Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.22 0 0 12

InterBruttó!

jégtörő Creative Commons License 1999.03.18 0 0 10
jégtörő Creative Commons License 1999.03.17 0 0 9
Belehallgattam a Nyírő-Nagy lemezbe.
Gratulálok, nagyon jó. Mintha a 17 évvel ezelőtti A.E.Bizottságot hallanám. Feltolultak bennem a nosztalgikus emlékek. Tényleg köszönöm.
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.03.17 0 0 8
HÜÜÜÜÜÜÜÜJJEEEEEEEE!!!!! :-)))))))))))))))))
Előzmény: jellem (7)
jellem Creative Commons License 1999.03.17 0 0 7
S hamég tudnátok, hogy egyik hírhedten reciklista beállítotságú társunk Ny:A műveiből techno remixeket készített egy koszos angyalföldi pincében!

Az ilyen emberek miatt játszódhat le úgy 4000 év múlva két régész között a következő beszélgetés:

R1: Rábukkantam egy őskori leletre, úgynevezett mp3fájl!
R2: Fantasztikus lehet, mennyi idős?
R1: Talán az 1900-as évek végéről való.
R2: Az a Nagy Béke előtt volt?
R1: Nem, azt hiszem a Nagy Háború után. Nagy Béke nem is volt.
R2: Ja, tényleg! És mi ez az izé, fájl?
R1. Rendkívül primitív megnyilvánulása az ősembernek, aki feszt rögzíteni akarta ezeket az ilyen gondolatait az utókornak.
R2: Istenem...gondolatok! Én azért kiváncsi lennék, milyenek lehettek.
R1: Leletem alapján primitív, zavaros algebrájú szimbólumrendszernek tűnik a dolog, ami ritmikus hangzóanyagként érzékelhető.
R2: És mit akartak az akkori emberek ezekkel a gondolatokkal.
R1: Leletem alapján, leginkább baszni.
R2: ???
R1: Tudod, ez a szaporodó izé!
R2: Ja tudom, amivel a Nagy Béke kezdődött.
R1: Neeem!! Hanem amivel a Nagy Háború véget ért.

NaNe Creative Commons License 1999.03.17 0 0 6
Nyirő András !

Hát Te sem leszel már hibbantabb :))))

Ha a Matáv szponzorálná a televonyítást, akkor konferencia beszélgetés segítségével akár backing vokált is igényelhetnél.

Sajna mobilon a jelkésések és viszhangok miatt max. a kánon gyakorolható.

További sok sikert ! :))

NaNe

Előzmény: Nyírő András (3)
CICA Creative Commons License 1999.03.17 0 0 5
Kedves Illetékes Elvtárs!
A mobilodon is lehet éneklést kérni????? hm?
baroka Creative Commons License 1999.03.08 0 0 4
Nnna, akkor holnap -ha telefonhoz jutok- muszály lesz felhívnom a NyA.musiconline-t.
Tessek sok tejját, és mézet fogyasztani!
Eszembe jutott egy extraszolgáltatás: Fürdőszoba tenorok-nak rekedt napjaira: telefonon (180+ÁFA) énekelhetnénk helyettük! Nos?

Az énekeléstől a kedvemet általános iskolai ének-tanárnőm vette el: az ötöshöz elég volt, ha megtanultam a dalok szövegét, a dallam-kísérleteimtől megkímélte magát, az osztályt és az ablakokat. Thja, a mutálás nehéz korszakát éltem.

A második csapás "világhíresénekes"-karrierem akkor szenvedte el, amikor megfeledkezve a tanárnőről otthon -a fürdőben- énekelni kezdem és arra lettem figyelmes, hogy szegény kutyám panaszosan vonyít. Soha nem tudtam meggyőzni magam, hogy a szomszéd fúrója késztette énekre...

Ígyhát énekelni akkor szoktam, amikor embertársaimat akarom meggyőzni, hogy jobban járnak, ha nincsenek a közelemben. Ha egy tömött buszon zendítek rá, akkor első körben a zeneértők menekülnek pánikszerűen, majd a botfülűek. Ők, mivel nem tudják hamisan énekelek-e, azért menekülnek, mert a bolondtól jó messze lenni. Végeredményben, mivel egy buszon csak néhány teljesen süket ember szokott utazni, válogathatok az ülőhelyek között.

Meg szabad kérdezni, hogy az iNteRNeTTo elött mivel foglakoztál? Esetleg egy általam ismeretlen zenekarban tevékenykedtél talán?

baróka.
ps. a nick mindekor kis betűvel kezdendő! thx.!

Előzmény: Nyírő András (3)
Nyírő András Creative Commons License 1999.03.08 0 0 3
A lemezem januárban készült el, azóta egyszer hivtak telefonon, énekeltem is szépen. De ez a szolgáltatás, lemez nélkül már három éve él, igaz, jól el volt dugva eddig. Hát, a három év alatt vagy tizszer énekeltem, a telefonálók és a szűkebb közönség legnagyobb megelégedésére. Baróka, te is szoktál énekelni?
baroka Creative Commons License 1999.03.08 0 0 2
Akárhogy óvasom is, sehogysem érzem 0-ás tartalmúnak amit írtam.
Tetszik, es kész, -némelyiket egy kicsit szokni kellett-.. :))

Kedves NyA!

Tsak egy kérdes: Mióta van kinn ez az oldalad, es azóta hányszor kellett telefonba énekelned?

baroka

Előzmény: safaree (0)
baroka Creative Commons License 1999.03.08 0 0 1
???
Előzmény: safaree (0)
safaree Creative Commons License 1999.03.08 0 0 0
Hopp, egy 0-ás...
baroka Creative Commons License 1999.03.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok feleim!

Az nagy helyzet van, hogy ippeg most jöttek le mp3-ak nyiro.internetto.hu-ról. Hááát....

Azonkívül kíváncsi is voltam:
"Hívja a (+36-1) 356-82-91-et, kérje az alábbi dalok egyikét, eléneklem Önnek a telefonba!" szerepel az oldalon, hát nosza.

Pech: nem volt benn. Az élményem akkor lett volna teljes, ha egy webcam-en nézhettem volna a szerkesztőségbeli emberek arcát, amint NyA. énekel nekem a telefonba.

A zene amúgy rulez, még igy szárazon is, de gondolom egy másik tudatállapotban lehetne igazán a mélyére hatolni.

várom véleményeteket,
baróka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!