Keresés

Részletes keresés

Bujon Gottfried Creative Commons License 2006.07.02 0 0 78
úgylátszik
Előzmény: TomVeil (76)
--Sky-- Creative Commons License 2000.07.24 0 0 77
Elsősorban Starcraft, Worms Armageddon, Nedd for Speed II. SE.,Duke Nukem 3D, Risk II.
TomVeil Creative Commons License 2000.07.24 0 0 76
Meghalt a topic? :(((
Zsige Creative Commons License 2000.03.26 0 0 75
Szal voltam havernal nemetbe...
Es mivel a draga kolke gazdag megvan neki az Azerot's Call...
Hat vazz...most ertetem meg aszt hogy miert modjak a gyerekre hogy az internet neki jobb mint a drog...
TomVeil Creative Commons License 2000.03.25 0 0 74
Meghalt a topic :(
Kár...
Vajk Creative Commons License 1999.11.14 0 0 73
A Gaming Zone-hoz ki ert nagyon?
Lenne par kerdesem, es sajna nem tudtam meg egyetlenegyszer sem kivarni, mig sorban allok a sysopnal a kerdezesre..

Vegul is az lenne a kerdesem, hogy lehet a room-okban beallitanai a dolgokat: cheat enable/disable, jatekosok max. szama, es "zart" szoba.
A beallitasokban nem talaltam seholsem erre vonatkozo leirast, talan en vagyok a bena. Sot biztos.
Szoval tud valaki segiteni ebben?

Kúper Creative Commons License 1999.11.11 0 0 72
Na mit? :)
Hát persze, hogz counter-strikeot! Nincs párja, kivitelezésben/élethűségben/fílingben üt mindent.
HA ti is akartok jáccani nézzetek be a TeamFortessClassic topicba, és feltétlenül látogassarok el a www.extra.hu/hlsector -ra, itt mindent meg fogtok találni a neten jáccáshoz.
BYe!
KoZi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 71
Kérdezte valaki hol szoktam játszani. Nos én a haverokkal jövök össze 2-3 havonta egy bulira (24-órás non-stop) valakinél. Ez úgy szokott kinézni hogy mindenki hozza a gépét azt Ethernet kártyával meg összekötjük :-)
ToMy_ Creative Commons License 1999.10.29 0 0 70
Hiya!
Szerintem aki kicsit is erdeklodik az FPS-ek irant, es van nethozzaferese, az probalja ki a Halflife-Counterstrike mod-ot. Az mar csak hab a tortan, ha esetleg rogerwilcoja is van. Egyszeruen nem lehet abbahagyni, tomeny adrenalin. Utolso terroristakent kiirtani harom zsarut... :))) meg ehhez hasonlok.Szoval nagyon cool. Akit erdekel, az a Team Fortress Classic nevu topicban sokat olvashat a szukseges dolgokrol.
bye all
ToMy_
Freddy_M Creative Commons License 1999.10.28 0 0 69
Nézz körül a Gamez/TFC topikon. Ott nagyon sok kérdésedre választ kaphatsz.
Előzmény: ticsung (67)
Cuc Creative Commons License 1999.10.27 0 0 68
Hi

RTS-ben nekem Starcraft a király. RogerWilco-val csapatban játszani király++. Sajnos csak néhány hónapja játszom Sc-al rendszeresen (eddig valamiért nem akaródzott RTS-sel játszani, inkább Quake-eztem agyba-főbe). Amikor elolvastam a hivatalos battle.net honlapján a hozzá való kimerítő leírást, meg néhány hozzáértő ember irományait, egyből kedvet kaptam hozzá. Azóta mással nem játszom. Azelőtt Q3Test-et próbáltam: nagyon jó, és pár napja az UT demo-t, az meg egyenesen briliáns. De hát most csak Sc! Még kipróbálnám a Diablo-t is, meg egy kis repszimulációt (meg egy lámpást a tökömre).

