Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 50
Pont ezt hagynám ki? Ez se lehet rosszabb mint a bungee :-))))
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 49
Persze, h kipróbálnám, naná!

Évekig fiúsítva voltam mféle társaságban***. Velük nőttem fel, és 14évesen tapasztaltam meg először, h miylen egy csajcsapat belülről: iszonyúúúú volt :-)
***Kamaszkoromban nem is értettem, mit akarnak tőlem egyes fiúk (kivéve azt, amelyikbe beleszerettem :-))
Az állvapisilés csak anyniban irígylendő, h még egy parkban sem anynira feltűnő, ha itt a végszükség.
Vanek Creative Commons License 2004.03.12 0 0 48
.
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.11.16 0 0 47
Az azért nem egészen erről szólt...
Előzmény: szobatudos (46)
szobatudos Creative Commons License 2000.11.15 0 0 46
Ajanlott film a temaban: Being John Malkovich
Előzmény: kockasfulunyul (45)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.11.15 0 0 45
Én csak úgy vállalnám az 1 hetet, ha az előtte lévő női mivoltom kitörlődne a fejemből (ennek mondjuk csak azért van jelentősége, hogy mivel igen sokmindent kipróbálnék ne zavarjon a jelenlegi szexuális beállítottságom - így nem lennék képes 1-2 dologra). Viszont érdekes lenne másrészről, ha mégis lennének emlékeim, jól vissza lehetne élni / vagy ki lehetne használni a nőkről szerzett tapasztalataimat a másik oldalon. És utána is a férfiakról szerzett 1 hetes ismeretet is lehetne kamatoztatni. Talán...
bodzavirag Creative Commons License 2000.11.15 0 0 44
Hát úgy globále nem szeretnék férfi lenni, hogy mindig csak az. Azt hiszem félnék az elvárásoktól, hogy ismerkedést kezdeményezzek, meg hogy erős legyek, bátor, hogy ne pityeregjem ki magamból a feszültséget, bánatot :-))) Egy hétre azért megpróbálnám mégis, de akkor aztán mindent ki szeretnék próbálni :-)
Előzmény: kockasfulunyul (43)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.11.15 0 0 43
Miért ült le ez a jó kis topic? Gyerünk újak, szóljatok hozzá! :-)
SmartAss Creative Commons License 1999.03.16 0 0 42
Lányok!
Isteniek vagytok!Imádlak benneteket! Mindíg is imádtalak!
Egyébként a pisilés állva nem rossz! Bár életem legnagyobb csalódása volt, hogy mikor kb. 12 éves koromban tanulmányoztuk az egyik házbeli kiscsaj punciját, kiderült, hogy a csajok nem tudnak CÉLOZNI pisilés közben. Akkor egy kicsit azért meginogtam........
Calliope Creative Commons License 1999.03.16 0 0 41
Kedves Szpidi!

És én? Hát, olyan kis egyszerű. A tükör elől valszeg nem menekülnél sikítva, de azért én sem indulnék szépségversenyen... A kedvesem lököttségét viszont nehezen tűrnéd! (Néha én is...) ;o)))))

Szerintem ne cseréljünk. A barátnőd biztos szomorú lenne... ;o)))

Előzmény: Szpidi (40)
Szpidi Creative Commons License 1999.03.12 0 0 40
Drága egyetlen Calliope,

Mit jelent az, hogy JÓ NŐ ???
Okos, kedves, kibirja a rigojáimat, szeret engem, tehát nekem JÓ !
(de azért szépségversenyen biztos nem fog indulni, de hát nem ez a lényeg szerintem...)

És te ???? :))))) Nem árt tudom én mit fogok a tükörben látni ?! :)))

UI: Bár megkésve, de minden NŐ-nek minden jót Nőknapjára !
Annak is aki férfivá akar változni ;)))

Előzmény: Calliope (38)
Szpidi Creative Commons License 1999.03.12 0 0 39
Drága egyetlen Calliope,

Mit jelent az, hogy JÓ NŐ ???
Okos, kedves, kibirja a rigojáimat, szeret engem, tehát nekem JÓ !
(de azért szépségversenyen biztos nem fog indulni, de hát nem ez a lényeg szerintem...)

