Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 1999.06.10 0 0 365
Ne ebbe írkáljatok, mert ez már kifújt - az új topik címe: Bemutatkozás 8, a júniusi sorozatot az Iszoldába már csak abból tudjuk elkészíteni.
Robin Creative Commons License 1999.06.10 0 0 364
sziasztok,
36 éves, érdeklődő, kíváncsi és főleg kutyaszerető nő vagyok. Szűkebb hazám Békásmegyer. Ha tehetem bringára ülök hétvégeken. Sok okos ember kiséletezett azzal, hogy a tudást a fejembe gyömöszölje - belefáradtak. Azért ti ne adjátok fel!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 363
Köszönöm.
Nem akarsz visszajönni?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 362
Hali!
Én 21 éves, egyetemista (BME) fiú vagyok. A sport (meg a lányok :-) az életem, elsősorban a fallabdáért vagyok oda, amit versenyszinten űzök.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 361
Puszi cukkanyo! Mostmar Te is a kedvenceim koze tartozol. :-)

Planney

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 360
szóval jó. Üdv mindenkinek, 47 éves sárkány vagyok 3 égedelem gyermekkel, plusz életem párja aki mindezt kibírja. Minden érdekel, mert rövid az életem, bántásra és csesztetésre nem érek rá, a fentiek miatt. Szeretteim a neten: everybody, és Dr. Spock, zsoltu, egérke, Ragiku, Yossarien (úgy eltünt), Mogorva, V_bendegúz, vivijúú, másikegyleány, Planney és a Wagner, ki úr. Maradok tisztelettel...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 359
jó ez még?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 358
i'm just a deadastronaut from the space.
digital freedom
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 357
Mindenkinek üdv!

Kicsit megkésve, de jobb későn...
Huszonéves, vidám, érdeklődő és nyitott, nemsokára dolgózó nő, Kis Pocakkal - sőt, még ennél is több...
Üdv

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 356
Miert, milyenek a finn nok?

Planney

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 355
Biztos megemlítette már valaki előttem is, nem olvastam minden hozzászólást végig, de az "adatok" közt megadható "Bemutatkozás" pontosan azt a célt szolgálja, mint ez a topic.

  • Szeretek kötekedni.
  • Szeretek szeretni (bár most nagyon egyedülálló vagyok).
  • Finnországban élek, és felkapom a fejemet, ha egy topic utolsó hozzászólása czaby-tól való.
  • Utálom a finn nőket és az alkoholt.
  • Anonim módon nyílvánulok itt meg, ami persze azonnal semmivé válhat, ha egyszer megjelennék egy Talin. Sajnos a nagy távolság miatt ez nem túl valószínű, bár nem lehetetlen.
  • Alapelvem a "háttérben a lényeg", de ezt az itteni hozzászólásaimban nem hiszem, hogy fel fogjátok fedezni.
  • Szeretem a macskákat, kutyákat, egereket és hasonlókat
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 354
Lehet, hogy még nem mutatkoztam be?

Fiú, 71-es, Miskolc, Leninváros, Budapest, Helsinki között mozgolódom.

Egyebek: http://www.kaliban.hu/~czaby és http://www.kaliban.hu/foto

Csókolom a hölgyeknek, üdv az uraknak.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 353
üdvözlet mindenkinek, erről a nickemről teljesen +feletkeztem...

.r0nd43mb3rb4c5]

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 352
Kedves Joy!
Üdvözöllek. ;-))
Tudja valaki, miért kalapos az Ű betŰ, és nem normális?
Engem spec. nem zavar, kellene egy sor a html kódba, esetleg használható lenne valamilyen FONT, de akkor meg csak a html mérete növekedne, nem éri meg. ;-)) Esetleg a rendszer lelkébe is bele lehet piszkálni és akkor... ;-))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 351
Sziasztok?
szóval most ittülök ,és nemis tudom...
valahogyészrevettem ,hogyahátammögöttkézifékkelbefékezettkardántengelyferdülésesladakombibanegykicsitlötyögazACpumpameghajtóvillacsavarkupolája,ésezáltalnagyonfurcsánszól...illetvekarcosillatotbocsájtkimagából,amifélnapjaviszkettetikicsinózim,ésvalójábaneznemisrosszérzésmivelvakarom... najó ,mind1:o)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 350
HI for ALL!
Joy vagyok. Becenevem régi, vékony cigimárka volt az akkor még kétfél Germániában. Ráadásul mindenen jót tudtam röhögni, így rámfogták. Úgy maradtam.
Korom, régi. Lányom most tanul a JATE-n, én X*2,4 vagyok: A Beat nemzedék tagja.
Sok minden érdekel, szeretem a viccelődést, de a bunkóság riaszt. Régóta olvasom a Tasztal írásait. Eleinte kukkolónak éreztem magam, ezért regisztráltam, de utána se skokat írogattam, csak gyűjtöttem az erőt. Talán mostmár...
Minden Yót!
Tudja valaki, miért kalapos az Ű betŰ, és nem normális?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 349
Hi, kezdem mint mar sokan masok: Most latom csak, ilyen topik is van.....
Eletkorom korrigal a 21 ev fele, becenevemet a kocsimrol kaptam (Tocsabol, Kacsabol mar biztos van par). Van kutyam, Hedvig, aki lany vizsla. Van hobbim is, a vasut, az autok a motorok meg a bringa, szoval mind1, csak kereke legyen. Egy Budweiser utan csak ennyi fert ki...majd meglatjuk mire tellik meg.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 348
Egy nagy szia mindenkinek !

