Keresés

Részletes keresés

meret99 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 15
Hová tűnt az én ropogós topicom, amelyet ma reggel nyitottam? teljesen ártatlan, de politikai témájú!:(
rusnya Creative Commons License 1999.04.01 0 0 14
Én nemtom, valami tátikabojok ezek is, de hát mért kell mindent tudni, elég a vizuális kéj... :)
Előzmény: Mogorva (11)
tomp Creative Commons License 1999.04.01 0 0 13
Szerintem az EXTRA-s képek nem igazán a moderáció szája ize szerint készültek...
psmith Creative Commons License 1999.04.01 0 0 12
Hát mék topikot tították le? He?
Mogorva Creative Commons License 1999.04.01 0 0 11
Te! Kik ezek a jókép(ességűek)?
Előzmény: rusnya (6)
Mogorva Creative Commons License 1999.04.01 0 0 10
Nem akarnám én a szerkesztőséget és a drága, édes, kedves cenzór bajtársakat és bajtársinákat bántani (isten ments, elég volt nekem a 3 nap...), de kicsit kurtán-furcsán értelmezik a szólásszabadságot.

Valahogy úgy képzelik, hogy bármiről szabad beszélgetned, kivéve azt ami nekik nem tetszik. Mindezt szent meggyőződéstől és tanítónénis, -bácsis lelkesedéstől hajtva gyakorolják is serényen.

Elvégre, mivégre is lettek különben cenzorok... Az eszükbe sem jut, hogy esetleg a nekik nem tetsző témákat próbálják egy adott topicon belül tartani, és csak a durva, másokat sértő, neadjisten diszkriminatív hozzászólásokat emeljék ki.
Egyszerű "magyarcenzorvagyok" módszer: nem teccik? letiltom. nem teccik, hogy letiltottam? kit érdekel én vagyok a cenzór én diktálok. örülj, hogy idejöhetsz.

Azonban megfordítom a gondolatmenetet:
ÖRÜLJNEK, HOGY IDEJÖVÜNK! Mivel ebből óhajtanak megélni, nem baj ha sok-sok és sokféle látogatója van a nettónak.
Valamikor, cirka másfél évvel ezelőtt a nettó egy rossz szerkesztői döntéstől, egyik napról a másikra majdnem elveszítette olvasóbázisa nagy részét, akkor Ny.A. rövid úton visszacsinálta az egész szabályosdit és új utakat keresve végül is megmentette a helyzetet. Nem kellene végig gondolni a jelenlegi állapotot is, kedves András?
Tudod, szabadversenyes kapitalizmus. A nem megfelelő embereknek nem kell csak azért a helyükön maradni, mert bizalommal vagy iránta. Esetleg ezt a bizalmat meg is kellene szolgálni. különben? Kérem a következőt!

A széplelkűeknek:
Azért remélem van otthon tükör... Néha mejd le kellelen törölni, mert ...

Remélem senkit nem bántottam meg?
Ha igen, még mindig ki lehet moderálni, kitiltani vagy letörölni az egész topicot, a szent szemforgatás jogának teljes magabiztosságával és a lehetőség birtokában...

illicit Creative Commons License 1999.04.01 0 0 9
Egyetértek rusnyával, nagyon undorító, nem is bírtam végignézni.
Előzmény: rusnya (8)
rusnya Creative Commons License 1999.04.01 0 0 8
Hát nem gusztustalant akartatok?????? :OOOO
Előzmény: drhv (7)
drhv Creative Commons License 1999.04.01 0 0 7
Ki a nyállal a topicomból!
Előzmény: rusnya (6)
rusnya Creative Commons License 1999.04.01 0 0 6
Én is épp linkeskedni akartam... :(
Akkor is!!!!!!!! Grrrrr!!!! >:(
Itt van, tessék, csak vassodrony-idegzetűeknek.
drhv Creative Commons License 1999.03.31 0 0 5
Hogyhogy letiltanak egy topicot, mi ez, cenzúra?
Előzmény: tomp (2)
Fingós Creative Commons License 1999.03.31 0 0 4
ott tartottunk, hogy opi inni akart...
mi van abba rossz?
Ja, és én még a rotten-t sem láttam, meg s SOTE sem tudom, miért volt undoritó? :(((
tomp Creative Commons License 1999.03.31 0 0 3
Nem N,hanem M.Bocs.Egyébként én is ott voltam,közben jóízűen vacsoráztam,erre most még az étvágyam is elment...
tomp Creative Commons License 1999.03.31 0 0 2
Ezt tényleg letiltották...
drhv Creative Commons License 1999.03.31 0 0 1
Ki a fene a Nulder?
Előzmény: tomp (0)
tomp Creative Commons License 1999.03.31 0 0 0
Majd Nulder megmondja...
Jé,egy nullás!
drhv Creative Commons License 1999.03.31 0 0 topiknyitó
Én éppen a legundorítóbb, stb. topicban voltam, ott volt egy link, megnéztem (jobb, mint a rotten.com, majdnem hánytam), mindegy.
Vissza akartam jönni a topicba és nem volt ott. Hová tűnt és miért? Erre válaszoljon valaki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!