És te ???? :)))))

UI: Bár megkésve, de minden NŐ-nek minden jót Nőknapjára !
Annak is aki férfivá akar változni ;)))

Előzmény: Calliope (38)
Calliope Creative Commons License 1999.03.12 0 0 38
Kedves Szpidi!
Látni saját magamat kívülről?! Brrr... Soxor még a tükröket is elkerülöm...

Cseréljünk? Hát... jó nő a barátnőd?
;o)))))))

Előzmény: Szpidi (33)
pancho Creative Commons License 1999.03.11 0 0 37
Majd elfelejtettem:
;-)
pancho Creative Commons License 1999.03.11 0 0 36
Hát, vannak itt jó dolgok.
banya:
Én nem borotválkozom minden nap. Pedig már 3x éve férfi vagyok. Egy hét alatt néha egyszer sem.
yasha:
Reggel, ha felkelek, nem tudom megvakarni a tököm a gatyámba nyúlva, a ruhadarab ugyanis általában a széken hever.
Calliope (1999-03-08 11:17:23):
Szerencsére ezek nem kötelező gyakorlatok, csak választhatók.
Imre bacsi Creative Commons License 1999.03.10 0 0 35
Ne haragudjatok, de nekem két poén jutott eszembe arról, hogy "Szeretnél férfi lenni...?"
Az egyik: Ezt kérdezte Julcsi is Jancsitól az első bizalmas együttlét alkalmával is.
A másik: Miért dörzsölik meg a nők szemüket amikor felébrednek? Mert ők nem tudják megvakarni a t....t
Kissé komolyabban: én nő szerettem volna lenni, de csak arra az alkalomra, hogy belefülelhessek a nők férfi nélküli fesztelen csevegésébe természetesen akkor, amikor a férfiakról beszélnek.
Imre bácsi
Szpidi Creative Commons License 1999.03.09 0 0 33
És ha cserélni kellene, (például velem :) ), és egy hétig egymás testéne járkálnánk, helyettesítve a másikat ? ... és néha látni saját magadat :)))))

Na cserélünk ?

Előzmény: Calliope (32)
Calliope Creative Commons License 1999.03.09 0 0 32
Ugye?!
Én nem is lennék férfi egy napra sem, de ezt már lentebb megírtam.

;o))))))

Előzmény: Purusa (31)
Purusa Creative Commons License 1999.03.08 0 0 31
Attol tartok nehany draga lany mintha felreertette volna a topicot.... :)

A kerdes igy szolt: lennel-e ferfi 1 hetre?
Ferfi, ismetlem, nem 'vagykep', 'indian hos', vagy 'a magas, karcsu, veszettul jokepu Sir Thomas Lipton, aki ket Himalaja-maszas kozott zsenialis szonetteket ir, mikozben felkezzel feher lovat szidolozza...'. :))

Ferfi, tudjatok: a szeretve tisztelt (k.) Anyatermeszet szoges (es foszladozo) szex-istrangjaval hajtott, megereszkedett hasu, tobbnyire rosszul borotvalt, eloiteletekkel es frusztraciokkal kuzdo, hormonvezerelt (jo esetben :) lova.

Na ugye igy mar mindjart mas a leanyzo fekvese (kepzavar)? : )))))

Szpidi Creative Commons License 1999.03.08 0 0 30
Midnket iker-topicnak igazából:
Két film is volt ezzel kapcsolatban:
- A Farkangyal :egy nőfaló hímsovinisztát a barátnői eltesznak lábalól, de febtről kap még egy lehetőséget, Nőként felébred, és addig él, amíg nem talál egy olyan embert aki igazán szereti. Természetesen fergeteges kalamajka keletkezik ebből, de tanulságos a vége, csak a születendő gyermeke szereti igazán.

