Keresés

Részletes keresés

Maminti Creative Commons License 1999.04.16 0 0 373
Úgy látszik, annyira megfertőztetek, hogy már a Politika fórumon is kocogok utánatok... :))))
Előzmény: Törölt nick (371)
GLászló Creative Commons License 1999.04.15 0 0 372
Na ne!! :-OOO
Megnézem magamnak.
Előzmény: Törölt nick (371)
GLászló Creative Commons License 1999.04.15 0 0 370
Höpp, egy Maminti a Politika rovatban! :-O
Az ember már semmin nem csodálkozik. (Nem igaz, nagyon is.) Szerintem hamarosan olvashatjuk Mam véleményét az Orbán - Torgyán kormány működéséről. ;-))
Maminti Creative Commons License 1999.04.15 0 0 369
Látszik, hogy kibillentett az egyensúlyomból a filozófia tk... Szóval Prion és nem Prior. :)) Bocsesz...
Maminti Creative Commons License 1999.04.15 0 0 368
Mason... :))) Szabad a gazda... De azt meg kell mondanom, hogy mire ennek a két mondatanak az értelmét (egyáltalán magyarul volt írva, mert először csak a kötőszókat fogtam fel...) ki tudtam bogozni, én is majdnem csatlakoztam Priorhoz a hajtépésben... :)))

Szerintem az sem érti őket, aki annak idején kitalálta...

Előzmény: Mulan (367)
Mulan Creative Commons License 1999.04.14 0 0 367
Átadom.
Szerintem sem kaphatsz elég köszönetet. Minimum egy fullánktalan puszi jár! Huzamosan kibírtál bennünket oda-vissza (nem semmi!!!), miattunk maradtál le a későnjövőkről...

Ráadásul, elképzeltelek, pirulva, válladon egy méhecskével, aki hóna alatt tartja a fullánkot. Ezt elmesélem a kedvenc karikaturistámnak, azután vagy beszkennelem az eredményt - vagy berajzolom egérrel (abban biztos vagyok, hogy ő is azonnal elképzeli - ez valami genetikai ártalom - de neki gyorsan ki is jön a ceruzájából, az én ceruzám inkább csak kifogástalan perspektívájú akadémikus, ábrázolós ábrát fog)

Amúgy Prion egy holnapi kordinátageometriás dolgozat előkészületeivel tépi a haját egy általam összeállított feladatsor fölött.

Haza is megyek, hogy az én hajamat is hadd tépje.

Ps: Azon már nem múlik, egy kicsi zöld tündérnek ígértem konkrét (nem pusztán szitaszerű memóriámból idézett)szemelvényt az idei gimnáziumi filozófiakönyvből:

"Nem ügyel azonban eléggé az érzékelés és szellemi tapasztalat jelentőségére, így a fogalmi, valamint a következtető értelmi gondolkodás túlhajtásával az újkori racionalizmus előfutárává válik"

Na ki ez?

És ez:

"Nem ügyel a szellemnek az érzékek korlátain felülemelkedő és vágtelenbe mutató dinamizmusára"

Előzmény: BaSand (366)
BaSand Creative Commons License 1999.04.13 0 0 366
BaSand köszön, elpir, pusszantja méhecskét.
Előzmény: Mulan (365)
Mulan Creative Commons License 1999.04.13 0 0 365
Ja: és BaSandnak egy mézes puszi - fullánk nélkül (üzeni méhecske)
Előzmény: Mulan (364)
Mulan Creative Commons License 1999.04.12 0 0 364
Mi is félelmetesen jól éreztük magunkat, és mégegyszer külön köszönet medwének az ötletért és a kajáért, BaSandnak pedig a fuvarozásért!

Mulan+Prion

Ps: sajnos a videóval egyelőre nem tudok foglalkozni, mert ádáz hólapátolásban leledzem - ide is csak most jutottam el.:(

kaviat Creative Commons License 1999.04.12 0 0 363
mint én fejjel :))) amit HJM Meseter videóján +lehet tekinteni :))

kav]4t

Előzmény: Maminti (362)
Maminti Creative Commons License 1999.04.12 0 0 362
Én is csak a megköszönők és magukat nagyon jól érzők társaságát gyarapíthatom... :) Az ebéd nagyon finom, a társaság csúcs volt, a táj fantasztikusan szép volt, a napocska is vidáman sütött, úgyhogy egy szép ropogós, pirosra sült orral mentem haza... :))
Pásztörperc Creative Commons License 1999.04.12 0 0 361
Mindenkinek, mindent és nagyon!

