Keresés

Részletes keresés

F1 Hierro Creative Commons License 2021.05.08 0 0 16

Azóta Friderikusz bejárta oda-vissza a magyar médiát. :D

Előzmény: Andresovics (15)
Andresovics Creative Commons License 2021.05.07 0 0 15

1999-es topik...

Még számítógépem se volt akkor. :D

Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.05.06 0 0 14

Barik köztnek most lűttek...

Előzmény: vakvarju (0)
nlion Creative Commons License 2021.02.28 0 0 13

Valakinek már ekkor volt internete?

Fikusz Kukisz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 12
de kellett - ha nem is ő
hogyhogy nem írt ide Kirké
a legfőbb bennfentes?
irokéz Creative Commons License 1999.03.30 0 0 11
fgabe,
azt a bicikliláncos-habverős mondatodat benyomhatnád akár a Művészi káromkodások topicba is. :-))
Előzmény: fgabe (3)
csn Creative Commons License 1999.03.29 0 0 10
Galvolgyi zsenialis parodiat csinalt. Szerintem ezert a Meglepo es Mulatsagos poenert kulonm dijat erdemelne, annyira telitalalat!!!
Nalam kapott egy kis Oscart.
Xaver alakitasa is tokeletes volt. Figyeltetek a karaktereket?

Egyebkent az nem lehet hogy a Fridit egyik TV sem alkalmazza. Azert eleggen nagy arany(eres)tojasokat tojo tyuk o, higgyetek el, penz beszel, a kutya meg csak ugat tovabb a katonakat a teherauton a biorobot egy kave legyen olcso egy kave legyen finom egy kave...

fgabe Creative Commons License 1999.03.29 0 0 9
Jól beszélsz nagy törzsfőnök !
Előzmény: vakvarju (8)
vakvarju Creative Commons License 1999.03.29 0 0 8
Ejnye ejnye.. azert nem illik utalni valakit mert homoszexualis... hanem azert mert aggressziv, arrogans, nyalas stb.. a sort lehet folytatni.
VV
zolee3 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 7
Hát éppen ez az utálom azokat a férfiakat akik férfihez vonzódnak.+ FFfridit meg az egész koceráját
Előzmény: SzaKing (6)
SzaKing Creative Commons License 1999.03.29 0 0 6
Zolee

Ejnye, bejnye. Nem F... szopó, hanem úgy halllottam, hogy a férfiakat szereti. Varnus Xavér, és a többiek. (Sistereg) :-)))
zolee3 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 5
Egyetértek minden Friditől undorodó egyénnel mert már nekem is kivan a hócipőm vele és aza az igazság, hogy nem is bánom ha netán egyik tv-nek sem kell mivel haljon éhen nyugodtan az ilyen nyálas fa..szopó
Banita Creative Commons License 1999.03.29 0 0 4
Miért ne kellene?
Már elkészült az Én mozim néhány filmje, októbertől pedig indul a napi műsor. Legalábbis ez a legutóbbi álláspont.
IMHO szerintem Pintér Dezső ostoba lenne nem leszerződni vele. Még mindig sokan kíváncsiak rá.
fgabe Creative Commons License 1999.03.29 0 0 3
Biztos láttad a Tv3-on Fridit, egy kicsit a vezérigazgató nyakára mászott. Én sem nagyon csípem Fikuszt, de ez a "riport" kicsit f@sz@ volt. Van amihez ért, van amihez nem. (ebből több van). Amúgy KKKssszzzavér meg egy nagy buzi f@sz, jól fejbe kéne rugdosni, aztán rá sz@rni a mellére, oszt biciklilánccal habot verni rajta.
Előzmény: vakvarju (0)
Moly Creative Commons License 1999.03.29 0 0 2
Szívemből beszéltek!
Tehát a Xavér is meleg? Fridi honlapján nincs erről valami? Mármint nem a Xavérről, hanem a menesztéséről...
A paródia az egy az egyben az eredeti volt! Sokszor fel sem tűnt, hogy nem a Meglepő megy...
E. Tamás Creative Commons License 1999.03.29 0 0 1
Ne végy mindent kézpénznek, amit hallasz, főleg nem egy bulvárlap írásait.
Én sem tudok többet mint te, de Pintér Dezső legutóbbi nyilatkozata szerint semleges a dolog, azaz, amíg nincs szerződése Fridinek a tv2-vel addig nem tud mit mondani a híresztelésekről. Ez így korrekt nem?
E. Tamás
Előzmény: GeRiGeRi (-)
vakvarju Creative Commons License 1999.03.28 0 0 0
Ne bantsd a Fridit, van most eleg baja nekijje. hehehehehehe
Szegeny ott van az a sok szponzor aki nem latta magat megjelenni hetfon... Fridi most fizethet. Amugy azt sajnalom, hogy Fridibol ilyen bekepzelt majom lett... mert tud o jo musort is csinalni. Amugy meg V. Xaver kollegina is hianyozni fog a kepernyorol.. azzal az evodo kis huncut mosolyaval. Ach micsoda veszteseg... Kivancsi leszek Esmeraldat mikor veszik le a musorrol a Baratok kozottel egyetemben.
MINOSEG RULEZ
VV
PS: jeee egy nullas
GeRiGeRi Creative Commons License 1999.03.28 0 0 topiknyitó
Friderikusznak annyi. A két kereskedelmi televízió megállapodott, hogy egyiküknek sem kell NyálaSanyi műsora. Sem a meglepő és mulatságos, sem egyéb. (Mai Nap pénteki száma)
Persze még így is folytatódhat a só, esetleg a királyi magyar tv1-2, ahonnan már egyszer kitagadták, illetve az amúgy is színvonalas tv3 vagy a szív tévé.
Láttátok tegnap a 'meglepő és mulatságos'-t? (a paródiát?) Szerintem nagyon hasonlított az eredetihez...;)
by GeRi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!