Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.31 0 0 12

Üdv mindenkinek!
 
Gondoltam talán ebben a fórumban ez érdekelhet valakit:


http://website.ws/coc10

Érdemes megnézni nekem bejött!

További infók: www.megoldasok.ws

Üdv! Robi  czrobi@hdsnet.hu


A gazdagok hálózatot építenek és lehetőségeket keresnek. A szegények kifogást.

Robert T. Kyosaki

 

Leonard Creative Commons License 1999.02.26 0 0 11
hosszu, megolduk:) Mert mint az köztudomású, amiben benne vagyunk az 'biznisz', amiben nem, az korrupció!:)
Hát ebben benne leszünk, csak még nemtom' mikor ...
Előzmény: hosszu (10)
hosszu Creative Commons License 1999.02.26 0 0 10
Ok, mindenem penzze teszem. :)
De egy igazgato-helyettesi allas is kellene. Nem gond? ;))
Előzmény: Leonard (9)
Leonard Creative Commons License 1999.02.26 0 0 9
hosszu, leeset ... :)
De ha így alakulna, míg a plebs dolgozik, én mint elnök is jól járnék ( lásd alant ), meg Te is. Vágjunk bele ! :)
Leonard Creative Commons License 1999.02.26 0 0 8
hosszu, nem bírlak követni :))
Egyébként, ha mondjuk Te lennél a MOL elnök, nem kellene a horribilis 100 pengőt kicsengetned a BÉT-en. Annyi részvényt kapnál ingyér', hogy kitapétázhatnád vele a nappalidat :) Ja, nem ingyér', hiszen eddig is megdolgoztak érte nagyjaink, csak nem vettük észre ...
Előzmény: hosszu (7)
hosszu Creative Commons License 1999.02.26 0 0 7
"Hiszen akár én is tudnék ennyi idő alatt annyi feladatot kiosztani, hogy
szakadásig dolgozzon mindenki 1 hétig... vagy 1 hónapig is."

En meg mennek a BET-re, venni kilora a MATAV-ot meg MOL-t 100-ert, hogy ha visszahivjak a szakit, kaszaljak rajta:))
Előzmény: Leonard (6)
Leonard Creative Commons License 1999.02.26 0 0 6
Vajk, ha figyelted a riportot, azt mondta az elnök, hogy 'executive' munkát nem kíván végezni. Hát ez nagyon rulez, eszerint egyrészt tud külföldiül :), másrészt annyi a dolga, hogy megmondja mit csináljon a 'management'. Ezek után szerintem is elég neki egy, másfél nap. Hiszen akár én is tudnék ennyi idő alatt annyi feladatot kiosztani, hogy szakadásig dolgozzon mindenki 1 hétig... vagy 1 hónapig is.
Előzmény: Vajk (3)
hosszu Creative Commons License 1999.02.26 0 0 5
Annyiban kijavitanalak, hogya Westel900 MATAV tobbsegi tulajdon. 48.5% MATAV, 46.5% USWest, 5% Westel450. Utobbi pedig 51% MATAV es 49%USWest. Tehat tisztan tobbsegi tulajdonos a Westel900-ban.
De nem irigylem a vezer ets.-at. Letezik olyasmi, hogy kozep, meg hogy hosszutavu strategia. Eddig ugy nez ki, eleg jol csinaltak. A harom tavkozlesi cegbeli erintettseg talan nemileg ertheto a fentiek utan.
Es hogy a MOL managementnek is egy ilyen emberre van szuksege, talan az is ertheto.
Előzmény: corporal (4)
Vajk Creative Commons License 1999.02.26 0 0 3
AA, mar megint rosszindulatu voltam!!:))

Na es mennyi lehet a fizetese?
A MOL-nal hetente egy, masfel nap, amit el szeretne tolteni(sajat allitasa szerint ennyi eleg), az havi bontasban is vagy hat teljes nap.
Es ennyi munka mellett biztosan meg golfozni is jar, de szkvassolni tutti:)
E. Tamás Creative Commons License 1999.02.26 0 0 2
Kár hogy itt nincs összeférhetetlenségi törvény. Vagy van?
Árpi Creative Commons License 1999.02.26 0 0 1
Olyan munkahelyből, ahol a legnagyobb munka a fizetés megszámolása, szerintem több tucatnyit el tudnék látni. Ti nem?
WesFeri Creative Commons License 1999.02.25 0 0 0
Én eddig azt hittem, hogy a két Westel és a Matáv valamilyen szinten konkurálnak egymással. Akkor most ez hogy van ???
Vajk Creative Commons License 1999.02.25 0 0 topiknyitó
Csák ur egyszerre elnoke a MOL-nak, a WESTEL 900-nak, a Westel 450-nek fb tag, na es a MAtav penzugyi vezetoje. Egy hete mondott le masik ket allasarol.
Hogy van ez?
O a Jolly Joker?
Nektek hany allasotok van, illetve hany allast birnatok ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!