Keresés

Részletes keresés

dia1979 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16

sziasztok!

Van egy lg 8120i-tipusu mobilom es szeretnem kikodolni. ha valaki tudna segiteni elore koszonom

izsike Creative Commons License 1999.04.08 0 0 15
Hát a Pannonról én is tudnék mesélni, abszolút ellenőrizetlen adatokkal dolgoznak és lám kiderült nekem is van telefonom, de kár hogy én nem is tudtam róla. A rendőrség meg azt mondta hogy ne adjam nekik a munkát. Köszi
Használt telefonra én is vevő lennék mivel én ki vagyok zárva a mobil szolgáltatás lehetőségéből
Yv Creative Commons License 1999.04.08 0 0 14
nem biztos, hogy ide illik, de nincs wéletlenül egy felesleges mobilotok? Ötsim a kártyájához szeretne egyet...
pink Creative Commons License 1999.04.08 0 0 13
fájó tapasztalat: a hátsó cippzáras zsebbe ne rakjatok telefont, mert könnyen elidegenítheti valami jómadár.
apropó, aki "talált" mostanában egy panasonic g450-est, lehet, hogy az enyémet találta meg.
:))
télleg, a rendőrség meg szokta találni az ellopott telefonokat, és visszaadja a gazdájának (IMEI számot tudják), vagy naiv vagyok és ne reménykedjek?
M.a.f.f.i.a. Creative Commons License 1999.04.08 0 0 12
Hi.

Hát, a saját kártyával "csak úgy" használást nem javaslom, ha letiltatják a készüléket, akkor onnantól figyelik az Imeit és bemérnek. (Ne vitatkozzunk ezen, nagyon szépen kérek mindenkit. Ez így van.) Hogy aztán innentől kezdve ezzel az infoval mit kezd a rendőrség, az már más tészta. De a telefont ugye beazonosítják, milyen tel.számmal használod, stb. Nem biztos, hogy az előfizetésedre (és a szabadságodra...) nézvést pozitív lesz az eredmény.

M.a.f.f.i.a.

NaNe Creative Commons License 1999.04.05 0 0 11
Ha találsz egy mobil telefont, hagyd ott !!!!

Magyarázat :

Barátom üzletében otthagytak egy mobilt. Nem tudta kié. Napokig hányódott jobbra-balra. Végül felhívta a Pannont, hogy itt egy készülék.
Tudjátok mi történt ? Feljelentették orgazdaságért. (Le kellett volna adnia 8 napon belül)
Na erre varrjatok gombot.

NaNe

bcsi Creative Commons License 1999.04.01 0 0 10
Csak mondanám, hogy baromira kell vigyázni a telefonra, mert

1) újra forgalomba tudják helyezni a lopottat
2) amikor az akciós telefont veszi az ember, fénymásolják az adatait.
Aztán csak akkor derül ki, hogy visszaéltek vele, amikor kiderül: a neveden van legalább három
3) lehetetlen bizonyítani, hogy még egy is sok...

zsombi Creative Commons License 1999.04.01 0 0 9
Én meg arra vónék kiváncsa, hogy hova szereljem fel magamra a telefont, hogy ne tűnjön el állandóan az utcán. A belső becipzározott zseb nem jó válasz! Csipeszről könnyen leveszik, ráadásul én nemis tettem rá a csipeszt. Van tuti biztos módszer?
Micimackó Creative Commons License 1999.04.01 0 0 8
Van több olyan chatpage ahol mobiltulajdonosok 'okosítják' egymást (Copyright by Wahlfehr Zsuzsanna r.százados). Altavistá-val, vagy Yahoo-val gyorsan megtalálod őket. Én véletlenül estem be egyszer egy ilyenbe. Csak néztem mint hal a cekkerben, hogy mi mindent lehet csinálni azokkal a kis vackokkal.
irokéz Creative Commons License 1999.04.01 0 0 7
IMEI átírása kb. 3E Ft és kb. 2 percig tart. Nem szerencsés dolog átírni a jelenlegi telefonodéra, pláne, ha az nem is N5110.
Mellesleg tisztább dolog visszajuttatni a tulajnak (ezt a SIM alapján + tudja állapítani a szolgáltató is), de ez a te dolgod. Csak aztán ne nagyon nyitogass majd "Elhagytam a telefonom" című topicokat! :-)
stevie wonder Creative Commons License 1999.03.31 0 0 6
1) Egyszer talaltunk egy telefont. E337. Tokeletesen mukodik azota is, senki nem akarta letiltani.

2) Egyszer elvesztettem egy telefont. N2110. A kartyat persze azonnal letiltattam, de a telefont nem. Ha elloptak volna a telefont, akkor azt is letiltattam volna.

Jarod Creative Commons License 1999.03.31 0 0 5
Írjatok egy emilt,elárulok egy-két okosságot..................
KisPutto Creative Commons License 1999.03.31 0 0 4
Át lehet kódoltatni...
*#06# -re kiírja az IMEI számot,
*#0000# -re kiírja a program verziószámát, dátumát stb....

butitime Creative Commons License 1999.03.31 0 0 3
Aha. 3-5000 ft.
Előzmény: pkosaras (-)
PillaPalack Creative Commons License 1999.03.31 0 0 2
en is talaltam mar telefont, ebbol kettot visszaadtam, es egyiket sem koszontek meg.

ha mar arrol beszelunk hogy a kartya probalgatasa helyett mit csinalhatnal meg. ;}

cyd Creative Commons License 1999.03.31 0 0 1
Talál?!?!? :)
Érdekes...
jeegynullas Creative Commons License 1999.03.31 0 0 0
Talalt nullas topik.
pkosaras Creative Commons License 1999.03.31 0 0 topiknyitó
Mit tesz akkor az ember, ha talál egy NOKIA 5110-est, beledugja a saját kártyáját, (mert ami benne van ez nem műk), és az övével működik!
Mi van az IMEI számmal, mi van, ha letiltják a készüléket?
ki lehet-e benne cserélni az IMEI számot pl. arra a telefonra, amit én használok?
Várom a hozzáértők segítségét!


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!