Keresés

Részletes keresés

Gap Creative Commons License 1999.03.16 0 0 7
Hogy te mekkora martir vagy! :-D
Előzmény: Gap (6)
Gap Creative Commons License 1999.03.16 0 0 6
Ez tok jo, csak en olyan hulye skizoid vagyok, hogy nem akarom, hogy Kovacs neni tertiajanlott levele megvalaszolatlanuln legyen, es amikor megsem jon ossze, akkor en erzem magamat a legnagyobb gecinek.
Erre majd mondhat akarki akarmit ebben a topicban, hogy en mekkora martir vagyok, meg ilyen pofazasok, de talalkoznanak annyi emberrel mint en.
Előzmény: jégtörő (5)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.16 0 0 5
Akkor nálatok is a szemétkosárban van az iktató ? Volt már ilyen tapasztalatom is.
Kifogtam rajtuk, mert a saját ügyemben külön irattárat nyitottam, és amikor legközelebb közölték velem, hogy a hivatkozott beadványomat nem találják, akkor azonnal rendelkezésükre bocsájtottam az egész iratanyagot.
Mit mondjak, nem örültek, pedig felajánlottam, hogy a válaszlevelet is megírom helyettük, csak a pöcsétet nyomják rá.
Előzmény: Gap (2)
Gap Creative Commons License 1999.03.16 0 0 4
Ja,es mar raadasul tok hulye is vagyok, mert egy x karakteres szavambol y karaktert hagytam ki. Szoval jon a javitas:
naliink=nalunk
csk=csak
halszok=halaszok
Ezek utan mirol pofazok? Hala az istennek, hogy megirtam fasz vagyok. :-DDD
Gap Creative Commons License 1999.03.16 0 0 3
Ja, azta elfelejtettem mondani, hogy nem egy natur alkalmazott, hanem egy fonok jobb keze tipusu fasz vagyok, de akkor is.
Es ezt ertelmezze minden topicolvaso ugy, ahogy akarja....
Előzmény: Gap (2)
Gap Creative Commons License 1999.03.16 0 0 2
jegtoro: Nincs is ertelme leirni a telepules nevet, mert naliink sajnos ugyanez folyik. En peldaul csk azokra a levelekre valaszolok, hangsulyozom _onszorgalombol_ amit olvashato allapotban halszok ki a szemetbol.
jégtörő Creative Commons License 1999.03.16 0 0 1
Az önkormányzatok nem nagyon szeretnek a levelekre válaszolni. Most még reménykedem, ezért nem írom le a Buda környéki település nevét.

Az adóval kapcsolatos leveleket viszont kilószám küldik.

vinand Creative Commons License 1999.03.15 0 0 topiknyitó
Panaszkönyv
Az USA nagykövetsége listát ad ki azokról a vendéglátó helyekről, ahol becsapják a turistákat, védve honfitársaikat.
Nekünk is védeni kell honfitársainkat, hogy felhívjuk a figyelmüket a rossz helyekre.
A III. ker. Polgármesteri Hivatal adóosztálya 2 évig nem válaszolt az ajánlott levélre, nemhogy 30 napon belül. Aki velük valamit el akar intézni, jobb ha nem költi a pénzét ajánlott levélre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!