Keresés

Részletes keresés

Birkák Creative Commons License 1999.03.17 0 0 9
Bisztos a Nyírót se hítták meg az O/Ába, viszont lehet, hogy a Petőfi szobornál sem volt ott. 1:1...
Előzmény: jégtörő (1)
rezső Creative Commons License 1999.03.17 0 0 8
Kedvesem!

Szoktad te a szlovák és a román sajtót olvasni?

Előzmény: freeze flash (0)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.17 0 0 7
Félretájékoztatni egy "ballabb" internet oldalon sem illendő. Ha már ide írok egy éve, ennyi észrevételem csak lehet, anélkül, hogy alapítanék egy külön honlapot.

Jól néznénk ki, ha minden hírre egy külön újságot kellene kiadni.

Előzmény: MGperY (6)
MGperY Creative Commons License 1999.03.17 0 0 6
úgylátom a "csinálj jobbat" szavak elkerülték a figyelmedet :(

Előzmény: jégtörő (5)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.17 0 0 5
Köszönöm, hogy felvázoltad a szociálliberális sajtó lényegét. Szerezz pénzt, aztán halgass el dolgokat és hazudj.
Előzmény: MGperY (2)
lms Creative Commons License 1999.03.17 0 0 4
"Üdv az iNteRNeTTo Törzsasztalánál!

A vendégsereg hosszas viták után összeszedte azokat a tanácsokat, amikkel megkönnyítheted a magad és a többiek életét a törzsasztal partján.
[...]
10. Számíts rá, hogy ha a következő szavakat használod, akkor az utána írt jelzőt fogják rádragasztani.

cigány, néger -> rasszista
Trianon -> irredenta
zsidó -> antiszemita
FIDESZ, kormány -> kommunista
Csurka -> pufajkás
coclib -> miépes
puntzi -> szexmániás
f*sz -> trágár.

lms Creative Commons License 1999.03.17 0 0 3
Nyiro Andrasnak kulonleges humora van, nekem mar a jonehany hettel ezelotti macskaturmixnal feltunt. Persze amikor en kuldtem neki valami velotrazo dolgot, mindjart mimozava valtozott...
MGperY Creative Commons License 1999.03.17 0 0 2
nem értem h miért várod el h úgynevezett hiteles tájékoztatást kapjál az internettóról, menjél a cnn, microshit mittudom én mijen portálokra vagy csinálj jobbat, ha úgy teccik JOBB-at , szerezz rá szponzort vagy vidd vissza az üres üvegeket és így tovább, nem olyan ördöngösség ez, a boltban van html-ről kézikönyv, a linux ingyenes és akkor hajrá www.jegtoro.hu

mongyuk ha a tv híradóról írnád ugyanzet , akkor egyetértenénk. de ez itt az internet.

jégtörő Creative Commons License 1999.03.17 0 0 1
Nem ez a baj, hanem az, hogy láthatóan nem tud az iNteRNeTTo sem mit kezdeni március 15-vel. Nézd meg a március 15-i beszámolójukat. Rögtön Göncz, aztán Demszky. Ez itt a hiteles tájékoztatás. Mert hogy más a hír, más a vélemény.
Előzmény: rezső (-)
freeze flash Creative Commons License 1999.03.17 0 0 0
Hopp! egy-Null!
Kedves Rezső!
Miért? Miért bánt egy ilyen dolog /vagy háborít fel/ embereket? Röhejesnek tartom.
rezső Creative Commons License 1999.03.17 0 0 topiknyitó
András, a románoknak, szlovákonak nincs olyan angolos humoruk mint neked. Ezt a megismétel Unio Erdllyel, nem kellett volna elindítanod.

Lesz még ebből szerkesztőségi cikk az Adevarulban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!