Csak azt nem értem, hogy miért nem elég napi 4 óra alvás az embernek :(. Van valakinek ötlete hogyan lehet leszorítani az alvási időt úgy, hogy azért normális maradjon az ember? :)

ticsung Creative Commons License 1999.10.27 0 0 67
HI
Mindenki azt hajtogatja ,huuu de jo a Half Life tcf a neten.
Elarulna nekem valaki hol, es hogyan jatszotok?
Gondolok itt a WON REG azonositora is.
Thx
ui:Ha lehet kernem mailra a valaszt.
:)
Blade W Creative Commons License 1999.10.26 0 0 66
Aki akar magyar sc es bw-s jatekosokkal jatszani, jojjon #sixwatcher csatira irc-en, mindig van mukodo free server, atlagban 15-20 magyar jatekossal (nemritkan 30)...
KoZi Creative Commons License 1999.10.25 0 0 65
Üdvözlet Játékosok !
Megmondjam nektek hogy mi a király ?
A LAN !!!
Néha összejövünk egy hétvégén péntek estétől szombat délig és nyomjuk a gépeket 5-6-an. A menő játékok Quake 2, Starcraft,
a Tiberian Sun is jó lenne ha nem szúrták volna el a hálózati kodolást, Age of Empires is király (következő alkalommal a 2. rész lesz a menő),
NFS4 egy nagy szar nem szinkronizál a progi,a Settlers 3 mellett el lehet aludni de nagyon király, Quake 3 király hangulata felülmúlja a Quake 1-et, kipróbáljuk majd az Unreal Tournamentet is ....
A legnagyobb probléma a LAN-os partynál az az hogy kinél legyen :-)

Kozi

6Boci Creative Commons License 1999.10.01 0 0 64
Hali!
Hat en rendszersen SC-t jatszok a neten sok (20-30) haverommal egyetemben, mar vagy 1.5 eve.Vagy a battle.net Brood war hun-1 es csatornajan vagyunk, vagy free b.net szerveren.A free szerver aktualis ip cime megtudhato az irc #sixwatcher csatornajan.
t o m s Creative Commons License 1999.08.17 0 0 63
Hello
MSNGamingZone egy nagyon jo dolog, ha aranylag jo a pinged...
A szinekrol (lehet, hogy bonyorultam irom le):
Nagyon jokat lehet jatszani rajta a MidtownMadness-szel es a JediKnight-al (a tobbit nem probaltam).
Ha pl. belepsz egy midmad jatekba, akkor elotte nezd meg, hogy a tobbieknek milyen a "szine" 4zold a legjobb, majd sarga, piros es semmi. A szineket a zone hozzad "azonositja", te mindig 4zold vagy. Altalaban, amikor jatszottam a franciaknak es a europaiaknak szinte mindig 3-4zold volt a jele, az amcsi, japan stb. sarga ala ritkan ment, a tapasztalatom szerint sarga jelu jatekba siman be lehet lepni, persze van olyan, hogy kidobnak, mert ok minket valoszinu sargakent latnak (kerdezz ra az online csatiban a szinedre a tobbiektol, hogy ok minek latnak).
Visszaterve a forumhoz, mivelhogy a **net nevezetu szolgaltatonk elszurta ugy 1honapja a pinget, igy kulfoldon abszolut jatszhatatlan lett minden a magas ping miatt.
Mo-on quake3, ha lehetne akkor MidMad.
Kartyazik valaki a zone-on (a hearts ratings room-ban)?
el-robo Creative Commons License 1999.08.17 0 0 62
Hali
Elsőszámú kedvenc a Kingpin a Gamespy-n
Szoktam még jáccani X-Wing Alliance-t, F-22-t a Novaworld-ön.
Jégkorongfant keresek, ha valaki NHL99-ezni akar, írjon!
Zoli1 Creative Commons License 1999.08.17 0 0 61
Hello.
Neten Age of Empirest szoktam játszani a Gaming Zone-on.
IPX-en GTA-t, ami jó játékosok esetén nagy buli.
KV:
Egyetértek veled, amit Ákosnak írtál, szerintem is a sebességet jelentik a csíkok.

