Keresés

Részletes keresés

Cecege Creative Commons License 2003.06.14 0 0 59

Szép cica, jó fotós...
jege Creative Commons License 1999.03.21 0 0 58
hulye
Vagy beteg vagy. Vagy reszeg.
Előzmény: Törölt nick (57)
Mike Creative Commons License 1999.03.21 0 0 56
A matskaknal nincs jobb a vilagon!

Alf

opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 55
Jóétvágyat, szerintem kukkatnts be az Élősködők topicba evés előtt ;->>> Ha ugyan még létezni fog.
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 54
Legyen továbbra is az elvekről szó.
Ha egy étteremben az asztalodra köpnek, akkor teszel (és nem eszel) valamit.

Ez a köpet szerintem elég nagy volt. Bocsi, ebéd idő közeleg.

Előzmény: opi (52)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 53
Minden nick mögött egy gonosz cenzor lapul! :)
opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 52
A fasznak személyeskedsz megint Mindenki Macája, tudom, hogy te vagy az egyik moderátor (valószínűleg az, aki ezt a centurát is elkövette). Nem azért háborgok, mert nagyon hiányzik az a kép, és most nincs mire verni a farkamat! Az elvről van szó. Ha nem hallottad még ezt a szót, nézd meg a szótárban, moderátorok szégyene!
Előzmény: Mindenki Macája (51)
Mindenki Macája Creative Commons License 1999.03.21 0 0 51
Nézegess csak ilyen képeket opi, amennyit csak tetszik (gondolom a linket lementetted), csak arra vigyázz, hogy legyen nálad törlőkendő amivel letörlöd a monitorodról a nyálad és egyéb testnedveidet.
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 50
Igen, egyetértünk. Szerintem is förtlemes, amit a zsaru magazin (Nomen est omen), kriminális, stb. stb. szennykiadások tartalmaznak.
Előzmény: opi (49)
opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 49
Ezek szerint a Zsaru magazint, 07 magazint be kéne tiltani, hiszen bűncselekmények áldozatairől vannak bennük fotók, márpedig nekik is vanak személyiségi jogaik! Ugyanígy a Kriminálist, forró nyomon-t, sőt, a híradót is, hiszen a háborúkban, amelyekről tudósítanak, olyan emberek halnak meg, akiknek személyiségi jogaik vannak. Javaslom, a II. Világháborúról szóló történelemkönyvek bezúzását is Az Auschwitzban elgázosított zsidók személyiségi jogainak védelmében!
Előzmény: Foti (48)
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 48
...kinek a becsületébe gázolt bele?

Ne hőbörögj, mit szólnál, ha nővéred lett volna a képen ??

Neki nincsenek emberi jogai ?

(akik kimaradtak a buliból a belinkelt képen egy baltával (egyébbel) szétvert fejű nő volt látható)

Ui: kedves cenzor, jobb lett volna, ha a linket szedtétek volna ki, s nem a teljes hozzászólást.

Előzmény: opi (47)
opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 47
Na, most már látni. Nem tudom, mi volt ez. Na mind1.
Tisztelt ismeretlen cenzor, nem tudom, milyen törvénybe ütközött jégtörő linkje, ill. kinek a becsületébe gázolt bele? Nem szeretem ezt az agyatlan moderálást!
Előzmény: opi (46)
opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 46
Na, győztél, méghozzá annyira, hogy - úgy tűnik - az egész topic moderálásra került, a topiclistában legalábbis nem látni. Fujj cenzor!
Előzmény: Foti (45)
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 45
1. hogy teszteljem a cenzorok tűrésküszöbét.
2. valóban nem volt kötelező, lehet, hogy nem voltam elég figyelmes. szilárdvízaprító nevű kollégát ezentúl igyekszem ignorálni.

Ha zavar a cenzori sikolyom írj nekik, hogy téged meg a cenzorálása zavarna. Én nem tiltakozom, ha kiveszik, ő dolguk az is, ha benthagyják. Legközelebb nem jövök reggeli után a tasztalhoz, nehogy basztalnál találjam magam.

(gyengébbek kedvéért: basztal=boncasztal)

Uff

Előzmény: opi (44)
opi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 44
Foti: Neked sem volt muszáj rákattintani arra a linkre, ha gyenge a gyomrod. Miért kell felesleges cenzúrázásra biztatni a moderátorokat?
Előzmény: Foti (42)
Alfred Creative Commons License 1999.03.21 0 0 43
Enni valóak, enni valóak - de én allergiás vagyok a szőrükre. :-(
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 42
Hogy ne érjen meglepetés iderakom Mónikának írt levelem másolatát.

