Keresés

Részletes keresés

Banita Creative Commons License 1999.03.08 0 0 20
A CNN-en is szó volt a könyvről. Két riporter csemegézett belőle részleteket. Nem tudom, ki látta közületek... A lényeg a következő volt: a hölgy öngyilkos akart lenni, mert elgondolta, hogy ha hamis tanúzásért börtönbe zárják, akkor mikor szabadul már senki nem akarja majd feleségül venni a kora miatt. Erre a jószívű riporter tett valami olyan megjegyzést, hogy szerinte most sem tolonganak a jelentkezők...
Amit én nem csodálok....
izsike Creative Commons License 1999.03.08 0 0 19
Mindenkinek, aki ide ír, ajánlom a "Vasárnap reggel" című újságot, amiben egy egész oldalas cikk van, hogy Mónika érzései tiszták voltak és még mindíg várja, hogy megcsörrenjen a telefon meg stb. A cikk végén a riporter leírja, hogy mi fogadta az interjú előtt, koszos lakás, papírgalacsinokkal, szikkadt zsömle stb, Mónika lábaujja vörösre lakkozva körme szintén bár az már kopottas, pulóvere bolhapiaci, az is az "igényesebb" fajtából. Egyébként Mónika még mindíg a Fehér-házban dolgozik. Ezen azért meglepődtem.
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.08 0 0 18
Kedves Máriáshuncut,
Mi hanzik hülyén ?
[ ] Az "ugatásunk"
[ ] Az amerikai törvénykezés.

feketepeti Creative Commons License 1999.03.08 0 0 17
Off:
Frank Drebin
Az intelligencia sokmindent megkövetel. Többek között a helyesírást is te szerencsétlen...

Válasz:
Kösz az atetizmust.
De ha olyan nagyon prec-íz akarsz lenni, nálad meg hiányzik egy vesszö, ottan az is után.
Te kis him-vesszö.
Period.
Ha ez a tpoik csak amerika bashingra jó, akkor elmehettek a ....

Ha valamivel nem vagytok tisztába, az az amerikai törvénykezés. Úgy, hogy csak ne nagyon ugassatok, mert hülyén hangzik.

drhv Creative Commons License 1999.03.07 0 0 16
Az egész szart a TV fújta fel, emlékszem, ahogy a CNN-en vigyorogva mondták be a hírt néhány éve, ahogy volt ez OJ-val.
Utálom az egészet, főleg Monicat.

Ha valakit érdekel, akkor van egy rövid kis poénos fájlom Monicaról és a kék ruháról. Írj egy e-mailt és elküldöm.

