Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 23
Ingyen! Ha valakinek március 1-21 között van a születésnapja és személyi okmányával igazolja, befáradhat az Auchan bevásárló közponba és ott a ügyfélszolgálaton kaphat egy kupont egy nagy csoki vagy epertortára!
moga Creative Commons License 1999.12.07 0 0 22
Tud valaki egy ehhez hasonlo szervert ??
Anonimizer

moga

Törölt nick Creative Commons License 1999.11.13 0 0 21
Nézzetek körül a németeknél. Sokszor gyorsabb az elérése, mint az amerikai szervereknek. Az Altavista kiadja.
moga Creative Commons License 1999.11.08 0 0 20
Szóval ami ingyenes lehet a neten azokból itt lehet válogatni: www.free.com

moga

makaveli Creative Commons License 1999.05.10 0 0 19
segítség!
a delta3 beszigorított, és ma már nem engedett telefonálni!!! csak ingyenes számokat lehet hívni, és megnéztem az accounton is a régi 1 dollár helyett csak egy jelképes 1 centes összeg volt, ami csak 12 másodpercre volt elég.
ha valaki tud valamit erről vagy esetleg egy másik ingyenes telefonálási lehetőséget, légyszi írjon!!!!!
moga Creative Commons License 1999.05.07 0 0 18
Én a centralnet (www.centralnet.hu) gyüjtemények pontjában találtam egy csomó ingyenes e-mail, tárhely, és képeslapköldő helyet.

tárhelyként szerintem a következő kettő a legtutibb:
 FreeDrive

 MyDocsOnline

moga

http Creative Commons License 1999.05.07 0 0 17
Vagy nem érhető el, esetleg ritkán, akkor is csak én, mert rendszeresen kapok könyörgő E-mailt - hogy nem tudnék-e szólni - a címemet meg csak a honlapomról tudhatják.
HoD Creative Commons License 1999.05.05 0 0 16
Halli
A legújabb hír szerint az extra ver mindenkit, legalábbis a tárhely nagyságát illetően: 20 megát ad.
Egyébként én is hallottam olyasmit, hogy az extra külföldről rémlassú.
Előzmény: fd (14)
HoD Creative Commons License 1999.05.03 0 0 15
Hali
URL redirection:
http://iscool.net/
3 domain között választhatsz:
yourname.isCool.net
yourname.areCool.net
yourname.isFun.net
Lehetőség van arra is, hogy az eredeti domaint (pl.az extrát) folyamatosan elrejtsd. Ennek 1 hátránya van csak, hogy ha walaki el akarja menteni a winyóra az oldaladat, az iscool-on lévő .html-t menti el, hacsak nem trükközik egy kicsit. :) De lehet, hogy nem is hátrány. ;)

Egyetlen szépséghibája az állandóan felpattanó banner. Azaz, ha mondjuk extrás oldalt irányítasz át, két banner fog felpattogni.

Ezen kívül van még más redirect is, ezt később előkeresem neked.
HoD

Előzmény: fd (14)
fd Creative Commons License 1999.05.02 0 0 14
Szervusztok!
Pár /föleg/ magyar hp, némi tapasztalatokkal:
www.nexus.hu - nagyon soxor nagyon lassu, webes mail van
www.extra.hu - sokáig a legjobb volt, sajna mostanában külföldre nem nagyon müködik. Viszont innen kaptam eddig a legkevesebb spammet...
www.swi.hu - a 10 mega, és a levelezés tényleg nagyon jó, én most ezt használom alap mail-nek, viszont ide kaptam eddig a legtöbb kéretlent...
www.yourwebhome.com itt is 10 mega van, /még?/ gyors is, viszont a kiegészítö szolgáltatások /még/ nem mennek.
külföldröl azt hiszem továbbra is csak a tripod.com -ot említhetem, mint gyors és igen bö szolgáltatás-választékkal rendelkezöt... Viszont érdekelne címbejegyzés, azaz redirekt, vagy mi. Tehát az, hogy mondjuk az oldalam valami olyasmi címen jöjjön be, hogy www.fd.net és a levélcímem meg fd@fd.net lehessen úgy, hogy az oldal valójában mondjuk www.extra.hu/fd...
Esetleg ha tud valaki olyat, amivel megoldható, de nem akarja dobra verni, az írjon egy mailt... :-)) pl a felix@swi.hu címre
HoD Creative Commons License 1999.05.01 0 0 13
Kedves Fidusz,
Az egroups télleg nagyon lyó! Levelezési lista létrehozására én a Listbot-ot használtam, de belenézve az egroups archívumába a listbot lemarad. Az egroups-é áttekinthetőbb, rögtön látod a levél feladóját, lehet választani thread-et, és a levelek az archívumban nem /pre tagok közé zártak, azaz használható formázás az emilekben. Ha gyors is, azaz nem habozik félnapokat a levelek továbbküldése előtt, akkor ez a legjobb, amit eddig láttam.