Kedves Mónika !

Kérem, SOS moderáljátok ki jégtörő linkjét a Miért olyan ennivalóak a cicák c. témából.

A gyalázatos rész:
jégtörő válasz erre | adatok | e-mail     1999.02.28 01:30
Ezt viszont egy kutyus hagyta meg a cica előétel után.
Csak jó étvágyúaknak!!!

Ha a miért érdekel, kattints, de javaslom, látatlanban cselekedj ! - Én szóltam.

Fodor Tibor (Foti)

Előzmény: Foti (41)
Foti Creative Commons License 1999.03.21 0 0 41
nedves jégtörő !

Ekkora FASZT, mint te vagy, nem hordott még a Föld a hátán !

Csak jelzem, mos fogok egy jóízű feljelelentést fogalmazni nagytudású cenzorainknak, tüntessék el a förmedvényed (az sem baj, ha veled együtt).

Uff

originalqszi Creative Commons License 1999.03.21 0 0 40
Nem enni valóak, hanem puszilnivalóak:-)))))
CICA Creative Commons License 1999.03.21 0 0 39
Nos, ha az igazi kérdésről kéne szólni, én röviden és tömören csak annyit mondhatnék, hogy azért, mert van egyéniségük...és mert megtűrnek minket maguk mellett.... :-)
Előzmény: Cini (38)
Cini Creative Commons License 1999.03.01 0 0 38
CICA: en nem azt mondtam, hogy nem tetszik a tema, sot! Kifejezetten tetszik, csak azt nem ertem, hogyan tudott igy elkanyarodni a beszelgetes! Mellesleg ezt hivjak 'off'-nak, nem?
En pl. nagyon kivancsi lennek, hogyan velekednek a T. holgyek es urak a topik igazi kerdeserol!
CICA Creative Commons License 1999.03.01 0 0 37
Cini: dedede...a téma jó....:) csak a hozzászólások színvonalával van néha egy kis zűr.... mellesleg én sem szeretem az állatkínzókat. :-(
Planney Creative Commons License 1999.03.01 0 0 36
Mindenesetre a szemet nyitva tartjuk, s figyelunk. :) Koszonom a szurkolast. Rajtam nem mulik. :))

Planney

Előzmény: Yfel (35)
Yfel Creative Commons License 1999.03.01 0 0 35
Hat, szerintem akar a ceghez frissen kerult egyetemista is csipegethet belole... ez csak attol fugg, hogy mennyire tudod elbuvolni... hajra! :)

Yfel

Előzmény: Planney (30)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 34
MIért, megeszitek? ;-)))))
Előzmény: Alejandro DeSilva (18)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 33
A pancser! Hát nem tudja, hogy a cicusokra nem szabad rázárnia sütőajtót!!!!

(Biztos nem kötött nyakkendőt mint a műegyetemista koleszosok teafőzéskor - akkor nem felejtette volna el...)

Előzmény: BZoltan (9)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 32
Akkor meg szegény fotonok fognak majd tiltakozni, hogy mindenárony el akarod nyelnia fényt szörnyű nagy mohóságodban...
Előzmény: Maminti (6)
Cini Creative Commons License 1999.03.01 0 0 31
Joemberek,

en mar azt hittem talaltam egy igen erdekes topikot a sok haszontalan kozott!:) Lehet, hogy allati orom lehet a macskak kinzasa es arrol meg beszelgetni is, de en jomagam mar csak ugy vagyok vele, hogy en zsibbadasig tudom 'enni' a 'cicakat'...:) Es mar hogy a tema alapkerdesere is valaszoljak: mert nagyon FINOM!

Planney Creative Commons License 1999.03.01 0 0 30
Aha, pont egy frissen a ceghez csoppent vegzos egyetemista fog belole csipegetni... :)

Nem bannam amugy, mert...
1. O is szebb, mint a Ms. Campbell
2. Lattam eloben
3. Szinten tud magyarul
4. Szobaall es kedves
5. Humora is van
6. Ja, es fiatalabb mint a Ms. Campbell
7. S nem utolsosorban: szoke + zoldszem, amit azert nem nagyon utalok :)

Planney

Előzmény: Yfel (28)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.01 0 0 29
Nalunk X.Y. van (nem akarom serteni a szemelyisegi jogait), de tobb szempontbol jobb, mint Ms. Campbell:
1. Jobban nez ki (komolyan)
2. Lattam mar eloben
3. Tud magyarul (!)
4. Nemcsak, hogy szobaall velem, meg kedves is (!)
Előzmény: Planney (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!