Keresés

Részletes keresés

godofthetemple Creative Commons License 2021.01.28 0 0 485

 

Angol nyelvből korrepetálást, iskolai felzárkóztatást, érettségire felkészítést, szókincsfejlesztést vállalok online (Skype, Zoom, Meet, Messenger), vagy személyesen a XI. kerületi otthonomban.

 

 

Angol nyelvből korrepetálást, iskolai felzárkóztatást, érettségire felkészítést, szókincsfejlesztést vállalok online (Skype, Zoom, Meet, Messenger), vagy személyesen a XI. kerületi otthonomban.

Letti09 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 484

Angol tanár diplomával általános es kozepiskolas diákok korrepetálást es tanítását vállalom Gazdagréten.

60 perc /3 500.-

06705020343

GreenGummyBear Creative Commons License 2020.10.13 -1 0 483

Sziasztok!

 

Angol tanár hallgatóként vállalok online és Budapest Óbuda környékén és agglomerációban személyesen angol tanítást/korrepetálást. 

 

érdeklődni: gumimaci3@gmx.com

[Martye] Creative Commons License 2020.10.13 0 0 482

Sziasztok!

 

Vállalok online angol tanítást minden szinten. Főleg egyetemistákkal és dolgozó felnőttekkel szeretek együtt dolgozni.

 

Megtaláltok facebook oldalamon (https://www.facebook.com/dmevangolweb) és honlapomon (https://darvasmarton.hu)

 

Keressetek bátran!

teacher38 Creative Commons License 2020.10.09 0 0 481

Angol nyelvtanítást vállalok kisiskolásoknak és 5-8 osztályos tanulóknak!

Kimondottan 1-8 osztályos diákok nyelvtanítására szakosodtam, tapasztalatom van az online nyelvtanításban is már kicsi kortól! Több évet éltem angol nyelvterületen, a diákjaim örömmel és hatékonyan sajátították el az angol nyelvet, úgy online mint személyesen. Jelentkezni lehet a megadott e-mail címen: onlineenglish4u@freemail.hu

ilonahelen Creative Commons License 2020.08.23 0 0 480

Angoltanítást vállal egyetemet végzett tanárnő online,kezdőknek,haladóknak egyaránt.

 

2000 ft/ 45 perc

 

Rugalmas időbeosztás ,akár hétvégén is.

 

06303334442

tom101tom Creative Commons License 2020.08.12 0 0 479

Ez itt nem reklám, hanem tényleg nagyon nagyon hálás vagyok neki, mert rengeteget segített, én vele tanulok már több mint 1 éve: https://www.angoltanarok.com/tanar/wanjala-sakina-namulunda/

Zsófi_ Creative Commons License 2020.08.09 0 0 478

Amennyiben lenti bemutatkozásom (ANGOL, SPANYOL és MAGYAR, mint idegennyelv oktatása) felkeltette érdeklődésed, a köv. email címen érhetsz el: nyelvtanitasonline@gmail.com

Zsófi_ Creative Commons License 2020.08.09 0 0 477

- Nehézségeid vannak a nyelvtanulással kapcsolatban?

- Félelemmel tölt el, hogy idegen nyelven megszólalj?

- Korábbi negatív élmények elvették a kedved?

- Türelmes, bátorító segítségre van szükséged, akivel az órák eredményes, egyben oldott, vidám hangulatban telnek?

 

Nálam jó helyen jársz. Ismerem a nyelvtanulás nehézségeit, a nyelvtani problémákat, és a kommunikációtól való félelmet, így tudom, hogy segítsek a diákjaimnak ezt áthidalni. Hiszem, hogy a nyelvtanulás sikeressége nem a jó nyelvérzéken múlik. Szorgalommal és kitartással mindenki sikerrel járhat.

 

Sok éves tapasztalattal rendelkezem ANGOL, SPANYOL ÉS MAGYAR nyelvtanárként / tutorként KEZDŐ- KÖZÉPFOKÚ (A1, A2, B1, B2) szinten. Tanítás iránti szenvedélyem a nyelvek iránti szeretetemből fakad. 8 évet töltöttem külföldön (Egyesült Államok, Spanyolország, Franciaország). Jelenleg négy nyelven beszélek. Online (Zoom, Skype) órákat tartok felnőtteknek és gyerekeknek (9 éves kortól).

Óráim egyaránt tartalmazzák a beszéd, nyelvtan, olvasás és hallás utáni szövegértés, az írás és szókincs fejlesztését. Az eredményesség mellett fontosnak tartom az órák változatossá és élvezetessé tételét, melyhez különféle erőforrásokat használok dalok, történetek, cikkek, videók, játékok és kommunikációs feladatok formájában. Minden diákomnak személyre szabott órát tartok tudásának, képességének és céljainak megfelelően. Tanulóim élvezik az órák pozitív hangulatát. Számomra pedig diákjaim mosolygása és sikere teszi igazán örömtelivé a tanítást.