A másik: az "Ellnség bőrében" : Itt kettős a szerepcsere, az ideiglenes kapcsolatba került pár cserél testet, ez is rengeteg jó poén forrása, de itt is az a lényeg hogy az ipse végül megérti a nőket, és amikor viszacserélödnek, akkor már minden OK lesz. Ezt is az ÚR intezte.

berku Creative Commons License 1999.03.08 0 0 29
Ha egy hétig férfi lennék, ugyanezen a munkahelyen, biztosan nem nekem kellene helyettesíteni a titkárnőt, ha nincs itt. :(((
De igazából arra az egy hétre inkább világutazó lennék és épp az amazóniai őserdőkben kalandoznék. Viszont irigyelném a nőket, hogy csak ők tudnak gyereket szülni.
Örökre nem akarnék férfi lenni, szerintem nőnek lenni ugyan nehezebb, de sokkal érdekesebb! Nem szívesen adnám oda a zűrös női agyamat. :)
Calliope Creative Commons License 1999.03.08 0 0 28
Csak látjuk a lényetek "sötét oldalát" is, és ezt figuráztam ki. ;o))))
De azért mi nagyon szeretünk Titeket (csak én spec. nem cserélnék veletek).
:o))
Előzmény: Alejandro DeSilva (26)
sörhas Creative Commons License 1999.03.08 0 0 27
én szerencsére férfinak születtem, de a barátnőmnek kívánnám egy hétre, hogy cseréljünk szerepet, megmutathatnám neki, hogy néha mennyire fárasztó egy nő alapból, jó persze tudnak kedvesek is lenni, de azért egy ilyen cserét szívesen megjátszanék. Akit érdekel ez a téma , annak ajánlom a Szexmisszió cimű szenzációs (lengyel) filmet.

sörhas

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.08 0 0 26
Uristen, mit gondolnak mirolunk a Holgyek? El vagyok keseredve, hat mi _nem_ ilyenek vagyunk!
Calliope Creative Commons License 1999.03.08 0 0 25
Dehogy lennék férfi, még egy hétre sem! Hogy sörözhessek, bámulhassak focimeccset, járhassak topless-bárba és csorgassam a nyálam a fiatal pipik láttán, állandóan a plafonon legyek a nő(i)m apró-cseprő gondjai miatt, üvöltözve követeljem a kereszteződésben az elsőbbséget, hogy mindennap borotválkozhassak, hogy mindig csak ing/póló - nyakkendő/pullover-zakó/kabát+nadrág cuccokban járhassak, hogy felszedhessek olcsó kis nőket, akiknek csak hűlt helyét találom másnap reggel magam mellett, hogy naphosszat gürizhessek, mert odahaza vár az asszony és a szekérderéknyi gyerek, hogy problémázzak azon, ha nem áll fel, amikor kéne, máskor meg azon, hogy akkor áll fel, amikor nem kéne, hogy a főnököm szivasson, csak mert az új titkárnő a negyedikről rám bukik, nem őrá, hogy ne tudjak elkészíteni magamnak olyan ételt, ami egy kicsit is komplikáltabb, mint egy rántotta, hogy anyázva bányásszam ki a mosógépből a sötétkék zoknival összemosott egykor-fehér ingemet, hogy pormacskák tenyésszenek az ágyam alatt, mert ahhoz le kéne hajolni, és kiporszívózni, hogy ha félrészegen hazatámolygok, akkor koszosan-büdösen dőlhessek az ágyba?
Köszönöm nem. És ezért nem kárpótolna az a pár pozitív dolog, amire már kitértetek.
Úgyhogy inkább maradok nőnek.