Pásztörperc + nej

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.12 0 0 360
Kedves Bográcsolók, és Kedves Bográcsolni Vágyók,

Köszönöm a meghívást, a fantasztikus élményt, a gulyást (Kedves Medwe, annyit nem bazseváltam, amennyit a főztöd ért, úgyhogy adósod vagyok :-))!

Másodszor csöppentem röpke tíz nap alatt olyan társaságba (No.1 = Hádész), akiket egészen maskep képzeltem el, tehát dupla meglepetés: A kedves, nyitott fogadtatás mindenkitől-mindenkinek, és újra megerősödött az a véleményem, hogy nyitott emberek megértik és jól érezhetik magukat együtt, ha nem is értenek mindenben egyet - de a lényeg az, hogy elsősorban gyönyörűen mosolyog ránk a napocska.

Kézcsókom GLászló és BaSand gyönyörű leányainak, akikről kétéves fiam jutott eszembe: Ma még ő csábítja hozzám a lányokat, holnap én zavarom majd el tőle őket, és holnapután majd megint könyörögni fogok a segítségéért... :)))))

A hétköznapok valóságába elég gyorsan sikerült visszacsöppenni. Eomer+Nejjel bementünk a falu kocsmájába biliárdozni. Pilisszentlélek szerb nemzetiségű falu, és az emberek szerbül taglalták mögöttünk a legfrissebb híreket - míg mi ártalmatlanabb golyókat lődöztünk...

Mikó megyünk mán újra?

Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 1999.04.11 0 0 358
Jó volt minden, különösen a pörkölt. Medwének felajánlottam, hogy ha hosszú távon is képes 170 Ft-os önköltségből kihozni egy ebédet, akkor beiratkozom hozzá menzára.

Apropó, külön örültem, hogy eljött Dr. Arcsi Bácsi + mentőautója is, és végre személyesen is megtekinthettem rendelés közben. ;)

Most, hogy megismertük GLászló világszép lányait, attól tartok, hogy vége lesz azoknak a daliás időknek, amikor még más nők lovagjaként hívta ki párbajra a himpelléreket. Bizony, jó lesz vigyáznia a saját háza népére. Mónival nem bírtuk nem észrevenni máskép hosszú és meleg pillantását, amikor bemutatkozás közben a lányok neveit próbálta memorizálni. :))

Diolen Mobi

Évi of kaviat Creative Commons License 1999.04.11 0 0 357
A meghívást köszönöm, a hely gyönyörű volt, az út oda szintén. Legközelebb - persze, ha a meghívás rám is vonatkozik - már nem szállunk le a buszról 3 faluval a célállomás előtt, és a rövidebb erdei utakon fogunk menni. Így remélem beszélgetni is fogok tudni, mert nem purcanok ki az úttól. :)) A gitározás külön jó volt. :)) A mehívást mégegyszer köszönöm !

Üdv !!!!

Évi

kaviat Creative Commons License 1999.04.11 0 0 356
hhuhuu !!!

gyerekek párocskámmal +néztük a filmet :))) teccet hogy HJM Mester rögvest az elején mindenkit lemondatott a személyiségi jogairól :)) imádtuk medwe Mestert amint őrizgette a falatozó lényeket a tűz körül :)) esik pólója /amit a mester szerencsére nekünk külön is megmutatott a nap végén :) / :) ezennel úgyérzem kinevez7nénk HJM Mestert a Rácsos Bogor Party-k Hivatalos Krónikásává :))))

kav]4t & Évi of kaviat

Wágner úr Creative Commons License 1999.04.11 0 0 354
A videót fellinkeltem az ISZOLDA/PofaVizitbe a Találkozók közé.

Kár, hogy nem jött össze a kitántorgásom...

