Keresés

Részletes keresés

Hellike Creative Commons License 2008.10.04 0 0 69

Hát akkor tényleg mázlim van. :-)

Már csak rá kell magam venni , hogy leüljek és végignézzem az első 3 részt.

Köszönöm az infót.

noimporta Creative Commons License 2008.10.02 0 0 68
Hát, akkor ha minden igaz, mázlid van. A story tv állítólag a Titkok és szerelmek után fogja adni, annak pedig 17-én, pénteken lesz vége, így az Esmeraldát talán, 20-án, hétfőn du. 4-től kezdik.
Előzmény: Hellike (67)
Hellike Creative Commons License 2008.10.02 0 0 67

A határidő október vége.

Sajnos spanyolul nem tudok, bár én is láttam a you tube-on a spanyol részeket.

Lehet hogy improvizálni fogok.:-)

noimporta Creative Commons License 2008.10.01 0 0 66
Határidő van? Csak mert hamarosan kezdi ismételni a Story tv. Ha esetleg tudsz spanyolul, akkor tudok adni letöltési helyet, de amennyire én tudom, magyarul még nincs fenn a neten.
Előzmény: Hellike (65)
Hellike Creative Commons License 2008.10.01 0 0 65

Sziasztok!

 

Új tag vagyok, először írok erre a fórumra és ha nem haragszotok, máris a segítségeteket kérem.

A Miskolci Egyetemre járok már 4 éve és vannak bizonyos hagyományok amiket követünk mi egyetemi tagok. Ilyen pl a balek oktatás. (beavatás úgymond ami elsősöknek van de én most csinálom pár csop.társammal)  

 

Nem akarom hosszúra nyújtani, a lényeg az, hogy kaptam egy feladatot amit meg kellene oldanom.

A feladat a következő: az Esmeralda sorozatból ki kell választanom 3 részt és egy esszét írni róla poénosan. Nos amilyen vicces a dolog olyan nehéznek tűnik mert sehol az ég világon nem találok Esmeralda részeket a neten.Az első háromra gondoltam, hogy ne kelljen túl sok szereplőt belevenni. Bár ez egy ilyesfajta sorozatnál hát ugye nem könnyű.:-)

Ha tud nekem valaki segíteni ebben azt nagyon megköszönném.

 

luciferi Creative Commons License 1999.04.24 0 0 64
Miután az anyósom ódákat zeng róla és hülyére bőgi magát megpróbáltam egy részt megnézni. Hát vagy öt percig birtam. Hogy a csudába lehet ezt a szirupos nyavalygást egyáltalán nézni, hát még élvezni is . Szerintem is giccsadót kéne kivetni rá. Tök sötétség mi jöhet még?!
myprint Creative Commons License 1999.04.23 0 0 62
Jóléti!
Előzmény: jean-sol-partre (-)
hrichard Creative Commons License 1999.04.23 0 0 61
Nem az a baj , hogy négyen nézik.a hozzá állásal van baj.Felhangzik a szignál és se kép se hag.Gyerek sír,csengetnek,viszik a bútort nem lényeg.Csak az , hogy elveszi,nem veszi,látni fog ....
Előzmény: petúnia (60)
petúnia Creative Commons License 1999.04.23 0 0 60
Attól lesz valaki intelligens és eredeti, hogy leszól mindent, amit háromnál több ember néz.
Gratulálok nektek
hrichard Creative Commons License 1999.04.23 0 0 59
Elmentem eldobni a hajjjjam.
Előzmény: root (58)
root Creative Commons License 1999.04.23 0 0 58
nem, a penzgyujtes nem kamu. anno pl. isaura felszabaditasara is gyujtottek. kezdem azt hinni, hogy ebben az orszagban a legnagyobb az egy negyzetmeterre eso hugyagyuak szama. azt hittem, ezt mar nem lehet fokozni, aztan megjelent a "baratok kozt". az mindent visz. kesz vagyok tole teljesen. a haverokkal szenne szoktuk rohogni rajta az agyunkat. egyebkent hallottam egy k-raaly viccet: - minek megy esmeralda az erdobe? - fanak! hehehe. szerintem a kormany kozpontilag es tervszeruen hulyiti a nepet sorozatokkal.
Előzmény: hrichard (47)
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.23 0 0 57
Na, hát akkor már Rögeszmeralda ;)
Előzmény: vivijúú (56)
vivijúú Creative Commons License 1999.04.23 0 0 56
Egyet kihagytál:
Téveszmeralda

Filmes nyelven részemről: Ennyi!

Előzmény: Törölt nick (44)
lady Creative Commons License 1999.04.23 0 0 55
Nem láttam! De kár :(
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.23 0 0 54
Na igen, a Barátok közt... Az is megérne egy misét!
Múltkorában a Gálvölgyi nagyon klasszul kiparodizálta azt is, Anyátok közt címmel. Kirájj volt, ahogy a színészek(?) tehetségtelenségét kidomborította!
Kopasz Creative Commons License 1999.04.23 0 0 53
Halászkirály!

Az nem a Pumpák királya, hanem (stílszerűen) a Bambák királya....