 

Az első 60 perc INGYENES!

 

Gyere, és tégy egy próbát! 

Éva Lujza Creative Commons License 2020.07.04 0 0 476

                                                                      ANGOL OKTATÁS

 

Kedves Nyelvtanuló!

 

 

 Angol fordítóként, 15 éves tanítási tapasztalattal várok minden tanulni vágyót oldott hangulatú, személyre szabott magánóráimra Zuglóban (Örs Vezér térnél) és online. Alapfoktól felsőfokig. Korrepetálás, érettségire, felvételire, nyelvvizsgára felkészítés. Skype-on is.

 

 

0670 297 3977

ankalujza@gmail.com

Gotcha_sir Creative Commons License 2020.06.22 0 0 475

Most indul egy 30 napos angolozós kihívás, ha érdekel valakit. (mondjuk már a 3. napnál járnak, de visszanézhető)

https://youtu.be/TGXnpPUyAYQ

hairdresser Creative Commons License 2020.06.20 0 0 474

Angol oktatás 


Angol szakos diplomával ,referenciával rendelkező tanárként általános és szakmai nyelvvizsgára (alaptól felsőfokig),érettségire,állásinterjúra készítek fel elsősorban ,emellett lehetőség van általános iskolások ,középiskolások korrepetálására,felzárkóztatására és pótvizsgára készítésre is.
Továbbá felkészítést vállalok:
- Alap- és záróvizsgára
- Felvételire
- Emelt szintű érettségire
- Fordításra
- Dolgozatírásra angol/magyar nyelven

Miért engem válassz?
-Segítséget biztosítok a megfelelő nyelvvizsgatípus kiválasztásában ,ami egyénenként változó.
-Rengeteg segédanyagot tudok ajánlani illetve elküldeni.
-A nyelvtan elsajátítása mellett a beszédértés és készség fejlesztése is fontos az órákon
-Az első óra alkalmával szintfelmérőt csinálunk,ami írásbeli és szóbeli részből tevődik össze

 

Elérhetőség:

manchestertanitas@gmail.com

Óradíj: 3000-3500 Ft/60perc szinttől függően, kedvezményt adok több fő oktatása esetén (2-4fő)- 2300Ft/60p/fő-től
 Skypen és messengeren tartom az óráimat, személyesen Debrecenben.
Elérhető vagyok hétfőtől péntekig- 9:00-18:30 és szombaton 9:00-16:00 között

Norbert35 Creative Commons License 2020.06.17 0 0 473

Sziasztok!

 

Tanároknak, diákoknak, munkát keresőknek is (fordítási munkákkal is) ajánlom az alábbi oldalt:

 

Qjob.hu

 


Naponta frissülő feladatokkal. 

V3ntur4 Creative Commons License 2020.05.27 0 0 472

Sziasztok,

 

Ha angolt tanítanál mi segítünk diákokat keresni. Látogass el az https://oktass.hu/ magántanár kereső weboldalra és adj fel magántanár hirdetést. ;)

Ha angolt tanulnál szintén várunk téged az oldalon, ahol több száz magántanár várja, hogy taníthasson. :)

 

A jelenlegi helyzetben előtérbe került az online tanítás. Ehhez az alábbi cikk nyújt segítséget a Google új platformján a Google Meeten keresztül. Tanároknak és diákoknak is egyaránt ajánljuk a cikket: https://oktass.hu/blog/google_meet_tavoktatashoz_immaron_ingyenesen_mindenkinek 

 

Banda Pál Creative Commons License 2020.04.02 -1 0 471

Sziasztok!

 

Angol tanítást vállalok. Teljesen kezdő szinttől, egészen a középfokú nyelvvizsgáik. Azok jelentkezését is várom, akik csak beszélgetni szeretnének online, beszédfejlesztés céljából.

Általános iskolai tanító (BA) és Politológus (MA) - CEU diplomával rendelkezem.

Tapasztalt vagyok online tanításban is. Messenger, Zoom, Skype.

06708849464

bandapali@gmail.com

 

Pali

Corben78 Creative Commons License 2020.03.30 0 0 470

Szia,

 

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak SKYPE-on, minden szinten. Kellemes, beszédcentrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen, Kelenföldön az M4-es metróhoz, Kosztolányi Dezső térhez közel! 

 

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés, üzleti angol személyre szabott tananyagból. Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek!