Előzmény: HJM (349)
Zénó Creative Commons License 1999.04.11 0 0 353
Hát ammeg hogy lehet?! Milyen vasad van?! Vagy mid?! Nekem úgy húzott, mint állat...
Előzmény: medwe (352)
medwe Creative Commons License 1999.04.10 0 0 352
nekem a letöltésből hátra van 40055087 másodperc :(((
Előzmény: Zénó (351)
Zénó Creative Commons License 1999.04.10 0 0 351
Kedves HJM, letöltöttem, végignéztük, szuper!
Előzmény: HJM (350)
HJM Creative Commons License 1999.04.10 0 0 350
Lya ;-))) és egyébként nattyon lyóóóóóóóóóó volt!
Sajnálhatja aki nem jött el.

Nejemmel együtt mindenkinek köszönjük ezt a szép napot.

HJM Creative Commons License 1999.04.10 0 0 349

Széplyóestét mindenkinek! Hát megvolt a bográcsolás, készítettem videófelvételt, talán sikerül egy kicsit visszadni a hangulatból azok számára akik nem jöttek el. Megvágtam, digitalizáltam(tömörítés nélkül 857 Mbyte! a 10 perc 30 másodperc.) A RealMedia Encoderrel sikerült 6,5 Mbyte-ra "összenyomnom", tovább nem lehet mert akkor már nagyon sokat veszít a minoségbol. 56K és 28,8K modemekhez van optimalizálva, de ez így akkor is sok, belátom. Ha lesz még türelmem akkor megpróbálom "fimomítani" és egy két "állóképet" kiszedni és felrakni. Na itt a link, aki kiváncsi, nézegesse.

RepZon3 - A bográcsot ne! (Pilisszentlélek 1999. április 10.)

Ha valakinek nincs RealMedia Player-e akkor innen letöltheti a free verziót: Free RealPlayer G2 with basic features

Zénó Creative Commons License 1999.04.10 0 0 348
Csatlakpzom az alattam szólókhoz - Lajos bácsit kivéve, aki egy valóságos elefánt a porcellánboltban :(
Medwe drága, nevedet arany betűkkel kell megörökíteni, hogy az idők végezetéig beragyogja a cyberteret, két egymással vetekedő fenomenális tettedért:
1. kitaláltad a mai happeninget!
2. megfőzted azt az isteni gulyást (v. pincepörköltet?) - mindegy, nem a név, hanem az íz számít, és az igen cool volt!
Nagylétszámú kis csapatunk istenien érezte magát, mikor és hova legközelebb?
Meteorológiai előrejelzésként ezután csak a kukactévére hallgatok, abzug TV3!
Előzmény: medwe (346)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.04.10 0 0 347
medwe koma, ez kit érdekel?
Arról írjál, a jelenlévők közül kit jelentettél fel?

Pusszantás,
Lajos bácsi

Előzmény: medwe (346)
medwe Creative Commons License 1999.04.10 0 0 346
tényleg isteni volt!
Banya beszámolójához csak néhány gondolat:
- egy kis énekelhető versike:
"szegény kavi későn futott,
neki csak az élmény jutott
zimme-zumm, zimme-zum
pedig éhes volt nagyon bummbummbumm"
- le voltam nyűgözve banya Malackájától, Mulan Prionjától és Glászló két leányától.
- szerencse, hogy Zénó hozott szendvicset, mer megéheztem főzés közben.
- örültem, hogy a "kapcsolt egységek", azaz a nickkel nem rendelkezők is feltalálták magukat és részévé váltak kicsiny csapatunknak.
- HJM bájos feleségét látva megértettem, amikor barátunk anno a házasság örök szépségeiről vallott.
-Esik szatírpólója télleg jó vót mutogatásilag, bár nem sikongattak tőle a leányok
- maskep zenéje és éneke nagyon minőségi volt, szerencse, hogy sokoldalú zenész hatalmas repertoárral, mert ha nyitány (Cseh Tamás-Bereményi Géza- Viszockij-Dinnyés-féle mélyenszántás) hosszabbra sikerül, bizisten értelmiségi letargiába süllyedtem volna, amiben két út van: az egyik az alkohol, a másik járhatatlan.
- szerencse, hogy a banyabeszámoló pasis mondata végén ott a szmájli, különben most szerénykedhetnék, hogy izé, khm, stb. meghát mit írjon valaki ijen relátzijóban? ;-)))
- nagyon köszönöm hogy együtt lehettem veletek, mert most már egészen biztos, hogy az internet elidegenít.
banya Creative Commons License 1999.04.10 0 0 345
Hát mi is hazaértünk!
Mit is mndjak? Nagyon-nagyon jó volt: az időjárás (kellett nekem vészbanyáskodni?!), a kaja, a pia (nekem speciel tea - mert vezető pozicíóban voltam :( ) és legfőképpen a társaság!!

