Keresés

Részletes keresés

Pásztörperc Creative Commons License 1999.03.17 0 0 143
Kösz!

Kedvenc viccem:

— Mi lesz, ha M.o.-on meghal az utolsoo közgazdász?
— Minden. Minden!

Előzmény: groszpapa (142)
groszpapa Creative Commons License 1999.03.16 0 0 142
Kedves Pásztörperc!
Bravo, a kollokvium jelesre sikerült. Az összes közgazdászt hozzád küldöm korrepetálásra, de valószínüleg gazdaságpolitikusainknak sem ártana.
Előzmény: Pásztörperc (140)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 141
Sok mindenben egyet értek veled bár én kicsit kevesebb kedvezményt adnék és azt is határidőhöz kötve!(pl:3-5 éves adó kedvezményt de aztán normál a hazaikkal egyenlő adózási rendszert!)
Aztán amiben egyetértek az a beszállítói tevékenység védelme.Nagyon fontos az iparvédelem amit csak lehet itt vegyék meg nem külföldön!
Az ingatlant viszont nem adnám kedvezményesen!
Ja és én sem vagyok közgazdász, bérszámfejtő,marketing menedzser.
Előzmény: Pásztörperc (140)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.03.16 0 0 140
Rossz válasz lesz: nem vagyok közgazdász. De úgy kell Neked: Te kérdeztél.
Kínálnék kedvezményes árú ingatlant, kiépített közművekkel. Kínálnék a képzésben, oktatásban használható intézményeket. Kínálnék határidős adókedvezményeket általában, és még pluszban a további beruházásokra. Kínálnék egy miniszteri biztost az adminisztratív nehézségek gyors megoldására, soron kívüli ügyintézéssel.
Felkínálnám a szállítási problémák áttekintését és az ilyetén infrastruktúra fejlesztését. Kínálnék egy kedvezményes intézkedéscsomagot a magyar beszállítói háttér megteremtésére.

Előírnám (alku után, de évente növekvő mértékben) a magyar beszállítók arányát — már amíg nem vagyunk az EU-ban. Kapcsolatot teremtenék a magyar beszállítások aránya és az adókedvezmények között. A Munka Tvkönyvénél erősebb szakszervezeti jogokat írnék elő.

Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe. +' 1*: nagyon nem értek hozzá! (Munkajogból pl. mindig baromi gyönge voltam.)

Előzmény: Rózsa Söndör (139)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 139
Te milyen feltétleket szabnál nekik ha tehetnéd?
Előzmény: Pásztörperc (138)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.03.16 0 0 138
Nincs válasz: pont erről folyik az alku. Az újság mindössze annyit írt, hogy a Rover vezetői szerint őket a szívük inkább Angliába húzza, így aztán sok-sok kedvezmény kell ahhoz, hogy ne oda települjenek.
Előzmény: Rózsa Söndör (137)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 137
Azt hiszem nem vagyok bizonyos információk birtokában amelyek alapján dönteni tudnék.(pl:Mekkora adót akarnak fizetni ,milyen bérekre gondoltak , milyen áron tervezik az itthoni kereskedelmet?)
Előzmény: Pásztörperc (136)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.03.16 0 0 136
Kedves Söndör!

Ez egy jeles autógyár, brit nemzeti büszkeség, jelenleg épp német tulajdonban. Leginkább a Land Rover terepjárókról ismerjük. Most éppen új üzemet kívánnak építeni valahol az új modelljük gyártására. Tehát: több, számításba vett ország (köztük Nagybritannia és kis hazánk is) versengve nyalja éppen a talpukat. A verseny lényege, hogy aki a legtöbb kedvezményt biztosítja nekik, ahhoz telepítik a gyárat.

Szerinted nyaljunk vagy ne nyaljunk?

Előzmény: Rózsa Söndör (132)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 135
És például min?
Előzmény: Skorpió (134)
Skorpió Creative Commons License 1999.03.16 0 0 134
Azert a MIEP-esek helyeben elgondolkonek a dolgon .......
Előzmény: Rózsa Söndör (133)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 133
"Csurkat csak a penz es a hatalom erdekli, es ezt rajtatok keresztul eri el. Ha a penzt es a hatalmat a kommunizmus dicsöitesevel erne el, akkor azt az elvet vallana.
Meg vagytok vezetve."
Összetéveszted az általad támogatott politikusokkal!
Előzmény: Skorpió (130)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 132
Várjál, lemaradtam hogy jön ide a ROVER beruházás?Ésd mit kellet volna róla hallanom?
Előzmény: Pásztörperc (131)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.03.16 0 0 131
No de Kedves Söndör!