A heten regisztraltattam magam, ugyhogy tok uj vagyok. Egyenlore csak puhatolozom mi is ez az egesz.
Egyebkent magamrol csak annyit, hogy csaj vagyok (ha nem jottetek volna ra a nevembol),egy multinal dolgozom, imadok utazni, szeretem az allatokat, de legjobban a filmekert vagyok oda.

Bye,
Sydney

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 347
Szia Mindenki!

Kb. 2 hete regisztraltam magam es elfelejtettem a bemutatkozast :-( Mea culpa !
Tehat: 23 eves ferfiember, SAP bazis tanacsadokent tevekenykedem. Szabadidomben squasholok, teniszezek, modelleket gyujtok. Kedvenc teli sportagam a si.

Bye

Poedle B.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 346
Udv Mindenkinek!

Mar regota olvas(gat)om a Forumot, de most szantam ra magam a regisztraciora. Sok minden erdekel (van ami jobban, mas kevesbe), de inkabb olvasok, mint irok (de ugy tudom illik bemutatkozni ;) ). Magamrol: a noi nem taboraba tartozom, lassan 30 eve. Dolgozom es mellette tanulok, de majdnem minden nap fenn logok a halon (munka resze).

Ennyi lenne.
gyk

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 345
Viszont. ;-))
ps: Grat az NC-hez!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 344
Tóni,

túl személyes kérdésnek veszed, ha érdekel, melyik cégnél dolgozol. Ugyanis én is hasonló cipőben járok. Mi nem szolgáltatunk, csak a kábeltévés hozzáféréshez szüséges terméket forgalmazzuk.
Netán találkoztunk az INFO'99 kiállításon?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 343
Tengermély tiszteletem. :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 342
Üdvözlet Mindenkinek!

Örülök, hogy az Index-elés sikerült és a Törzsasztal tovább él.
Kábeltévés internet szolgáltató céget vezetek (mi voltunk ebben az elsők Mo-on). Mániákusan küzdök, hogy az internet jobb és olcsóbb legyen. Ritkán írok, sokat olvasok.

Nős, két gyermek apukája vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 341
Sziasztok!

Igen régóta olvasom a törzsasztalt, de csak két hete regisztráltattam magam. A születési anyakönyvem 24 éve egy őszi napon írodott. A férfiak táborát gyarapítom. Szeretek sokféle dologgal foglalkozni egyszerre így nincs kiemelendő kedvenc témám sem. Jelenleg vállalkozó és diák is vagyok.
A többi meg úgyis kiderül a topicokból.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 340
Mikor lobbizzuk már ki, hogy regisztrációkor legalább az azonos karakterrel kezdődő nick-ket mutassák meg kekiék, hogy idejében lehessen módosítani (nem mindenki a Bemutiban kezdi ! ) ?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 339
Szija akkorcsakmi! (Mar latom a vegzeted, amint ACSM-kent fognak roviditeni. ;-)

Rendes toled a nickvaltas!!! Valoban vizualisan eleg kulonbozo az itteni virtualis nevetek, de jobb a bajokat megelozni, es orulok neki, hogy egy ilyen megerto nickel gazdagodott a Tasztal, mint becses uj szemelyed. ;-))

Tovabbi jo topikolast! :-)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 338
Jó napot kívánok!
Azt hittem, itt új vagyok, de régi, 7?-es newvemmel nem tudtam regisztráltatni magam: biztos megtettem régebben csak feledém a jelszót.
Azért annyira új nem vagyok, sok az ismerősöm a Magyarulezről, ahol valódi nevemen szerepelek (Kis Ádám, 1 s-sel és nem dr.)
Hosszabb idő óta ismét olvasgatom a Fórumot, szólni még nem volt kedvem, de talán lesz.
P.S.
Egyeseknek: nem tévesztendő össze a hazátlan és a hontalan, a nevemmel kapcsolatos politikai allúziók bunkósági próbának számítanak.
H.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 337
Kedves beep!
Kösz a szíves invitálást és a figyelmeztetést is:-)
Teljesen igazad van, csak én úttünik túlzottan vizuális vagyok, így aztán a MIMIm ( nem az enyém, az övé), meg a mimi-m nekem teljesen jól megkülönböztethető volt. Főleg, hogy én tudtam melyik a nem másik, de mivel útálnék magammal beszélgetni a Tasztalnál, valóban célszerűbb egy új nick;-))
Futok csevelyni,
mosmánakkorcsakmi, alias mimi
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 336
Üdv. -=Munch(A)usen=- ;-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!