Kopasz

Előzmény: Halászkirály (50)
lady Creative Commons License 1999.04.23 0 0 52
Ha nem röhögöm ki magam a munkahelyemen, akkor este ha sikerül, elcsípem ezt a címeres ökör díjjat nyert sorozatot, és mindent bele. A barátnőmmel együtt csavarodunk rajta. Ha esetleg később érnénk haza, akkor még mindig ott van a Barátok közt.
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.23 0 0 51
Forgatni kéne egy ezer részes kommersz sorozatot Mátészalkán. A sok hülye tévénéző meg majd azt hinné, hogy azt is brazilok játszák...
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.23 0 0 50
Eddig azt hittem, hogy a 'Pumpák királya' elviszi a pálmát, de tévedtem...
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.23 0 0 49
Az ilyen emberek hülyék, fantázia-szegények, vagy csak egyszerűen kielégítetlenek??
demeter Creative Commons License 1999.04.23 0 0 48
Kedves Tamás!
Ez ebben a formában nem igaz, D. Dzsoni nem írta azt a számot, hanem csupána film kitűnő címdalát magyarul vinnyogja el.

Ma reggel volt szerencsém halllani a rádióban. Melegen ajánlom mindenkinek! )))))))))))))))))

Előzmény: Sz Tamas (41)
hrichard Creative Commons License 1999.04.23 0 0 47
Szerintem csak kacsa ez a pénz gyűjtés.
Előzmény: Moly (45)
John Zero2 Creative Commons License 1999.04.23 0 0 46
...és én még pár éve tudtam örülni annak, hogy legalább a Dallasnak vége lett.

Ja, vége lett, de jött másik sorozat... Ilyen a világ sajnos. Én meg már egyre kevesebb nézhető dolgot tudok a TV-ben.

Moly Creative Commons License 1999.04.23 0 0 45
Helló!

Nem olvastam el az előzményeket, de csak annyit szólnék hozzá, hogy rémes ez a sorozat! Csöpögős, gejl, vontatott, erőltetett, és kb. annyit ér, mint az Izeura.
Még belegondolni is rossz, hogy a sok pihentagyú ember hány részes sorozatokat tud kitalálni. Én láttam ebből is, vagy 4 részt, az első hármat, ami után eldöntöttem, hogy semmi értelme és vége lehetne már, és azt a részt, amiben egy kisgyerek kiesik az ágyból, és az összes rokon látni akarja... :-P~~
Egyébként szó szerint fertőz ez a sorozat, mert elképedek, hogy normálisnak tűnő emberek leülnek és megnézik, vagy felvetetik videóra.
(de a TV3 jól megcsinálta, mert pont ebben az időben berakta a Beverly-t, ami a tizenévesek nagyrészét odavonzza)
Ja, a másik meg ez a pénzgyűjtés... Nem tudom, miért ilyen ostobák a magyarok...
Voltaképpen szerintem még nem láttak vak embert, azért hitték azt a nőröl, holott még csak nem is játszotta jól a fogyatékost...

És még a fele hátra van... :-(

Moly

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.23 0 0 44
Böszmeralda
Eszmeranda
Eszmebarma
...egy biztos, zöld a ruhája, ha a kutya a kovászba esik, akkor is.
skolo Creative Commons License 1999.04.23 0 0 43
Aha, de még egyszer se láttam.
disp Creative Commons License 1999.04.22 0 0 42
Nosza egy cim ahol élvezheted Esmeralda társaságát :)))))))
www.geocities.com/Hollywood/Academy/5262/esmeral.html
Előzmény: jean-sol-partre (10)
Sz Tamas Creative Commons License 1999.04.22 0 0 41
Képzeljétek el! Delhusa Gjon még írt egy számot is Esmeraldáról, mert ő is megszerette!
Szép mi?

Sz Tamás

LiP Creative Commons License 1999.02.28 0 0 40
Akkor nézzétek inkább a "Rém rendes család"-ot! Az tényleg kiráááály!
hombar Creative Commons License 1999.02.28 0 0 39
Legyetek üdvöz.
Ezeknek a sorozatokat nem nézem. Nem, nem vagyok a kultúra legmagasabb fellegvára-egyszerűen nem vagyok otthon délután. Tartalmukat idősebb hölgyrokonaimtól tudom meg, udvariassági beszélgetés keretében. Ez alapján: idős, anno dz.mal finom nevelést kapott magányos emberek virtuális társasági élete, és kiváló társalgási téma a legutóbbi rész. Itt a hangsúlyt nem az kapja, hogy a szereplők és konfliktusaik milyen egyszerűek, hanem hogy egyáltalán vannak. Persze létezik széles réteg aki hagyományos szellemi rágógumiként fogyasztja őket. (mármint a sororzatokat). Más.
Az ifjúsági sorozatok hatásának egyik fontos oka közhelyszerű: rohanó világ, a nevelés felületessége. Mert az a fiú, aki olvasta a Nagy indiánkönyvet, annak unalmasak. És nem biztos, hogy a romantikus (sírós-nyálas) regényekt (jókat!) olvasó lányok lelki élete kimerül az Első csók nézésében.
Árpi: a Sailor Moon és a Dragon Ball Japán eredetűek
hombar beszélt uff
az Erő kísérjen mindenkit

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!