MÁSOK megnyilvánulásait butaságnak nevezni, azok után, amiket itt Te zsidó összeesküvésről meg effélékről közreadtál? Kérhetnék egy picikét több önkritikát?
Tényleg nem hallottál a Rover tervezett beruházásáról?

mint fent (tudod, aki egy kicsit arrogáns)

Előzmény: Rózsa Söndör (129)
Skorpió Creative Commons License 1999.03.16 0 0 130
Akkor csak a röhöges maradt volna a MIEP gyülesre. (:-)))
Csurkat csak a penz es a hatalom erdekli, es ezt rajtatok keresztul eri el. Ha a penzt es a hatalmat a kommunizmus dicsöitesevel erne el, akkor azt az elvet vallana.
Meg vagytok vezetve.
Előzmény: Rózsa Söndör (129)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 129
Valószínűleg csak sírtál volna a saját butaságaidon amiket itt a fórumban irogattál!
Előzmény: Skorpió (128)
Skorpió Creative Commons License 1999.03.16 0 0 128
Bocsanat ! En elmentem volna.
Röhögni. (Vagy sirni ?)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.16 0 0 127
Hát arra vonatkozóan valóban nem kaptál volna útmutatást, hogy kit kell utálni. Ha gyűlölködési szaktanácsokra vágyol, azt fáklyás felvonulásokon, ill. György Pétertől, Demszkytől és barátaitól megkaphatod.
Előzmény: Törölt nick (126)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.16 0 0 125
Miután SKing és Skorpió nem volt jelen a tegnapi MIÉP nagygyűlésen, fogalmuk sincs mit beszélnek.
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 124
Látod ebböl is látszik , hogy a mi véleményünk,céljaink,érdekeinek testesülnek meg a MIÉP programjában!
Előzmény: Törölt nick (123)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 122
Kicsit unalmasak vagytok de inkább arról beszéljetek amikor a tömeg a Székely Himnuszt énekelte amit nem hiszem hogy máshol megtettek!

De ti azért csak üvöltsetek habzó szájjal: III/III, 28 millió, fasiszta!

Előzmény: Skorpió (120)
Skorpió Creative Commons License 1999.03.16 0 0 120
Elkepzelem, ahogy tatott szajjal hallgatjatok a III/III-as ugynököt.
Tenyleg felemelo lehetett. (:-)))
Előzmény: Rózsa Söndör (119)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 119
Vigyázz kedves skorpió nehogy magadba szúrd a farkad itt a nagy harciasságodban!Nem szokott együttes üvöltözés lenni a Hősök terén mert ha lenne akkor az otthon is hallanád!
Előzmény: Skorpió (118)
Skorpió Creative Commons License 1999.03.16 0 0 118
Hat igen, ez kell nektek. A nyajmeleg es egy vezer. Akivel egyutt lehet üvölteni.
Előzmény: jégtörő (115)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.16 0 0 117
Verebes (TV3) védelmére mondom, hogy azt azért kihangsúlyozta, hogyha Csurka van bejelentve szereplőnek a napkeltében, akkor ugrásszerűen megnő a nézettségük. (A kokárda jobboldalon való viselése elég nagy érzéketlenségre vallott a részéről)
Előzmény: Rózsa Söndör (116)
Rózsa Söndör Creative Commons License 1999.03.16 0 0 116
Kicsit megkésve de válaszolok kérdéseidre.Sajnos 14-e este 6 óra óta nem állt mósdonba fellépni az internetre, de most itt vagyok és folytatom:
Első kérdésed teljesen jogos igyekszem ezentúl a zsidó szó helyett a cionista szót használni!
A második, a náci hadsereg messze a legfegyelmezettebb szervezet volt a században és nem hiszem hogy ezt kétségbe tudná vonni bárki is aki tanult törit meg látott egy pár dokumentum filmet vagy tudósítást a II. VH-ról.
A harmadik, én egyiket sem tartom demagógiának a zsidó kérdést már ki veséztük úgyhogy inkább a másikra reagálnék:Én sohasem találkoztam gazdagellenes propagandával a MIÉPnél, csak azok ellen formált negatív véleményt akik az én és a te pénzedből váltak gazdaggá és az ellen hogy a minimálbér szánalmasan alacsony.
Negyedik, gondolom te is nézel híradót és egyébb politikai vitafórumokat és láthatod a vélemény nyílvánítást, kommnetálást a MIÉPpel szemben.Pl:Márc. 15. NapTV(TV3)Kedves Verebes barátunk (egyébként is torz )fintorgó arcát csak Csurka István után mutatták a televizió munkatársai arra azonban nem tudtak figyelni hogy baromarcú barátunk a jobb oldalára tűzte ki a kokárdát.(Valószínűleg sohasem volt még rajta innen a tévedés)
Ötödik.Ezt most nem értem a zsidókról és acionistákról nem lehet de a cigányokról lehet beszéni (te rasszista vagy!)Szávát ismerem ám a 2. emberkéről gőzöm sincs kicsoda.