 

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

 

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196                          www.angolnyelvtanar.webnode.hu

 

Üdv,

Janka Katalin       

Előzmény: mokrisz80 (469)
mokrisz80 Creative Commons License 2020.03.13 0 0 469

Olyan angolul jól beszélő, esetleg anyanyelvi angol beszélgetőpartnert/tanárt keresek (tanári végzettség nem feltétel), akivel naponta kb 20-30 percet tudnék skype-on angolul beszélni. Mivel elég alapszintű a tudásom, ezért olyan tapasztalt "oktatót"keresnék, aki a mindennapi nyelvhasználattal segítene, megtanítaná használni az angol nyelvet. 

Nyelvvizsgára nincs szükségem, a cél a nyelv hétköznapi használata (megértetni magam, megérteni az angolul beszélőket).

Havi 20.000-25.000 Ft-ot díjazást tudnék felajánlani.

Elérhetőségem: kmohacsi@gmail.com

Paulelekjr Creative Commons License 2020.01.27 0 0 468

Angol tanítás - Megosztásokat köszönöm!

Szeretnél jó hangulatban, szép, igényes, frekventált környezetben, jó áron angolt tanulni?
Itt az idő, hogy belevágj!
Japánban töltött tanításom után ismét tanítványokat fogadok Februártól.
Az órák helyileg a 3. kerületben, a Kolosy tér közelében vannak megtartva.
Az óráim jelmondata az, hogy vedd lazán, és könnyebben fog menni.
Fontos, hogy milyen a tanárral a viszonyod. Ha tudtok baráti viszonyban együttműködni, szívesen jársz az órákra és nagyobb lesz a motivációd is.
Öt éves angoltanári tapasztalattal rendelkezem, egészen a 3 évestől az 50 éves korosztályig megtapasztalhattam a nyelvtanulás korhoz illeszkedő sajátos jegyeit.
Miben segítsek?
Esetleg érettségire kellene felkészítenem téged? Nyelvvizsgára, hogy meglegyen végre a diplomád? Netán egy szaknyelvvizsgára, hogy megkaphass egy jobb állást?
Keress meg és beszéljük meg az elképzelésed, biztos vagyok benne, hogy tudok neked segíteni.
Várom az üzeneted! :)

Előzmény: Sironaq975 (462)
Paulelekjr Creative Commons License 2020.01.27 0 0 467

Angol tanítás - Megosztásokat köszönöm!

Szeretnél félig amerikai tanártól, jó hangulatban, szép, igényes, frekventált környezetben, jó áron angolt tanulni?
Itt az idő, hogy belevágj!
Japánban töltött tanításom után ismét tanítványokat fogadok Februártól.
Az órák helyileg a 3. kerületben, a Kolosy tér közelében vannak megtartva.
Az óráim jelmondata az, hogy vedd lazán, és könnyebben fog menni.
Fontos, hogy milyen a tanárral a viszonyod. Ha tudtok baráti viszonyban együttműködni, szívesen jársz az órákra és nagyobb lesz a motivációd is.
Öt éves angoltanári tapasztalattal rendelkezem, egészen a 3 évestől az 50 éves korosztályig megtapasztalhattam a nyelvtanulás korhoz illeszkedő sajátos jegyeit.
Miben segítsek?
Esetleg érettségire kellene felkészítenem téged? Nyelvvizsgára, hogy meglegyen végre a diplomád? Netán egy szaknyelvvizsgára, hogy megkaphass egy jobb állást?
Keress meg és beszéljük meg az elképzelésed, biztos vagyok benne, hogy tudok neked segíteni.
Várom az üzeneted! :)

E-mail: paulelekj@yahoo.com

Facebook: Ifj Elek Pál

Instagram: japaulofficial

Paulelekjr Creative Commons License 2020.01.27 0 0 466

 

Szeretnél jó hangulatban, szép, igényes, frekventált környezetben, jó áron angolt tanulni?
Itt az idő, hogy belevágj!
Japánban töltött tanításom után ismét tanítványokat fogadok Februártól.
Az órák helyileg a 3. kerületben, a Kolosy tér közelében vannak megtartva.
Az óráim jelmondata az, hogy vedd lazán, és könnyebben fog menni.
Fontos, hogy milyen a tanárral a viszonyod. Ha tudtok baráti viszonyban együttműködni, szívesen jársz az órákra és nagyobb lesz a motivációd is.
Öt éves angoltanári tapasztalattal rendelkezem, egészen a 3 évestől az 50 éves korosztályig megtapasztalhattam a nyelvtanulás korhoz illeszkedő sajátos jegyeit.
Miben segítsek?
Esetleg érettségire kellene felkészítenem téged? Nyelvvizsgára, hogy meglegyen végre a diplomád? Netán egy szaknyelvvizsgára, hogy megkaphass egy jobb állást?
Keress meg és beszéljük meg az elképzelésed, biztos vagyok benne, hogy tudok neked segíteni.
Várom az üzeneted! :)

E-mail: paulelekjr@yahoo.com

Facebook: Ifj Elek Pál

IG: japaulofficial

roxiszabo Creative Commons License 2020.01.17 0 0 465

Sziasztok! Óvodás korom óta tanulom az angolt és már több év tanítási tapasztalatom van. Jelenleg ELTE-s hallgató vagyok angoltanár szakon. Tavaly nyáron az USA-ban dolgoztam. Minden korcsoportnak tartok órát Budapesten, főként a 17. kerületben. Szívesen vállalok érettségi és nyelvvizsga felkészítést is, de kisgyerekeknek is szívesen tartok játékos foglalkozásokat.

