beléptél vele). Nem egy nagy dirr-durr...
Előzmény: malac77 (272)
malac77 Creative Commons License 2001.04.29 0 0 272
Wágner úr: Hát sajnos nem tudom ,egy ismerősöm csinálta ezt a „remekül” sikerült regisztrációt.Még a saját jelszavamat sőt a saját felhasználónevemet sem tudom.
Köszi.
Csontos Attila
Előzmény: Wágner úr (271)
Wágner úr Creative Commons License 2001.04.29 0 0 271
Ottan egy ? van a nick helyén! Biztos akkor tántorogtál be, amikor elszállt a szerver és megsérült az adatbázis, amit aztán valahogy helyrepofoztak. Van egy Csonti nick, de az nem te vagy, feltehetőleg. Milyen nicket írtál be ehhez a címhez?
Előzmény: malac77 (270)
malac77 Creative Commons License 2001.04.29 0 0 270
Tisztelt szerkesztők!
Ha esetleg elolvassátok ezt akkor kérném a csonti76@matavnet.hu cím jelszavát a csonti76@matavnet.hu címre küldjétek el.
Vagy esetleg van valakinek ötlete ,hogy honnan tudhatom meg ?
Előre is köszi!
Sziasztok
Csontos Attila
Lamperth Monika Creative Commons License 2001.04.27 0 0 269
Tisztelt szerkesztők!
Mint mostamában meglehetősen sokat levelező, sokszor tapasztaltam az elmúlt 2-3 napban programhibákat az index fórumokban. Egyrészt több alkalmmal is karbantartás miatt zárva kiírás fogadott, másrészt sorozatban kapom, hogy a nick még nincs (ha jól emlékszem) aktiválva. Mi ennek az oka, miközben egy válaszsor közepén vagyok (azaz előtte más válaszomat már fogadta rendszer), és az aktiválási időpont, amit kiír az üzenet, már rég elmúlt.
Köszönettel:
Lamperth Mónika
HoD Creative Commons License 1999.12.10 0 0 268
Király! Most már a VM Pro Kft. oldalára ugrik! Ugyan ennek vámügynökséghez semmi köze, de azért van haladás, csak szólni kell.. ;-)))
HoD
Előzmény: HoD (267)
HoD Creative Commons License 1999.12.09 0 0 267
A T. szerkesztőség figyelmébe ajánlottam már egy emilben néhány napja, hogy a 1. Pesti vámügynökség bannerjuk a Havariapress oldalára visz, ez unis kiderült számomra, amikor valami előttem is homályos valamint titokzatos oknál fogva rákattintottam.
Jelentem, még mindig oda visz. HAHÓ, ti nem olvassátok az emileteket?? Nem tudom, hogy akartok így reklámbevételből megélni..
HoD
csicsolina Creative Commons License 1999.12.09 0 0 266
Kedves Wágnerúr!

A söröt én is hidegen szeretem, de az index szórakozik velem. Akarsz tenni egy próbát, hogy modosíccsad a pw-det? Ha sikerill, akkor együtt sörözhetnénk.

Fiúk!
Nem adom fel, nagyon jól essik hogy valaki nem diskriminál itt engem!

csicso

Wágner úr Creative Commons License 1999.12.07 0 0 265
Jééééé, én is csak most lapoztam vissza, hogy mi is van itten?! Ez egy történelmi topik! :)))))

A szekszes fórumban már azóta kettőnél több beírás van, de bezzeg az Autós-Motoros Fórum azóta sem nyilt meg, pedig Nyírő azt is megigérte... lassú melóhoz idő kell... csak a Söröt kell gyorsan meginni, mer' felmelegszik.... :)))

Előzmény: Dr. Égely Palánk (264)
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.12.07 0 0 264
Nahát, micsoda utóélete lett ennek a topiknak. Úgy látom, ha másért nem is, ezért érdemes volt megnyitnom. Hajrá csicsolina, ne add fel!
Wágner úr Creative Commons License 1999.12.07 0 0 263
A topikmenüben keresd meg felül a Belépés feliratot, töltsd ki az a két rovatot (Felhasználónév és Jelszó - ide a kapott hülye jelszót kell beírnod) és ezután nyomd meg a "Beállítások" linket.
Előzmény: csicsolina (262)
csicsolina Creative Commons License 1999.12.07 0 0 262
Má mindent megpróbáltam, de nem megy.....Most akkor micsinájjak?????

csicso

Előzmény: Wágner úr (261)
Wágner úr Creative Commons License 1999.12.07 0 0 261
A "bejelentkezés" alatt biztos azt értik, hogy a legelején kell bejelentkezni és akkor jönnek azok a Kedvencek meg ilyesmik... Egyebekben meg pont az a teknő lógó gija vagy micsoda, ahogy írtad... :)))
Előzmény: csicsolina (260)
csicsolina Creative Commons License 1999.12.07 0 0 260
Ese müx. Itt is mindenhüje üzenetet küld. Én rég asz tanultam, hogy
enter old password.....sapka
enter new password....kalap
retype new passw.......kalap

így kell csinálni. De ezek itt nem ajánják fel esztet.

HELP, segíccsetek a szegény kis csicsókán!!!!!

Előzmény: Wágner úr (258)
csicsolina Creative Commons License 1999.12.07 0 0 259
Ottan nem, mer mindég asztat irja ki, hogy még nem léptem be. Pedig mindég úgy megyek be a forumokba, hogy elötte belépek. Ehhez nagyon buta vagyok, úgy tünik.

csicso

Előzmény: beep (257)
Wágner úr Creative Commons License 1999.12.07 0 0 258
Aztat úgy kell csinálni, hogy bemászol a "Beállításokhoz" a régi (kapott) hülye jelszóval, átírod egy másikra, ami neked tecc, és onnantól kezdve má' az fog élni, rendesen, ahogy ill... mer'hogy a hülyeséget azt a masina csinálja, a normálisat meg a zember... ahogyan ez meg van írva mindenféle robotregényben is... persze előfordul ez fordítva is, (a Sörnél nem! - mer'hogy a robotok olyat nem isznak.... :)))
Előzmény: csicsolina (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!