Egyébbként kint voltam a Hősök terén és megelégedéssel vettem tudomásul hogy megint sokkal többen voltunk kint mint a többiek összesen!
Üdvözlettel: Egy magyar betyár

Előzmény: corporal (70)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.15 0 0 115
Én voltam az ünnepségen, és mondhatom felemelő érzés volt énekelni a "Kossuth Lajos azt üzenté "-t több tízezer emberrel együtt. Csurka beszéde is alkalomhoz illő és pontos volt.

Neonáci, újfasiszta elemeket sem a beszéd, sem a töneg viselkedése nem tartalmazott, ugyanúgy, mint a korábbi években sem. Ez a körülmény kissé el fogja szomorítani a nyomtatott és elektronikus sajtó képviselőit, mert nem tudnak ezután sem semmi konkrétumra hivatkozni gonosz hipotézisük alátámasztására.

Előzmény: Törölt nick (114)
groszpapa Creative Commons License 1999.03.15 0 0 113
Kedves Speaker!
A lehető legnagyobb mértékben tiszteletben tartva jogodat arra, hogy ez legyen a véleményed a kormányról és a nyertes politikai erőről, sosem merült fel kétséged a fiúkkal kapcsolatban? Utoljára a legkedvesebb barátomat hallottam ilyen vehemanciával védeni az MSZMP-t 1988-ban, pedig akkor már rajta kívül mindenki tisztában volt vele hogy ez a ráadás a jutalomjátékban, csak a befejezés módja volt kérdéses( már meg ne sértődj a hasonlatért). Csak azt akarom mondani, hogy egy kis egészséges kételkedés még senkinek nem ártott meg.
Előzmény: speaker (112)
speaker Creative Commons License 1999.03.15 0 0 112
Nem egészen értem, mi az, hogy „ kussban” maradni. Nincs tudomásom arról, hogy a demokrácia lehetővé tenné, hogy visszahívd képviselődet, felelősségre vond a kormányt - mindaddig, míg betartja az alkotmányt, és a törvényeket. Szólásszabadság természetesen van, de olyan indítványok, minthogy parlamernti bizottság „vizsgálja meg a kormány kinevezési gyakorlatát” számomra értelmezhetetlenek. Szerintem olcsó és átlátszó ellenzéki propaganda fogás a kormányt olyan –saját választóinak – tett igéretei miatt felelősségre vonni, amiknek magvalósulását éppen az ellenzék akadályozza meg. Ez olcsó játék a demokráciával és a maszturbálással egyenértékű. Tény, hogy a kormány minden állampolgár kormánya, de a saját választóinak tett igéreteit igyekszik betartani és az alkotmányosság határain belül elsősorban nekik tartozik felelősséggel.
Előzmény: Foti (111)
Foti Creative Commons License 1999.03.15 0 0 111
Kedves speaker !

Nincs igazad, de ezzel nem először vagy így.

A fidesz nem csak a szavazóinak tartozik felelősséggel az igéreteiért.
Tudtommal nam a fidesz hívők miniszterelnöke Ovi, hanem az egész országé. Milyen alapon kellene kussban maradni, pláne, ha demagógiára emlékeztető ígéretek is közreműködhettek a nyerésben ?

Egyébként én úgy mentem szavazni, hogy Oviék kicsit távolabb kerültek önmaguktól, mint amit az én gyomrom elbír, de engem és érint és támogatom pl. a családi adózás bevezetését. Ppersze magvalósulásának valószínűségét azért sejtem, de miért ne lennék én is élvezője, hogy nagyszerű pártunk és kormányunk átmasíroz velünk egy szép új XXI. századba ?!

Előzmény: speaker (101)
igric Creative Commons License 1999.03.15 0 0 110
Szegény Szabó Lukáccsal elhitették, hogy több a támogatója pártjában mint gondoja. Palimadár.
Hallottál-e magyar liberálist, aki elismeri, hogy más liberalizmus is van, mint amit ő hirdet?

Tehát antiszemita az, akit annak nyilvánít a kozmopolita?

igric

Előzmény: Törölt nick (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!