Keresés

Részletes keresés

regg73 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 38
Sziasztok!
Miért fontos az hogy mit gondolnak rólunk?
Public Enemy Creative Commons License 2000.02.14 0 0 37
Csak azért, mert kérdezted: öntelt bugris vagy.
Előzmény: Halászkirály (-)
zsudu Creative Commons License 1999.04.09 0 0 36
Véleményem szerint meggondolatlanul teszel dolgokat, ezzel csak azt bántod meg akit szeretsz. Míg egyik kezeddel adsz, a másikkal elveszel. Labilis, egyben erőssen befolyásolható vagy, ezáltal sokszor nem a jó irányban jársz.
Ügyelned kellett volna, hogy a dolgok ne csusszanak ki a kezed közül, míg a sorsod Te irányítod nyert ügyed van, de ehhez mindig tudnod kell mit akarsz.
Nem hiszem, hogy jó ötlet volt ez a topic, vállald majd a következményeit.
Lehet, hogy most úgy érzed sok barátod van, de ez nem lesz mindig így, nem beszélve arról, hogy a barátok nem pótolhatnak mindent, ami egy férfi életében szükséges, de gondolom ezzel Te is tisztában vagy.
A barátnők addig jók, mig nem házas az ember, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy semmire sem jut időd, semmit sem tudsz befejezni, nem tudsz teljes ember lenni.
Az idősebbek már tudják, hogy elöbb tanuld meg értékelni azt, amid van, tud azt megtartani és az évek folyamán egyre gyümölcsözöbb kertedben sétálhatsz és büszkén mondhatod, ez mind mind az enyém és magamnak köszönhetem.
Valószínüleg ezt nem érted majd meg, hiszen még fiatal vagy , azt érzed tied a Világ, röpködsz ide-oda és közben nem veszed észre, hogy mögötted mit hagysz.
MAMAhal Creative Commons License 1999.04.09 0 0 35
látod,mondtam hogy ráharapsz.
macko Creative Commons License 1999.04.09 0 0 34
Hogy én mit gondolok rólad????
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 33
üres mondat, sulinetes, mondanivaló elfedése, zöldfülű, ifjúkori... :))))
MAMAhal Creative Commons License 1999.04.09 0 0 32
Mivel velem már volt képletes összetűzésed,én is leírnám a véleményem.Gondolom, erre is harapni fogsz.
Nos,szerintem szereted,ha te vagy a középpontban,szeretsz feltünősködni.(miért kékkel írsz?)
A válaszaid alapján talán sulinetes vagy.Előbb reagálsz a dolgokra,csak utána gondolod végig.(végiggondolod utána?)
Alapjában véve nem van rossz fiú, csak nagyon heves.De ez ifjókori probléma, el fog múlni.
Villon Creative Commons License 1999.04.09 0 0 31
Hát te meg ki vagy? És miért gondolod, hogy bárki komoly embernek itt véleménye lenne rólad?
Amíg csak a Danubuis Cap... topicban sorakoztak üres mondataid, szerintem nem igazán zavartad a törzsközönséget. De miért akarod mások lesújtó véleményét kierőszakolni? Vagy mindez talán a mondanivaló hiányának elfedésére szolgál?
Az pedig, hogy nem ismered ragika nevét, csak azt mutatja, hogy keveset tapasztaltál az eddig a Tasztal területén történtekből. Ha zavar a zsengeség kifejezés, nevezhetjük egyszerűen zöldfülűségnek.
Előzmény: Halászkirály (30)
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 30
fczigony: na erről a zsengeségről is nyithatnánk egy külön vitaoldalt! Nem értem, miért minősít valakit zsengének, vagy nem zsengének ragika ismerete? Qrvára nem érdekel, ki az a ragika! Én nagyon jól meg vagyok a saját kis köreimben!
Ami meg a rámszállást illeti... Nos, az elmúlt hetekben sajnos annyian küldtek el az anyámba (különböző tevékenységeim miatt), hogy a két kezem sem elég megszámolni őket! De engem ez sem érdekel! Mindenkinek szíve-joga azt írni, amit akar! Ettől én még nagyon jól alszom esténként...
kisvacak Creative Commons License 1999.04.09 0 0 29
Akkor ez csak spórolás, mert amíg Te+Család csuklik, addig nem iszik-eszik! Ugye?:)))
Előzmény: Halászkirály (28)
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 28
Az az igazság, hogy ezzel a topikkal megpróbálom kielégíteni egészséges mazochizmusomat. Imádom, amikor én és családtagjaim bizonyos része csuklik...
fczigony Creative Commons License 1999.04.09 0 0 27
woww...egyre jobb ez a topic,mintha kezdő önmagamat látnám...majd elmúlik...
ha nem tudod ki az a ragika,akkor a zsengénél is zsengébb vagy.
Halászkirály!
Bélülk ki vele,hidd el megéri,mert mindig csak egy emberrel veszekedni jó;képzeld el milyen lesz,ha valaki más is rádszál,akkor már elég nehéz védekezni...
fczigÁny,pillepalack kedvence...
kisvacak Creative Commons License 1999.04.09 0 0 26
Kiváló ez a topic! Gondolom, kifejezetten azért nyitottad, mert rájöttél, jobb, ha TA társaid egy helyen tudják levezetni a bennük lakozó felesleges energiákat!:)))
Egyébként, ha már ilyen nyíltan merted feltenni a kérdést, nem törödve a szítok-özönnel, hát tudd meg: CSAK JÓT!:)))
Előzmény: Halászkirály (-)
beep Creative Commons License 1999.04.09 0 0 25
He, moderald mar magad, mert meg valaki mas teszi ;-) De ez inkabb :-( Kicsit tobb konkretumnak az okokat illetoen jobben orulne(n)k!
Előzmény: fucku (22)
Xenike Creative Commons License 1999.04.09 0 0 24
Orvos látott már!?
Előzmény: fucku (22)
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 23
Apám, ez má' nem semmi! Ezt egyedül találtad ki? El tudod mondani mégegyszer?
fucku Creative Commons License 1999.04.09 0 0 22
Azt, hogy 1 balfasz vagy. Hehehehe.
Tajdonképpen nem tudok rólad semmit. Mit vártál ? hogy indenki isteníteni fog ?
Azt hiszed, most nagy voltál, meg hú de kafa, hogy itt mindenki elmondhat mindennek és mégsem merték megtenni ?