Zoli1

KV Creative Commons License 1999.08.15 0 0 60
Ákos:
Ha jól tudom (nem biztos hogy jól) de az a gyorsaságot jelenti.
Natlose:
Én szívesen repdesnék (bár e téren még eléggé kezdő vagyok), csak eléggé nagy a gépigényük a szimulátoroknak. Érthető hogy miért játszok Half-Life-on , és age of Empiresen ugyanis ezek p166 32mbram 28kbps modemnél is tök jó sebességet produkálnak. Na mindegy, egyszer csak bevándorol a házamba egy P III és egy 56kbpsmodem , addig is marad a lövöldözés és a vezénylés . :(
Igaz az se rossz...
ákos Creative Commons License 1999.08.15 0 0 59
sziasztok.
én multiplayerben szoktam játszani:rainbow six, alien vs predator.
a dawn of aces repulogepszimulátort a neten.
az msn gaming zone-is rajta vagyok de eddig még nem sikerült játszanom ott/a joinra rákattintva vagy nemenged tovább vagy lefagyok/ pedig jó lenne egy x wings alliance parti.
apropó a zonen mit jelent a nevem mellett a négy zöld csik a többiek mellett az egy vagy kettö piros csik./lehet hogy ez miatt nem tudok játszani ?/ help me!!!!
üdv mindenkinek: ákos..
Natlose Creative Commons License 1999.08.12 0 0 58
Nahát! Senki nem használ szimulátort hálózatban? Végigolvastam a topikot, de a többség 3D-ben lövöldözik.
Én repülni szeretek, néha kötelékezek másokkal, nagyon izgi...
Próbáljátok ki, sikerül-e adott időpontban randevúzni a másik géppel (mondjuk 60 láb elkülönítéssel 200 lábas felhőalap mellett, SFO 28R-19L kereszteződés felett) Akiknek már öt próbálkozás alatt sikerül azoktól szívesen tanulnék.
Attila Winter Creative Commons License 1999.08.12 0 0 57
Régebben Quake, mostmár csak 1/2 Life, azon belül is Teamfortress Classic.
Selindek Creative Commons License 1999.08.12 0 0 56
amoba, sakk, malom, reversi, pente, darts

www.jatek.hu

locash Creative Commons License 1999.08.12 0 0 55
Én Avp-vel, hálozaton is király ez a jaték. Single-ben kenterbe veri az öszes fps-t.
Normal Creative Commons License 1999.08.08 0 0 54
Quake osszes verziojanak modositasai,
TA-CC, rengeteg plusz egyseggel ( haverok nem szeretik=no LAN :( ) - Broodwars is tetszik, de butak az egysegek (vagy nem ertek hozza elegge)
Starsiege Tribest szeretnem kiprobalni, de nincs meg :(
Mr Spock Creative Commons License 1999.07.18 0 0 53
Descent 3-at.
Mpi01 Creative Commons License 1999.07.14 0 0 52
A bomberman a legnagyobb játék. Csak az a baj vele hogy egyes joy-oknál nem indul el, kiír vmi hibaüzenetet...
Tud erre vki valami megnyugtato válszat, vagy megoldást mondani?
Előzmény: Dob (49)
zordi Creative Commons License 1999.07.14 0 0 51
Unreal tournamentet próbálnánk (helyi hálón) de nem megy multiplayerben. Addig eljut hogy látja másik gépen indított szervert, ha ráklikkelünk töltöget egy darabig, majd kirakja az UR logot, azt mondja hogy nyomjunk ESC-et és kész, ácsorog csak :((
Látott már vki hasonlót a bétában?

Zordi

KV Creative Commons License 1999.07.03 0 0 50
HALF-LIFE. Ezzel a legegyszerűbb.
Dob Creative Commons License 1999.06.09 0 0 49
MR Bomberman .. IPX hálón világsiker.. nem tudjuk otthagyni.. a francba QII-vel meg más lámajátékokkal. a Bomberman nem szaggat , nem fagy ki , nincsenek hardvergondok..
akinek nem mond semmit , az emlékezzen a Dina Blasterre

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!