Kicsit bővebben:
Összegyűltünk (GLászló és lányai, BaSand, Pásztorperc és neje, HJM+né, esik, Zénó+férj, Diolen Mobi+csatolt rész, Maminti, medwe+né+bocsa, Geo, Mulan+Prion, sajátjaim, úgymint a zuram+Malacka), odaértünk. A táj csodás, kolostorrom szépséges, zsendülő tavaszi erdő, isteni levegő, verőfény, csiripelő madarak, hihetetlen nyugalom! Ez utóbbi addig tartott, amíg le nem telepedtünk. Lázas hagyma és krumplipucolás, tűzrakás vette kezdetét. Már ekkor hiányoltuk kaviat mestert és nejét, akik gyalogláb akarták megközelíteni a romokat. Medwe zongoradobálás helyett ezúttal főzési tudományát mutatta be. Ez a pasi ehhez is elképesztő módon ért!!! :)))
Közben kisebb túrát tettem Galadrielért Pomázra, no nem gyalog! Szépen, ahogy kell söprűmre pattanva. Szóval Galát is begyűjtöttük a HÉV-nél. Visszaérve a tetthelyre már kész volt a kaja és vártuk kaviatékat. Akiktől csak üzenet jött, hogy ott vannak a romoknál csak mi nem vagyunk ott! Közben befutott eomer, +né és másképp + gitár.
Gulyást felhabzsoltuk. Hmmm... még Malackám is belakott belőle, pedig igen válogatós fajta! Aztán ebéd utáni szieszta, beszélgetés, gitározás, énekelgetés, nagy röhögések, HJM menetrendszerinti botlása, illetve esése, kaviaték várása. A hangulatot visszadni nem tudom... :((( Egyszerűen: rulez!!! És úgy 4 óra magasságában a völgy felől megjelentek ketten! Naná, hogy kaviék is megérkeztek! Így aztán a programból ez a napirend a továbbiakban kimaradt.

Száz szónak is egy a vége: köszönöm nektek ezt a napot!

kaviat Creative Commons License 1999.04.10 0 0 344
gyerekek nagy nekibuzdulásomban gyártottam egy topicot a next bográcsoláshoz : RepZonGit4 - a kihívás napja

kav]4t

kaviat Creative Commons License 1999.04.10 0 0 343
hehe :))) aki legkésőbb érkezett, az ír ide leghamarabb :))) ugyan csak a végére értünk oda párocskámmal, de hamar felvettük a hullámnak a hosszát ... jó kis nótázás ala máskép :) HJM féle videós esés :( esik is volt, pedig nem esett az eső:)) a gyerkőcök szaladgáltak, a ROM szép volt /szebb mint a pilisszent+i :)) / s a haza út sokkal kényelmesebb volt hála HJM Mesteremnek és kedves párjának :) viszont jók voltak a szagok az erdő mellett, sziklamászás, szundi a rossz helyen :))) élményekben dús nap van mögöttem... kínunkban rengeteget nevetgéltünk párommal miközben baktattunk a végtelennek tünő országúton, amin HJM pillanatok alatt átsuhant a mi 2 órás gyaloglásunkkal ellentétben :))

kav]4t kit párja lelkesen kérdezdezget ki ki volt a tűz körül :)))

medwe Creative Commons License 1999.04.10 0 0 342
télleg itt a nagy nap, most indulok
bevásárláskor a következőkre számítok

banya+Schischa+Malacka
Mulan+Prion
Diolen Mobi
Maminti
Zénó szendvicsrejtegető
kaviat reb+nej
BaSand
Trebitsch láncfűrész
Előzékeny Kíváncsi Géza
Glászló IEP cihilajos egyetértő
HJM + nej
maskep+gitár (zong hejett)
Esik
Pásztörperc+nej
Englesz
Geo
Archibald mentőautó
eomer
medw+nej+gyerek

a telewestel szám él, negyedóránként lehallgatom az üzenetrögzítőjét
06-60-555-075

kaviat Creative Commons License 1999.04.10 0 0 341
jó reggelt :))) itt a nagy nap :)))

kav]4t r.e.b. napBoy of aug11 - m]n0t4ur

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!