Kedves Csabus,
Az swi mindenben lyó, azonban engem az állandó banneres felső frém eléggé zavar. Igaz, a 10MB tárhellyel Mo-n egyedülálló.

Csabus Creative Commons License 1999.05.01 0 0 12
Én az swi-t használom már jó ideje levelezésre.
Van POP3, vagy weben keresztül is olvashatom a leveleket, ha épp olyan helyen vagyok.
Nagyon jó gyors+ megbízható. És jár mellé 10 Mb tárhely is cgi-futtatással.
Fidusz Creative Commons License 1999.05.01 0 0 11
Bocs, progressziv-rock-lista
Előzmény: Fidusz (10)
Fidusz Creative Commons License 1999.05.01 0 0 10
http://www.egroups.com/
Itt levelezőlistákat lehet létrehozni közösségek számára.
Pl. progresszi-rock-lista is itt működik....
HoD Creative Commons License 1999.04.27 0 0 9
Naszóval a tipikus példája annak, amikor egy topikot a törzsasztalon kellett volna megnyitni :)
De nem hátrálok:
FREE WEBSITE SPIDER
http://www.freefind.com/
Ilyen is van és igen remek. Ha nagyobb anyagokat pakolsz fel az oldaladra, akkor talán célszerű lenne, ha a stuff kereshető lenne. Emez a nagy keresőkkel kicsit nehezen megoldható. A Freefind-nál regisztrálva megadod, hogy a www.domain.vmi/könyvtár -ban lévő anyagokat indexálja, + elhelyezel egy keresőablakot az oldaladon -> kész. Iggennagyon rulez - itt ki lehet próbálni.
ZöPö Creative Commons License 1999.04.15 0 0 8
http://netaddress.com

Ingyenes e-mail, nagyon tuti szolgáltatásokkal. (Forward, collecting, filter, POP3, etc.)
Bizonyos szolgáltatások most lesznek fizetősek, de az alap változatlanul ingyenes. Levelezésre nagyon tuti, három éve használom.

Fidusz Creative Commons License 1999.04.15 0 0 7
Állítólad a Drótposta is ad már kék számos hozzáférést - ők a MATÁV édessel álltak össze. Van valakinek erről tapasztalata? A Web-es hozzáférést már megoldották?
makaveli Creative Commons License 1999.04.14 0 0 6
a netes ingyenélésről nekem az jut eszembe, hogy súlyos ezreket (esetleg tíz v. százezreket) spórolhatsz meg, ha nem veszed meg a méregdrága szoftvereket, hanem letöltöd a netről, ahol kisebb nagyobb utánajárással minden programot megtalálsz akár shareware-ekhez való feltörés, akár full verziós progik formájában. nameg ott van az mp3, hasonlóan korlátlan lehetőségekkel.
én a topicnévről erre asszociáltam, bár az ingyenes e-mail szolgáltatások is nagyon hasznosak.
igric Creative Commons License 1999.04.14 0 0 5
Bocsánat kísérlet.
HoD Creative Commons License 1999.04.13 0 0 4
Blacklion
A Mailcity csak egy sima webes mailnek tűnik nekem. Több ez, mint aminek láccik?
free!
Lyya! Ki fogom próbálni. A net2phone-nál csak 800-asokkal próbálkozhatsz ingyen
free Creative Commons License 1999.04.12 0 0 3
http://www.deltathree.com
Itt ingyen tudsz telefonálni bárhova a világon, csak egy email-cím kell hozzá.
30 percet lehet beszélni, de ugyebár utána le lehet tölteni újabb kódot :)

