Keresés

Részletes keresés

andras_angol Creative Commons License 2013.05.22 0 0 218

Kedves Hirdető!


Egy fiatal főiskolai hallgató vagyok, felsőfokú angol és középfokú francia nyelvvizsgával rendelkezem. Angol nyelvet tanítok egészen kisgyerekeknek, általános, középiskolai, gimnáziumi tanulóknak, főiskolai/egyetemi hallgatóknak, illetve bárkinek, aki az angol nyelvvel szeretne megismerkedni, meglévő tudását fejleszteni vagy szinten tartani szeretné. Jelenleg 4 tanítványom van, mindannyian meg vannak velem elégedve. Köztük van egy házaspár, akik abszolút nulláról indultak, egy fiatal főiskolai hallgató lány és egy idősebb leendő apuka, ők középfokú nyelvtudással rendelkeznek, csak éveken át nem használták a nyelvet és velük a nyelvismeretüket frissítem fel és fejlesztem, hogy a felsőfok felé haladjunk.  
Szívesen elvállalnám a tanítását, akár heti több alkalommal, több órában is. Nálam az óradíja teljesen megbeszélés alapján történik. Általában egy óra az 2000Ft, én 60 perces órákat tartok, de van, hogy elnyúlik és ebből én nem csinálok semmi plusz költséget. Természetesen nyomtatott anyagot viszek, hanganyagot is, minden technikai felszerelést és ez semmiféle plusz költséggel nem jár. Ez a 2000Ft/60 perc ez csak egy irányadó. Bővebb információt a honlapomon találhat rólam: www.maganangol.mlap.hu
Amennyiben szimpatikusnak tart és felkeltettem érdeklődését, úgy egy személyes találkozó keretein belül a részleteket megbeszélhetjük. Kérem mindenféleképpen jelezzen vissza, akár pozitív, akár negatív a válasza. 

 

Előre is köszönöm: András

Előzmény: Kicsikacs80 (216)
matkoarpad Creative Commons License 2013.05.22 0 0 217

Üdv mindenkinek!

Matkó Árpád vagyok, 19 éves középiskolai tanuló.
Felsőfokú nyelvvizsgám van (Cambridge) és az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen angolból 21. majd 4. helyezett lettem két egymást követő évben. Jelenleg kéttannyelvű turisztikai iskolába járok, ahol ugyancsak számos angol civilizációval kapcsolatos dolgot meg kellett tanulnom, illetve néhány tantárgyat teljesen angolul.
Hivatalos tanári élményeim még nem voltak, bár jópár embernek segítettem már a nyelvtanulásban hosszabb távon is. Ha valakinek mindez felkeltette az érdeklődését, keressen a 0630-9463-403 számon!

Kicsikacs80 Creative Commons License 2013.05.20 0 0 216
Tapasztalt angoltanárt keresnék gyerkőceim mellé (2 és 4 évesek) hogy kicsit ismerkedjenek az angol nyelvvel. Budapestre keresnék valakit, aki rendszeresen házhoz jönne.
kérlek emailben írjatok, ha vki tud segíteni: beragi@freemail.hu
köszönöm
pyrka Creative Commons License 2013.05.19 0 0 215
ANGOL OKTATÁS BUDAPESTEN!!!!Sziasztok!!!Angol szakos lány vagyok, a nyár folyamán vállalok angol nyelvoktatást, kezdőtől haladó szintig! Főként általános- és középiskolások jelentkezését várom, akik egy kis extra nyári korrepetálást keresnek elérhető áron, akár pót, akár nyelvvizsgára készülnek!!! :Delérhetőségeim: 30/743-21-47 vagy vayamoscompaneros@gmail.com
Mókus108 Creative Commons License 2013.05.10 0 0 214