Én megteszem.

Egy oltári elbaszott faroksapka vagy. Kinyalhatod a $eggemet, te buzeráns kis köccsög. /Igen, hosszú "cs"-vel./
Apád kispórolta belőled az agyadat, te, marharépa. Jól szíjjál le, te kis fasz !
Addig ugacc ide, míg jól be nem mosok abba a buzi fejedbe. Aztán idesanyád sem fog megismerni. A személyidbe meg új fénykép kell, te kis szárházi, mert úgy a falhoz csaplak.

Na ennyi volt. Ha kérsz, akkor szólj, oszt magánba kiosztalak becsülettel, te shitface.

Másenyka Creative Commons License 1999.04.09 0 0 21
Egy fura csodabogár vagy, aki számomra érthetelen lólépésben gondolkodik.
Zenész vagy, aki az álmait énekli meg és közben kétlábbal akar a Földön járni.
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 20
Az az igazság, hogy ezt az oldalt tegnap azért nyitottam, hogy egyik nagyszájú ismerősöm nyugodtan kipakolhasson rólam (lásd mazochizmus). De úgy látszik, nem megy neki...
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.09 0 0 19
fczigony: az "új" jelző meglehetősen relatív! Fogalmam sincs ki az a ragika, de nem is érdekel. Látod, itt néhányan azért még ösmernek engem! Csókollak...

Nyuszi: jó barát vagy! Bezony, értem én a soraidat. Én ne érteném...!??
Katókám: igen, eltávolodtunk. Vagy mégse? Hiszen te még mindig az én egyetlen háremhölgyem vagy!
Malac: eddig a te megfogalmazásod volt a legpontosabb rólam! Gratulálok, jó emberismerő vagy!

piggy-wig Creative Commons License 1999.04.09 0 0 18
hááát, szerintem Te egy olyan halász vagy, aki csak azért megy halat fogni, mert más nem, ettől aztán királynak érzed magad. viszont halászás közben egész jó gondolataid születnek(mi van a mozgalommal?), melyek néha rímekben buknak ki belőled. képek nélkül: néha okoskodó, jó humorú különc
giga Creative Commons License 1999.04.09 0 0 17
Itt van.
cyberci Creative Commons License 1999.04.08 0 0 16
A valódi álhíreket jól el b@sz..rontottad
fczigony Creative Commons License 1999.04.08 0 0 15
Egy új,aki itt nem ismeri a dörgést.
Ahoz,hogy magadról egy topicot nyissál minimum egy ragikának kell lenned,csak foglalod itt a helyet...
Előzmény: Halászkirály (-)
Yv Creative Commons License 1999.04.08 0 0 14
Te wagy a kedwenc Törökbasám! És szerettem Veled Wendy'sbe járni. Csak eltáwolodtunk? Oka: én???? Nem tudom mi wan/wolt Veled mostanában. Csak félfüllel hallok dolgokat és nem törődök Veled. Rossz barát wagyok.
Ja, hogy nem magamról mit gondolok?:)
Azért immmmmmmádlak!
beep Creative Commons License 1999.04.08 0 0 13
Szerintem csak teszteli a nepet. "Kerem szepen itt ez a kek folyadek, amit raontunk a topikra, hogy lassuk mennyire nedvszivo. Halaszkiraly: tiszta, szaraz eges a nehez napokon".

Bocsanat, csak huje agymenes. ;-)))

Előzmény: Mackó (12)
Mackó Creative Commons License 1999.04.08 0 0 12
Érdekes módon eddig csak egy névrokontól hallottam felőled, akivel tegnap ismerkedtem meg virtualice.(És aki_igen_lyól_ismerhet téged :-)

Jókedvet!
Mackó

u.i.:Mi ez a negatív topiknyitó! Rosszat csináltál?

CaMeL Creative Commons License 1999.04.08 0 0 11
Detto... :)
Előzmény: Yfel (8)
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.04.08 0 0 10
Te vagy az egyik legjobb barátom, mindannak ellenére, amit az elmúlt hónapokban tettél, vagy nem tettél, gondoltál és éreztél, helyeseltem, vagy rosszaltam.
Mit gondolok rólad? A véleménényem ugyanaz, mint eddig.
Te egy nagyon hülye, nagyon kedves király vagy, aki néha zavarosban halászik, de majd ha kifogja az aranyhalat, kíván hármat és minden jóra fordul. :))) (tudom, hogy ha valaki, te érted. :)) )
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.08 0 0 9
Yfel: na végre egy normális ember, aki nem elfogult! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!