Keresés

Részletes keresés

F-BIT Bac Creative Commons License 2005.03.12 0 0 22
Tudja valaki honnan lehet letölteni a harmadik Star Wars trailerjét?
pettya Creative Commons License 1999.03.21 0 0 21
Bocsánat ---> Úr Isten!
Előzmény: pettya (20)
pettya Creative Commons License 1999.03.21 0 0 20
Jól tették. Ez az egész egy élmény és nem szabad kihagyni. Csak ne lenne olyan lassú a letöltés!
Úr isten, mikor lesz még szeptember?
Előzmény: Yfel (18)
Yfel Creative Commons License 1999.03.21 0 0 19
Ha jol szamoltam ez egy letoltes minden 0.14 masodpercben :)

Yfel

Yfel Creative Commons License 1999.03.21 0 0 18
A SW trailert marcius 11-17-ig 3.5 millioan toltottek le....

Yfel

Wágner úr Creative Commons License 1999.03.20 0 0 17
Mi az, hogy éjjel meg nappal, most éppen mi van? Itten a Pincében nem tudni az ilyeneket.... meg főleg azt a dolgozásot nem értem... :))))
Ilyent kértél?
rusnya Creative Commons License 1999.03.20 0 0 16
csak tudnam, ki az a pihent agyu, aki ilyen betutipusok kieszelesevel szorakozik.
bar ezek kozul nemelyik utan milyen jol csuszna a sor... :]
Előzmény: opi (11)
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.20 0 0 14
Jóvanna, akkor itten van az űrSör STARt, hogy ne kelljen állandójan irigykedni, meg háborúzni :))))
Előzmény: Yfel (13)
Yfel Creative Commons License 1999.03.20 0 0 13
Szerintem a Te soroskeszletedre mar igy is mindenki irigykedni tud csak :)))

Yfel

Előzmény: Wágner úr (12)
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.19 0 0 12
Há' mer' olyan pofásnak látszanak, azér' :)))
Kár, hogy nincs Söröskészletem ilyen betükből.... hmmm, ez marhaság, mer' akkor senki sem irigykedhetne :))))
Előzmény: opi (11)
opi Creative Commons License 1999.03.19 0 0 11
Nem értem, miért kell
ilyen hülye fontokat használni? :)
Előzmény: SzaKing (10)
SzaKing Creative Commons License 1999.03.19 0 0 10
Hahóóó

Én csak annyit tudok mondani, hogy már alig várom a Szeptembert. Szívem szerint kimennék amerikába Májusban, mert ott már akkor leadják a filmet. :-))))
Yfel Creative Commons License 1999.03.12 0 0 9
A szamitogeppel "utanragasztott" jelenetek valoban kilogtak a special edition-bol, de azert, mert csak ugy odaaggattak, lenyeges kulombseg volt a technikai szintben az eredeti kozott, meg akozott amit beleraktak kesobb... igy tenyleg kilogtak a szamgepes jelenetek a filmbol, de ez szerintem most nem fog annyira latszani... mar alig varom, hogy nezhessem a filmet... szerintem legalabb ket hettel elotte kell majd jegyet foglalni :)))

Yfel

Előzmény: Fandor (7)
Fec Creative Commons License 1999.03.12 0 0 8
Sziasztok!

Na vegre en is lattam :-)
Nagyon allat, de szerintem a hangulata nem ugyanaz mint az elozo harom resze (amennyire ezt meg lehet itelni egy trailer-bol). Nem mondom hogy rosszabb, de MAS. Mit gondoltok?

Figyeltetek, hogy Yoda-t szinte nem is mutattak? Lehet hogy atdolgoztak az alakjat vegleges verziora?

Fandor Creative Commons License 1999.03.12 0 0 7
A trailerhez ill. a filmhez mit szolok? Nagy baratja voltam a Star Warsnak mindig is, fantasztikus volt ahogy Lucas '77-ben uj fejezet teremtett a filmtrukkok teren, foleg a modellekkel.

Amikor viszont megcsinaltak a SpecialEdition-t, nekem valahogy a sok szamitogeppel animalt resz nem tetszett, tobbseguk nem volt jol ( a Star Wars szintjen termeszetesen) megcsinalva, kilogtak az osszkepbol.

Az Episode 1-nak/nek meg nagyobb resze computertrukk lesz, biztos sokat haladtak elore technikailag, es remelem kevesbe lesz erezheto amikor egyikjelenetrola masikra megepitett diszletekrol/figurakrol/modellekrol hirtelen "rajzfilmre" valtanak.

szinkron ugyben mar megirtam egy parszor hogy abszolut szinkronellenes vagyok, ezeknel a filmeknel aztan vegkepp. ideje lenne a nepet stimulalni egy kicsit nyelvtanulasra, bar ezt nem varhatjuk el a filmforgalmazoktol. ha nekik a magyarul beszelo verziora todul a tomeg, akkor ugy mutatjak be.
(nekem mindegy, itt minden eredeti nyelvu....:-)

Előzmény: kgy2 (5)
Alamos Guydos Creative Commons License 1999.03.12 0 0 6
hallo!
Azt hiszem tenyleg csucs lesz ez a film. vegre...
A feliratozasrol pedig teljesen jogos a dolog. Ugyhogy MAY THE FORCE BE WITH YOU ALWAYS!!!!!!!!!!!!
kgy2 Creative Commons License 1999.03.12 0 0 5
Fandor:

És mit szólsz az új Trailer-hez?
Láttad a Trailer A-t? Az sem volt "kutya", de ez.....

A news.hu-n olvastam, hogy USA-ban a hatóságok azt tervezik tanítási szünetet rendelnek el a bemutató napján.
Hm, fantasztikusnak hangzik, főleg nekünk Magyaroknak.
Gondolom most néhányad "hurrognak" a hír hallatán, de mi Magyarok talán el sem tudjuk képzelni micsoda kultusza lehet ennek a filmnek a szülőhazájában.

Egyébként még annyit, hogy remélem a Magyar mozik feliratozva fogják vetíteni a filmet. Aki igazi Star Wars rajongó talán tudja miért írom ezt. (Bár lehet hogy nem is kell annak lenni.)

Nos, várom további véleményeteket.

Yfel Creative Commons License 1999.03.12 0 0 4
Legújab infók szerint a SW1 május 19-én fog nyitni az amerikai mozikban, a legújabb trailert pedig ma mutatják be.... úgyhogy ezt össze is kötöm a Rage c film megtekintésével :-)
zsambika Creative Commons License 1999.03.12 0 0 3
Köszi!
Előzmény: kgy2 (1)
Fandor Creative Commons License 1999.03.12 0 0 2
En innen toltom epp most, ISDN-nel 10K/sec-cel jon:

www.starwars.com/episode-i/news/trailer/

kgy2 Creative Commons License 1999.03.12 0 0 1
Magyar oldalról:

Http://gamer.pganet.com

Gyors!!

Feltétlenül töltsétek le!!!

zsambika Creative Commons License 1999.03.12 0 0 0
És hol található? Címet, please!
Előzmény: kgy2 (-)
kgy2 Creative Commons License 1999.03.12 0 0 topiknyitó
Tudom, volt régebben szó, erről a témáról az első Trailer megjelenése után. Tegnap megjelent a Trailer második része, és úgy gondoltam jó lenne erről beszélgetni. Egyébként én letöltöttem, és csak azt tudom mondani, hogy TUTTI ez a film lesz az 1999-es év, és talán a filmtörténet legnagyobb alkotása!

STAR WARS FOREVER!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!