TELC, ECL, Euroexam, Cambridge, BME, Origo nyelvvizsgákra felkészítés diplomás tanárnőtől a Nyugatinál 10 éves tapasztalattal, sokféle tananyaggal, rugalmas időbeosztásban, bérlettel/óradíjjal, ami 2000 Ft/45 perc. englishonskype108@gmail.com, 06-304604961

Révész Csaba Bob Creative Commons License 2013.05.06 0 0 213

Hello,

 

Láttam a hirdetésed, miszerint a XVIII kerületben vagy a közelben keresel angol nyelvtanárt. Jómagam Kispesten, tehát a szomszédos kerületben lakom, lehet jönni a lakásomra vagy én is házhoz megyek igény szerint. Diplomás angol nyelvtanár vagyok, közel húsz év tapasztalattal rendelkezem, bármilyen szinten vállalok oktatást. Óradíjam, ha én megyek házhoz, 2500/45 perc, ha hozzám jönnek 2200/45 perc. Egy 45 perces bemutató órát ingyen biztosítok a megismerkedés végett.

 

Kérlek, ha érdekel, hívj fel a 06 20 3289833 számon. Köszönöm.

 

Révész Csaba Bob 

Előzmény: lkcar (196)
breezy88 Creative Commons License 2013.05.05 0 0 212

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek vagy Budapesten Óbudán vagy a belvárosban, vagy esetleg Budakalász, Szentendre környékén!

Középfokú nyelvvizsgám van, főleg a beszédet szeretném gyakorolni és később felsőfokú nyelvivzsgát is tennék.

Kérlek írjatok erre az emailre, ha tudtok ajánlani valakit!:)

kikinga@citromail.hu

 

Köszi!

_kristy_ Creative Commons License 2013.05.01 0 0 211

Sziasztok!

 

Belvárosban keresek angoltanárt, akihez házhoz lehet menni (hétköznap reggel, vagy akár du. és este is jó).

Diplomás, gyakorlattal rendelkezők előnyben. :)

Helyszínben csak a 4/6-os villamos vonala és környéke lenne ideális, Nyugati pu. és Corvin negyed között.

 

Középfoktól kellene felkészíteni minél magasabb szintre, heti 1x90 vagy 2x60 perc férne bele elvileg.

 

Ha esetleg ismer valaki ilyet, vagy saját magára ismert, küldjön mailt: szeles.krisztina@gmail.com

 

Köszönöm!

 

Furu Creative Commons License 2013.04.18 0 0 210

Középiskolai tanuló vagyok, angol középfokú nyelvvizsgával rendelkezem.
Korrepetálást/tanítást vállalok angol nyelvből diákok részére.
Ill. vállalok még japán nyelvoktatást.
A tanulónak házhoz kell jönni, a IV. kerületben lakom.
Díj: 1000ft/60 perc (angol) 1500ft/60 perc (japán)
Az első órát 50 % kedvezménnyel tartom.

fruzsina.kovacss@gmail.com

Katabs Creative Commons License 2013.03.26 0 0 209

Angol tanárt keresek A1, A2, B1, B2 szinthez nappali és esti órákhoz Kaposváron!

 

Gézah81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 208

hello

igen, olyan módszerrel, ami ráényszeríti a tanulót, hogy szóban is folyamatosan megnyilvánuljon.

Skypon is oktatok amúgy.

Még egyszer mondom, ha érdekel, hívj fel

üdv

Előzmény: lkcar (202)
lkcar Creative Commons License 2013.03.11 0 0 207

Hello

 

Ok. kereslek ma telefonon 14:00 után.

Előzmény: Anditilly (205)
Anditilly Creative Commons License 2013.03.08 0 0 206

Kedves Mackota!