;o)))

Tilia Creative Commons License 1999.03.07 0 0 24
Hát igen... minden nő szeretne egyszer férfi lenni. Kipróbálni, milyen a másik oldal...
De ha már választani lehet, akkor ne egy hájas hentes, vagy kopasz, szemüveges irodalomtanár legyek... És még véletlenül se nagycsaládos apuka...(a papokat csak tiszleteből nem kiabálom ki). Nem szeretnék "sales manager" sem lenni...
Viszont szívesen kipróbálnám, milyen lehet fiatal férfiként olimpiai bajnoknak lenni, elnyerni a Nobel-díjat (azt is kevesebb nő kapta meg...), vágtatni a bikák után vadlovon.... Sssh!
Netán a Forma-1 is elérhető lenne!!!
Ha ezt megkaphatnám, nem egy hétre kellene!
másikegylány Creative Commons License 1999.03.07 0 0 23
Szeretnék, nem is csak 1:7-re.
Akkor aztán senki nem szólna bele a gondolataimba, mindenki az eszemér' meg a különcségemér' csodálna. Nem kéne azon törnöm a fejem, hogy szép vagyok-e, mert minden ruhámban egyformán jófej lennék.
Csak Nagy Gondolatokkal foglalkoznék, minden mással hagyjanak engem békén!
Nem kellene magyarázkodnom, mit miért csinálok úgy, ahogy, és még büxe is lennék rá, hogy én máshogy.
Ja, és a nőknek ÉN szabnám meg, mikor, mit, és mennyit. És nem azt mondanám hogyha épp nincs párom, hogy egyedülálló vagyok, hanem azt, hogy SZABAD + FÜGGETLEN!!! És akkor asziszik: én aztán tudom, hogy kell élvezni a Zéletet...
yasha Creative Commons License 1999.03.07 0 0 22
Istenem.. be szép lehet!
Állva pisilni, reggel mikor felkelek önfeledten a gatyámba nyúlni és megvakarni a tökömet...
Buliban felszedni egy-egy csajt, olyan egyéjszakásat! Mert ha ezt férfiként teszem, akkor csak röhögnek a haverok, senki sem ítél el, de ha nőként pasiznék, és minden héten mással látnának, akkor viszont országos nagy ribancnak kiáltanának ki. Miért van ez? :(

Úgy érzem nagyon jól ismerem a pasikat, kb. 7 éve csak fiúk között vagyok nap mint nap. És úgy látom, hogy tágasabbak a lehetőségeik, mint nekem.
Egyenjogúság ide vagy oda, rengeteg előítélettel találkozok a nőkkel szemben...
Férfinak lenni? Szerintem nem csak egy hétre próbálnám ki.... akár egy életre is.

yasha

ribizli Creative Commons License 1999.03.07 0 0 21
banya: :-))

Talált a "társtopic" - gondoltam, hogy valaki meg fogja nyitni!
Meglepődtem viszont magamon végiggondolva a kérdést, mert nem is olyan egyszerű megválaszolni!
Remélem, a fiúknak sem az! ;-)
Azt hiszem, olyan férfi szeretnék lenni, amilyet nőként magam mellé kívánok. Szeretném megtapasztalni, hogy néz ki a másik oldalról.
Azt hiszem, nagyon szeretném a nőket, igyekeznék a kedvükben járni, tisztelném őket és éreztetném velük a "hódolatomat". Olyan régimódi, igazi óriember szeretnék lenni, aki előzékeny a hölgyekkel, lesegíti a kabátjukat, virágot visz, bókol, figyelmes.
Szívesen megtapasztalnám, milyen, amikor egy férfi kitárja a lelkét egy nő előtt. Milyen lehet, amikor úgy érzi, elengedheti magát, nem kell macsó szerepet játszania, "megküzdenie más hímekkel". Megpróbálnám megérteni, miért idegesíti a férfiakat néhány nőies apróság.
Persze, kipróbálnám, milyen örömet szerezni a másiknak az ágyban - sőt talán még egy futó kapcsolatot is megpróbálnék összehozni.
Azt hiszem, nagyon tanulságos volna egy hétig férfinek lenni!
ribizli

Oborzil Creative Commons License 1999.03.07 0 0 20
Kedves sósav!
Ha nyilvánosan nem is, de emilben felvilágosíthatnál arról a mozdulatról, ha már szóba hoztad, igaz, nem vagyok nő, de félő, hogy nem tudnék aludni a kíváncsiságtól. Szerintem nincs semmiféle mozdulatra szükség, megjegyzem.
Előzmény: sosav (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!