Keresés

Részletes keresés

Wolverine Creative Commons License 2000.02.23 0 0 50
A probléma csak az, hogy a nézők jó része pont ezekért a sorozatokért/filmekért nézte a Tv3-at, mert ilyen filmekből nekik volt a legnagyobb kínálatuk és más csatorna nem ad ilyen típusú dolgokat.
Előzmény: gyrich (49)
gyrich Creative Commons License 2000.02.23 0 0 49
Épp idelye volt hogy megszünt. Sok barom krimi, horror, okkult és más takony müsorért nem kár (Bár ez alapján a TV2 és az RTLKlub is megszünhetne.) Egyetlen normális müsora volt azt sem ok csinálták csak leforditották: Heti Angol és Spanyol foci bajnoki összefoglaló tavaly.
Miért nem tudja más csatorna ezt átvenni? Tuti siker lenne. Kit érdekel az MTVn a sok bunkó "profi" magyar focista. Tuti hogy a Kenguruk ellen is bezakóznak ma este pedig az ausztráloknak piszkosul hideg van.
LayLa Creative Commons License 2000.02.23 0 0 48
döbbenten álltam én is a tv előtt, mikor Hardy mondta... ma is többször odakapcsoltam, hátha..
Azt hiszem, így legalább könnyen le tudok majs szokni a tvzésről.. ugyanis már nem igen van mit.. lehet, drága volt színvonalat csinálni... TV3 volt messze a legjobb... mindenben...
volt...
Télen, nyáron
dzsó Creative Commons License 2000.02.22 0 0 47
Most már csak az HBO maradt nekem...
atikaaa Creative Commons License 2000.02.22 0 0 46

Nagyon sajnálom a TV3-at /aranyhal" ha NEM dobsz vissza teljesítem 3 kivánságodat" /

remélhetőleg a vásárló ugyanilyen cipőben fog járni.

Akkor majd lehet röhögni.

atikaaa

Syd Barrett Creative Commons License 2000.02.22 0 0 45
A Birodalom visszavágott... Az egyetlen értelmes műsorokat adó TV csatornát is beszüntették. Én a magam részéről szinte csak ezt az adót néztem, akár reggel akár este. Egyszerűen szavakat nem találok arra, mennyire felháborított a dolog. Az időjóst pedig külön sajnálom. Úgy látszik kis hazánkban nincs igény az igazán nívós műsorokra, ellep minket a dél-amerikai szennyáradat. Valószínűleg a ránk váró jövőképet akarják ezekkel a sorozatokkal bemutatni, vagyis közeledünk dél-Amerika felé. Nem vagyok meggyőzve arról, hogy valóban csak pénzügyi háttere lenne a dolognak...
micu Creative Commons License 2000.02.22 0 0 44
Hát, akkor mostantól az RTL klub a legszínvonalasabb magyar kereskedelmi TV :-(
Micu
Khelben Creative Commons License 2000.02.22 0 0 43
Hi!

TV3 emlékoldal: www.extra.hu/khelben/

Aki tud kitűzőt gyártani, szóljon. Szeretnénk egy kitűzőt a gyászjeles tv3 emblémával.

TV3, télen nyáron -- a jelszó örök!