 

Olvastam a hírdetésedet. Én nem tanítvány lennék,hanem angol nyelvtanár. Szerettem volna kérdezni,hogy érdekelne-e egy angol nyelvi klubvezetői munka. Nyelvoktató cégem van. A munka lényege ugyanaz,amit csinálsz,a tanítás. Amennyivel talán több,hogy klubbomba keresnék angol tudással és tanítói gyakorlattal rendelkező klubvezetőt. Ha érdekel kérlek hívj a 06 30 6262995-ös telefonszámon. Hétköznap du.14 óra után bármikor,hétvégén bármikor. Üdvözlettel:Domaniczky Andrea

Előzmény: mackota (168)
Anditilly Creative Commons License 2013.03.08 0 0 205

Kedves Ikcar!

 

Én angol nyelvtanár vagyok és beszédcentrikusan oktatom a nyelvet. Van is egy jól kidolgozott módszerem,ami intenzív és bizonyos óraszám után a nyelvi klubbomban még egy kis jövedelemhez is juthatsz. Annyit még magamról,hogy egy iskolában is dolgozom és van egy nyelvoktató cégem. A részletekért hívj a 06 30 6262995-ös számon lehetőleg du.2 után,mert akkor végzek az iskolában. Remélem felkeltettem az érdeklődésedet. Ha személyesen tudnánk találkozni,akkor egy kötetlen beszélgetés keretein belül elmondanám a módszerem lényegét. Üdvözlettel:Domaniczky Andrea

Előzmény: lkcar (199)
NoMiss Creative Commons License 2013.03.07 0 0 204

Szia! Mit jelent a "segédanyag"?

Előzmény: tran88 (203)
tran88 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 203

Angol szakmai nyelvvizsgára való intenzív, beszédközpontú felkészítés Budapesten az alábbi típusokból: Oeconom, Zöld út, Gazdálkodó, BGF, KITEX.

A 60 perces óra díja 2000 Ft, ez magában foglalja a segédanyagokat is. Budapesten ingyen házhoz megyek, agglomerációba költségtérítéssel.

 

További információért várom az emailt: translatorana@gmail.com

lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 202

Hello
Te nyelvtanár vagy?
Milyen módszerrel tanítassz?

 

 

Előzmény: Gézah81 (201)
Gézah81 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 201

hello

én elvállallak, hívjál fel, ha érdekel a dolog!

TEL:0620-503-3833

üdv

Előzmény: lkcar (196)
lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 200

Hello

 

X. kerben kb. merre?

Mik a részletek? (ár, módszer, stb.)

Előzmény: NoMiss (198)
lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 199

Nem gondoltam semmilyen szintre.

Egy használható beszédcentrikus angol nyelvtudást szeretnék elérni.

 

 

 

 

 

Előzmény: davidildiko (197)
NoMiss Creative Commons License 2013.02.27 0 0 198

Ha a X. ker jó, akkor tudok. :)

Előzmény: lkcar (196)
davidildiko Creative Commons License 2013.02.27 0 0 197

milyen szintre gondoltál?

Előzmény: lkcar (196)
lkcar Creative Commons License 2013.02.27 0 0 196

Sziasztok

 

Esetleg tud valaki beszédcentrikus angol nyelvtanárt Bp. XVIII ker és környékén?

 

köszi.

TiffanyMary Creative Commons License 2013.02.25 0 0 195

 

 

Angol magánórákat vállal türelmes, kedves, fiatal, diplomás tanárnő, segédanyagokkal, nagy gyakorlattal.

Személyre szabott tanítási terv, sok éves tapasztalat, oldott hangulatú, hatékony nyelvórák.

Korrepetálás, nyelvvizsga felkészítés, állásinterjú stb. Alsó tagozatban minden tantárgyból vállalok korrepetálást, leckeírásban segítségnyújtást, illetve amire igény van.

Az óra 60perces, 1900ft.

DEBRECENBEN, HAJDÚSÁMSONBAN, SÁMSONKERTBEN HÁZHOZ MEGYEK.