HV

50-es Creative Commons License 1999.03.07 0 0 15
Kiváncsi lennék hány spermafoltos ruha van még véletlenül lefagyasztva Monica anyucikájának a frigójában?
Vajon mire alapozta e mondását Clinton, hogy Monica egy teniszlabdát is áttudna
szivni egy slagon?
Oborzil Creative Commons License 1999.03.07 0 0 14
Ne gondolt, hogy ezzel tették gazdaggá azt a libát, tudtommal az apja valami milliomos volt eddig is. Monicának csak feltűnési viszketegsége van, most például azt vette a fejébe, hogy a Playboyban akar szerepelni, mint csinibaba. Ha 40 kilót leadna, ehhez szerintem akkor sem ártana mégegyszer születnie.
Előzmény: Bleron (13)
Bleron Creative Commons License 1999.03.07 0 0 13
Annyira primitívek ezek az amerikaiak,hogy az nem is igaz!! Élvezik, hogy valamin csemegézhetnek és közben észrevétlenul gazgaggá teszik a botrányra, névre, ezáltal csakis a PÉNZRE éhes Monika kisasszonyt.Tegnap láttam a TV-ben, hogy Monika könyve X páldanyban elfogyott és még rendelik a boltosok, mert a plepsz igényli...A nagy amerikaiak....Rémes...
GeRiGeRi Creative Commons License 1999.03.07 0 0 12
:-)))))))))))
Előzmény: Degeczi (8)
Supercow Creative Commons License 1999.03.07 0 0 11
Megy mostanában az MTV-n egy jópofa gyurmafigura-sorozat, a Celebrity Deathmatch :) Összeengednek egy ringben két hírességet, ott ütik egymást. Tegnap volt a Monica Lewinsky - Hillary Clinton rangadó :))
Érdemes figyelni, roppant szórakoztató.
E. Tamás Creative Commons License 1999.03.07 0 0 10
feketepeti lehet, hogy személyesen ismeri a kisasszonyt, így az infok, tőle származnak, és pontosabbak. Erre nem gondoltatok?
Előzmény: feketepeti (5)
tata Creative Commons License 1999.03.05 0 0 9
Azért ez elég gusztustalan. nem gondolod?
Előzmény: Degeczi (8)
Degeczi Creative Commons License 1999.03.05 0 0 8
donvito Creative Commons License 1999.03.05 0 0 7
feketepeti: én a Starr aktákból tudom, amit tudok, te meg honnét szerzed a hitelesebb információkat?
"Elsö perctól kezdve az USA-ban figyelem ezt az esetet."
Csak nem a '95 novermber 15-étől?
A szivartartóban voltál?
vito
Előzmény: feketepeti (5)
Frank Drebin Creative Commons License 1999.03.05 0 0 6
Az intelligencia sokmindent megkövetel. Többek között a helyesírást is te szerencsétlen...
Előzmény: feketepeti (5)
feketepeti Creative Commons License 1999.03.05 0 0 5
Gyerekek, Ha már topicot nyittok, legalább a tényekkel legyetek tisztába és ne terjesszetek rémhíreket.
Ezt követeli az intelligencia.

Elsö perctól kezdve az USA-ban figyelem ezt az esetet. Ha kédésetek van megpróbálok elfogulatlanul válaszolni.

mimo Creative Commons License 1999.03.05 0 0 4
Az hagyján, hogy ronda, de könyvet is adtak ki róla.
Szerintettek nem szégyenli magát. Ha minden igaz amit elmondtak, sziver és egyebek, lehet, hogy jobban járt volna, ha mindent letagad és nem hagyja magát az egész világ előtt lejáratni.
freeze flash Creative Commons License 1999.03.05 0 0 3
Bocs, csak 16 mp...
freeze flash Creative Commons License 1999.03.05 0 0 2
Vááááááá!!!!!!!!!!!! 20 mp-vel megelőztél, mert csuklott a gép...:-(((
Előzmény: Mackó (0)
freeze flash Creative Commons License 1999.03.05 0 0 1
HOPP!! 0!
Egy baromi randa hüje pics@, véleményem szerint az egész előre ki volt tervelve. Hogy a francba tudott volna egyébként ennyi ideig tartani az egész, ha egy csomóan nem tudnak róla, és nem kussolnak egy darabig, hogy akkor aztán annál nagyobbat szóljon... az elnöki bocsánatkéréshez fűzött kommentárjáért meg egész egyszerűen szurokba és tollba forgatnám...
Mackó Creative Commons License 1999.03.05 0 0 0
Váááááá...!!!!! 0-ás!!!!
CapitainMorgan Creative Commons License 1999.03.05 0 0 topiknyitó
Mostanaban, mikor bekapcsolom a TV-t, hihetetlen, de egy csatornan biztosan erröl az ordenare ronda nöröl van szo. Persze igaz, lehet hogy meg volt tervezve az egesz, hogy Clinton-t esetlegesen levaltsak...
De ha megsem? Egyszerüen a gyomrom felfordul mikor meglatom a TV-ben ezt a dagadt ronda nöt. Hogy nez ki? Kivancsi vagyok masok mit gondolnak erröl a nöröl, azert nyitottam a Topicot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!