Előzmény: Eh (42)
Eh Creative Commons License 2000.02.22 0 0 42
Hogy az a .....!!!!
Miért pont ezt kellett???
Az egyetlen nézhető adó volt!
Most mit fogok nézni? A szarátok köztet (az akkor is egy "sárfeszesz"!) is csak azért kezdtem el, mert véget ért az Al Bundy és valamin könnyesre kell röhögnöm magam esténként. Ezekután nézzem a dáridót, esmeraldát, koostolót, tikok és nemtudomit???? Ne tegyék már ezt velünk! Polgári engedetlenségi mozgalmat kell indítanunk!
Gyászoljuk meg a jó kis sorozatokat:
AL Bundy & családja !!!
Csilagkapu !!!
Simpsons !!
Végtelen határok !!
Alkonyzóna !
Űrháború 2063 !
Mash
Walker
stb....
bassza meg az összes TV-s!
kérem a listát kiegészíteni
megyek leiszom magam. na pá Tv!
GySz Creative Commons License 2000.02.21 0 0 41
Végre volt egy normális tv adó,erre ezt is be kell szüntetni...ENNYIT erről!(ja,tényleg,Magyarországon vagyunk nem ?)
nep Creative Commons License 1999.04.11 0 0 40
Elnézést, hogy kicsit megkésve, de csak most láttam ezt a topicot.
ds9: a Végtelen határok eredetileg The outer limits névre hallgat.
sófelhasználó: Igazad van, én is láttam azt az ominózus riportot a balesetről. De. Azt nem a TV3, hanem a Nap-kelte adta. A TV3 szerkesztőinek, vezetőinek az égvilágon semmi köze ehhez, a TV3 csak helyt ad a Nap-keltének.
luciferi Creative Commons License 1999.04.11 0 0 39
TV3 RULEZ!!!
anonim_vagyok Creative Commons License 1999.04.11 0 0 38
Most nem Mo-n élek, de ha Mo-ra gondolok, elsők közt a TV3 (az egyetlen nézhető mo-i csatorna) jut az eszembe. Ha nincs TV3, akkor továbbiakban TV-t sem fognak üzembentartani az emberek (l. adóbevallás), a kábeltévé hálózatokat meg csak Internetezésre fogják használni (ahol még ilyen lehetőség nincs, ott meg semmire).
Petycomp Creative Commons License 1999.04.11 0 0 37
Hmm...

A TV3 - at a filmjei miatt szeretem. Egy magyar TV ado sincs, amin, mondjuk ment volna a StarTrek, Babylon 5, Hegylako, Vadnyugati fejvadász, es meg folytathatnam... Bar lehet, hogy ez a filmbeli szinvonal sokba kerult nekik, es ezert szunnek meg. EN sajnalnam !!

Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 36
O,o! Simpson már nincs is, viszont a Beverli 90210-et két hét múlva elkezdik az első résztől vetíteni, minden nap asszem 17:30 körül. Akár csak a Bundi-t.
Előzmény: realdoko (35)
realdoko Creative Commons License 1999.04.11 0 0 35
Én az Időjóst szeretem, de nagyon.
Meg a Simpsont.
Moly Creative Commons License 1999.04.11 0 0 34
Hát, az bizony szomorú lenne, de azért szerencsére közelt sem erről van szó. Csupán az RTL club marhasága miatt lett ekkora kavarodás, mert illegálisan nyerte el a jogot arra, hogy földi csatorna legyen. Vagy valami ilyesmi.
:-)
Szóval egyszerűen helyet fog cserélni a TV3 az RTL -el, és műsorbeli változások lesznek, ami a TV3 előnyére fog válni, mert már az lesz földi csatorna. Voltaképpen, az, hogy megszűnik azt inkább úgy kéne értelmezni, hogy átalakul, más helyre kerül, stb.
Moly
ds9 Creative Commons License 1999.04.11 0 0 33
Hát az Outer Limits-ért nagyon nagy kár lenne, mert én amikor adják a Sky One-on mindig nézem és szerintem baromi jó.
Előzmény: Szinnyegos Szatyvag (24)
E. Tamás Creative Commons License 1999.04.10 0 0 32
Az MTI szerint a CME több veszteséges Közép-Európai csatornát is üzemeltet. Nyereség ha jól tudom, csak a Lengyeleknél vagy a Cseheknél van. Pontosan nem emlékszem. A többi: Ukrán, Magyar, Román stb... cége veszteséget termelt az elmúlt évben. A tv3 is több milliárdos veszteséget termelt, melynek során filmjei leértékelődtek. (Ezt a Népszabi is megírta)
Mivel a CME és az SBS külföldi tulajdonosai megegyeztek, hogy részvénycserével fuzionálnak, így hazánkban az a helyzet állt elő, hogy a tv2-t üzemeltető MTM-SBS RT-é lett a tv3. Nomármost ha jól tudom ők pedig kijelentették, hogy nem szüntetik meg a tv3-at. Többek között a reklámozók is jobban járnak, nem beszélve a nézőkről.
Tehát ha lehet hinni a Távirati Irodának lesz tv3 nemcsak idén nyáron és télen, hanem majd ősszel is és...
Sziasztok!
Tamás
Rics Creative Commons License 1999.04.10 0 0 31
Ez lenne a legnagyobb kib@.... Ez ez egyetlen normalis ado. Al Bundy es MASH rulez!!!!!!!
Meg ne merjek tenni....
Hungary01 Creative Commons License 1999.04.10 0 0 30
Nem, a TV3 a legjobb. Nem szünhet meg. Rohadékok nem tehetik ezt. AL BUNDY a legnagyobb. Persze ott van a Star Trek TNG és a Conan is. Remélem csak kacsa az egész. Ha nem akkor dögöljön meg mind aki benne van ebben a szörnyűségben.
Mr geci Creative Commons License 1999.04.10 0 0 29
Na,azért az nem volt oly egyszerű.
A két cég fúzionált,vagyishogy az SBS megvette a Tv3 amerikai anyacégét,mely ex-amcsi nagykövetünké vagyon.Az akvizíció létrejött egy 600millió dolláros hálózat,mely Európában bekerült az első tízbe.
Mr geci
Előzmény: tomp (-)
tomp Creative Commons License 1999.04.10 0 0 28
Na ,azért ,hogy visszatérjünk a kiinduló kérdéshez,azt nem tudom,hogy a tranzakció mögött mi van?Az SBS nem olyan hülye,hogy kidobjon x millió dollárt,valószínü,hogy a dolog mögött van valami...
zkt Creative Commons License 1999.04.10 0 0 27
kár lenne, mert most van újra Babylon 5, a Star trek viszont sajnos eltünt. (vagyis helyette van b5)
A Napkelte meg messze a legjobb reggeli műsor.

Szinnyegos Szatyvag Creative Commons License 1999.04.10 0 0 26
Nem. Ez igaz.
Petycomp Creative Commons License 1999.04.10 0 0 25
Ez most kacsa?
Szinnyegos Szatyvag Creative Commons License 1999.04.10 0 0 24
Ha a sci-fi sorozatra gondoltok (nekem nincs TV3-am), akkor az angol cime az Outer Limits. Egyebkent a Pro7-en is szokott lenni, igaz nemetul...
ds9 Creative Commons License 1999.04.10 0 0 23
Nem tudjátok véletlenül, hogy ez a Végtelen Határok c. esemény milyen angol cím alatt fut / sajna nekem nincs Tv3, most kötnék csak be, lehet, hogy már későn? /.
Előzmény: John Zero2 (21)
csutak Creative Commons License 1999.04.10 0 0 22
Ha rajtam múlna akkor az MTV1-es helyére tenném őket. Ugyanis az egyetlen általam kedvelt csatorna. Egyébként is ritkán nézek tv-t, de ha ezt is elveszik, akkor a masinát eladom.
A törvényeket pedig "pártunk és kormányunk" sajátságosan értelmezi. Csak azt alkalmazza ami szájíze szerint való:-(((
Lehet, hogy átköltözik a végtelen határokba?
John Zero2 Creative Commons License 1999.04.10 0 0 21
Aurora:
Vegtelen Hatarok szerintem is szuper. Na meg a Star Trek:TNG is... De a tobbi scifi is nezheto...
Az idojosrol nem is beszelve ;-)
Nem akarom, hogy megszunjon a TV3! Ez kb. az egyetlen nezheto ado...
TV3 telen-nyaron!
Előzmény: Aurora (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!