 

Hívjon bizalommal, (70/ 33-44-842) vagy írjon e-mailt. (szamatim@gmail.com)

 

 

 


studyenglish Creative Commons License 2013.02.05 0 0 194

Angol nyelvtanárként segítek abban, hogy gyorsan fel tudj készülni a nyelvvizsgára,legyen az középfokú, vagy szakmai felső,esetleg a kétszintű angol érettségivel vagy hadi lábon?Egyeni nyelvtanfolyam keretében átnézzük a hiányosságokat,fordításokat gyakorolunk,sokat beszélgetünk különféle érdekes témákról,teszteket töltünk ki,valamint fogalmazásokat írunk,ezzel is növeleve a szókincsedet.Ha netán külföldre mennél dolgozni,vagy munkádhoz kell az angol nyelvtudás szivesen segítek az állásinterjúra való felkészülésben is. www.tanuljangolt.hu

Előzmény: melkoo (188)
kriszti0409 Creative Commons License 2013.01.31 0 0 193

Sziasztok!

 

Angol tanítást, korrepetálást, érettségire, nyelvvizsgára felkészítést vállalok kezdőtől a felsőfokig. Óráim személyre szabottak és a tanuló igényihez igazodnak.  Az ELTE angol szakán végeztem éss több éves magántanítási tapasztalattal rendelkezem. Ha érdekelnek a részletek, akkor írj a christy.varga@gmail.com címre!

 

Horváth János angoltanár Creative Commons License 2013.01.30 0 0 192

Több mint két évtizedes egyetemi oktatói, fordítói / szakfordítói, magántanári és tanfolyamokon szerzett tapasztalattal rendelkező angol-orosz szakos tanár vállalja magánszemélyek, 2-4 fős csoportok életkortól független tanítását, bármilyen szintű általános és szaknyelvi (orvosi, műszaki, gazdasági) vizsgára történő igényes felkészítését. (Céges tanfolyamok esetén a csoportlétszám nagyobb is lehet.)

 

Vállalja továbbá fordítások / szakfordítások készítését, valamint szakcikkek lektorálását szakegyetemi oktatóktól beszerezhető referenciával, magas impaktfaktorú folyóiratokban megjelent közlemények megtekinthetőségével – elérhető áron és óradíjakon.

 

A tanórák színhelye vagy a Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömbje (a 3-as metrótól 2-3 perc gyalogosan) vagy a diák / diákok által választott budapesti vagy Budapest-közeli helyszín.

 

További információk a 06-20-983-3831-es telefonszámon. 

 

Leillas Creative Commons License 2013.01.30 0 0 191

Sziasztok!

 

Angol korrepetálást vállallok kezdőtől haladó szintig Budapesten vagy Dunaújvárosban (házhoz megyek, vagy megbeszélt helyszínen).

Felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, illetve PROFEX jogi szaknyelvi nyevvizsgával. Továbbá 1 évig tanultam külföldön is a nyelvet és jelenleg is sok tantárgyat angolul hallgatok az egyetemen.

 

Ha nyelvvizsgára szeretnél felkészülni, vagy a szóbeli tudásodat szeretnéd magabiztossá tenni, vagy csak egyszerűen érdekel a nyelv és szívesen tanulnád, akkor írj egy e-mailt a lilla.munkacsi91@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket.

 

 

jefflynn1974 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 190

Sziasztok,

angol tudásomat szeretném felfrissíteni, ehhez keresek tanárt.Nagyobb óraszámra, szuperintenzív jellegű tanulásra gondoltam, pl heti 4x4 óra vagy valmi hasonól, időbeosztástól függően. Zuglóban lakom, és jó lenne, ha nem a város másik végére kellene járnom :) Email címem jeff1974@windowslive.com

annmarthy Creative Commons License 2013.01.25 0 0 189

Főiskolán tanítok angolt és magyar mint idegen nyelvet. Jelenleg gyesen vagyok, szívesen vállalok nyelvvizsgára, érettségire való felkészítést, beszédgyakorlást. A 12. kerületben tartom az órákat. Részleteket emailben.

annmarthy@yahoo.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!