A csak belföldről hívható emelt díjas számokat (Magyarországon 06-90) nem lehet hívni :(

BlackLion Creative Commons License 1999.04.11 0 0 2
www.mailcity.com
Előzmény: HoD (-)
HoD Creative Commons License 1999.04.11 0 0 1
Moziműsor
A Pesti Est gagyi, áttekinthetetlen (hacsak nem változott, mert vagy fél éve nem jártam arra. Régebben a Pesti műsort használtam, ott volt lehetséges 1x, hogy időrendi sorrendben lekérd a kezdődő filmeket. A problem, hogy csak 2 órás intervallumban listázott.
Most itten van a mozista. Listázza az egész délutáni / esti műsort, és a filmek rövid tartalmát is meg lehet nézni. Persze lehet böngészni filmcím és mozik alapján is az időrendi bontáson kívül.
HoD Creative Commons License 1999.04.11 0 0 0
Az előbb a mondat vége lemaradt:
Yahoo - Lassú. A notifikációt meg lehet oldani, de külön fel kell tenni a yahoo-pager programot - ez hüjeség, ha van már icqd.

Kérdés:
Ki tud normálisan használható TV-programújságot a neten? Olyanra gondolok, ami a különböző csatornákon induló programokat egymás után időrendi sorrendben le tudja hozni, mint néhány német adó teletextje. Na ilyen kéne a magyar adókra, de a külföldiek is érdekelnének.

HoD Creative Commons License 1999.04.11 0 0 topiknyitó
Talán ez is a (net)kultúra része. Mármint hol, mit kapsz ingyér a hálón. Gondoltam először, a különleges tudakozóban teszem meg tippjeimet, de az a topik kissé túl általános.
Szóval 1x is - free email.
Legújabb találatom a GMX. Német szolgáltató, meglepően széleskörű szolgáltatásokkal. Mit tud?
- a címed user@gmx.net vagy .de / .at / .ch / .li + még néhány szabadon választható domain.
- Elérés: adott mind a pop3 mind webes felület.
- forgalom-átirányítás automatikusan más címre. Ez filterezés alapján is történhet.
- Igen széleskörű filterezési lehetőségek (többek között spam-szűrés is)
- más pop3 címek lekérdezése. Pl. a mostani freemailes leveleimet is a gmx-re gyűjtöm.
- értesítés levél érkezéséről más címre, pagerre, SMS-re, az általad meghatározott tartalommal. Sajnos a pager és SMS szolgáltatás csak díjfizetés ellenében érhető el. Az SMS-t így csak elég bonyolultan lehet megoldani: küld 1 notificationt a westel900-as címemre, ez pedig kiértesít SMS-ben. Sajna pont a nem megfelelő telefonra :), mivel a sajátomhoz nem lehet internet-szerződés :|. Ha valaki tud olyan *free* email-szolgáltatást, ahol az SMS értesítő is ingyér van, kérem tegye meg tippjeit.
- Egyetlen hátrány, hogy a regisztráció bonyolult (talán nem is a reg. hanem a szolgáltatások beállítása, de ez egyértelmű, mivel a rendszer elég sokat tud), és tudni kell hozzá németül, más nyelvet nem választhatsz.

Tapasztalataim a többi freemail-lel:
Hotmail - régebben iszonyú lassan jött mindig, ezért otthagytam. mióta az M$ megvette, viszonylag gyors. Nincs pop3, csak píízért :(
Rocketmail - a Yahoo az ő rendszerüket vette át, már nem lehet regisztrálni. Szintén csak webes.
Yahoo - Lassú. A notifikációt meg lehet oldani, de
Net@ddress - Mindig csodálkoztam, ha valaki ilyen címet adott meg, kb 2 éve próbáltam, iszonyat lassú volt, és a levelek body-ját randomcenzúrázta.
Freemail - Na, ezt hagyom ott íppeg. Még Wágnerúrnál is ingatabb, 1 levél leszedése nemritkán 10 perc!
Emil Rulez! - Hát bezony ebből még semmit sem láttam! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!