Óráim interaktív online feladatokkal bővítem, célom az élményalapú tanulás. Keressetek bizalommal!

Elérhetőség: roxana.sz@windowslive.com

tan-angol Creative Commons License 2019.12.13 0 0 464

Angol nyelvtanítást vállalok az alapoktól , akár felnőtt vagy óvodás kortól is.  

Szívesen segítenék olyan pályakezdő nyelvtanároknak is, akik  kicsiket szeretnének tanítani angolul,  de nem tudják, hogyan kezdjenek hozzá! 

Továbbá  segíteni tudok házi dolgozatokban, nyelvvizsga felkészülésben, önéletrajz megírásában,  bármiben, ami az angol nyelvvel kapcsolatos. 

 

Az elérhetőségem: english-angol@freemail.hu

klau922 Creative Commons License 2019.11.24 0 0 463

Sziasztok! Olyan angol tanárt keresek aki középfokú szóbeli nyelvvizsgára felkészítene és hétvégén is tart órát. Mivel hétköznap dolgozom és a beosztásom miatt csak hétvégén tudok órára járni. e-mail címem: klaudy922@gmail.com

Sironaq975 Creative Commons License 2019.11.19 0 1 462

Sziasztok!

Angoltanárt keresek 3. Kerületben,  érettségi felkészítésre, 11. Évfolyamos lányom számára. 

tanarbazis_hu Creative Commons License 2019.10.04 -1 0 461

Sziasztok,

 

Mindenkinek ajánlom figyelmébe a www.tanarbazis.hu oldalt, ha magántanárt kerestek vagy tanítani szeretnétek. Budapesten és online.

whitesunXIV Creative Commons License 2019.09.25 0 0 460

Angoltanárt keresek kifejezetten kisgyerekek mellé Zuglóban, nem online! Ideális esetben fiatal(os) hölgyet.

Tanári végzettség, tapasztalat, kialakult módszertan szükséges.

 

Helyszín biztosítása megoldható, hétköznap délután (lehetőség szerint hétfő, szerda vagy max. péntek) kb 14-17 óra közötti kezdéssel lenne ideális az időpont, jelenleg 3 fő 8 éves gyermekről lenne szó, teljesen kezdők, nagyon motiváltak :-)

 

Amennyiben minden feltétel teljesül, a csoport max 6 főre felduzzasztható, sokan érdeklődnek, de nagyobb csoportot már nem tartunk hatékonynak.

 

Nem cél, hogy a gyerekek mindent megtanuljanak azonnal, élvezzék az órákat, ne veszítsék el a kedvüket, és pár mondatot tudjanak használni.

 

A héten napközben is elérhető vagyok telefonon, utána délután 5 után: telefonon várom a jelentkezőket:  70/2898249

Természetesen online hívás is lehet, egyeztessünk.

 

Előre is köszönöm!

Indexregistration Creative Commons License 2019.09.10 0 0 459
Szia!
Hogyinszki Csabát ajánlom.
Én nála tanultam meg angolul beszélni. Előtte sosem mertem.
Üdv,
Erika
Előzmény: Törölt nick (416)
tutimagantanar Creative Commons License 2019.08.01 -1 0 458

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn rengeteg angoltanár közül választhattok:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon.

Patocskai Creative Commons License 2019.07.22 0 0 457

Tisztelt Ágnes!

 

Angolul és spanyolul beszélő, nyelvvizsgával rendelkező egyetemista vagyok. Évek óta foglalkozom gyermekekkel,nemcsak angol oktatást illetően, hanem versenyszerű hobbijaimból kiindulva Rubik-kocka és sakk oktatással is foglalkozom.

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken:

 

 

 

Vermes Kornél 

 

06 30 976 2467 

 

kornelvermes05@gmail.com

Előzmény: Ágnes0505 (442)
weber_rena Creative Commons License 2019.06.25 0 0 456

Sziasztok! :)

Minden korosztálynak szívesen tartok angol órát, kisgyerekektől kezdve felnőtteknek!

Harmad éves vagyok a Debreceni Egyetemen angol holland tanári szakon. Debrecen környékén illetve online is vállalok órákat. :)

A weber.renata16@gmail.com e-mail címen lehet elérni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!