Keresés

Részletes keresés

Kitty Creative Commons License 1999.03.26 0 0 6
Hofira megynk (vegre) es a Madachba a Csaladra nincs orvossag-ra (with Galvolgyi), meg a Hofinak volt egy feltetele, egy nemtommilyen eloadas a Thalia Studioban.
Planney Creative Commons License 1999.03.26 0 0 5
Aha, igy mar ertheto, miert nem tetszik a hetkoznapi szinhazasdi.
9400? Mennyi/milyen eloadasok?
Az orok kedvenc azert a Vigszinhaz. :-) Foleg az Enci miatt, azt hiszem.

Planney

Előzmény: Kitty (4)
Kitty Creative Commons License 1999.03.26 0 0 4
Nekem az, mert egyenesen oda kene mennem a munkahelyemrol, es talan el is nyomna az alom a faradtsagtol, akarmilyen jo is a darab.
Jaja, katona rulz, regen, amikor meg gimibe jartam, rengetegszer jartam oda, osztalytarsam apja az igazgato. De azota nem voltam, kb. 5 eve (Szegeden voltam, ott meg sok az operett, opera... brrr) Tegnap 9400-ert vettem jegyeket, ugyhogy ezentul rahajtok rendesen.
Előzmény: Planney (3)
Planney Creative Commons License 1999.03.26 0 0 3
hetkoznap szerintem suxx szinhazba menni

Egyaltalan nem. Sajnalom, hogy nem kotottunk uzletet, a Katona jopofa kis hely, sok ott a tehetseges es lelkes kezdo. Nem veletlen, hogy innen nyertek meg a legjobb kezdo-szineszno dijat tavaly.

Planney

Előzmény: Kitty (2)
Kitty Creative Commons License 1999.03.26 0 0 2
Szombatra... mert akkorra szol... hetkoznap szerintem suxx szinhazba menni. Orultem, hogy egyaltalan kaptam ra jegyet....
Előzmény: Planney (1)
Planney Creative Commons License 1999.03.26 0 0 1
Miert kell szombatra esnie az eloadasnak??? :-(((
Lett volna egy vevod.

Planney

Előzmény: Kitty (-)
jeegynullas Creative Commons License 1999.03.26 0 0 0
Ez megint egy eleg buta topik ... meg draga is.
Előzmény: Kitty (-)
Kitty Creative Commons License 1999.03.26 0 0 topiknyitó
Tudom, hogy nem tul etikus, hogy itt hirdetgetek, de nincs mas valasztasom. Tegnap vettem 4 szinhazjegyet szombatra (27-e) a katona Jozsef Szinhazba az Elveszett level-re (nagyon szuper vigjatek), de amilyen hulye vagyok, csak itthon jutott eszembe, hogy anyamek honap videkre mennek es csak ejjel jonnek meg! Szoval muszaj elsoznom a maradek ket jegyet (600ft/db), este 7-tol. Szoval, gyertek szinhazba :)

-KItty

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!