Keresés

Részletes keresés

CHROME Creative Commons License 2000.03.20 0 0 14
Hi!

Na ne izelj.
Szerintem meg tudjuk oldani.

E-mail ment.

CHROME

Előzmény: Brumimackó (13)
Brumimackó Creative Commons License 2000.03.16 0 0 13
Most vettem Gundark levelét, hogy nekem nem lesz. Hát akkor röviden pukkadjatok meg. És ha elhangzik a "Priority 1 Alert: We have intruders onboard", akokr lehet, hogy én is ott leszek.
Előzmény: CHROME (12)
CHROME Creative Commons License 2000.03.16 0 0 12
Szia!

Igen mukodik benne a bombazas,es eleg effektiv.
A megadott helyen mindent kicsinal.

A legujabb patch (2.09) meg ha jol tudom windows-os executable-t is tartalmaz.En meg nem toltottem le...

Ja, en is Gundarktol kaptam :)

CHROME
Nemsokara jon az BC!!! Alig varom :)

Előzmény: Brumimackó (11)
Brumimackó Creative Commons License 2000.03.13 0 0 11
Csak mert a free változatban a bolygókon semmi és senki nem volt, csak a terep. Az orbitális bombázás is működik? Úgy szerettem volna mindig leereszteni egy-egy nukleáris csomagot ide-oda, csak úgy graffitiszerűen, de nem ment.

De honnan szerezted, és nem akarod-e másokkal is megosztani vmiképp?

Előzmény: Gundark (10)
Gundark Creative Commons License 2000.03.09 0 0 10
Már vagy egy éve megvan a 2.0-ás. Mire gondolsz bolygófelszni operácok cimen? Én egy ét siklót szoktam leküldeni, aztán kieresztem a robotot. Ráér, hadd gyüjtögessen. No meg néha lerohanunk egy települést:) Már alig várom a Battlecruiser Milleniumot. Állitólag nyáron jön. A 3020 meg csak jövőre. Ha igaz lesz amit igérnek a Bc Milleniumban az nem lesz gyenge.
Brumimackó Creative Commons License 2000.03.09 0 0 9
igen játszana, te nyomorult, de honnan van neked 2.0????
Abban már működnek a bolygófelszíni operációk?
Előzmény: Gundark (8)
Gundark Creative Commons License 2000.03.07 0 0 8
Játszik még valaki ezzel? Mert én ujból elővettem. :)
CHROME Creative Commons License 1999.08.09 0 0 7
Honnan sikerult hozzajutni?
En tok regota hajkuraszom es ohne siker.

Esetleg egy kis osszereffenes erejeig ha hozzajuthatnek... >:)

Gundark Creative Commons License 1999.08.06 0 0 6
A 2.07es pecs megold mindent a v2.0ban? Mindenesetre felrakom. Az év végén talán jön a 3020. A képek nem gyengék..
De én a v2.0val is remekül szórakozom.
Gundark
CHROME Creative Commons License 1999.07.12 0 0 5
Szia!

En is megtettem a fee-ben, de nem bizonyult olyan neheznek.

A v2.0-at itthon en sem talaltam sem boltban, sem kolcsonzoben :(

Előzmény: Brumimackó (4)
Brumimackó Creative Commons License 1999.07.07 0 0 4
OK, a 2.0 nekem megérné az évi egy megvett játék státuszát, de HOL? NEM KAPHATÓ ÉS NINCS, NINCS, NINCS!
Megsemmisítettem a Gammula űrállomást egyébként, csak a tisztjeim és mérnökeim jó része is odalett....
Előzmény: CHROME (3)
CHROME Creative Commons License 1999.07.06 0 0 3
Sziasztok!

Masszivan szuper a game!
Kar hogy egyenlore en is csak a free-vel nyomultam, abbol meg sok minden hianyzik :(
Allitolag a v2.0 (mar regen kijott, valamikor januarban) mar tok jo, de az igazi isten az valoban a 3020 lesz.Lehet kepeket vadaszni a netrol, es nagyon allatul nez ki.

Gundark Creative Commons License 1999.07.06 0 0 2
Azmán biztos hogy mulaccságos játék! De egy idő után nehézkessé válik. A fő ágyú nem vadászok ellen van, hanem más nagy állat hajók ellen. A vadászok ellen ott vannak a lövegtornyok. Azok rendesen megszórják őket ha a közelükbe merészkednek :) Lenyeg hogy automatán legyenek. Talán majd az igért 3200 engine-je beváltja a hozzáfűzött reményeket. Hiába no sajna nem egy ekszvingelájensz:) De ki tudja? Lehet hogy az új rész már olyan lesz :) Bár már látnám!
Gundark
LowPower Creative Commons License 1999.07.05 0 0 1
Van, hogy csak ülök és hallgatom a rádióüzeneteket :))
LP
Előzmény: Brumimackó (0)
Brumimackó Creative Commons License 1999.07.05 0 0 0
Most komolyan, csak én ismerem? Mert Magyarországon még boltban sem láttam, de azér csak van valakinek v2.0!
Brumimackó Creative Commons License 1999.04.02 0 0 topiknyitó
Hát ez valami csodálatos ötlet! Vow! QL!
Nekem csak az első (a free verzió) van, de irtó kíváncsi vagyok, milyen a 3020-as és a V2-es. Csillagrombolót parancsnokolni, ez ám az igen.
Az azonban érdekelne, hogy sikerült-e már valakinek a main ágyúval bármit eltalálni (űrállomáson kívül), mer a raketták igen drágák, az interceptorok meg teljesen hülyék. És hogy a pilóták tényleg okosodnak-e idővel. És honnan lehet tudni free flightban, hogy hol van gáz, lázadók vagy polgárháb.
Az az egy baj, hogy csomó minden egyelőre hiányzik, meg hogy nem a Privateer 2 enginet használja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!